انجمن باکسی سرمایه گذاری در هیچ سایتی را پیشنهاد نمیکند مراقب باشید و تا جاییکه ممکن هست از سرمایه خود سایت ها استفاده کنید

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها از این تاریخ بسرعت حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود .

توجه :در حال حاضر ثبت نام به مشکل برخورده است . مشکل ایجاد تاپیک حل شد دوستان مشکل ثبت نام هم در حال پیگیری هستیم

امتیاز موضوع:
  • 66 رای - 2.62 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیک باکس تا اطلاع ثانوی اسکم
سایت تیک باکس 1 و 2 به دلیل عدم پرداخت سرمایه کاربرها اسکم شناخته میشود.
لطفا کاربرانی که میخوان ارتقاء بدن و یا به هر دلیلی واریز به سایت داشته باشند دست نگه دارند.

کارت ملی ای که اقای ضمیری قرار دادند بر طبق گفته یکی از دوستان فتوشاپ میباشد.
[عکس: attachment.php?aid=63]
البته هنوز مشخص نیست و پاسخ اقای ضمیری:
نقل قول:در ضمن لطفا سایت و انجمن رو به هم نریزید

کارت ملی هم برداشتیم تا بهانه ای دست شماها نباشه
اگه کیفیتش خوبه حتما مال اسکنرش بوده!!

ایشان گفتند
نقل قول: هر کدوم از دوستان نخواست به پشتیبانی مالی تیکت بزنه

سرما یه و سودشو میدیم
دوستان لطفا تسویه کنند و بعد فعالیت رو ادامه بدن.
مادامی که چند نفر اعلام نکردند باهاشون تسویه کامل و عادلانه شده هیچ پولی به این سایت واریز نکنید.

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

پاسخ }}
خدا این فتوشاپ را لعنت کنه
پاسخ }}
اتفاقا بعضی جاها بدرد میخوره و خیلی باحاله
http://www.talab.ir/photo/funny/funny-pi...photo.html
[عکس: 1636674239-sabatak-com.jpg]
پاسخ }}
خوب آقای ضمیری لطف کنن و با اسکنر که کیفیتش خوب نیست یه عکس از کارت ملی بگیرن و بذارن اگه ادعای فتوشاپ غلطه.
الان همه ماشاالله گوشی های آنچنانی دارن (البته به جز من Giggle ) با گوشی عکس بگیرید که کیفیتش پایین باشه.
مارک اسکنر چی بوده بگید منم قصد خرید دارم Vcp smilies 29
  برای ظهور آقا امام زمان (عج) صلوات   

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

اللهم عجل لولیک الفرج
دوستان من صراف این انجمن هستم و برای خرید و فروش بیت کوین و پرفکت مانی در خدمتتون هستم

https://telegram.me/joinchat/Cb-zJASEGfoyGJA8scQ-fg
پاسخ }}
اصلا دلیلی بر واگذاری تیک باکس وجود ندارد اوضاع بر روال سابق است تیکتها پاسخ داده نمیشود پشتیبانی وجود ندارد پرداختها انجام نمی شود اعترلض کاربران با مسدود شدن پاسخ داده میشود اگر انتقالی بوده چرا سیف فراری است وهیچ پستی در تایید انتقال در انجمنش نمیگذارد چرا سیف خودش پول کاربران را نداده وبه کسی دیگر پول داده تا او بدهکاریهای سایت را بدهدمگر خودش با این پول نمیتوانست طلب کاربران را بدهد اگر اقای ضمیری سایت را خریده چرا در انجمن سایت حضور پیدا نمیکند یا حداقل کسی را به عنوان ناظم تعیین نمیکند که جواب کاربران را بدهد اصلاچرا این اقای ضمیری هیچ برنامه ای ندارد اقای سیف به چه ضمانتی سایت را همراه 8میلیون پول نقد به اقای ضمیری داده است و خودش رفته است اگر ضمانتی گرفته است چرا به کاربرانش اعلام نکرده است و فرار میکند مثال معروفی است که میگوید ندزد ونترس حالا اقای سیف از چه میترسد که رخ نشان نمیدهد سوالات زیاد است ولی جوابی نیست من هم از تصمیم ادمین محترم انجمن برای اسکم شناختن تیک باکس تا روشن شدن وضعیتش حمایت میکنم
پاسخ }}
اقا ضمیری سایت را خریدند تا از این راه سرمایه گذاری خودشونو بتونند پس بگیردند
پاسخ }}
(1394/2/17، 11:30 صبح)buxing نوشته: اقا ضمیری سایت را خریدند تا از این راه سرمایه گذاری خودشونو بتونند پس بگیردند

