سایت بسیار عالی کسب بیت کوین مجانی بدون کپچاو اتوماتیک (هر ساعت 1500-100000 ساتوشی)
iran server ???? ????

سایت های کلیکی و گوگل اسکم : .... 1tak-click.ir باکس وان bux1.... آیروکلیک ......باکس پارسیان .....پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

??? ????? ?? ?????? ??????
امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امتیازات: 2.72
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت اسکم سایت بسیار عالی کسب بیت کوین مجانی بدون کپچاو اتوماتیک (هر ساعت 1500-100000 ساتوشی)
این سایت اسکم اعلام می شود
Exclamation 
سلام

امروز با شما هستم با معرفی یک سایت فوق العاده خوب که تا امروز هم پرداختی داشته

سایت بسیار عالی کسب بیت کوین مجانی بدون کپچا و بصورت اتوماتیک (هر ساعت 1500-100000 ساتوشی) به شما می دهد.  Party  Heart

و حداقل برداشت 15000 ساتوشی می باشد. Vcp smilies 34

لینک ثبت نام

در ضمن اگر سایت ارور اد بلاک یا همون بستن تبلیغات داد لطفا سایت را نگذارید کامل لود شود همینکه صفحه سایت باز شد قبل از لود کامل سایت را ایست کنید. و از این سایت عالی لذت ببرید.

عکس پرداختی سایت
[تصویر:  RE23APp.png]
[تصویر:  143734594854683.png]<br />
بازي استخراج معدن با کسب بيت کوين صراف انجمن
پاسخ }}
سپاس شده توسط amazongirl
درود
زیر مجموعتون شدم
خودمون باید سطحمونو ارتقا بدیم؟
پاسخ }}
سپاس شده توسط bitgol
(1394/5/10، 05:43 عصر)shooshoo نوشته است: درود
زیر مجموعتون شدم
خودمون باید سطحمونو ارتقا بدیم؟

متشکرم از شما بابت احترام به لینک گذار

بله می تونید سطحتونو ارتقاء بدید و درآمد بیشتری کسب کنید.

من برای شروع کار پیشنهاد نمی کنم هر چند سایت معتبر هست و پرداختی دارد کمی با سایت آشنا شوید و یک برداشت بزنید بعد از آن اقدام با سپرده گذاری کنید/

در ضمن تمامی دوستانی که از طریق لینک بنده عضو این سایت شوند در صورتیکه درآمد قابل توجهی از زیر مجموعه نصیب بنده شوم به همه دوستان که فعالیت می کنند 5 تا 10 درصد از طرف بنده برای دوستان سرمایه گذاری خواهد شد.
این هم هدیه ای بود از طرف بنده به دوستان برای تشویق جهت فعالت بیشتر و زیر مجموعه شدن و انجام کار گروهی.

توجه دوستان عزیز هر کسی زیرمجموعه می شود در این تایپیک اعلام کند.

دوستان برداشت داشتن در این تایپیک اعلام کنن

متشکرم
پاسخ }}
سپاس شده توسط shooshoo
منم زیرمجموعه شما شدم ولی هر جا رو دیدم جایی برای افزایش لول نبود
پاسخ }}
سپاس شده توسط bitgol
(1394/5/10، 06:31 عصر)alizarkesh نوشته است: منم زیرمجموعه شما شدم ولی هر جا رو دیدم جایی برای افزایش لول نبود

سلام

متشکرم از بابت زیرمجموعه شدن

شما باید به منوی پروفایل برید و گزینه آپدیت رو بزنید تصویر می زارم که راحت بتونید این کار رو انجام بدید.
[تصویر:  1.jpg]

[تصویر:  2.jpg]

[تصویر:  4.jpg]

موفق باشید
پاسخ }}
سپاس شده توسط alizarkesh ، shooshoo
سلام من هم زیرمجموعه شدم ایا برای برداشت صفحه بایدبازبماندیاهرچندوقت سربزنیم بس هست وکالیم رابزنیم
پاسخ }}
سپاس شده توسط bitgol
(1394/5/10، 08:22 عصر)farede نوشته است: سلام من هم زیرمجموعه شدم ایا برای برداشت صفحه بایدبازبماندیاهرچندوقت سربزنیم بس هست وکالیم رابزنیم

سلام خوش آمدید

از اینکه زیرمجموعه بنده شدید خرسندم
Heart
خود صفحه اتوماتیک شماره می اندازد یعنی هر 1 دقیقه 25 ساتوشی در حالت مجانی و تا 60 دقیقه 1500 ساتوشی جمع می شود که شما باید کلایم یا همان برداشت را بزنید اگر می خواهید برداشت شما هر چند ساعت یکبار باشد و سود بیشتری ببرید باید از قسمت آپدیت پلن خود را از فری(مجانی ) به یکی از موارد پولی ارتقا دهید.

