????? ???

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها از این تاریخ بسرعت حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود .

???? ????
امتیاز موضوع:
  • 57 رای - 2.74 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پویا باکس اسکم شده و دیگر پرداختی ندارد از فعالیت در این سایت خودداری نمایید
پویا باکس اسکم پویا باکس اسکم شده و دیگر پرداختی ندارد از فعالیت در این سایت خودداری نماییددلایل اسکم pooyabux.ir :1-عدم نمایش انجمن برای کسانی که عضو نیستند.2-بدون پرداختی و دروغ دراثبات پرداختی ها .3-شکایت برخی از کاربران در بیرون از سایت .4- عدم پاسخگویی مدیر .
پاسخ }}
سپاس شده توسط
??? ????? ?? ?????? ??????
سلام
به علت اینکه وکالت من برای تحویل شکایت سایر کاربران در دادسرا تایید نشده قرار شده با جند تن از مال باختگان اصلی پویا باکس هفته اینده به دادسرا برای شکایت مراجعه کنیم و دوستان دیگه لطفا زمانی که بهشون اعلام میشه به ادرسی که اعلام میکنم مراجعه کنن و شکایت نامه خودشون رو تنظیم کنن چون برای شکایت باید تک تک افراد حضور داشته باشند و ما میخایم برای شلوغ کردن و رسیدگی سریع به پرونده در روزای مختلف کاربرا رو بفرستیم به دادسرا لطفا زماین که بهتون اعلام میشه به ادرسی که در تهرانه مراجعه کنید
اینم یه سری اعترافات
pooyascam.blogfa.com
سوالی بود زنگ بزنید در خدمتم
پاسخ }}
سپاس شده توسط
میشه بدونم چرا شما رو قبول نکردم و اگر برایه همه اینجوریه پس چرا اونایی که برای آی بگ اطلاعات جمع کردن میگن شکایت کردیم و داریم پیگیری میکنیم؟
پاسخ }}
سپاس شده توسط
آره عزیزم چرا نمیشه بگی میتونی سوالاتو بپرسی چون اون دوستان رفتن فتا شکایت کردن و از اونجا تنها به جایی نمیرسی و ما مستقیم اول به دادسرا برای شکایت رسمی مراجعه کردیم و بعدش فتا در دادسرا هم باید یا همه شکاک حضوری مراجعه کنن یا وکلیل دادگستری مسئول رسیدگی به شکایت همه بشه یعنی وکیل بگیرن الان گرفتی دوست عزیز؟
بزار یه چیز جالب بهت بگم موقع نوشتن عریضه در دادسرا برای شکواییه من نمیدونستن bux رو با u مینویسن طرف با o نوشته بود box یعنی کسی دادگستری نمیره شکایت رسمی کنه اوناییم که شکایت جمع میکنن میدن فتا این مملکت برای گرفتن حقت باید تا میتونی سر و صدا کنی تا به حقت برسی به نظر من بهتر از وکیل اینه که دوستان یه سری که قراره 4 نفر با هم بریم شکایت اول برن بعد تو روزای دیگه هر روز یه نفر بره که شکایتت خدایی نکرده فراموش نشه نزد مقامات و بفهمن جدیه!!!
متاسفانه کسایی سر پستایی هستن که خدا شاهده هیچی حالیشون نیس و فقط به واسطه پارتی بازی رفتن حکم قدیما شده طرف میمیره پسرش میره سر جاش زیاد راجع به ای بگ فکر نکن اینا ادرسشم حتی دارن ولی بازم میگم کاری نمیتونن بکنن چون اصلا نمیدونن کسی چقد پول داره توش بر فرضم بگیرنش هیچ اتفاق خاصی نخواهد افتاد و حق یه عده پایمال میشه که امیدوارم همشون گیر بیفتن تا باکسای جدید که یاد گرفتن فقط برای حروم خوری بیان و یه پولی به جیب بزنن برن گوشی ایفون بخرن یاد بگیرن علاوه بر اینکه اون دنیا دار مکافاته این دنیا هم اغاز مکافاته!!!
