???? ????

انجمن باکسی سرمایه گذاری در هیچ سایتی را پیشنهاد نمیکند مراقب باشید و تا جاییکه ممکن هست از سرمایه خود سایت ها استفاده کنید

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها از این تاریخ بسرعت حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود .

توجه :در حال حاضر ثبت نام به مشکل برخورده است . مشکل ایجاد تاپیک حل شد دوستان مشکل ثبت نام هم در حال پیگیری هستیم

امتیاز موضوع:
  • 142 رای - 2.71 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت اسکم باکس های 14 اسکم شدند
اثبات پرداختی در هنگام تایید ثبن میشه نه وقتی که به حساب کاربر واریز میشه.

تا مشخص نشدن وضعیت باید اسکم اعلام بشه
پاسخ }}
سلام چند نفر از دوستان بنده اعلام کردند که چند وقته پیش از سایت باکس 14 دریافتی داشته پس بهتر نیست این سایت را از لیست اسکم خارج بکنید
پاسخ }}
اگه باکس 14 مشکل نداشت حتما ناظم های این سایت در انجمن شاکی میشدند . پس کار مدیریت درست بوده
پاسخ }}
یک نفر از شاکیان امروز اعلام کرد درامد خودش رو در 16/4 گرفته بوده.
پس فعلا تعداد شاکیان 3 نفر می باشد.که البته مهمترین ان همین شخص که 2500000 طلب دارد می باشد.
دوستان گفتند ممکنه بر اساس عدم رعایت قوانین پرداخت نشده باشه که به نظر من بهتره اگر عدم رعایت قوانین هم بوده اصل سرمایه این کاربر به او پس داده شود.

من با ناظم دیگشون به نام ارمین هم وقتی در یاهو ان بود سعی کردم صحبت کنم ولی پاسخ ندادند.
پاسخ }}
(1394/4/21، 11:53 صبح)kingtm نوشته: اثبات پرداختی در هنگام تایید ثبن میشه نه وقتی که به حساب کاربر واریز میشه.

تا مشخص نشدن وضعیت باید اسکم اعلام بشه
سلام
منظور از اثبات پرداختی ها اثبات پرداختی ها در انجمن هست و اعلام کردنش در انجمن نیز جزو قوانین برداشت هست.
میتونید هر دو قسمت رو ببینید.
ضمنا پرداختی ها به درگاه های واسط به طور اتوماتیک پس از تایید واریز میشن.
اگر کسی به صورت پایا برداشت بزند ممکنه چند روز طول بکشه.
در مودر تسویه حساب:باید به پشتیبانی تیکت زده بشه و کاربر باید به طول 30 روز کلیک نکنه که پس از آن با ایشان تسویه میشه. Handshake
پاسخ }}
(1394/4/21، 05:02 عصر)hasan نوشته: سلام چند نفر از دوستان بنده اعلام کردند که چند وقته پیش از سایت باکس 14 دریافتی داشته پس بهتر نیست این سایت را از لیست اسکم خارج بکنید

دوست عزیز

وقتی یه سایت به یک نفر هم به ناحق پولش رو نده، باید اسکم اعلام بشه.
این که به چند نفر پرداخت داشته مهم نیست. مهم اینه که به چند نفر پرداخت نداشته.
پاسخ }}
کاربر شاکی اعلام کرده دیروز با اقای پارسایی تماس داشته اند و ایشون گفتند برای تسویه ابتدا کل سود هایی که کردین رو از سرمایه گذاریتون کم میشه.یعنی از 5200 این کاربر مبلغی که سود کرده کم میشه.
و چون زودتر از موعد درخواست تسویه کردند باز هم 40 درصد کم میشه. و باقی مانده بهشون داده میشه.
واین 40 درصد میشه 2 میلیون از 5200000
یعنی این کاربر 3200000 تقریبا میتونه برداره. که 2700000 رو برداشته و تقریبا الان با اقای پارسایی بی حساب هستند.