به این میگند لایی کشیدن در پی تی سی
پاسخ }}
(1394/2/17، 11:30 صبح)buxing نوشته: اقا ضمیری سایت را خریدند تا از این راه سرمایه گذاری خودشونو بتونند پس بگیردند
تقریبا بیش از یک میلیون از اون مبلغی که اقای سیف به اقای ضمیری چک دادن مبلغ سرمایه گذاری خود اقای ضمیری بوده.
ولی اقای ضمیری به صرف پس گرفتن سرمایش نمیتونه سایت رو بخره چون بین اقای سیف و اقای ضمیری قرارداد هست و تمام مسئولیت ها به عهده اقای ضمیری هستش.
از اقای سیف هم شکایت کنین فک نکنم دستتون بجایی بند بشه چون قرار داد رو که نشون بدن همه چی پاس میخوره به اقای ضمیری!!

پاسخ }}
(1394/2/17، 06:49 عصر)zafarian نوشته:
تقریبا بیش از یک میلیون از اون مبلغی که اقای سیف به اقای ضمیری چک دادن مبلغ سرمایه گذاری خود اقای ضمیری بوده.
ولی اقای ضمیری به صرف پس گرفتن سرمایش نمیتونه سایت رو بخره چون بین اقای سیف و اقای ضمیری قرارداد هست و تمام مسئولیت ها به عهده اقای ضمیری هستش.
از اقای سیف هم شکایت کنین فک نکنم دستتون بجایی بند بشه چون قرار داد رو که نشون بدن همه چی پاس میخوره به اقای ضمیری!!
تعهد سرمایه کاربران به عهده اقای سیف است وهر نوع قرارداد فروش بدون مشخص شدن وضعیت طلبکاران و تسویه حساب غیر قانونی است شما نمیتوانید خانه ای که به بانک بدهکار است بفروشید تا تسویه با بانک نکنید و همچنین هر مال دیگری را مثل ماشین یا شرکتی که بدهکار است طبق قانون فروش یا انتقال اموال در صورت داشتن طلبکار فرار از دیون محسوب میشود وباطل است جرم اقای سیف اگر به فرض محال کلاهبرداری نباشد خیانت در امانت است من پولم را به ایشان امانت دادم که ایشان با این پول کار کنند ومقداری سود به من بدهند حالا ایشان با اجازه کی امانت من را به اقای ضمیری داده است این سایت با سرمایه کاربران بنا شده است و بدهکار است ودومین جرم اقای سیف سند سازی به منظور فرار از دیون است وسومین جرمش عدم انجام تعهدات خود نسبت به کاربرانش ودادن وعده های واهی مثل سهام 60روزه وسودهای بالا به منظور جمع اوری پولهای مردم است که از مصادیق بارز کلاهبرداری است حالا شما چطور میگویید با یک دست نوشته میشود از زیر بار این همه جرم در درفت اگر به این راحتی بود که همه شرکتها پول مردم را جمع می کردند و اخرش یک قرارداد صوری مینوشتند وشرکت را واگذار میکردند و پولها را میخوردند حالا صبر کنید کار سیف را خودم به عهده میگیرم برای شکایت هم وقتش را دارم وهم راهش را بلدم
پاسخ }}
پسر خاله سیف هم چند دقیقه قبل در انجمن حضور پیدا کردند از ایشان میخواهم به سیف بگوید دست از این بازیها بردارد مثل علیخان مرد باشد هم این دنیا هم ان دنیای خود به خاطر چند میلیون از دست ندهد پول حرام زندگی انسان را به اتش میکشد نگذار نفرین مردم پشت سرت باشد در اخر هم بدان این دنیا دار مکافات است انسان عاقل فرزندانش را با پول حرام بزرگ نمیکند اقای سیف شما انسان با شخصیتی هستید تا یکماه قبل همه از ادب وشخصیت شما صحبت میکردند بارها به کاربرانتان کمک میکردید حتی اجازه میدادید بعضی کاربران ضعیف بدون سرمایه گذاری برداشت دوم داشته باشند چی شد یکدفعه چنین چرخشی کردید وشدید ان کسی که نباید میشدید مطمن باشید نه زارع فرار میکند نه مهدوی انان اگه امروز گیر نیفتند اخر روزی گیر میافتند اخر خلاف زندان است دیر و زود دارد ولی سوخت وسوز ندارد مطمنا پسر خاله تان همه این حرفها را به شما میگوید امیدوارم به اخر وعاقبت کاری که دارید انجام میدهید فکر بکنید ابرو از پول مهمتر است پولی هم که دارید میبرید به حساب خودتان خیلی زیاد نیست که بتوانید زندگی خودتان را تغییر دهید یک مدت دیگر هم خرج میشود فقط پشیمانی میماند برای شما وبس
پاسخ }}