من اینجا رو اصلا انتخاب نکردم بیام با شما درد و دل کنم ولی بازم یه چیزایی تو دلم مونده که بهتر میدونم چون کسایی این پستو میخونن بنویسمشون
من قصد احانت به هچی کسی رو ندارم فقط یه تمثیله صحبتام
وقتی طرف با مدرک مهندسی عمران میره باکس میزنه با سودهای میلیونی و طرف با مدرک مهندسی آی تی یا کامپیوتر بیکاره و خیلی ببخشید تراکت پخش میکنه و به این نتیجه رسدین که سربازی رو بفروشن یه پولی به جیب بزنن (به گفته خودشون میره به خزانه مملکت خخخ) یه چیزیو بدون که شاید با شکایت مام به حقشون خیلیا نرسن مملکت ما در حوزه فناوری خیلی سطحش پایینه ولی خدارو شکر در حوزه کلاه برداری و هک و ... حرف زیادی برای گفتن داریم ما هدفمون از این شکایت اینه نشون با گیر انداختن این انگل با سطح فکری صفر که هر چی لیاقت پدرمادرش بود برای من تو یه اس ام اس فرستاده بود کاری کنیم پی تی سی کم کم پاک شه و کسایی بیان روی کار که ایده دارن همین الان سایتا دارن عین قارچ رشد میکنن به جرات بگم از هر 100 تاشون 2 تاشون شاید بمونن و ما میخایم این درصد پایین بیاد و برای شکیات به من هیچی نمیرسه من خودم تو سایتش 450/000 تومن گذاشته بودم که همین روزا خرج دوا درمونش خواهد کرد و سگ خورد برام مهم نیس من دلم برا اون بدختی میسوزه که پول میلیونی اونجا داشته شاید زندگیش از این رو به اون رو شه و یه دعای خیر اون طرف برای من بعد به دام انداختن این انگل بسه من تا جایی که بشه تلاش میکنم دوستانی از شهرستانم قراره بیان هفته اینده تهران که امیدوارم زحماتشون به نتیجه برسه و یکبار شده یکی از این مدیران گیر بیفته تا درس عبرتی برای ایندگان بشه.
یه نصیحت به تمام دوستان: خواشها در اینده در سایتی که میبینید اسکریپتش متفاوته و تبلیغات گوگل(چیزی جر تبلیغان گوگل طراحی جرقه ایرانی) داره عضو نشن این فرد ظاهرا قبلا هم در صحنه حضور داشته با سایتای ایران وب اد و نوین رنک که اسکریپیتی بسیاز شبیه به پویا باکس داشتن دقیقا با همین ماژول بانک و سوددهی عجیب و غریب و سایتیا دیگه که دسوتاین که قبلا دستی در کار داشتن حتما میشناسن اسماشونو!!!
یه نکته جالبی تو صحبتای ادمین تو این انجمن دیدم که فکر خودم هم هستش ببینید یک باکس با 10 آگهی استاندارد 10 تومنی که 10 تاشم مربوط به سایت خودش هس(جالبه اون لینکا برای زیر مجموعه گیریم نیست) و 2500 عضو اگر اسپانسر قوی مالی یا سرمایه اولیه نداشته باشه (چون من معتقدم هر باکسی برای شروع کار تا 6 ماه اول اگر بدون تبلیغ دهنده واقعی بیاد باید ضرر بده تا اهسته آهسته به سود معقولی برای خودش مثلا اویایل 200000 تومان سود بعد همینجوری با مرور زمان هی بیشتر برسه متاسفانه افرادی دارن وارد عرصه میشن که توقع دارن در همون ماه اول از باکسشون که 10 تا اگهی هم برای خودشون هس 1 میلیون به بالا باشه که خوب نمونه همچین توهمی رو bux2fan زده بود و الانم دیده همش توهم بچه گانش بوده که واقعا نمیدونم چجوری همچین فکری کرده داره با کاربراش تسویه میکنه و خدا وکلیلی ادم خوبی هستش که حداقل حروم خوری نکرد و وقتی دید توهم زده تسویه کرد و رفت) مطمئن باشید حتی اگرم نخواد اسکم میشه چون هر نفر روزی 100 تومن درمیاره که برای 2500 نفر ما 1000 فعال در نظر بگیریم روزی 100000 ماهی 3000000 البته وضعیت پویا وخیم تر بود و طبق مدارک رسیده از اولم قصدش کلاه برداری بود حرومزاده منتها خواسته اول یه سرمایه گنده بیاد بعد جمش کنه
خلاصه یه توصیه برای مدیر دارم که خواهشا این سوالارو رو صندلی داغش از مدیرا بپرسه و از جواب اینا من بهتون میگم باکس اسکمه یا نه حتی خودتون طبق توضیحات من عمل کنید خیلی قبلتر از من میفهمید:
1-اسپانسرتون(سرمایه اولیتون)
2-تعداد آگهی های مربوط به خودتون
3-هزینتون برای اسکریپت و هاست و ...
اگه حرفای بالا رو بهتون راست بگه میفهمید باکس بر فرض صادق بودن مدیرش مثل باکس توفان تقریبا چه مدت(بدون گرفتن تبلیغ دهنده واقعی) دووم میاره و بعدش ما گیریم تسویه میکنه
اینها مربوط به سایتهایی بود که اسپانسر قوی ندارن مثل شرکت و سرمایه گذاری واقعی بلد نیستن(چون ماشالله این روزا همه دوستان تو بورس کار میکنن!!!)
سایتهای اسکم مطمئن باشین از پاسخ به سوالای بالا تفره میرن و از همون اول دستشون براتون رو میشه
تصحیح یه ایده غلط بین کاربران:دوستام متاسفانه به باکسایی که برای کار اومدن بها نمیدن و فقط دنبال مبالغ نجومین و به سایتای که درآمد روزانشون 50 تومنه کاری ندارن این بزرگترین اشتباهه برای اینکه اگه شما فعالیت کنید بعد 6 ماه درامد این سایت با افزایش تبلیغ دهنده ها و اعتبار و رنک سایت میشه 100 همینجروی هی بیشتر میشه ولی به صورت نرمال و طبیعی من یه مثال کوچولو بزم مثل باکسای گروه فارس باکس که قدیمی ترینای ایرانه و درآمدش از 3 مبحث پاپ اپ رو سایتش با احتساب کاربرای زیادش میشه گفت روزی فک کنم حداقل 10 تومن باشه و لینکای زیر مجموعه گیریش و تبلیغ دهنده هاشهاین باکس سایتاشو کرده 3 تا یعنی مریتا فارس و یک باکس این باکس در اینده بهتون قول میدم به یکی از غول ها تبدیل میشه به علت عدم خواستن سود نجومی توسط مدیرش و کار عاقلانه و با برنامه و مدت دار
یه سری سایت هستن میان هر کلیک 100 تومن طرف 12 سالشه !!! اینجا فقط میتونم بگم بوققق.....
موفق باشید
پاسخ }}
سپاس شده توسط ardeshir
با اجازتون یه بخش هایی از حرف هاتون رو قرمز کردم.
اینا اهداف این انجمنه. اگر کورکورانه به سایت ها اعتماد نکنیم و همون اول سرمایه نذاریم کم کم افراد کم تجربه نمیان باکس بزنند.
ابتدا باید سایتی 6 ماه روی کار باشه و در این مدت بدون هیچ قانونی (از قبیل ویرفای،خرید سهام، وسرمایه گذاری اجباری) فقط پرداخت داشته باشه تا بشه گفت مطمئنه. یا حداقل مانند سایت اوا باکس که به کاربرها بدون سرمایه گذاری ماهی فقط 10 هزار تومان میده.
هر شخص باید حداقل 5 میلیون کنار بذاره بعد باکس بزنه.
پاسخ }}
سپاس شده توسط
نکته خیلی جالبی رو اشاره کردین باکس ها دارن از هدف اصلیشون دور میشن هدف اصلی سایت در ابتدا باید گرفتن تبلیغ دهنده باشه نه سرمایه گذاری مطمئن باشین سایتایی که از اول با مبالغ جومی برای سرمایه گذاری میان فقط میان یه پولی به جیب بزنن برن(که البته مطمئن باشین نمیره پایین خودم شاهد بودم خیلیاشون چند برابرشو پس دادن) متاسفانه کسایی که دارن باکس میزنن تکنیک بازاریابی برای جذب مشتری بلد نیستن و فقط لینکای خودشونو میزارن حالا باز یه سایتایی هستن که زیر مجموعه میگیرن با لینکاشون اونا هم سود میکنن ولی یه نمونه توهمی از این موضوع باز بزنم سپاهان باکس رو فک کنم همه یادشونه با سود نجومی اولیه و آگهی هایی که اکثرا مال خودشون بود کاملا مشخص بود که اصلا کلاهبرداریه خلاصه اینکه دوستانی که وارد این عرصه میشن باید تکنیکای بازاریابی و سئو رو نسبتا بلد باشن تا بتونن هم از طریق گوگل هم از طریق بازاریابی مشتری جدب کنن که کمتر باکسی(به جرات میگم هیچ باکسی این توانایی رو فعلا در ایران نداره و طبیعیم هس چون هیچکس از یه فروشنده پرده یا مهندس عمران توقع یه همچین توانایی هایی رو نداره امیدوارم کم کم افراد شایسته ای وارد صحنه تبلیغات بشن)ولی چون باکس داره یه مسئله همه گیر میه تقریبا انتظار میره افراد شایسته ای که قصد کار خوب دارن در اینده ای نه چندان دور وارد صحنه بشن(راستش پویا باکس هم تکنیک سئو داشت هم بازاریابیش خوب بود ذاتش خراب بود منتها انقد برای سایت خودش مایه گذاشت که از نظر من دیگه نتونس جمش کنه و با حروم خوری سعی کرد تسویه هم نکنه و بره که البته نمیزارم به این راحتیا بره) ;)
پاسخ }}
سپاس شده توسط bhruz ، ardeshir