dollarkadeh ???? ????

سایت های کلیکی و گوگل و سورف اسکم :یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... رنک کده ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ... باکس 1

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

امتیاز موضوع:
  • 53 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت اسکم باکس های 14 اسکم شدند
سلام.
کاربری در باکس 14 سرمایه گذاری کرده و الان مدتی هست که نتونسته پولش رو بگیره.
مبلغ سرمایه گذاری 5200000 تومان
مبلغ دریافتی تا حالا 2700000 تومان
مانده از اصل سرمایه 2500000 تومان

سودی که باید هر ماه دریافت میکرد700000 تومان طبق گفته خودشان
این کاربر فعلا میخواد فقط همون اصل سرمایشو پس بگیره
2 بار تیکت زده پاسخ ندادند در یاهو هم بنده به ایشان و همچنین خانم پرن افشار پیام دادم ولی جوابی نگرفتم.
این کاربر به کاربر msafari که ظاهرا مدیر جانشین هستند پیام داده وایشون گفتند چندین بار به اقای پارسایی گفتم جواب نداده.

کاربر دیگری هم گفته 2 هفته هست حساب سوددهی خود را بسته ولی هنوز مدیر تایید نکرده اند.

چندین کاربر هم شکایت داشتند که برداشتشون واریز نشده

کلیه سایت های این مجموعه به فهرست سایت های اسکم فرستاده میشود تا زمانی که مدیر این حساب سرمایه کاربران را پس بدهد.
پاسخ
سپاس شده توسط Voiceoffox ، amazongirl ، ardeshir
سلام ولی به این طور نشون نمیده که باکس 14 اسکم باشه چون در اثبات پرداختی کاربران نوشتن که به حسابشون واریز شده و درمورد سرمایه گذاری سوددهی ین همه خودش یه قضیه دارد
تا حالا پرداختی هاشون به کاربران منظم بوده تا دیروز هم پرداختی داشتن
پاسخ
سپاس شده توسط
باکس 14 اسکم نیست
اگر قوانین رعایت نشه پرداخت نمیشه
پاسخ
سپاس شده توسط
منم فکر نمیکنم اسکم شده باشند احتمالا کمی دچار مشکل شدند ولی اسکم نشدند.
پاسخ
سپاس شده توسط
(1394/4/20، 12:06 عصر)hasan نوشته است: سلام ولی به این طور نشون نمیده که باکس 14 اسکم باشه چون در اثبات پرداختی کاربران نوشتن که به حسابشون واریز شده و درمورد سرمایه گذاری سوددهی ین همه خودش یه قضیه دارد
تا حالا پرداختی هاشون به کاربران منظم بوده تا دیروز هم پرداختی داشتن
عزيزم من اون موقع كه فعال بودم
هميشه سعي ميكرد اثبات هارو اپديت نشون ميده ولي حتي تا يك هفته يا سه روز طول مي كشيد
عاقبت اين سايت ها از اولش معلومه
حالا موندم مردم با چه ريسكي پول ميريزن تو اين سايتا
ميگن هايپ ريسك ترين كاره ولي ضرري كه اين دوستان تو باكساي ايراني ميكنن خيلي بيشتره
خدا كنه به حقش برسه
ولي در كل از تجربه ديگران نميدونم چرا نميخوايم درس بگيريم
[تصویر:  39xj_123456.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط Voiceoffox ، ardeshir
سلام من دردات نت همیشه فعال بودم ولی هرچه سعی میکنم وارداکانتم شوم میره صفحه نخست دوستان میگندایپی شمارامسدودکرده تنها من نیستم خیلی ازکاربرها درچت که پرسیدم مشکل من راداشتند برداشت دوم من رادردات ارگ نداداما سهامم رااکم بود دادان هم درخواست دادم ولی توجهی نکردند بالاخره توسط ناظم دادند نمیدانم مشکل سایت چیست اصلابه تیکتها جواب نمیدهندبه یکی میدهندبه یکی نه من دوست صمیمی دارم به اون همیشه میپردازه سیاست سایت اینه
پاسخ
سپاس شده توسط
دوست عزیز بی تعارف مشکل مالی پیدا کردند. همین Majidonline_there
پاسخ
سپاس شده توسط
واقعا به چه علت باید تو سایتهای ایرانی که بیشترشونم دزد هستن سرمایه بذاریم؟
پاسخ
سپاس شده توسط
(1394/4/20، 06:31 عصر)shooshoo نوشته است: واقعا به چه علت باید تو سایتهای ایرانی که بیشترشونم دزد هستن سرمایه بذاریم؟

من کارم تو اینترنت با همین سایتا و باکسا شروع شد
ولی بعد ها فهمیدم که چه اشتباه بزرگی کردم که تو باکس جماعت کلیک کردم
شاید عزیزان باکس دار بهشون بر بخوره و ناراحت شن ولی باید واقعیت ها رو قبول کنیم
ایران زمین و اوا باکس و تیک باکس و... با اون سابقه و مشهوری دووم نیاوردن و اسکم شدن
واسه همين اسكم شدن، عاقبت هر باکسی و سايتي هست
[تصویر:  39xj_123456.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط
الان ببینید دوست عزیزمون روزی چقدر سود میکنه . خودش بگه روزی چند دلار کاسب میشه .

ایا تو سایت کلیکی میشه انقدر کاسب شد ایا سرعت واریزش مثل هایپ هست ؟؟؟ Vcp smilies 34 Giggle
پاسخ
سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها نمايش ها آخرين ارسال
Gadid (اسکم) یک باکس | فارس باکس | مریتا | اسکم و کلاهبردار | اطلاع رسانی غیر معتبر بودن payam1346 27 1,000 1396/2/23، 07:43 عصر
آخرين ارسال: ardeshir
  شارج باکس اسکم شد fam 5 334 1395/9/25، 12:54 صبح
آخرين ارسال: fam
  (اسکم) آذر باکس اسکم mohamad_29 31 2,863 1395/8/23، 06:41 عصر
آخرين ارسال: saeed
  (اسکم) اذ باکس اذ پاپ و کلیه سایتهای گروه اذ نت کلاهبردار و اسکم shila30 0 539 1395/5/4، 12:53 صبح
آخرين ارسال: shila30
  (اسکم) دنا باکس رتبه اول اسکم و بی رقیب در جهان horekan27 1 449 1394/12/7، 03:45 عصر
آخرين ارسال: amin937388
  (اسکم) باکس سکه اسکم میباشد shila30 27 2,113 1394/6/27، 02:28 عصر
آخرين ارسال: Reza8114
  تیک باکس تا اطلاع ثانوی اسکم shila30 49 4,498 1394/3/29، 02:04 عصر
آخرين ارسال: ramsis
  buxbery با ptcstair اسکم شدند! navid 2 512 1393/12/20، 12:19 عصر
آخرين ارسال: navid
  پویا باکس اسکم شده و دیگر پرداختی ندارد از فعالیت در این سایت خودداری نمایید shila30 5 1,170 1393/9/20، 06:06 عصر
آخرين ارسال: alixxxxxxx
  متین باکس و ایرانیان باکس اسکم هستند shila30 1 698 1393/9/11، 07:51 عصر
آخرين ارسال: moripori00

کاربرانی که از این موضوع دیدن کرده اند ؟
1کاربر از این موضوع دیدن کرده اند :
sajad123456

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران طراحی سایت پایگاه کسب درآمد اینترنتی ایران درآمد پی تی سی باکس پارسی سایت ارتش ظهور فروشگاه لایسنس و مجوز قانونی برای ویندوز و آنتی ویروس ها لگیت دانلود - مرجع دانلود رایگان خرید و فروش پرفکت مانی ، وبمانی ، بیت کوین کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل