????? ???

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها از این تاریخ بسرعت حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود .

???? ????
امتیاز موضوع:
  • 131 رای - 2.71 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت اسکم باکس های 14 اسکم شدند
نه اقای پارسایی و نه ناظم های سایت باکس 14 هیچ جوابی نداشتند در ضمن پول اون بنده خدا رو درسته غورت میخواد بده این انصافه . بی وجدانی به بد اخلاقی این اقا اضافه شد . به خاطر برداشت زودتر از موعد اصل سررمایه 40 درصد اش کم میشه و تازه سود منهای اصل سسرمایه این یعنی چی ؟ Giggle
پاسخ }}
سپاس شده توسط
??? ????? ?? ?????? ??????
(1394/4/23، 09:16 صبح)armin0118 نوشته: سلام به همگی
تا اونجا که من خبر دارم کاربرانی که درخواست به درگاه پرداخت بزنند
به صورت خودکار در زمانی که تایید شد به حسابشون منتقل میشه
برای اون کسانی که پرداخت نشده حتمآ قوانین رو رعایت نکردن
در مورد سوددهی زیاد در جریان نیستم
حالا بازم از آقای پارسایی میپرسم
در یاهو هم پیامی نیومد که من جواب بدم
بعدشم من خیلی وقته به انجمن شما سر نمیزدم
یکی از کاربرا گفت چرا جوابشون رو نمیدی امدم
سایتی که پرداختی داره رو فکر نکنم اسکم اعلام کنند
سایتی رو که معمولا بیش از یک ماه هیچ گونه پرداختی نداره رو میگن اسکم
من هیچ وقت از هیچ سایتی حمایت نمیکنم
ولی تخریب سایت هم درست نیست
هر وقت اسکم شد بعد اعلام کنید

سلام. من موقعی که انلاین بودین بهتون پیام دادم. خوب حتما متوجه نشدین ولی من هم به اقای پارسایی هم خانوم افشار پیام کاملی همراه با جزئیات دادم ولی پاسخی نگرفتم. البته این دوستان اف بودند ولی شما رو چون دیدم ان هستید فقط یه سوال کردم و وقتی دیدم پاسخ نگرفتم جزئیات رو نگفتم.

پیکو هم تا مدتی پرداختی داشت ولی انتخابی. میخوایم ان شالله دیگه تجربه پیکو تکرار نشه.
کلا بگیریم این کاربر قانون رو رعایت نکرده ایا انصافه 2 میلیون از پولش به عنوان جریمه از دست بده؟

امیدوارم اقای پارسایی زودتر این مورد رو حل کنند.قصد ما تخریب نیست و خوشحال هم میشیم لیست سایت های معتبرمون بیشتر بشه. Majidonline_rose
پاسخ }}
سپاس شده توسط jooli ، alizarkesh
سلام
من سروری ناظم و جانشین در مجموعه باکس14 هستم .باید چند مطلب رو روشن کنم.
اول اینکه مگه ما بیکاریم که هر روز بیایم اینجا ببینیم چه خبره و یا مگه اصلا مهمه ؟!!! کاربرای دیگه هم اگه نمیان به خاطر اینه که این سایت براشون مهم نیست و وقت عزیزشون رو در سایتهای اینچنینی صرف نمیکنن .
در رابطه با این تاپیک باید بگم که همه کسانی که در سایتهای باکس14سرمایه گزاری میکنن میدونن که قانون سایت ما با نزول دادن و نزول خوری فرق میکنه . وقتی پولی در یه پروژه ای سرمایه گزاری میشه هم کاربر و هم مدیر باید در سود و زیان اون پول با هم شریک باشن .
این آقا پولشون رو در پروژه یک ساله سرمایه گزاری کرده باید صبر کنه تا موعد سررسید پولش برسه حالا اگه بخواد زودتر از موعد پولش رو برداشت کنه چون دیگه اون پول رو از پروژه نمیشه بیرون کشید پس باید از جیب داده بشه و شامل کسر کارمزد میشه این قانونه و کاربر میدونه و سرمایه گزاری میکنه .
ایشون تا حالا 2700000 تومن از اصل پولشون رو گرفتن و مابقی رو اگه بخوان برداشت کنن باید کارمزد 40 درصد ازش کسر بشه .
یه مثال ساده میزنم:
مثلا من پولی رو به کشاورزی دادم تا روی زمین کشاورز سرمایه گزاری کنم تا بعد از گذشت یکسال در محصول با کشاورز شریک باشم حالا بعد از گذشت 3 ماه پشیمون شدم یا پولم رو لازم دارم این کشاورز که پول رو روی زمین خرج کرده چطوری باید پول من رو پس بده؟ از جیب ،
کی ضرر میکنه ؟ کشاورز

