???? ????

انجمن باکسی سرمایه گذاری در هیچ سایتی را پیشنهاد نمیکند مراقب باشید و تا جاییکه ممکن هست از سرمایه خود سایت ها استفاده کنید

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها از این تاریخ بسرعت حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود .

توجه :در حال حاضر ثبت نام به مشکل برخورده است . مشکل ایجاد تاپیک حل شد دوستان مشکل ثبت نام هم در حال پیگیری هستیم

امتیاز موضوع:
  • 142 رای - 2.71 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت اسکم باکس های 14 اسکم شدند
(1394/4/31، 04:14 عصر)Furious نوشته: سلام.
دو برداشت 10 و 4 تومانی بنده بدون دلیل لغو پرداخت شد.
در یک تیکت علت رو پرسیدم ولی جواب ندادن.

سلام
آقا مجید نمک نشناسی تا چه حد ؟! مگه شما بارها به من پیام ندادی و مشکلاتت رو حل کردم ؟
شما دو هفته کلیک نکردی بعد در تاریخی که قصد برداشت داشتی یه کلیک انجام دادی و دوباره الان دو هفته هست کلیک نکردی.
تاریخ آخرین کلیک شما 2015/7/5 بوده هیچ فعالیتی در سایت نداری و همین که دیدی مدیر هدیه امتیاز داده هدیه رو گرفتی و درخواست برداشت زدی که البته جناب صفری نمیدونستن شما کلیک نکرده بودی ،با گرفتن هدیه امتیاز لازم برای برداشت رو گرفتی و درخواست دادی خوب معلومه که به چنین کاربری پرداخت نمیشه.یا نکنه باید پرداخت بشه ؟!!!!
سرمایه گزاری شما در سایت 230410 تومن بوده و برداشتی شما هم 382000 تومن بوده .
شما یکی از مشکل ساز ترین کاربرای سایت بودی و خودت هم میدونی .تا حالا چندین بار به من تعهد دادی که اشتباهاتت رو تکرار نکنی؟
از نظر مدیر سایت باکس14 و معاونان و کاربرانش این انجمن و سایتهای مشابه اصلا اهمیتی ندارن و برامون مهم نیستن که کاربرای خاطی چی در مورد سایتمون بگن این مطلب شما رو من از یکی از کاربرای خوبمون شنیدم و کاربرا ازم خواستن بیام و پاسخ بدم .
من خودم به شخصه با تمام توانم در برابر کاربرای خاطی و سوءاستفاده کننده می ایستم و همین جا هم اعلام میکنم مسائل سایت ما و قوانین و طرز برخوردمون با همدیگه فقط و فقط به خودمون و اعضای سایتمون بستگی داره و فضولی بقیه فقط زحمت خودشون رو زیاد میکنه .

شما رو هم مسدود کردم تا درس عبرتی بشه برای بقیه خاله زنک ها .
نه به شما و نه کاربرایی مثل شما که قصدتون ضربه زدن به سایته (که البته به هدفتون نمیرسین چون شما درصد بسیار کمی درحد 1تا5 درصد از کاربرای پی تی سی هستین نه همشون) به هیچ عنوان پرداخت انجام نمیشه .کاربری که قصد سوء استفاده داشته باشه هیچ جایی در سایت ما نداره و سایت نیازی به کاربرای اینچنینی نداره .

موفق باشید و بدرود
پاسخ }}
عجب پی تی سی شده درود بر شرف هایپ و سایت های بت که اسمشون بد در رفته .
پاسخ }}
برداشت من دیرور کمتر از 24 ساعت از درخواست برداشتم به حسابم واریز شده
Yes
پاسخ }}
میدونم الان بگم میگند به شما ربطی نداره .

ولی به قول معروف دوستانی که هایپ دلاری و بیت کویینی کار کردند میفهمند منظورم چیه .

پرداخت ها انتخابی شده ؛ اسامی کاربران در داخل گردونه انداخته میشه و اسم هر کسی که در بیاد اون شخص برنده خوش شانس اون روز خواهد بود.

25r30wi
پاسخ }}
(1394/5/1، 02:07 عصر)buxing نوشته: برداشت من دیرور کمتر از 24 ساعت از درخواست برداشتم به حسابم واریز شده
Yes

خوب شما یکی از کادرهای اون باکس هستید باید هم این کارو میکردن که بیاید تبلیغ کنید و بگید
به نظر من مهم اول کاربره و مهم تر از همه کسب رضایت و اعتماد کاربره نه هیچ چیز دیگه
حالا من خودم با این باکس نه کار کردم نه کار دارم نه فعالیت دارم این نظر شخصی من بود Tmi
چندین بار شکایت کاربرارو دیدم و تأخیر بوده یا کارمزدی بوده که باید کاربر یه چیزی هم از جیبش بده اینو گفتم
وگرنه خوددانید Majidonline_sad
  برای ظهور آقا امام زمان (عج) صلوات   

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

اللهم عجل لولیک الفرج
دوستان من صراف این انجمن هستم و برای خرید و فروش بیت کوین و پرفکت مانی در خدمتتون هستم

https://telegram.me/joinchat/Cb-zJASEGfoyGJA8scQ-fg
پاسخ }}
کاربری که در بالا حسابش مسدود شد از طریق پیام خصوصی به من گفت 161 سهام داشتند و بالای یک تومن جاری.

این سایت داره این قانون که میگه سایت هر زمان دوست داشته باشه میتونه حساب شما رو ببنده یا مسدود کنه علنا اجرا میکنه.
مسئولان باکس 14 این قوانین خوب نیست..................
به فکر اصلاح باشید..................
قانون جریمه 40 درصدی از اصل سرمایه Lipssealed
پاسخ }}
دیر یا زود داره اما سوخت و سوز نداره این باکس هم به سرنوشت باکس های قبلی دچار میشه .

حال دوستان خواه پند گیرند خواه ملال Majidonline_rose
پاسخ }}
(1394/4/31، 10:28 عصر)سارا سروری نوشته:
(1394/4/31، 04:14 عصر)Furious نوشته: سلام.
دو برداشت 10 و 4 تومانی بنده بدون دلیل لغو پرداخت شد.
در یک تیکت علت رو پرسیدم ولی جواب ندادن.

سلام
آقا مجید نمک نشناسی تا چه حد ؟! مگه شما بارها به من پیام ندادی و مشکلاتت رو حل کردم ؟
شما دو هفته کلیک نکردی بعد در تاریخی که قصد برداشت داشتی یه کلیک انجام دادی و دوباره الان دو هفته هست کلیک نکردی.
تاریخ آخرین کلیک شما 2015/7/5 بوده هیچ فعالیتی در سایت نداری و همین که دیدی مدیر هدیه امتیاز داده هدیه رو گرفتی و درخواست برداشت زدی که البته جناب صفری نمیدونستن شما کلیک نکرده بودی ،با گرفتن هدیه امتیاز لازم برای برداشت رو گرفتی و درخواست دادی خوب معلومه که به چنین کاربری پرداخت نمیشه.یا نکنه باید پرداخت بشه ؟!!!!
سرمایه گزاری شما در سایت 230410 تومن بوده و برداشتی شما هم 382000 تومن بوده .
شما یکی از مشکل ساز ترین کاربرای سایت بودی و خودت هم میدونی .تا حالا چندین بار به من تعهد دادی که اشتباهاتت رو تکرار نکنی؟
از نظر مدیر سایت باکس14 و معاونان و کاربرانش این انجمن و سایتهای مشابه اصلا اهمیتی ندارن و برامون مهم نیستن که کاربرای خاطی چی در مورد سایتمون بگن این مطلب شما رو من از یکی از کاربرای خوبمون شنیدم و کاربرا ازم خواستن بیام و پاسخ بدم .
من خودم به شخصه با تمام توانم در برابر کاربرای خاطی و سوءاستفاده کننده می ایستم و همین جا هم اعلام میکنم مسائل سایت ما و قوانین و طرز برخوردمون با همدیگه فقط و فقط به خودمون و اعضای سایتمون بستگی داره و فضولی بقیه فقط زحمت خودشون رو زیاد میکنه .

شما رو هم مسدود کردم تا درس عبرتی بشه برای بقیه خاله زنک ها .
نه به شما و نه کاربرایی مثل شما که قصدتون ضربه زدن به سایته (که البته به هدفتون نمیرسین چون شما درصد بسیار کمی درحد 1تا5 درصد از کاربرای پی تی سی هستین نه همشون) به هیچ عنوان پرداخت انجام نمیشه .کاربری که قصد سوء استفاده داشته باشه هیچ جایی در سایت ما نداره و سایت نیازی به کاربرای اینچنینی نداره .

موفق باشید و بدرود
سلام.
من یک برداشت 10 تومانی دیگه هم داشتم اون چرا لغو پرداخت شد ؟ تو یک تیکت پرسیدم همچنین در شبکه سوشیانس از مدیرتون پرسیدم ولی جواب ندادن البته تیکت رو بعد از تقریبا دو ماه جواب دادن ولی بعد از پرسیدن یک مشت سوالهای عجیب گفتند برداشت های برگشت خورده واریز نمیشه
من فقط علت اینکه چرا برداشتم برگشت خورده رو پرسیدم تا مشکل رو حل کنم ولی چرا جواب ندادین؟
خب بعد از جواب نگرفتن اومدم اینجا و اعلام کردم.
واسه این ده تومن با توجه به اینکه امتیاز گیری سخت شده روزی 4 بار کلیک کردم تقریبا میشه روزی یک ساعت حدود یک ماه هم طول کشید تا به ده تومن برسم بعد از اینکه بی جهت برداشتم برگشت خورد و شما هم علت رو نگفتین من دوباره واسه چی یک ماه دیگه هم وقت بزارم ؟
این قانون اینکه کلیک ها رو چند روز انجام ندی بعد به قول شما یهو کلیک کنی و درخواست برداشت بدی رو من هیچ جای سایت شما ندیدم !
من این عادت بد رفتار شما که انگار به گدا پول میدین و کلی منت میزارین رو قبلا اشنا شدم
من حدود نه ماه تو باکس14 عضو بودم و به جز یک ماه اخری تقریبا هر روز کلیک کردم.

من مشکل سازترین کاربر بودم؟!
رفتار بد مدیرتون بود که معاون قبلی شما از باکس14 رفت اتفاقا خود مدیر هم این طور رفتار و بد اخلاقی با معاون قبلی خودش رو قبول داشت البته من نمیدونم این مدیر به معاون قبلی خودش به عنوان چه چیز بهش نگاه میکرده که این قدر از رفتنش هنوز هم ناراحته ؟

تو این انجمن باکسی نگاه کنید و یکم یاد بگیرید اینجا اگه یک کاربر با خوش رویی بگه برداشتش واریز نشده مدیر مربوطه میاد اینجا و مشکل کاربرش رو حل میکنه و با این کار برای باکس خودش اعتبار کسب میکنه ولی شما میاین اینجا و به من میگین خاله زنک و حسابم رو مسدود میکنید !

من دیگه صحبتی ندارم Giggle
پاسخ }}
با سلام

من در همين ماه هم سود دهي را برداشت كردم و هم پول كليك هايم را گرفتم

شايد در سود دهي كمي دير عمل كنند ولي تا الان واريز نكردن نداشتن

و در مدت بيش از يك سال كه با ايشان كار مي كنم پرداختي داشته اند
البته كمي دير و زود دارد
پاسخ }}
مشکل ما با قانون تسویه شونه
پاسخ }}