dollarkadeh ???? ????
??? ????? ?? ?????? ??????

سایت های کلیکی و گوگل اسکم : باکس پارسیان (هنوز فعاله مراقب باشید ) پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

امتیاز موضوع:
  • 48 رأی - میانگین امتیازات: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شکایت از مدیر باکس 14 دات org
با سلام به دوستان ، بنده در تاریخ  2015/02/02 درخواست برداشت 2000 تومن ازباکس 14 کردم که 2 روز بعد تو بیشینه ام نوشته شد" پرداخت شد" و بنده وقتی دیدم که مبلغی به حسابم واریز نشده تو انجمن موضوع رو مطرح کردم که گفتند " فعلا به حساب بانکی پرداختی نداریم و تا 10 روز دیگر مبلغ رو واریز می کنیم  " از این موضوع هفته ها گذشت ولی مبلغی واریز نشد .
بنده در تاریخ 2015/03/13  دومین برداشتم را ثبت کردم و مثل قبلی بعد از یک روز همون جمله رو تو بیشینه نوشت که پرداخت شد البته ایندفعه حساب پارس پال داده بودم که دیگر بهانه ای نداشته باشند ولی باز با وجود گذشت چند روز باز هیچ مبلغی به حسابم واریز نکردم و ایندفعه هم تو انجمن نوشتم که چرا پرداخت نشده که کسی پاسخگونبود و بعد از دو روز وقتی دیدم کسی پاسخی نداده نوشتم که "چرا کسی پاسخگو نیست ، دریغ از یک جواب"  که همون روز مدیر باکس مذکور نوشتند که " به علت اینکه سلام ندادین و بی احترامیکردین به درخواستتون رسیدگی نمی کنم" و بنده هم نوشتم "که مگر چی بی احترامی به شما کردم ، اگر باز فکر می کنید بی احترامی کردم ببخشید" .
مدیر با بهانه الکی مبلغ بنده رو واریز نکردند حتی 7 روز پیش باز تیکت زدم و عذرخواهی کردم برای هیچ کار نکرده که تا به الان هیچ جوابی نداده اند.اگر لازم باشه عکس تیکت روهم میگذارم.
بنده از دست مدیر باکس 14 خیلی دلخورم چون بعد از 70 روز فعالیت مداوم به بنده هیچ مبلغی پرداخت نکردند و در آخر هم بنده را شخص بی ادب خطاب کردند.بنده حدود 15 روز هست که به فعالیتم تو این باکس خاتمه دادم.
کسب درآمد بدون نیاز به کلیک فقط با انجا م مینی کار
برای عضویت در سایت مینی کار ایرانی کلیک کنید

}
سپاس شده توسط
(1394/1/25، 01:38 صبح)araz2012 نوشته است: با سلام به دوستان ، بنده در تاریخ  2015/02/02 درخواست برداشت 2000 تومن ازباکس 14 کردم که 2 روز بعد تو بیشینه ام نوشته شد" پرداخت شد" و بنده وقتی دیدم که مبلغی به حسابم واریز نشده تو انجمن موضوع رو مطرح کردم که گفتند " فعلا به حساب بانکی پرداختی نداریم و تا 10 روز دیگر مبلغ رو واریز می کنیم  " از این موضوع هفته ها گذشت ولی مبلغی واریز نشد .
بنده در تاریخ 2015/03/13  دومین برداشتم را ثبت کردم و مثل قبلی بعد از یک روز همون جمله رو تو بیشینه نوشت که پرداخت شد البته ایندفعه حساب پارس پال داده بودم که دیگر بهانه ای نداشته باشند ولی باز با وجود گذشت چند روز باز هیچ مبلغی به حسابم واریز نکردم و ایندفعه هم تو انجمن نوشتم که چرا پرداخت نشده که کسی پاسخگونبود و بعد از دو روز وقتی دیدم کسی پاسخی نداده نوشتم که "چرا کسی پاسخگو نیست ، دریغ از یک جواب"  که همون روز مدیر باکس مذکور نوشتند که " به علت اینکه سلام ندادین و بی احترامیکردین به درخواستتون رسیدگی نمی کنم" و بنده هم نوشتم "که مگر چی بی احترامی به شما کردم ، اگر باز فکر می کنید بی احترامی کردم ببخشید" .
مدیر با بهانه الکی مبلغ بنده رو واریز نکردند حتی 7 روز پیش باز تیکت زدم و عذرخواهی کردم برای هیچ کار نکرده که تا به الان هیچ جوابی نداده اند.اگر لازم باشه عکس تیکت روهم میگذارم.
بنده از دست مدیر باکس 14 خیلی دلخورم چون بعد از 70 روز فعالیت مداوم به بنده هیچ مبلغی پرداخت نکردند و در آخر هم بنده را شخص بی ادب خطاب کردند.بنده حدود 15 روز هست که به فعالیتم تو این باکس خاتمه دادم.

سلام
اتفاقا من اون تاپیکی که شما ایجاد کرده بودین رو خونده بودم خیلی طلبکارانه برای 2000 تومن صحبت کردین همه کاربرا دیگه میدونن که مدیر از چی بدش میاد ایشون به هیچ عنوان به تاپیکی که بدون سلام و رعایت ادب و احترام باشه رسیدگی نمیکنن.
ایشون همین هفته گذشته مبلغ 500000 تومن جایزه فستیوال به کاربراشون دادن این 2000 تومن که چیزی نیست که به خاطرش دل مشغولی داشته باشن یه کم انصاف هم چیز خوبیه.
اتفاقا اولین درخواست برداشت من هم بانکی بود ولی گفتن چون تنخواه سایت هنوز آماده نشده فعلا اصلا واریز بانکی نداریم و من توی انجمن دیدم که به کاربرای دیگه هم همین رو گفتن ولی اعلام نکردن که ده روز دیگه به بانک واریز میکنیم .
همیشه شفاف سازی خوبه .
شما بهتره یه عکس از پیشینتون بزارین که نوشته واریز شد.اینجوری خیلی بهتره
}
سپاس شده توسط
این حرفا از اون حرفاس طرف دلش نمیخواد سلام کنه بگو به تو چه . تو سایت فعالیت کرده باید پولش را بدی. وقتی میگند پی تی سی بی پدر و مادر هستش همینه هر مدیری هرجوری دلش بخواد رفتار میمکنه. رفتار اینشون دقییقا شبیه اقای مهدوی هستش . Bigsmile
}
سپاس شده توسط
(1394/1/25، 07:40 صبح)asd123 نوشته است: این حرفا از اون حرفاس طرف دلش نمیخواد سلام کنه بگو به تو چه . تو سایت فعالیت کرده باید پولش را بدی. وقتی میگند پی تی سی بی پدر و مادر هستش همینه هر مدیری هرجوری دلش بخواد رفتار میمکنه. رفتار اینشون دقییقا شبیه اقای مهدوی هستش . Bigsmile

خوب به نظر من طرز تفکر آدما از تربیت خونوادگیشون نشات میگیره شما وقتی میخوای با بزرگترت حرف بزنی یا خواسته ای ازش داری همین جوری دست و رو نشسته میپری و طلبکارانه بیان میکنی؟!!!!
حتما مشکلی بوده که پرداخت نشده تا زمانی که عکس پیشینشون رو نزارن من یکی اعتمادی ندارم ولی اگه ثابت بشه حق با ایشونه من در حضور همه معذرت خواهی میکنم.
البته دیگه همه کاربرا از خصومت شما نسبت به مدیر باکس14 آگاهی دارن و خیلی جالبه کاربری که عضو سایت ایشون نیست و این همه بدگویی میکنه ازشون!!!!!
یه کم خدا رو درنظر بگیر و حرف بزن و یه کم روی حرفهایی که میزنی فکر کن
}
سپاس شده توسط
مدیری که اخلاق نره من تو سایت عضو هم نمیشم . حالا برای هر کلیک 1 میلیون هم بده. Fubar
}
سپاس شده توسط heidari ، msmn ، mmazrooee
(1394/1/25، 07:40 صبح)asd123 نوشته است: این حرفا از اون حرفاس طرف دلش نمیخواد سلام کنه بگو به تو چه . تو سایت فعالیت کرده باید پولش را بدی. وقتی میگند پی تی سی بی پدر و مادر هستش همینه هر مدیری هرجوری دلش بخواد رفتار میمکنه. رفتار اینشون دقییقا شبیه اقای مهدوی هستش . Bigsmile

به نظر منم سلام و احترام ربطی به پرداخت کردن نداره!!!!!!!! Fubar
واقعا خنده داره. بعضیا عقده احترام و مدیریت دارن!!!!!!!! Lipssealed
اون کاربر فعالیت کرده حقش رو خواسته نه چیز بیشتر فقط بهونه سلام نکردن واقعا بچگونه و مسخره ست
ببخشید انقدر رک جواب دادم چون از این طرز رفتار مدبر خیلی بدم اومد
اگه این مدیر شاه میشد و بقیه رعیت، مردم بدبخت بودن و باید هر روز تو سر خودشون میزدن!
(1394/1/25، 08:31 صبح)asd123 نوشته است: مدیری که اخلاق نره من تو سایت عضو هم نمیشم . حالا برای هر کلیک 1 میلیون هم بده.  Fubar

آره دقیقا درسته. منم موافق گفته های شما هستم Yes
  برای ظهور آقا امام زمان (عج) صلوات   

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

اللهم عجل لولیک الفرج
دوستان من صراف این انجمن هستم و برای خرید و فروش بیت کوین و پرفکت مانی در خدمتتون هستم

https://telegram.me/joinchat/Cb-zJASEGfoyGJA8scQ-fg
}
سپاس شده توسط kingtm ، newshyip.com ، mmazrooee ، sinajan87
(1394/1/25، 08:22 صبح)secret نوشته است:

خوب به نظر من طرز تفکر آدما از تربیت خونوادگیشون نشات میگیره شما وقتی میخوای با بزرگترت حرف بزنی یا خواسته ای ازش داری همین جوری دست و رو نشسته میپری و طلبکارانه بیان میکنی؟!!!!
حتما مشکلی بوده که پرداخت نشده تا زمانی که عکس پیشینشون رو نزارن من یکی اعتمادی ندارم ولی اگه ثابت بشه حق با ایشونه من در حضور همه معذرت خواهی میکنم.
البته دیگه همه کاربرا از خصومت شما نسبت به مدیر باکس14 آگاهی دارن و خیلی جالبه کاربری که عضو سایت ایشون نیست و این همه بدگویی میکنه ازشون!!!!!
یه کم خدا رو درنظر بگیر و حرف بزن و یه کم روی حرفهایی که میزنی فکر کن

من تو سایت باکس 14 اصلا عضو نیستم و تا بحال هم اصلا نمیدونستم که مدیر همچین اخلاقی داره ولی حالا که فهمیدم هیچ وقت فعالیت نمیکنم
یه چند تا مورد هم از صحبت شما که با رنگ قرمز تو صحبت خودتون نشون میدم
1-من هم با شما موافقم و اتفاقا رفتار مدیر باکس 14هم از همین تربیت و عقده خانوادگی نشات میگیره و نشون میده ایشون محتاج سلام و احترام دیگرانه و احتمالا یکی از اهدافشون برای باکس زدن هم همین بوده
2-کی گفته که ایشون از همه بزرگتره شاید از خیلی ها کوچیک تر باشه و نیاز باشه ایشون به اونا احترام بزاره
در ضمن در مورد پرداخت نکردن و شکایت نیاز چندانی به اثبات نیست چون یک کاربر مرض نداره که نون خودشو قطع کنه و بیاد شکایت کنه
شرمنده طولانی شد
}
سپاس شده توسط heidari ، sinajan87 ، ahmad
سلام به همه دوستان عزیز

این اولین پستی است که من در این انجمن قرار میدهم علتش هم این است که دیگر نمیتوانم ساکت بمانم.
در مورد باکس 14 و مدیر محترمش صحبت کردید و بعضا بی انصافی کردین و تهمت زده اید.

من پرن افشار هستم و چندین ماه است که با آقای پارسایی همکاری میکنم و کمی در اداره سایت بهشون کمک میکنم البته میگم که "کمی" . برای اینکه آقای پارسایی آنقدر فعال هستند و آنقدر مشغولیت و گرفتاری ایشون زیاده که واقعا من و دیگر معاونین ایشون هر قدر هم که حضور داشته باشیم باز هم خیلی خیلی ناچیزه در مقابل مسائل و مشکلاتی که مدیر بخاطر وسعت کارشون و تعداد زیاد کاربران دارند.

در مورد پرداختها باید بگم که چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است؟

باکس 14 با تعداد اعضای فعال بالا، من میخوام بدونم به کدوم کاربر تا بحال پرداخت انجام نشده؟ مگه میشه؟
آنهمه کاربر داره این سایت شما بروید از تک تک آنها سوال کنید . شاید چند روز دیر شده باشه ولی عدم پرداخت ما تا بحال نداشته ایم. مثلا اخیرا اعلام شد از طرف مدیریت که به کاربران استاندارد فقط از طریق درگاه پرداخت واریز میکنیم. اما باز کاربران زیادی بی توجهی کردند و در درگاه پرداخت ثبت نام نکردند و به همین دلیل درخواستشون برگشت خورد که خب مقصر خودشون بودند.

این حرف درست که سلام ربطی به حق کاربر و پرداختی نداره. ولی آیا واقعا این درسته که یک انسان بی ادب باشه؟ یعنی شما ها ادب و احترام اصلا در دستور زندگیتون نیست؟ فقط چون محق هستید فکر میکنید که باید بی ادب هم باشید و موضع طلبکارانه داشته باشید؟

ولی دوست عزیز شما در مقابل پدر و مادر هم که نزدیکترین کسان به شما هستند ، اگر بی ادب باشید و با لحن بد و بی ادبی حقتون رو ازشون بخواهید محاله که به حرفتون گوش بدهند و حتما شما را از خود خواهند راند اونوقت شما چه توقع از مدیر و رئیس دارید که بهش پرخاش و بی احترامی کنید و مدیرتون به شما احترام بگذاره و به خواسته شما اهمیت بده؟ آفریدگار عالم هم از بنده اش احترام و تواضع میخواهد مدیر باکس 14 که دیگه فقط یک انسانه.

اتفاقا آقای پارسایی از خوش اخلاق ترین انسانهاست و من واقعا تعجب میکنم که چون در مقابل بی ادبی کاربر و توهین موضع گرفته و یادآوری کرده که باید مودب بود ، اینهمه حرف و تهمت نثارش شده.

به هر حال من هم شناخت خوبی از مدیر باکس 14 دارم و هم از عملکرد سایت.
هر سوال و شبهه و گله و شکایتی دارید مطرح کنید من خودم جوابگو هستم

با تشکر
}
سپاس شده توسط
(1394/1/25، 10:44 صبح)پرن افشار نوشته است: سلام به همه دوستان عزیز

این اولین پستی است که من در این انجمن قرار میدهم علتش هم این است که دیگر نمیتوانم ساکت بمانم.
در مورد باکس 14 و مدیر محترمش صحبت کردید و بعضا بی انصافی کردین و تهمت زده اید.

من پرن افشار هستم و چندین ماه است که با آقای پارسایی همکاری میکنم و کمی در اداره سایت بهشون کمک میکنم البته میگم که "کمی" . برای اینکه آقای پارسایی آنقدر فعال هستند و آنقدر مشغولیت و گرفتاری ایشون زیاده که واقعا من و دیگر معاونین ایشون هر قدر هم که حضور داشته باشیم باز هم خیلی خیلی ناچیزه در مقابل مسائل و مشکلاتی که مدیر بخاطر وسعت کارشون و تعداد زیاد کاربران دارند.

در مورد پرداختها باید بگم که چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است؟

باکس 14 با تعداد اعضای فعال بالا، من میخوام بدونم به کدوم کاربر تا بحال پرداخت انجام نشده؟ مگه میشه؟
آنهمه کاربر داره این سایت شما بروید از تک تک آنها سوال کنید . شاید چند روز دیر شده باشه ولی عدم پرداخت ما تا بحال نداشته ایم. مثلا اخیرا اعلام شد از طرف مدیریت که به کاربران استاندارد فقط از طریق درگاه پرداخت واریز میکنیم. اما باز کاربران زیادی بی توجهی کردند و در درگاه پرداخت ثبت نام نکردند و به همین دلیل درخواستشون برگشت خورد که خب مقصر خودشون بودند.

این حرف درست که سلام ربطی به حق کاربر و پرداختی نداره. ولی آیا واقعا این درسته که یک انسان بی ادب باشه؟ یعنی شما ها ادب و احترام اصلا در دستور زندگیتون نیست؟ فقط چون محق هستید فکر میکنید که باید بی ادب هم باشید و موضع طلبکارانه داشته باشید؟

ولی دوست عزیز شما در مقابل پدر و مادر هم که نزدیکترین کسان به شما هستند ، اگر بی ادب باشید و با لحن بد و بی ادبی حقتون رو ازشون بخواهید محاله که به حرفتون گوش بدهند و حتما شما را از خود خواهند راند اونوقت شما چه توقع از مدیر و رئیس دارید که بهش پرخاش و بی احترامی کنید و مدیرتون به شما احترام بگذاره و به خواسته شما اهمیت بده؟ آفریدگار عالم هم از بنده اش احترام و تواضع میخواهد مدیر باکس 14 که دیگه فقط یک انسانه.