برای همین قبل از قرارداد میگه اگه زودتر از یکسال پولت رو خواستی کارمزد کم میکنم بهت پرداخت میکنم ...

مشکل اینجاس که بعضی از کاربرا پول رو سرمایه گزاری میکنن بعد از گذشت دو -سه ماه میخوان پولشون رو پس بگیرن و پیش خودشون فکر میکنن که کل پول رو میگیرن + سود این چند ماهه خوب مگه این غیر از نزول هست؟
مثلا این آقا 5200000 سرمایه گذاشته، 2700000 گرفته الان باید کل 5200000 رو بهش بدیم؟ با اون پول گرفته شده حدود 8 ملیون میشه یعنی 5 ملیون میزاره 8 ملیون بر میداره والا نمیدونم شما به این کار چی میگین؟ و یا نزول از نظر شما چیه ؟
مردونگی و انصاف هم چیز خوبیه که متاسفانه ندارین!
خدا رو شکر میکنم که باکس14 خار شده رفته تو چشمتون که نمیتونین ببینینش .
خانم شمس رفتار ناپسند شما دیگه شناخته شده هست .شما با مدیرهای سایت کلیکی تبانی میکنی برای استفاده کردن ازشون تا از امکانات سایتشون استفاده کنی چون آقای پارسایی این پا رو به شما نداد
این تاپیک رو ایجاد کردی.سایتهای کلاهبردار نفعی براتون ندارن و به امید واهی این تاپیک رو ایجاد کردی خدا رو در نظر بگیر همیشه و همه جا ...
بهتر نیست به جای این کارها سرت به کار خودت گرم باشه و به زندگیت برسی .
خوب اسکم اعلام کردین ، بکنین مگه با گفتن شما چیزی تغییر میکنه؟اسکم از نظر شما یعنی چی؟ تا زمانی که یه سایتی پرداختی داشته باشه اسکم نیست فکر کردین با این کارلطمه ای به سایت ما وارد میشه ؟
کاربری که عقل و درک داشته باشه خودش میدونه چکار کنه .نمیدونم چرا ؟اتفاقا امروز بیشترین آمار ثبت نام رو در سایت دات ارگمون داشتیم .
عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد .....
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1394/4/20، 03:55 عصر)farede نوشته: سلام من دردات نت همیشه فعال بودم ولی  هرچه سعی میکنم وارداکانتم شوم میره صفحه نخست دوستان میگندایپی شمارامسدودکرده تنها من نیستم خیلی ازکاربرها درچت که پرسیدم مشکل من راداشتند برداشت دوم من رادردات ارگ نداداما سهامم رااکم بود دادان هم درخواست دادم ولی توجهی نکردند بالاخره توسط ناظم دادند نمیدانم مشکل سایت چیست اصلابه تیکتها جواب نمیدهندبه یکی میدهندبه یکی نه من دوست صمیمی دارم به اون همیشه میپردازه سیاست سایت اینه

سلام
من متاسفم برای شما و دوستانتون که چنین نظرات مسخره ای دارین!
کی شما رو مسدود کرده؟ شما اگه تمایل به فعالیت داشتی میتونستی خیلی راحت تماس بگیری و مشکلت رو حل کنی همون کاری که خانم نگارین کردن و وقتی اکانتشون مشکل پیدا کرد تماس گرفتن و مدیر هم سریع براشون درست کردن .
متاسفم برای شما .لطف کن نظرت رو برای خودت نگه دار اگه به دوست شما پرداخت شده دلیلش اینه که مشکلی نداشته نه اینکه سیاست اینه که به یکی پرداخت کنه به یکی نه !
پاسخ }}
سپاس شده توسط
هرچی من میخوام هیچی نگم و فضا را متشنج نکنم نمیزارید . دوباره بحث را پیش میکشید.

