iran server ???? ????

سایت های کلیکی و گوگل اسکم : .... 1tak-click.ir باکس وان bux1.... آیروکلیک ......باکس پارسیان .....پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

امتیاز موضوع:
  • 45 رأی - میانگین امتیازات: 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی سایت های پی تی سی خارجی(هر روز)
Lightbulb 
با سلام
بالاخره وقتم آزاد شد...
در این تاپیک قصد دارم تقریبا تمام سایتهای پی تی سی خارجی که هر روز افتتاح میشن رو به صورت آپدیت و روزانه معرفی کنم
خوب مسلما روزانه بالای چندین سایت افتتاح میشن من تا جایی که میشه در این تاپیک همرو معرفی میکنم و اینکه در سایت ها فعالیت کنید یا نه با خودتونه چون بعضیاشون اسکم میشن ولی سایتها به صورتی معرفی میشن که وقتی من اعلام میکنم دقیقا همون روز شروع به فعالیت کردن و این قسمت فقط سایتای پی تی سی خارجی معرفی میشن و ربطی به سایتای هایپ و ... نداره

من توضیحات مختصرو در مورد هر کدوم میدم انتخاب با خودتون ولی کسانی که دنبال یه منبع خوبن برای معرفی همه سایتهای پی تی سی خارجی که هر روز افتتاح میشن این تاپیک رو دنبال کنن و همچنین کسانی که به جمع آوری قطره ای ارزهای الکترونیک علاقه دارن توصیم اینه در همشون عضو بشین کما اینکه روزانه خودم در خیلیاشون عضو میشم

البته در این تاپیک کسانی که عضو هر کدوم از سایتها میشن میتونن میتونن در همینجا در مورد همه سایتها (که تقریبا روزانه 10 سایت رو سعی میکنم معرفی کنم) بحث و تبادل نظر کنن

همچنین کسانی که زیر مجموعه من میشن نام سایت و نام کاربریشونو میتونن هر دفه تو همین تاپیک بفرستن(این کار به این علته تعداد سایتا فوق العاده زیاده) و برای هر نفر مزایایی در نظر گرفته میشه که سود رو بین خودم و اون نفرات تقسیم میکنم

ضمنا فعلا فقط اونایی رو معرفی میکنم که به پرفکت مانی یا بیت کوین پرداختی داشته باشند چون دوستان با سایر ارزها کمتر آشنا هستن برای همین تعداد سایتایی که هر روز معرفی میشن کمتر خواهند بود

موفق باشید Handshake
پاسخ }}
سپاس شده توسط ardeshir
تاریخ افتتاح => 31 خرداد این سایت جزو معتبرترین های امروزه که افتتاح شده و درآمد نسبتا خوبی داره

[تصویر:  banner2.gif]

هر کلیک تا 0.01$
کلیک زیرمجموعه تا 0.01$
مینیمم پرداخت 5$
پرداخت به  Payout  PayPal, PM  & Payza Only
پاسخ }}
سپاس شده توسط
تاریخ افتتاح => 31 خرداد این سایت هم جزو خوبای امروزه که افتتاح شدن

[تصویر:  bannsersite_1434178452649950d1fad90a0a03...ea1149.gif]

هر کلیک تا 0.005$
هر کلیک زیرمجموعه تا 0.005$
مینیم پرداخت 2$
پرداخت به Payout  Perfectmoney, Paypal & Payza
پاسخ }}
سپاس شده توسط
تاریح افتتاح => 31 خرداد این سایت رو زود میتونید به پرداختش برسید

[تصویر:  banner1.gif]

هر کلیک تا 0.01$
کلیک زیرمجموعه تا 0.01$
مینیمم پرداخت 2$
پرداخت به Payout Paypal, PM, Skrill & Payza
0.5$ هدیه در بالانس و 1$ هدیه در موجودی خرید
پاسخ }}
سپاس شده توسط
تاریخ افتتاح => 30 خرداد این سایت هم جزو سایتهای خوبیه که دیروز افتتاح شده و سریع میتونید به مینیمم پرداخت برسین

[تصویر:  banner1.gif]

هر کلیک تا 0.09$
کلیک زیر مجموعه تا 0.09$
مینیمم پرداخت 1$
پرداخت به Payout Paypal, PM, Egopay & Payza
پاسخ }}
سپاس شده توسط
تاریخ افتتاح => 1 تیر  فوق العادس با 2 تا کلیک اول میتونین ازش برداشت کنین

[تصویر:  728x90.gif]

هر کلیک تا 0.01$
کلیک زیرمجموعه تا 0.01$
مینیمم برداشت 0.02$ !!!
پرداخت به Payout Paypal, PM & Payza

اولین برداشت :

[تصویر:  Snapshot_2015-06-22_120718.png]
پاسخ }}
سپاس شده توسط
تاریخ افتتاح => 1 تیر سایت خوبیه ضمن اینکه پرداخت به بیت کوین هم داره

[تصویر:  banner.php.png]

هر کلیک تا 0.005$
کلیک زیرمجموعه تا 0.005$
مینیمم پرداخت 0.5$
$0.05 هدیه در بالانس
پرداخت به Payout PM, Bitcoin & Paypal
پاسخ }}
سپاس شده توسط
تاریح افتتاح => 1 تیر

[تصویر:  banner1.jpg]

هر کلیک تا 0.003$
کلیک زیرمجموعه تا 0.003$
مینیمم پرداخت 0.5$
پرداخت به Payout Paypal, PM, Skrill & Payza
پاسخ }}
سپاس شده توسط
علاوه بر اینکه همه سایتهای جدید هر روز معرفی میشن یه سری از سایتهای قبلی که سریع میتونین به مینیمم پرداخت برسین هم قرار میدم در این تاپیک به همراه تاریخ افتتاح که بتونید از اون ها هم استفاده کنید و همچنین سایتهایی که از نظر خودم سایتهای خوبی هستنو قرار میدم Yes
پاسخ }}
سپاس شده توسط
تاریخ افتتاح => 19th June 2015   سایت خوب با پلن های مختلف ارتقا و سود مشخص

[تصویر:  banner.gif]

هر کلیک تا 0.9$
کلیک زیرمجموعه تا 0.9$
مینیمم پرداخت فقط 1$
پرداخت به Payout Paypal, Okpay, PM, STP & Payza

عکسی از قسمتی از پلن های ارتقاش بقیشم خودتون میتونید تو قسمت investment مشاهده کنید

[تصویر:  Snapshot_2015-06-22_174756.png]
پاسخ }}
سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها نمايش ها آخرين ارسال
Heart kayadsمعرفی یک سایت کلیکی خارجی navid 2 310 1393/11/30، 11:59 عصر
آخرين ارسال: shila30

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا سورفسورف ورودی گوگلورودی گوگل بک لینکبک لینک رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا