انجمن کسب درآمد از اینترنت انواع روش های کسب درآمد بدون سرمایه گذاری
(اسکم) باکس پارسیان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن کسب درآمد از اینترنت انواع روش های کسب درآمد بدون سرمایه گذاری (http://buxi.ir/froum)
+-- انجمن: کسب درامد از طریق پی تی سی ایرانی (http://buxi.ir/froum/forumdisplay.php?fid=201)
+--- انجمن: سایت های اسکم (http://buxi.ir/froum/forumdisplay.php?fid=14)
+--- موضوع: (اسکم) باکس پارسیان (/showthread.php?tid=6339)

صفحات 1 2 3 4

باکس پارسیان - fam - 1396/5/24

سلام

با بررسی های به عمل آمده متوجه شدیم صاحب سایت باکس پارسیان به آدرس http://www.buxparsian.com که تمام واریزی های کاربران  از کارت بانکی به نام همان مدیر کلاهبردار سایت های اپل باکس، پی تی سی کارنو، میراکس باکس و... می باشد که از همه ی شما دوستان خواهشمندیم در سایت باکس پارسیان اکیداً سرمایه گذاری نکنید%

فقط قبلاً ایشان واریزی کاربران را از طریق بانک سپه و صادرات استفاده می کردند الأن از بانک کشاورزی کارت به کارت می کنند!
مربوط به باکس پارسیان:
[عکس: pnt8_pars.jpg]
مربوط به اپل باکس:
[عکس: iea_aple.jpg]

کاربران عزیز سایت باکس پارسیان برای تصدیق این موضوع، لطفاً در صورت واریز شدن مبلغ از  این سایت در جزئیات صورتحساب بانکی تون همان شماره حساب عکس اول را چک کنید و با عکس دوم که مربوط به پرداختی های اپل باکس و پی تی سی کارنو و... بود به واقعیت موضوع پی ببرید که نام صاحب کارت بانکی همان شخص کلاهبردار می باشد.

کاربران اپل باکس، پی تی سی کارنو، میراکس باکس و... که مالباخته شدند در این سایت تشابه موارد ذیل را با باکس پارسیان می توانند در ظاهر این سایت نیز به موارد ذیل هم پی ببرند:
1- طراحی اسکریپت
2-نحوه پست مدیریت
3-نحوه پاسخگویی تلگرامشون
4-قیمت زیر مجموعه ها 340
5-سود 40 درصد از کارنو تا اپل همه 40 درصدی بوده
6-صحبتاشون از طرز تخفیف
7-سبک کلیک زیر مجموعه
8-مشکلات سایت بطور مثال غیر فعال شدن سایت به بهونه افزودن ماژول جدید اما چیزی اضافه نشد
9-قانون سایت
10-کارمزد برداشت
11-بنراش
12- اگهی های سایت
13-درامد روزانه سایت
و...

در این روزها هم آفر  و تخفیف در این سایت  گذاشته اند تا پول کاربران جذب شود و ...

***خلاصه از ما گفتن***
آدم عاقل از یه سوراخ 2بار گزیده نمیشه!

این سایت اسکم اعلام می شود

با سپاس

RE: باکس پارسیان - mm6266 - 1396/5/24

من نمیدونم هیچ مرجعی نیست جلوی این یارو رو بگیره تا الان صد تا سایت باز کرده هی داره کلاه برداری میکنه ؟

RE: باکس پارسیان - fam - 1396/5/24

(1396/5/24، 09:45 عصر)mm6266 نوشته: من نمیدونم هیچ مرجعی نیست جلوی این یارو رو بگیره تا الان صد تا سایت باز کرده هی داره کلاه برداری میکنه ؟

سلام

من که به نوبه ی خود دارم سایت های PTC رو در این انجمن براتون اطلاع رسانی دقیق می کنم تا سرمایه تان به هدر نرود.