هر مدیری قبل از دریافت وجه باید این قوانین را بزاره نمیتونه هر وقت دلش خواست قانون عوض کنه .

مدیر باکس 14 اگه موقع دریافت پول به کاربر گفته باشه این پول برای مدت یک سال باید بمونه حق داره اونم فقط میتونه درصدی از سود را بابت خسارت برداره کاری که بانک ها میکنند و هیچ ربطی به اصل سرمایه نداره این مصداق بارز حرام خوری در جامعه هستش .

حتی در بانک ها وقتی پولی میزاری و قبل از سر رسید میخواهی اصل سرمایه را خارج کنی درصد جزئی از سود های پرداختی بابت خسارت به بانک کم میشه دوباره میگم درصد جزئی اما این باکس ها شورش را در اوردند اول وعده وعید میدند بعد موقع برداشت که میشه نمیدند تا کاربر تسویه کنه .
بعد میگند تسویه میشه اصل سرمایه منهای سود تازه خسارت زودتر از موعد هم کم میشه.
این یعنی کلاهبرداری در روز روشن .

پس شما حرام خوار تشریف دارید و ادعای مسلمونی نکنید .
پاسخ }}
سپاس شده توسط ardeshir ، newshyip.com ، alizarkesh ، amazongirl
(1394/4/23، 11:22 صبح)سارا سروری نوشته: سلام
من سروری ناظم و جانشین در مجموعه باکس14 هستم .سلام. خوش اومدین باید چند مطلب رو روشن کنم.
اول اینکه مگه ما بیکاریم که هر روز بیایم اینجا ببینیم چه خبره و یا مگه اصلا مهمه ؟!!! کاربرای دیگه هم اگه نمیان به خاطر اینه که این سایت براشون مهم نیست و وقت عزیزشون رو در سایتهای اینچنینی صرف نمیکنن .
من به اقای پارسایی پیام دادم و قضیه رو از ایشون جویا شدم جواب نگرفتم اینجا عنوان کردم.
در رابطه با این تاپیک باید بگم که همه کسانی که در سایتهای باکس14سرمایه گزاری میکنن میدونن که قانون سایت ما با نزول دادن و نزول خوری فرق میکنه . وقتی پولی در یه پروژه ای سرمایه گزاری میشه هم کاربر و هم مدیر باید در سود و زیان اون پول با هم شریک باشن .
این آقا پولشون رو در پروژه یک ساله سرمایه گزاری کرده باید صبر کنه تا موعد سررسید پولش برسه حالا اگه بخواد زودتر از موعد پولش رو برداشت کنه چون دیگه اون پول رو از پروژه نمیشه بیرون کشید پس باید از جیب داده بشه و شامل کسر کارمزد میشه این قانونه و کاربر میدونه و سرمایه گزاری میکنه .
ایشون تا حالا 2700000 تومن از اصل پولشون رو گرفتن و مابقی رو اگه بخوان برداشت کنن باید کارمزد 40 درصد ازش کسر بشه .
یه مثال ساده میزنم:
مثلا من پولی رو به کشاورزی دادم تا روی زمین کشاورز سرمایه گزاری کنم تا بعد از گذشت یکسال در محصول با کشاورز شریک باشم حالا بعد از گذشت 3 ماه پشیمون شدم یا پولم رو لازم دارم این کشاورز که پول رو روی زمین خرج کرده چطوری باید پول من رو پس بده؟ از جیب ،
کی ضرر میکنه ؟ کشاورز
این در صورتی که اقای پارسایی موقع سود دادن سریع باشن. نه اینکه موقع سود دادن اینقدر ادم رو بدوونند که بیزار بشه و بخواد تسویه کنه.

برای همین قبل از قرارداد میگه اگه زودتر از یکسال پولت رو خواستی کارمزد کم میکنم بهت پرداخت میکنم ...

مشکل اینجاس که بعضی از کاربرا پول رو سرمایه گزاری میکنن بعد از گذشت دو -سه ماه میخوان پولشون رو پس بگیرن و پیش خودشون فکر میکنن که کل پول رو میگیرن + سود این چند ماهه خوب مگه این غیر از نزول هست؟
نه. شما فقط اصل پولش رو بدین. سودی برای این چند ماه نمیخواد بدین
مثلا این آقا 5200000 سرمایه گذاشته، 2700000 گرفته الان باید کل 5200000 رو بهش بدیم؟ با اون پول گرفته شده حدود 8 ملیون میشه یعنی 5 ملیون میزاره 8 ملیون بر میداره والا نمیدونم شما به این کار چی میگین؟ و یا نزول از نظر شما چیه ؟
اولا گفتیم فقط اصل سودش رو بدین. بعد اونوقت چطوره اگر شما 2 میلیون از پول این کاربر رو بردارین چیزی نیست ایشون مقداری سود بگیره کفر خدا میشه؟
شما فقط به اقای پارسایی بگین اصل پولشون رو پس بدهند.

مردونگی و انصاف هم چیز خوبیه که متاسفانه ندارین!
خدا رو شکر میکنم که باکس14 خار شده رفته تو چشمتون که نمیتونین ببینینش .
خانم شمس رفتار ناپسند شما دیگه شناخته شده هست .شما با مدیرهای سایت کلیکی تبانی میکنی برای استفاده کردن ازشون تا از امکانات سایتشون استفاده کنی چون آقای پارسایی این پا رو به شما نداد
اتفاقا شما خبر ندارین. اقای پارسایی بیشتر از همه مدیران سایت های کلیکی به ما و انجمن لطف داشتند. موجودی تبلیغات منو رایگان شارژ کردند و همه تبلیغاتی که در باکس 14 قرار میدادم رایگان بود.در این مورد ازشون خیلی سپاسگذارم.
ولی این درست نیست 2 میلیون پول کاربر رو بگیریم برای جریمه. لطفا به ایشون بگین اصل سرمایه رو بدهند.

این تاپیک رو ایجاد کردی.سایتهای کلاهبردار نفعی براتون ندارن و به امید واهی این تاپیک رو ایجاد کردی خدا رو در نظر بگیر همیشه و همه جا ...
بهتر نیست به جای این کارها سرت به کار خودت گرم باشه و به زندگیت برسی .
خوب اسکم اعلام کردین ، بکنین مگه با گفتن شما چیزی تغییر میکنه؟اسکم از نظر شما یعنی چی؟ تا زمانی که یه سایتی پرداختی داشته باشه اسکم نیست فکر کردین با این کارلطمه ای به سایت ما وارد میشه ؟تنها نمیشه پرداختی رو ملاک دونست. از کجا معلوم پرداختی ها دروغین نباشن.این تهمت به باکس 14 نیست و کلی گفتم. نمونش نمایش باکس رو کاربران دیدن.
کاربری که عقل و درک داشته باشه خودش میدونه چکار کنه .نمیدونم چرا ؟اتفاقا امروز بیشترین آمار ثبت نام رو در سایت دات ارگمون داشتیم .ان شالله همیشه همینطوری باشه
عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد .....
پاسخ }}
سپاس شده توسط alizarkesh
بهتر شمایی که عضو باکس14 نیستی نظر ندی و دخالت نکنی .ربطی به شما نداره
این قانون قبل از سرمایه گزاری قرار داده شده و همه میدونن حالا اگه کاربری بخواد سوءاستفاده کنه ما باید همکاری کنیم باهاش.
جدول در سایت قرار داده شده میخواست بره ببینه .
این آقا چرا سپرده یک ماهه نزاشته چرا سپرده یک ساله باز کرده؟
نظام باکس14 نظام بانکداری نیست نظام مبتنی بر مشارکت هست و در اول کار هم گفته شده و کاربر با علم به این موضوع سرمایه گزاری میکنه.
برخلاف نظام بانکداری متعارف که اگر وام گیرنده سود یا زیان کند لابد وام دهنده سود می‌کند، در نظام مشارکت در سود و زیان اگر وام گیرنده سود برد سپرده‌گذار نیز سود می‌برد و اگر وام گیرنده زیان کند سپرده‌گذار نیز زیان خواهد کرد.
پاسخ }}
سپاس شده توسط
خانم شمس شما اگه حسن نیت داشتی اجازه نمیدادی کاربرایی که عضو باکس14 نیستن نظر بدن غیر از اینه که میخوای انجمن شلوغ بشه....
آقای پارسایی همیشه پول رو به موقع و به جا پرداخت کرده ایشون خودشون میخوان تسویه کنن اصل پول هم برمیگرده طبق قانون خودمون .
این آقا با آگاهی و علم سرمایه گزاری کرده حالا هم خودش میدونه و مشکلش ربطی به ما نداره نصف پول رو گرفته مابقی رو هم میگیره .
توضیح دادم که .. به نظرتون 5 تومن گذاشته 8 تومن برداره نزول نیست ؟ من وقت بیخودی ندارم جواب کاربرای بیخودی رو بدم فقط محض اطلاع گفتم تا اگه کسی ذره ای وجدان داشته باشه بفهمه قضیه چیه..
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1394/4/23، 11:58 صبح)سارا سروری نوشته: خانم شمس شما اگه حسن نیت داشتی اجازه نمیدادی کاربرایی که عضو باکس14 نیستن نظر بدن غیر از اینه که میخوای انجمن شلوغ بشه....اینو قبلا اخطار دادم رعایت نمیکنند چیکار کنم... Angry
آقای پارسایی همیشه پول رو به موقع و به جا پرداخت کرده ایشون خودشون میخوان تسویه کنن اصل پول هم برمیگرده طبق قانون خودمون .مشکل همینجاست. اگر ما بدونیم اصل پول برمیگرده که خیلی خوبه. ولی طبق گفته های اقای پارسایی این کاربر که 5 میلیون گذاشته فقط میتونه 3 میلیون برداره. که این درست نیست.
با این کاربر تسویه کنین و کل 5200000 رو بدین بدون هیچ سودی.

این آقا با آگاهی و علم سرمایه گزاری کرده حالا هم خودش میدونه و مشکلش ربطی به ما نداره نصف پول رو گرفته مابقی رو هم میگیره .
توضیح دادم که .. به نظرتون 5 تومن گذاشته 8 تومن برداره نزول نیست ؟ من وقت بیخودی ندارم جواب کاربرای بیخودی رو بدم فقط محض اطلاع گفتم تا اگه کسی ذره ای وجدان داشته باشه بفهمه قضیه چیه..ما توقع نداریم شما 8 میلیون بهش بدین. همون 5 میلیونی که گذاشته بهش برگردونین
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1394/4/23، 11:58 صبح)سارا سروری نوشته: خانم شمس شما اگه حسن نیت داشتی اجازه نمیدادی کاربرایی که عضو باکس14 نیستن نظر بدن غیر از اینه که میخوای انجمن شلوغ بشه....
آقای پارسایی همیشه پول رو به موقع و به جا پرداخت کرده ایشون خودشون میخوان تسویه کنن اصل پول هم برمیگرده طبق قانون خودمون .
توضیح دادم که .. به نظرتون 5 تومن گذاشته 8 تومن برداره نزول نیست ؟ من وقت بیخودی ندارم جواب کاربرای بیخودی رو بدم فقط محض اطلاع گفتم تا اگه کسی ذره ای وجدان داشته باشه بفهمه قضیه چیه..

مشکل شد دو تا خانم یا محترم

بانک ها ماهانه 1/5 درصد سود میدهند . در ضمن موقعی که کسی میخواد پول بزاره تو سایت جرات میکنید بهش بگید در سود و زیان شریکه جرات میکنید بگید ما سودی بهت نمیدیم چون موقع تسویه سود منهای اصل سرمایه میشه .
اگه اینا رو بگی یه نفر هم تو سایت تون پول نمیزاره .
اینکه شما فراتر از بانک ها سود میدید خودش شبهه داره و از نظر شرعی دارای ایراد هستش . پس انقدر دم از شرع نزدید در ضمن کاربران شما جرات اظهار نظر ندارند چون پولشون دست شماست میترسند حرف بزنند و مسدود بشند .
به همین راحتی .
پاسخ }}
سپاس شده توسط newshyip.com ، alizarkesh