به نظرتون اینجوری اقای پارسایی مریض نمیشن؟ ترش نمیکنند 2 میلیون پول کاربر رو برای خودشون بردارند به عنوان جریمه؟ 33 Vcp smilies 29

این دوستمون تصمیم گرفته بره شکایت.
از همه دوستان تقاضا دارم هر کی ادرسی شماره تلفنی چیزی از این اقا داره در خصوصی به من بده.
در ضمن ازشون پرسیدم چرا میخواین تصویه کنین جوابشون رو ببینین:

نقل قول:به سرمایه ای گذاشته شده هر روز در پانل خودش مقداری سود میاد
 برای برداشت سودهات باید دو مرحله طی کنی
 یک اینکه از پانل سوددهی برداشت سود را بزنی میره منتظر تایید مدیریت می مونه
 این مرحله واقعا مصیبت داشتم
 باید تیکت می زدم که جواب نمی داد
 اگه دوباره تیکت می زدم عصبانی می شد و پرت وبلا می گفت
بعد از چند روز که ترتیب اثر نمی داد زنگ می زدم کلی جر وبحث می کردیم
 بالاخره منتقل می کرد
 حال برای برداشت از این قسمت باید حد اقل 25 روز از زمان برداشت قبلیت گذشته باشه
 یعد که برداشت در مرحله دوم می زدم معمولا سایت خراب بود وبا یک بهونه ای می رفت به جاری
از جاریم که نمی شه برداشت کرد چون مشکل امتیاز داشتیم

در ضمن ناظم های این سایت خانوم پرن افشار و ارمین هم به دلیل عدم پاسخگویی چندان قابل اطمینان نیستند.
اگر این دوستان در مشکل پیش اومده دخالتی ندارند بهتره حداقل ادرس یا مشخصاتی که از اقای پارسایی دارند رو به ما بدهند.

در ضمن اقای طیرانی هم قبلا پولی نزدشون داشتند که با طی مراحل قانونی تونستند پس بگیرند. اگر کسی از اقای طیرانی شماره ای داره هم در خصوصی به من اعلام کنه.
با تشکر از همه.
پاسخ }}
امروز صبح در انجمن حاضر شدند اقای طیرانی .

دو سه ماه پیش چه دفاع تمام قدی از باکس 14 میکردند الان روزه سکوت گرفتند ناظم هاشون Giggle
پاسخ }}
(1394/4/22، 03:00 عصر)jooli نوشته: امروز صبح در انجمن حاضر شدند اقای طیرانی .

دو سه ماه پیش چه دفاع تمام قدی از باکس 14 میکردند الان روزه سکوت گرفتند ناظم هاشون  Giggle

خوبه ادم بدونه برای چه کسی کار میکنه ودفاع کورکورانه نکنه
اون موقع که ما داد میزدیم برای همین روزاست که کسی ضرر نکنه ولی متاسفانه بعضی ماها چون همش حرف دروغ شنیدیم،یکی هم که حرف راست میزنه،نمیخوایم باور کنیم
ولی یه عده اومدن گفتن مقصر تویی وچرت میگی و داری سایت رو خراب میکنی با حرفات
ما هم روزه سکوت گرفتیم وگفتیم بیخیال لابد دوست دارن ضرر کنن
اقایان اویسی و خانم شکیبا(ناظمان اسبق) و... یا کاربر مصطفی میدونستن چه خبره که رفتن
تنها کار به نظرم گرفتن ادرس اون دفتری هست که تلفنشو داده تو باکس 14
و رفتن حضوری به اون جا هست
[عکس: ban468.gif]
پاسخ }}
سلام به همگی
تا اونجا که من خبر دارم کاربرانی که درخواست به درگاه پرداخت بزنند
به صورت خودکار در زمانی که تایید شد به حسابشون منتقل میشه
برای اون کسانی که پرداخت نشده حتمآ قوانین رو رعایت نکردن
در مورد سوددهی زیاد در جریان نیستم
حالا بازم از آقای پارسایی میپرسم
در یاهو هم پیامی نیومد که من جواب بدم
بعدشم من خیلی وقته به انجمن شما سر نمیزدم