dollarkadeh ???? ????
??? ????? ?? ?????? ??????

سایت های کلیکی و گوگل اسکم : باکس پارسیان (هنوز فعاله مراقب باشید ) پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

امتیاز موضوع:
  • 44 رأی - میانگین امتیازات: 2.52
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شکایت از مدیر باکس 14
سلام دوست خوبمون کفتند که عکس بزارم.چون تاپیک بسته شده بود دوباره باز کردم.البته با اجازه مدیر.
[تصویر:  ve16a7aewkimz7ik52v7.png]
[تصویر:  9erxhlpbg9n3tfwu9dk1.png]
[تصویر:  y935krlro30aebbdnd9y.png]
[تصویر:  15s4cunqudrvtlwy36wp.png]
}
سپاس شده توسط seyedmojtaba7
در مورد عکس 2 و صحبت اقای پارسایی که گفتند بالای 60 هزارتا برداشت کردی باید بگم که من تا قبل از مسدودیم حدود 26 تومان از دات نت و 15 تومان هم از ارگ برداشت داشتم که این حرفشون دروغه محضه.ایشون در 5 یا 6 فروردین وقتی از مسافرت اومدم و برداشت زدم چند دقیقه بعد برگشت زدند و گفتند که طبق قوانین عمل نکردید.در حالی که من قبل از اون از همین دات نت برداشتی داشتم.مگه میشه قوانین رو ندونم.در ضمن این 10000 تای اخری هم هنوز ندادند.شاید ایشون ابن برگشتیها هم جزو برداشت حساب میکنه.مدرکم دارم.
}
سپاس شده توسط kingtm ، seyedmojtaba7
دوست عزیز بهتره از خیر این 10 هزار تومن بگذری!

این مقدار ارزششو نداره خودتو اینقدر کوچک کنی و بهشون التماس کنی!

ولی ممنون که این مطالبو گفتی تا با شخصیت ایشون بیشتر آشنا بشیم!
}
سپاس شده توسط heidari ، ahmad ، seyedmojtaba7
دوست عزیز اره ذرست میگی.من از همون 1/4 دیگه قیدش رو زدم ولی می خواستم بگم که من دروغگو نیستم و مدرکام هم موجوده.اگه متن رو درست بخونی خود سارا گفته بود که به دلیل مطرح کردن مسائل اینچنیتی از انجمن محروم شدی.پس این نشون میده که من از انجمن تیکت تماس تلفنی مشکلم رو گفتم و در اخر اومدم اینجا گفتم.حالا دوباره اگه متن رو بخونید متوجه میشید که ایشون دوباره گفته که اول من اومدم اینحا مشکلم رو گفتم و بعد کارای دیگه رو کردم.
}
سپاس شده توسط kingtm ، ahmad ، seyedmojtaba7
(1394/1/29، 11:28 صبح)sajad123456 نوشته است: دوست عزیز اره ذرست میگی.من از همون 1/4 دیگه قیدش رو زدم ولی می خواستم بگم که من دروغگو نیستم و مدرکام هم موجوده.اگه متن رو درست بخونی خود سارا گفته بود که به دلیل مطرح کردن مسائل اینچنیتی از انجمن محروم شدی.پس این نشون میده که من از انجمن تیکت تماس تلفنی مشکلم رو گفتم و در اخر اومدم اینجا گفتم.حالا دوباره اگه متن رو بخونید متوجه میشید که ایشون دوباره گفته که اول من اومدم اینحا مشکلم رو گفتم و بعد کارای دیگه رو کردم.

درسته به پولتون نرسیدید ولی خیلی چیزا رو مشخص کردید (فقط با 10 هزار تومن Giggle )!
ممنون Majidonline_rose
  برای ظهور آقا امام زمان (عج) صلوات   

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

اللهم عجل لولیک الفرج
دوستان من صراف این انجمن هستم و برای خرید و فروش بیت کوین و پرفکت مانی در خدمتتون هستم

https://telegram.me/joinchat/Cb-zJASEGfoyGJA8scQ-fg
}
سپاس شده توسط kingtm ، ahmad ، seyedmojtaba7
(1394/1/29، 11:28 صبح)sajad123456 نوشته است: دوست عزیز اره ذرست میگی.من از همون 1/4 دیگه قیدش رو زدم ولی می خواستم بگم که من دروغگو نیستم و مدرکام هم موجوده.اگه متن رو درست بخونی خود سارا گفته بود که به دلیل مطرح کردن مسائل اینچنیتی از انجمن محروم شدی.پس این نشون میده که من از انجمن تیکت تماس تلفنی مشکلم رو گفتم و در اخر اومدم اینجا گفتم.حالا دوباره اگه متن رو بخونید متوجه میشید که ایشون دوباره گفته که اول من اومدم اینحا مشکلم رو گفتم و بعد کارای دیگه رو کردم.
متاسفم که به حق خود نرسیدید 10هزارتومان ارزشی ندارد ولی تونستید به کاربران چهره واقعی بعضی ها را نشان دهید این سایت هم با این برخوردی که با شما کرد از رده سایتهای معتبر خارج شد مطمن باشید که دودش به چشم خودشان  میرود نه کس دیگر  
}
سپاس شده توسط kingtm ، sinajan87 ، seyedmojtaba7
تاپیک بسته شد
}
سپاس شده توسط seyedmojtaba7

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها نمايش ها آخرين ارسال
  شکایت از تیک باکس masoud666 6 699 1395/8/9، 02:41 عصر
آخرين ارسال: pouyann
  شکایت از باکس 14"سی میلیون تومانی" alizarkesh 22 4,965 1395/4/25، 09:46 صبح
آخرين ارسال: hassan07
  شکایت از سایت مشکوک آر تی آر باکس malakh 16 1,635 1394/7/3، 04:40 عصر
آخرين ارسال: shila30
  شکایت از درآمدباکس yaghma13 14 1,539 1394/7/3، 12:15 صبح
آخرين ارسال: malakh
  شکایت از مدیر پایتخت باکس ali1990 1 534 1394/5/19، 03:13 عصر
آخرين ارسال: jackal
  شکایت از اذرافروز shila30 4 714 1394/5/18، 04:36 عصر
آخرين ارسال: hassan07
Exclamation شکایت فایده نداره buxing 5 680 1394/5/9، 11:45 عصر
آخرين ارسال: shooshoo
  آخرین اخطار به مدیر پایتخت باکس alixxxxxxx 1 399 1394/4/19، 04:05 عصر
آخرين ارسال: alizarkesh
  شکایت از علی رضایی farshidu 2 448 1394/4/11، 03:45 عصر
آخرين ارسال: nightranger
New عذر خواهی و رفع اتهام از باکس و مدیر ار تی ار mohamadshakeri73 2 472 1394/4/2، 11:51 عصر
آخرين ارسال: mmazrooee

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
??? ????? ?? ?????? ??????

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران درآمد پی تی سی باکس پارسی خرید و فروش پرفکت مانی ، وبمانی ، بیت کوین کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا باتری موبایلباتری موبایل طراحی سایت اصفهانطراحی سایت اصفهان