اتفاقا آقای پارسایی از خوش اخلاق ترین انسانهاست و من واقعا تعجب میکنم که چون در مقابل بی ادبی کاربر و توهین موضع گرفته و یادآوری کرده که باید مودب بود ، اینهمه حرف و تهمت نثارش شده.

به هر حال من هم شناخت خوبی از مدیر باکس 14 دارم و هم از عملکرد سایت.
هر سوال و شبهه و گله و شکایتی دارید مطرح کنید من خودم جوابگو هستم

با تشکر
1-بهتر بود موضوع شکایت رو میخوندید بعد میگفتید مگه میشه پرداخت نشده باشه
2-چرا حتما باید درگاه پرداخت باشد پولی که کاربر زحمت میکشه و باید بهش بدون هیچ چون و چرایی و بدون هیچ محدودیتی پرداخت بشه
3-شما اگر کارتون رو بدون اشکال انجام بدهید هیچ کس عصبانی نمیشود که بی احترامی کند و باز هم میگم سلام نکردن تنها دلیلی بر بی احترامی نیست مخصوصا در فضای مجازی
4-اولا که مدیر یک سایت به هیچ وجه به شکل یک رییس اداره محسوب نمیشه و بحثش فرق داره در ضمن حتی اگر به رییس اداره توهین هم بکنید رییس موظفه که حقوق ماه و کاری رو که انجام دادید بده و میتونه بعد از پزداخت اون مورد برای بعد تصمیم گیری بکنه
در ضمن درست نیست که مدیر باکس14 که هیچ حتی پیامبر خدا رو هم با خداوند مقایسه کرد
}
سپاس شده توسط msmn ، sinajan87
ممنون از علی زرکش ؛ که شفاف سازی کردند.

موضوع اینه که یه کاربر وقتی کلیک انجام میده و منتظر واریزه و واریز انجام نشه فکر میکنه مورد سوء استفاده قرار گرفته. و وقت اش تلف شده.

مورد بعدی اینه اگه معتقدید معتبرید. باید همه جور پرداختی داشته باشید. به جهان پی ؛ کارت به کارت ، شتابی و ... تاخیر در پرداخت هم باید زمان اش مشخص باشه. یک نفر که 2 تومن برداشت میزنه باید انی براش واریز بشه. این اصل مشتری مداری اس. شما فقط درگیر سرمایه داران هستید. تازه اونم ما خبر نداریم. که چند روز تو پرداختی هاشون تاخیر داره. Vcp smilies 34
}
سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها نمايش ها آخرين ارسال
  شکایت از تیک باکس masoud666 6 699 1395/8/9، 02:41 عصر
آخرين ارسال: pouyann
  شکایت از باکس 14"سی میلیون تومانی" alizarkesh 22 4,965 1395/4/25، 09:46 صبح
آخرين ارسال: hassan07
  شکایت از سایت مشکوک آر تی آر باکس malakh 16 1,635 1394/7/3، 04:40 عصر
آخرين ارسال: shila30
  شکایت از درآمدباکس yaghma13 14 1,539 1394/7/3، 12:15 صبح
آخرين ارسال: malakh
  شکایت از مدیر پایتخت باکس ali1990 1 534 1394/5/19، 03:13 عصر
آخرين ارسال: jackal
  شکایت از اذرافروز shila30 4 714 1394/5/18، 04:36 عصر
آخرين ارسال: hassan07
Exclamation شکایت فایده نداره buxing 5 680 1394/5/9، 11:45 عصر
آخرين ارسال: shooshoo
  آخرین اخطار به مدیر پایتخت باکس alixxxxxxx 1 399 1394/4/19، 04:05 عصر
آخرين ارسال: alizarkesh
  شکایت از علی رضایی farshidu 2 448 1394/4/11، 03:45 عصر
آخرين ارسال: nightranger
New عذر خواهی و رفع اتهام از باکس و مدیر ار تی ار mohamadshakeri73 2 472 1394/4/2، 11:51 عصر
آخرين ارسال: mmazrooee

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
??? ????? ?? ?????? ??????

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران درآمد پی تی سی باکس پارسی خرید و فروش پرفکت مانی ، وبمانی ، بیت کوین کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا باتری موبایلباتری موبایل طراحی سایت اصفهانطراحی سایت اصفهان