اعلام عدم پرداخت سایتها

اعلام عدم پرداخت سایتها

اگر سایت کسب درامدی چه پی تی سی چه سایت های دیگر درامد شما را پرداخت نکردند و پرداخت با تاخیر بالا دارند میتوانید از طریق فرم زیر شکایت کنید.
شکایت شما باید با مدرک باشد پس تصویر همه گفته های خود را تهیه کنید.
شکایت شما چه فایده ای دارد؟
اگر تعداد شکایت های دریافتی از سایتی بیش از حد شود ما زودتر متوجه اسکم بودن ان سات میشویم و مانع از ضرر سایر کاربران میشویم.
قبل از شکایت چه کنیم؟
قبل از شکایت به ما باید ابتدا از طریق تیکت یا هر نوع راه ارتباطی دیگر با مدیر سایت تماس بگیرید و اگر از یک طریق جوابی نگرفتید روش های دیگر را امتحان کنید”هر روشی که میر برای ارتباط با خودش معرفی کرده است” بعد که از همه جا ناامید شدید و یا جوابهای غیر معقول و اشتباهی گرفتید شکایت خود را همراه با تصویر متن گفت و گو یا تیکت ارسالی بدون پاسخ برایمان بفرستید.

توجه:”به شکایت های بدون مدرک رسیدگی نمیشود و این شکایت ها حذف خواهد شد”

در قسمت توضیحات تکمیلی کلیه مواردی که قابل ذکر است را بنویسید “تاریخ برداشت چه مدت تاخیر داشته از چه طریقی با مدیر تماس گرفتید پاسخشان چه بوده و غیره……….

بعد از شکایت شما چه اتفاقی میافتد؟

بعد از شکایت ما سعی میکنیم دلیل را از مدیر بپرسیم”در صورتی که مدیر در انجمن فعال باشد” و اگر ما هم جواب نامعقولی گرفتیم ان سایت به عنوان اسکم معرفی میشود.

دقت کنید در بعضی مواقع به خاطر درگیریهایی بین شما و مدیر ، پرداختی انجام نمیشود . در این صورت ما از مدیر تقاضا میکنیم با شما تسویه کند و شما دیگر امکان فعالیت در ان سایت را نخواهید داشت.تسویه فقط به معنای پرداخت سرمایه گذاری شما میباشد یعنی مبلغی که به سایت واریز کردید منهای برداشت شما میشود و مابقی برایتان ارسال میشود.

 

برای ثبت شکایت فرم زیر را پر کنید: