انجمن باکسی سرمایه گذاری در هیچ سایتی را پیشنهاد نمیکند مراقب باشید و تا جاییکه ممکن هست از سرمایه خود سایت ها استفاده کنید

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود . هر گونه حدس و گمان در مورد سایت ها و تهمت و افترا بسرعت حذف می شود .

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلی داغ صندلی داغ با مدیر پارسی رنک
نام سایت شما؟ پارسی رنک

نام و نام خانوادگی شما؟ سن؟متاهل یا مجرد؟ رشته تحصیلی؟:

محمدرضا محسنی، 28 ساله، مجرد و مهندس عمران

شغل شما خارج از نت؟ میزان درامد؟ از اینترنت چه مقدار درامد دارید؟ :
خارج از نت در زمینه رشته تحصیلی ام فقط اگر کاری پیشنهاد شود انجام میدهم و پیگیر نیستم. بعضی اوقات هم به خاطر مدرکم فقط با یک امضا یا قرارداد سوری درآمدی بدست میارم و گذران زندگی میکنم، درآمد اینگونه فعالیت ها ثابت نیست و بسته به نوع کار میتونه هر مقداری باشه. فعالیتم برای کسب درآمد در اینترنت را هم تازه شروع کردم و هنوز به مرحله درآمدزایی نرسیده.

چه سالی با پی تی سی اشنا شدید؟ نحوه اشنایی؟:

اگر اشتباه نکنم سال 87 یا 88 از طریق یکی از دوستان در دانشگاه با سایت donkeymails آشنا شدم که اولین آشنایی من با سایت هایی کسب درآمد اینترنتی بود. اون موقع این موضوع رو جدی نگرفتم اما سال 91 اولین سایت پی تی سی ایرانی را دیدم که بردیا باکس بود و بعد از اون تقریبا در هر زمان حداقل در یک سایت کلیکی فعالیت داشتم. آشنایی ام با بردیا باکس از طریق بنری بود که در یکی از وبلاگ ها دیده بودم

چی شد که تصمیم گرفتین سایت کلیکی بزنید؟:
از دوران دانشجویی به بحث تجارت الکترونیک علاقه ویژه ای داشتم. بعد از دیدن اولین سایت کلیکی ایرانی پیگیر شدم که چطور میشه اسکریپت چنین سایتی رو تهیه کرد و بعد از اینکه زمینه فعالیت رو هموار و ابزار رو مهیا دیدم تصمیمم رو گرفتم. اما بین تصمیم گیری و افتتاح سایت 2 سال فاصله افتاد. در این مدت تجربه کسب کردم و اطلاعات لازم برای داشتن سایت رو یاد گرفتم و همچنین دوستانی پیدا کردم که بتونن در این زمینه کمک حالم باشند. هنوز هم در حال یادگیری 2 زبان برنامه نویسی هستم

چه میزان سرمایه داشتید هنگام تاسیس سایت؟:

برای سرمایه اولیه سایت عدد خاصی در ذهنم نیست. حتی اگر درآمدی از سایت نداشته باشم تا جایی که به سایت امید داشته باشم و کاربران سایت هم خواهان فعالیت سایت باشند برای سایت هزینه میکنم. حالا این مبلغ میتونه 5 میلیون تومان باشه یا 20 میلیون..

سرمایه کاربران رو در چه کاری سرمایه گذاری میکنید؟ :
سرمایه کاربران رو در بازار موبایل و رایانه سرمایه گذاری میکنم. البته مبالغ کوچک رو در خود سایت سرمایه گذاری میکنم

برای سایت و ماژول و اصلاح اسکریپت چه مقدار هزینه کرده اید؟:
بعضی ماژول های سایت را خودم طراحی کردم که البته مدت زیادی برای یادگیری هزینه کردم. همچنین برای بعضی ماژول های اختصاصی سایت هم مبلغ بالایی هزینه کردم. مجموع هزینه ای که برای اسکریپت و قالب سایت کردم از 2 میلیون تومان بیشتر میشه

آیا پشتوانه ای برای سود کاربران دارید، بالتبع سایت تا کاربران سرمایه گذاری نکن شما به سودی نمیرسید و اعتماد کردن و سرمایه گذاری کردن کاربران زمان بر خواهد ، آیا تا آن زمان پشتوانه ای دارید تا پول کلیک ها و سود کاربران رو بدید؟ چه مقدار؟:
من آنچنان روی سود از سرمایه گذاری کاربران حساب نکردم و همین که سود سرمایه گذاری کاربر رو از جیب ندم راضی هستم. تا زمانی که تبلیغات فعال در سایت قرار بگیره درآمد کلیکی کاربران رو از حساب شخصی ام پرداخت میکنم و مشکلی هم برای این مبالغ ندارم. مبلغ موجودی حساب شخصی ام رو نمیتونم اینجا بگم چون حتی به نزدیک ترین افراد خانواده هم این رقم رو نمیگم! اما برای پرداخت کاربران مشکلی ندارم

در سایت های کلیکی دیگه فعالیت دارید؟با چه نامی فعالیت میکنید؟ یا قبلا میکردید؟:

با نام های زیادی ثبت نام کردم اما بیشتر rezam , mrmohseni بودند اما اخیرا با نام parsar در سایت های جدید عضو شدم. در حال حاضر فقط در بعضی سایت ها فعالیت تبلیغاتی دارم. از گذشته هم فعالیت آنچنانی کسب درآمد در سایت های کلیکی نداشتم و فقط قصد کسب تجربه داشتم

تا حالا در سایت های اسکم سرمایه گذاشتید؟
در کدوم سایت ها؟ چه مقدار؟تونستید سرمایتون رو پس بگیرید؟:
در هیچ سایتی سرمایه گذاری نکردم. اخیرا فقط از بعضی سایت ها تبلیغات خریدم، همین.

روز چند ساعت پشت کامپیوتر یا در اینترنتید؟
روزی چند ساعت صرف رسیدن به کارهای سایت میکنید؟:

از زمانی که تصمیم به افتتاح پارسی رنک گرفتم فعالیتم در اینترنت افزایش داشته. الان بطور میانگین روزانه بیش از 12 ساعت در اینترنت هستم، اما قبلا به 2،3 ساعت هم نمی رسید

اینده سایتتون رو چطوری پیش بینی میکنید؟ به نظرتون تا چند سال دیگه  پا برجاست؟:
آینده و تصویری که از پارسی رنک در ذهنم دارم رتبه زیر 20 ایران و حداقل 10 هزار کاربر فعال هست. این هدف منه و این هدف به من انرژی میده. اصلا به این موضوع فکر نکردم که تا زمان خاصی پارسی رنک رو حفظ کنم. پارسی رنک تا جایی پیشرفت میکنه که بسته شدنش شبیه جوک باشه

اگه قرار باشه کاربری سایت پی تی سی بزنه چه توصیه ای بهش دارید؟:

اول: سرگذشت سایت های کلیکی اسکم رو دنبال کن. دوم: در مورد کاری که میخوای شروع کنی اطلاعات کامل کسب کن. سوم: برای روز مبادا مبلغی اندوخته باش

میزان ورودی و خروجی سایتتون تا الان رو میشه بگین؟:
از افتتاح پارسی رنک کمتر از یک هفته گذشته و مورد خاصی نبوده

ادرس ایمیل شما؟parsirank@yahoo.com

پاسخ }}}
سپاس شده توسط