امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلی داغ با مدیر فلش باکس
ایندفعه مدیریت فلش باکس قراره روی صندلی داغ ما بشینه. ازشون ممنونم که درخواست ما رو پذیرفتند.
البته دوستان به خاطر اینکه وقت ایشون گرفته نشه سوالات اضافه نپرسید لطفا.

اسمشون رو نمیدونم. پس سوالات اول من:
1.نام و نام خانوادگی
2.متاهل/مجرد؟
3.رشته تحصیلی/میزان سواد؟
4.تاریخ افتتاح فلش باکس؟
5.تعداد کاربر تا به امروز؟
پاسخ }}}
سپاس شده توسط mmazrooee
مدیر فلش باکس سوالاتی که بهشون دادیم کامل جواب دادند و گفتند اگر سوال دیگری بود در انجمن کاربر ها بپرسند پاسخ میدم.

1-معرفی کامل خودتان:(با ذکر:نام و نام خانوادگی.رشته تحصیلی.وضعیت تاهل.سن.و سایت پی تی سی شما)

رسام نوروزعلی , منتظر کنکور, خیلی جوونم برای ازدواج :دی , 19 , فلش باکس

شخصیت شما در منزل؟شوخ طبع

چی شد که وارد پی تی سی شدید؟یا نحوه اشناییتون با پی تی سی؟دقیق به خاطر ندارم ولی مدت زیادی میشه یکی از سایت های قدیمی که کار میکردم تیراژه24 بود و قبل از اون هم اشنایی داشم

چی شد که وارد جامعه باکس داران شدید؟یه روز با برادرم در رابطه با این سایت ها صحبت کردم و ایده های بسیار خوبی به میان اومد که تصمیم به افتتاح سایت گرفتیم .ایشون 3 سال از بنده بزرگتر هستند و رشته آی تی تحصیل میکنند.

چند ساله با پی تی سی اشنایی دارید؟تقریبا 5 سال میشه اول هم از سایت های خارجی ولی در این مدت فراز و نشیب داشته.

شغل اصلی تون چیه؟محصل هستم ولی در حوزه اینترنت فعالیت های متفرقه مانند طراحی سایت , پشتیبانی سایت , خرید و فروش ارز اینترنتی و .... فعالیت دارم.

درامد ماهیانه تون از شغل اصلی؟ البته میتونید جواب ندید ولی اگه بگید ممنون میشیم._درآمد دقیقی نیست که بتونم ازش صحبت کنم 

درامدتون ماهیانه تون از سایت کلیکی شما؟فعلا بنده درامدی نداشتم و سایت تازه تاسیس است ولی در برنامه بلند مدت ما 6 ماه فقط رسیدگی به سایت و کاربران است و فعلا به درآمد فکر نمیکنیم.

فروشگاه اینترنتی هم دارید؟ خودتون ساخته باشید.خیر ولی جزو برنامه هامون میباشد که کاربران میتونند برای حمایت از سایت از اون خرید کنند. به زودی

در سایت های کلیکی دیگه هم فعالیت دارید؟ چه سایت هایی؟ نام کاربری در سایر سایت های پی تی سی(در صورت وجود)بهتر است در این رابطه به عنوان یک مدیر سایت کلیکی صحبت نکنم , ولی در چند سایت معتبر ایرانی فعالیت داشتم که ول کردم بدلیل بعضی از قوانینی که به نظر بنده واقعا بی مورد بود و فقط کاربران را ازار میداد یکی از دلایلی هم که بنده به فکر این سایت افتادم فراهم کردن مکانی راحت و معقول بود.

حدود درامد ماهیانه از سایر سایت های کلیکی؟در سایت های خارجی کلیکی فعالیت میکنم و در ایرانی ها فعالیتی ندارم پس بهتره نگفته باقی بمونه.