RE: باکس پارسیان - alone0977 - 1396/5/24

دوست عزیز کی گفته هیچ مرجعی نیس؟
شما قوانین و جرایم کلی مربوط به اینترنت رو خوندی؟
در اکثر مواردش ذکر کرده که هیچوقت پولتون رو به این جور سایتا تبلیغاتی نریزین دقیق ننوشته PTCاما اینم لنگه همین سایتاس
تو تلویزون هزاران بار می گن اقا تو سایت های پیشبینی فوتبال سرمایه نریزین بعد 90 درصد ملت میریزن میریزن بعد میبینن کشک بوده
خب وقتی هزار بار می گن نکنین نکنین و شما انجام میدی این کارو دولتم میگه اقا اصلا پیگیری نمی کنم بزارین خودشون هرکاری می خوان بکننن
تو 90 درصد شکایت های سایت ptc طرف هیچکاری نکردن فوق فوقش یه جریمه نوشتن براش که مبلغی ناچیزیه در کنار اون مبلغی که سود کرده
من هزاران سایت میشناسم که انقدر زیبا و شیک و مجلی از لحاظ گرافیک و امنیت تکمیل بد نوشته تو 1 ساعت 1200 درصد سود یعنی شما 100 دلار بریزی چیزی حدود 1300 دلار تو 1 ساعت بر میگردونه به نظر شما با عقل جور در میاد؟ این فقط یک مثال بود برای این که بگم خود کرده را تدبیر نیست
موفق باشین

RE: باکس پارسیان - mahdy619 - 1396/5/24

کاملا درست

99 درصد اسکم بود که با این تخفیف که گذاشته 100 درصد خودشه

RE: باکس پارسیان - payam1346 - 1396/5/24

(1396/5/24، 10:50 عصر)mahdy619 نوشته: کاملا درست

سلام عزیزان
صبور باشید تا نتیجه کلی اطلاع رسانی شود
Handshake Handshake

RE: باکس پارسیان - sasan05i - 1396/5/25

(1396/5/24، 11:04 عصر)payam1346 نوشته:
(1396/5/24، 10:50 عصر)mahdy619 نوشته: کاملا درست

سلام عزیزان
صبور باشید تا نتیجه کلی اطلاع رسانی شود
Handshake Handshake

سلام
سایت پارسیان کلاهبرداره من امروز درخواست برداشت دادم برگشتبرداشت زد به علت اشتباه بودن مشخصاتبعد که گفتم مشخصاتت حسابم درسته 

نوشت که در استانداردباید 9روز صبر کنیدبه پشتیبانی تیکت بزن در صورتی که من اولین برداشتم بود توانجمن زدم اولین برداشتم سریع 

سریع پستمن پاک کرد به پشتیبانیتیکت زدم گفت باید دربرداشت اول 30000 تومان بیشتر نمیشه برداشت کرد دوم 60000 تومان در

در مرحله 3 120000 تومان بعد دوباره خواستم برم توانجمن پیغام داد متاسفیم، شما دسترسی لازم برای فعالیت در انجمن را ندارید.

حواستون باشه پول توش نریزینمن پول انچنانی نریختم .

RE: باکس پارسیان - mahdy619 - 1396/5/27

خب بالاخره ادمین سایت پارسیان خودشون لو دادن که همون مدیر اپل و و.. اینا هستند جناب اقای خاتونی یا رسولی کدومش رو نمیدونم ولی خودشونه تصویر زیر رو ببینید

اگر میخواهید در اندازه واقعی ببینید بر روی تصویر کلیک کنید.
[عکس: x9dn_photo_2017-08-18_11-58-08.jpg]

خب این پی وی کاربر سجاد فام هستش که ادمین این سایت گفته شما مهندس برقی و کاملا درسته ایشون مهندس برقه ولی از کجا میدونسته؟ چون ایشون قبلا با ادمین پارسیان یعنی همون اپل مث بنده در ارتباط بوده

