????? ???

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها از این تاریخ بسرعت حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود .

???? ????
امتیاز موضوع:
  • 59 رای - 2.54 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیک باکس تا اطلاع ثانوی اسکم
یکی را دستگیر کنید پولتون را بگیرید بعد برید سراغ بعدی در ضمن از راه قانونی زیر 10 درصد شانس موفقیت دارید.
پاسخ }}
سپاس شده توسط
??? ????? ?? ?????? ??????
(1394/2/20، 10:14 عصر)asd123 نوشته: یکی را دستگیر کنید پولتون را بگیرید بعد برید سراغ بعدی در ضمن از راه قانونی زیر 10 درصد شانس موفقیت دارید.
اخر این چه حرفی است من از مهدوی طلبی ندارم که اول صبر کنم او گرفته بشه بعد برم سراغ سیف دوما از راه قانون میشود بدون دستگیری متهم هم پولت را بگیری سوما من چرا باید خلاف کنم وبخواهم از راه غیرقانونی به پولم برسم وقتی حق بامن است چهارما ایا تجربه ای در دستگیری کلاهبردار یا پیگیری شکایت در دادگاه داری که درصد تعیین میکنی اگر تجربه پیگیری پرونده کلاهبرداری در دادگاه را داری بگو تا ما هم استفاده کنیم و گرنه دلسرد کردن کاربران از پیگیری یعنی ریختن اب در اسیاب سیف ومهدوی موفق باشید
پاسخ }}
سپاس شده توسط mori ، sinajan87
همین که پی تی سی به رسمیت شناخته نمیشه یعنی اینکه کلاهبرداری توش ازاده. من منتظرم ببینم دوستان پیگیر مهدوی کی به پولشون میرسند. اما ممکنه مهدوی هیچ وقت به تهران برنگرده یا هویت خودش رو تغییر بده در ضمن ادم نکشته که عکس اش را بدن به همه کلانتریها تا زمانی که نتوانید پیداش کنید از پولتون خبری نیست چه برسه به مجازاتش Riz277
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1394/2/21، 01:58 عصر)asd123 نوشته: همین که پی تی سی به رسمیت شناخته نمیشه یعنی اینکه کلاهبرداری توش ازاده. من منتظرم ببینم دوستان پیگیر مهدوی کی به پولشون میرسند. اما ممکنه مهدوی هیچ وقت به تهران برنگرده یا هویت خودش رو تغییر بده در ضمن ادم نکشته که عکس اش را بدن به همه کلانتریها تا زمانی که نتوانید پیداش کنید از پولتون خبری نیست چه برسه به مجازاتش Riz277
کلاهبرداری یک جرم است وهیچ کجا ازاد نیست وربطی به رسمی بودن ندارد الان بیشترین کلاهبرداری در زمینه لیزینگ خودرو است که اتفاقا از طرف دولت به رسمیت شناخته شده است اینکه کسی شکایت بکند و بعد ایا به پولش برسد یا نه واینکه متهم گیر بیفتد یا نه بستگی به پیگیری شاکی دارد ولی حداقل این که کسی مثل مهدوی باید با ترس از دستگیری زندگی کند حکم محکومیتش میشود سوسابقه برایش و در پیدا کردن کاردر اینده دچار مشکل میشود واخر سر یکجایی گیر میافتد در مورد عوض کردن هویت به این سادگی ها نیست که فکر میکنید در اخر این هم را بدانید برای رسیدن به پول احتیاجی به پیدا کردن مهدوی نیست فقط گرفتن حکم محکومیت مهدوی مهم است نه پیدا کردنش
پاسخ }}
سپاس شده توسط
شما اگه نتوانید ثابت کنید که اموال خانواده و مهدوی یکی است. نمیتوانید پولتون را پس بگیرید. مهدوی مجرم پرونده است. ربطی به خانواده اش نداره. مگر اینکه بتوانید اثبات کنید که اون پولی که از شما کلاهبرداری شده باهاش اموالی خریداری شده که در اختیار خانواده است. مثل خانه ماشین و ...