تا حالا در سایت های اسکم سرمایه گذاشتید؟در یک سایت خارجی به مقدار 10 دلار :دی

سایت شخصی هم دارید؟ واسه جذب زیرمجموعه یا دلنوشته.بنده یکی از علاقه های اصلیم فیلم و سریال است که خیلی هم زیاد نگاه میکنم مخصوصا سریال , تا قبل از تاسیس باکس میخواستم سایت فیلممو گسترش بدم که بعد از تاسیس باکس وقت این کار نداشتم و فعلا رها شده 

راه موفقیت شما در سایر سایت های کلیکی؟تحقیق در مورد سایت مورد نظر است و سرمایه گذاری عاقلانه و مناسب

-اگر سایت شما ورشکسته شد چیکار میکنید؟بنده قبلا هم اعلام کردم حتی اگر 1 درصد ورشکسته بشه که بعید میدونم چون پشتیبانی مالی مناسب داریم , کاربرانی که پولی سرمایه گذاری کرده اند , پول خود را پس میگیرند . 

-بچه بودید دوست داشتید چیکاره شید؟_تا 9 سالگی پلیس , از 9 سالگی تا الان در رابطه با کامپیوتر که الان علاقه شدیدی به برنامه نویسی دارم 

بچگی با پی تی سی اشنایی داشتید؟_بله , البته الانم بچم :دی

فکر میکردید یه سایت پی تی سی بزنید؟خیر

اگر کاربری بخواد باکس بزنه چه توصیه ای بهش میکنید؟برای باکس زدن باید چند موارد رعایت کنند و داشته باشند : 1_ سرمایه مناسب 2_وقت کافی 3_اشنایی با دنیای مجازی و پی تی سی 4_ داشتن راه ها سرمایه گذاری مناسب 5_ حوصله و صبر بسیار بسیار زیاد

روز چند ساعت پشت کامپیوتر یا تو اینترنتید؟_بنده حداقل روزی 6 ساعت هستم , بیشتر موارد دیگر هم با موبایل به سایت سر میزنم و حتی جواب کاربران را در هر کجا که باشم با موبایل میدم . 

کمر درد چشم درد یا از این نوع مریضی ها نگرفتید؟_صندلی خوبی الان ندارم :دی یه ذره کمر درد دارم ولی ورزش میکنم. چشم درد که ندارم هیچ , چشمانم خیلی قویه و به اصطلاح دکترا بهش میگن چشم خلبانی

اگر برگردید عقب باز هم سایت کلیکی ایجاد میکنید؟روزی چند ساعت صرف سایت کلیکی خودتون میکنید؟ اعم از رسیدگی به تیکت ها. انجمن. پرداخت ها. طراحی و کلیه کارهایی که واسه سایت انجام میدید؟ بله حتما , تقریبا کل روزم مربوط به سایت میشه , جدا از این مواردی که شما اشاره کردین , تحقیق در این رابطه هم بسیار وقت زیادی از بنده گرفته , ایده های زیادی که باید بهینه بشود تا بشه پیاده سازی شه و ....

نظرتون در مورد ی تی سی؟در اصل یک بازاریابی اینترنتی در حال پیشرفت است که در حال پرورش و بزرگ شدن است و به نظر من محدودیت نداره 

نظرتون در مورد پی تی سی ایران؟یه ذره مسیرش توی ایران با سایر کشور ها فرق داره , که هم خوبی هایی داره و هم بدی هایی داره .

اگر نزدیک ترین دوستتون بخواد در سایت شما سرمایه گذاری کنه چه پیشنهادی بهش میکنید؟ دقیق بگید شاید دوستان ما هم بخواند اجرا کنند._اول به جیبشون نگاه کنند و سعی کنند با پول اضافشون سرمایه گذاری کنند , و یادشون باشه اگر سرمایه گذاری میکنند مانند هر شغل و کار دیگه ای نیازمند زحمت است .

-یه خاطره از پی تی سی؟_اشنایی با افراد مختلف و پیدا کردن دوستانی خوب

ادرس کلیه سایت هایی که مدیرش هستید؟بنده شاید خیلی سنم کم باشه ولی مطمین باشید تجربه بسیاری دارم و مدیریت اصلی مجموعه با برادر بنده است و من کار مدیریت سایت انجام میدم . به زودی روش های بسیار جدید برای کسب درامد کاربران اضافه خواهد شد و میخواهیم سایت رو منحصر به فرد کنیم. دوستان هر سوالی دارند میتونند در همین تاپیک اعلام کنند یا به طور مستقیم از روش های زیر اقدام کنند 

یاهو : RASAM2412@YAHOO.COM
وایبر , واتساپ , تماس , اس ام اس : 09389881648
پاسخ }}}
سپاس شده توسط mmazrooee
انجمن سایتتون چرا خرابه؟ واسه من باز نمیشه.
نام کاربری تون در سایت های دیگه نگفتید چی بود؟
پشتیبان مالی تون کیه؟
پاسخ }}}
سپاس شده توسط mmazrooee
سلام،خانوم شمس بزار من به جای آقا رسام جواب سوال اولتونو بدم قرار یه انجمن شبیه به انجمن ایران زمین فعال بشه و ماشالله گوتمپ هم که همیشه سرش شلوغه پس فکر کنم چند روزی طول بکشه.