چطور این اقا میدونه من 20 سالمه اهل شمالم؟چون چندماه قبل ایشون که سایت اپل رو داشته با بنده در ارتباط بودی هر مشکلی هم پیش میومد به بنده میگفت و انتقال میدادم به باقی کاربرا از طریق گپ یا هرجیز دیگه ای که شد و حتی مدتی ناظم سایت هم بودمو اما ایشون خیلی بچگانه خودشونو لو دادن چون کمتر کسایی میدونن بنده چندسالمه و اهل کجام و... مگر دوستانی که در همین زمینه فعالیت میکنند که تعدادشون انگشت شماره و تنها مدیری هستش که سن و محل زندگیمو میدونه و این اقا ادعا داره که در نظامه اگر این اقا نظامه پدر بزرگ بنده ام رهبر کشوره[عکس: bigsmile.gif] اگرم واقعا نظامیه پس واقعا نظام حکومتی ما فاسده که همچین کسایی میان کلاهبرداری میکنند و بازم تکرار میکنم این اقا میشه بیاد بگه از کجا میدونسته من 20 سالمه و محل زندگیم شماله کشوره یا کاربر سجاد فام رو میدونه مهندس برقه[عکس: bigsmile.gif] اقای رسولی یا خاتونی اخرش نفهمیدیم کدومشی ولی به کاربرایی که پرداخت کردی یه استعلام بگیرن میفهمن اسمت کریمی نیسس که خودتو جا زدی و اومدی تهدید کردی زیرت میکنیم همو چشم پی وی بنده رو داری بلاک هم کردی انبلاک کن تشیف بیار بنده ادرس شماره همراه اینو که فک کنم داریم چون تلفنی هم ارتباط داشتیم باهم [عکس: bigsmile.gif] بیا من ادرس بدم ببینم راست میگیا

به هرحال بازم کاربرانی بودن تا 5 ملیون ریختن و واقعا نمیدونم کاربرن یا اربر فیکه که توسط سایت زده شده ولی پول نریزید تو سایتش نریزید بزارید دیه پیداش نشه اون کاربریم که بعد این پست اینجا هی میاد پستای دیگه اسپم میذاره تا این پست گم بشه و کاربرا نبینند اسمشم پویاست و ادمین پارسیان هم اینجا اکنت داره اینارو همه رو خوب میخونه

RE: باکس پارسیان - fam - 1396/5/27

سلام
بعضی ها فکر می کنند که این پول ها از گلوشون خیلی راحت پائین میره

ولی خیلی سخت در اشتباه هستند...

نتیجه کارشون رو پس خواهند داد!

تا حالا هم من راه کجی رو نرفتم تا کسی تهدیدم کنه.
ولی جواب این تهدید ایشان را نیز خواهم داد.
فقط از عزیزان خواهشمندم از سرمایه گذاری در این سایت خودداری کنند و به قول معروف
آدم عاقل از یه سوراخ 2بار گزیده نمیشه!

سپاس

RE: باکس پارسیان - fam - 1396/5/28

سلام دوستان،

با بررسی های به عمل آمده متوجه شدیم صاحب حساب کارتی که در حال حاضر به کاربران باکس پارسیان واریز می شود  فردی به نام(محمد شریف محمد خاتونی) هست که به سن بلوغ و یا تکلیف نرسیده است!

یعنی به احتمال خیلی زیاد، فرد کلاهبردار (اَدمین باکس پارسیان) یکی از بستگان نزدیک این نوجوان هست که از حساب ایشان سوء استفاده می کند!

نوع حساب بانکی مورد سوءء استفاده هم به نام حساب "پس انداز کودک و نوجوان" در  سیستم جامع مهرگستر بانک کشاورزی به ثبت رسیده است.
که در صفحه بعدی(صفحه دوم) همین مطلب می توانید با مدرک استعلام شده از بانک مربوطه مشاهده نمائید(اطلاعات کامل و جامع با مدارک اخذ شده از بانک مربوطه در صفحه دوم این مطلب قابل مشاهده می باشد).

شماره حساب "پس انداز کودک و نوجوان" متصل به شماره کارت6037701128904726:
756512996

اخطار :
*** به هیچ عنوان در این سایت فعالیت نکنید***