یا اینکه خانواده متهم در این کلاهبرداری شریک بوده باشند. در غیر انیصورت در صورتی دستگیری هم پس گرفتن پول تقریبا غیرممکنه . چون ممکنه مهدوی پول را به شما نده. یا ادعا کنه که توانایی پرداخت نداره. اون وقت شما تنها قادر به زندانی کردنش هستید و نمیتوانید پولیتان را پس بگیرید.

امیدوارم دوسمتان توجه داشته باشند.

ما خودمان تو بازار کار میکنیم. چند سال پیش یکی از ما 10 میلیون گرفت و به ما چکی در وجه مبلغ داد. بعد از یک سال هرچی پول طلب کردیم گفت ندارم. ازش شکایت کردیم چک و گذاشتیم اجرا بازداشت کردیم انداختیم زندان ولی چون حکم قطعی نبود. دادگاه با قرار وثیقه ازادش کرد. بعد از یک سال دوندگی حکم قطعی زندانی اش را از دادگاه گرفتیم . اما 2 سال طول کشید. تا تونستیم گیرش بندازیم. سه ماه تو زندان بود تا اینکه راضی شد اموالش را بفروشه و طلب ما را بده ولی حسابی پوستمون کنده شد.

گفتم تا دوستان در جریان باشند. اون که تو دنیای واقعی بود شد این. وای به دنیای مجازی .
پاسخ }}
سپاس شده توسط
فراری بودن وبا ترس وحشت زندگی کردن بزرگترین مجازات است واین با شکایت کردن میسر است تجربه ثابت کرده هیچ خلافکاری نیست که پایش به زندان نخورد مهدوی هم گیر میافتد مطمن باشید پس بهترین کار شکایت است وبه زندان انداختن اینها که درس عبرت بشود برای مدیران کلاهبردار حالا چه به پول برسیم چه نرسیم
پاسخ }}
سپاس شده توسط zafarian ، sinajan87 ، elham
من نگفتم شکایت نکنید. شکایت کنید.

کلام آخر

بهتره قبل از گرفتاری ؛ فکری برای جلوگیری از آن کرد.
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1394/2/21، 06:42 عصر)asd123 نوشته: من نگفتم شکایت نکنید. شکایت کنید.

کلام آخر

بهتره قبل از گرفتاری ؛ فکری برای جلوگیری از آن کرد.

پیشگیری مهمتر از درمان است فلسفه وجودی این انجمن هم پیشگیری است که دیگر کمتر امثال سیف ومهدوی وطیرانی بتوانند کلاهبرداری کنند وتا الان هم توانسته این کار را به خوبی انجام بدهد و این کلاهبرداران قبل از تشکیل انجمن سایتهای کلاهبرداری خود را د رست کرده بودند الان ادمین محترم انجمن وهم مدیران دارند با سعی و تلاش واگاهی دادن به کاربران مانع از کلاهبرداریهای جدید بشوند وکاربران هم باید همکاری کنند تا به این راحتی نشود در پی تی سی کلاهبرداری کرد با شکایت ودستگیری مدیران فراری هم کمک بزرگی به این کار میشود سیف ومهدوی باید دستگیر شود تا عبرت بقیه شوند
پاسخ }}
سپاس شده توسط sinajan87 ، ardeshir ، elham
سلام آقای سیف
اخرش قراره کی تسویه کنید یه مقدار وجدان داشته باشید خودتونو جای کاربران بذارید حداقل یه خبری بدین که قراره چی کار کنین از کاربران تیک خواهش میکنم هر کی باهاش تسویه شده بیاد اعلام کنه
پاسخ }}
سپاس شده توسط
آقای سیف وجدان دارید جواب سوالمو بدید یا نه؟باور کنید پیدا کردن شما مثل آب خوردنه ولی اون وقت پای کسان دیگری وسط میاد که دوست ندارم این طور بشه چه از طرف شما چه از طرف من کاربر
پاسخ }}
سپاس شده توسط