آقا رسام بقیه رو خودتون جواب بدید
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
(1393/9/15، 12:24 صبح)admin نوشته: انجمن سایتتون چرا خرابه؟ واسه من باز نمیشه.
نام کاربری تون در سایت های دیگه نگفتید چی بود؟
پشتیبان مالی تون کیه؟

با تشکر از کاربر خوب سایتمون :D که همیشه فعال هستند و در یاهو با بنده در ارتباط هستند و جواب شما را دادند

اول اینکه انجمن خود اسکریپت بسیار امکانات کمی داشته و شکیل هم نبود به خاطر همین در حال نصب انجمن اختصاصی و خوب هستیم
من توی 2 تا سایت معروف ایرانی سرمایه گذاری هم کردم ولی به دلیل بعضی از قانون های واقعا بی مورد و سخت ول کردم و دیگه فعالیت نمیکنم بخاطر همین هست که اسم ندادم . ولی توی سایت paidverts با ایمیل rasam2412@yahoo.com به فعالیت میپردازم

شرکت مبلمان مد لایف هستند به ادرس http://modalifehomefurniture.com/ که در تهران فعالیت دارند به ساخت و پخش مبلمان و اتفاقا بنده قرار است که کار طراحی جدید این سایت انجام بدم که اگه سایت یه ذره رو روال بیوفته این کارو خواهم کرد .

بازهم سوالی بود در خدمتم
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
امکان داره کارت ملی خودتون رو در اینجا یا در انجمن خودتون قرار بدید؟
مانند مدیریت پایتخت باکس.
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
(1393/9/15، 03:03 عصر)admin نوشته: امکان داره کارت ملی خودتون رو در اینجا یا در انجمن خودتون قرار بدید؟
مانند مدیریت پایتخت باکس.

نمی خواید کارت ملی تون رو قرار بدید مشکلی نداره.
طبق اگهی های قرار داده شده در سایت شما 287 روزی به هر کاربر میدید.الان 202 کاربر دارید اگر فقط 150 کاربر فعال باشند شما روزی 43000 تومان و ماهی1291500 تومان باید به کاربرها بپردازید.
شما 19 ساله و برادرتون 22 ساله.دارید همچین پولی؟ تازه این فقط از کلیک خود کاربره و درامد از زیرمجموعه محاسبه نشده
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
سلام , بله اسپانسر خوبی در سایت داریم و سرمایه گذاری های خوبی کردیم , بعدش بنده نخواستم وارد مسایل جزیی تر بشم ولی مطمین باشید پول هستش و کاربران خیالشان راحت باشه.

بنده از هیمنجا عذرخواهی میکنم شدیدا مریض هستم و تنها کاری که تونستم انجام بدم امروز واریزی های دوم انجام دهم , شرمنده بخاطر تاخیر
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
ممنون از خانم شمس بابت این تذکر! همه ی سایت های ا س ک م همینو میگن اول حالا امیدوارم این اینطوری نشه
پاسخ }}}
سپاس شده توسط ardeshir
با سلام
من به سایت فلش باکس خیلی اعتماد داشتم هر وقت هم موردی بود ار طریق یاهوو جوابم رو دادن چون بیشتر وقتا اقای رسام انلاینه

ولی خب الان 2 هفته ای میشه درخواست برداشت دادم که هر دفعه به یه بهونه که یا مریضه یا سرش شلوغه یا مشکلی هست یا فراموش کرده هر دفعه همین حرف ها رو زده به بقیه کاربرا پرداختی داره چون خودشون اعلام کردن اما نمیدونم چرا پرداخت من انجام نمیشه تا الانم هنوز پرداخت نشده!!!!!!!!!!!!!
پاسخ }}}
سپاس شده توسط