در ضمن دوستان برداشت رسیدن حتما در این قسمت اعلام کنن
متشکرم موفق و پیروز باشید در پناه الله
پاسخ }}
سپاس شده توسط
دوستان تو این سایتا اصلا فعالیت نکنید و به هیچ وجه پولی واریز نکنید
مطمئن باشید هیچ کدوم به برداشت نمیرسید مگر این که افرادی پول واریز کنن تا خودشون رو ارتقا بدن
کاربر an1372 دو تا از این سایتا معرفی کرد و من تو هر دو ثبت نام کردم و یکم ارتقا دادم و چیزی جز ضرر نبود
قبل از رسیدن به حدنصاب هم سایت اسکم میشه
من تجربیات خودمو برای ضرر نکردن شما گفتم حالا انشاالله این سایت مثل اون سایت هایی نباشه که من قبلا یک بار امتحان کردم
انشاالله همتون سود کنید Majidonline_rose
  برای ظهور آقا امام زمان (عج) صلوات   

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

اللهم عجل لولیک الفرج
دوستان من صراف این انجمن هستم و برای خرید و فروش بیت کوین و پرفکت مانی در خدمتتون هستم

https://telegram.me/joinchat/Cb-zJASEGfoyGJA8scQ-fg
پاسخ }}
سپاس شده توسط bitgol ، alizarkesh ، Investment
(1394/5/10، 09:39 عصر)heidari نوشته است: دوستان تو این سایتا اصلا فعالیت نکنید و به هیچ وجه پولی واریز نکنید
مطمئن باشید هیچ کدوم به برداشت نمیرسید مگر این که افرادی پول واریز کنن تا خودشون رو ارتقا بدن
کاربر an1372 دو تا از این سایتا معرفی کرد و من تو هر دو ثبت نام کردم و یکم ارتقا دادم و چیزی جز ضرر نبود
قبل از رسیدن به حدنصاب هم سایت اسکم میشه
من تجربیات خودمو برای ضرر نکردن شما گفتم حالا انشاالله این سایت مثل اون سایت هایی نباشه که من قبلا یک بار امتحان کردم
انشاالله همتون سود کنید  Majidonline_rose

از اینکه راهنمائی کردید متشکرم، البته در بالا خود بنده هم به دوستان گفتم که
نقل قول: له می تونید سطحتونو ارتقاء بدید و درآمد بیشتری کسب کنید.

من برای شروع کار پیشنهاد نمی کنم هر چند سایت معتبر هست و پرداختی دارد کمی با سایت آشنا شوید و یک برداشت بزنید بعد از آن اقدام با سپرده گذاری کنید

پس با این حساب هر کسی بخواد سرمایه گذاری کنه ریسکش پای خودش هست/

اما نکته مثبت این قضه این سایت تا امروز برداشتی داشته و معتبر بوده و در سایت بیت کوین تاک هم به این مورد اعتراف کردن. (البته اینها مادام العمری نیستن و یه زمان خاصی دارن)

بنده هم بعد کلی مطالعه سایتی رو معرفی می کنم شاید از بین همه اینها یکی دو مورد هم اسکم بشه.

مثلا سایت دزد گاو صندوق اولش پرداشت داشت بعد تا یه هفته نداشت خود بنده اعلام کردم برداشت نداشتم اما بعدش دوباره شروع به پرداخت کرد پس نمیشه بیخودی سایتی رو گفت پرداخت نداره یا اسکم هست.

به نظرم هر یک از دوستان قبل از اینکه سایتی رو بخوان معرفی کنن یا در مورد سایتی نظر بدن بهتره پیرامون اون سایت مطالعه و تحقیق کنن بعد معرفی کنن یا نظر بدن اینجوری نظرشون کارشناسی تر خواهد بود و من درآوردی یا مثل مشت نمونه خروار نخواهد شد.
پس نمی تونیم با دیدن چند مورد حکم کلی صادر کنیم
نمونش سایت خوب کوین سرا و چندین سایت دیگه هستش که علی رغم اینکه خیلی ها می گفتن بعد یه هفته اسکم میشه، الان نزدیک 4 ماهه داره سود میده.

پس بیایم با مطالعه و تحقیق صحبت کنیم تا انجمنی متقن و مستند که قابل ارجاع و استناد باشه؛ داشته باشیم ان شاء الله

موفق و پیروز باشید در پناه الله
پاسخ }}
سپاس شده توسط alizarkesh
سلام خدمت دوستان

اولین برداشت آنی(instant) بنده از این سایت(به محض برداشت موجودی بیت کوین به حساب شما می آید)
عکس برداشت و واریز به حساب بیت کوین
[تصویر:  5.jpg]

اینم لینک هش جهت استعلام دوستان عزیز
در ضمن می تونید از همین لینک هش همه واریزهای اون ساعت رو ببینید/

موفق باشید
پاسخ }}
سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها نمايش ها آخرين ارسال
  کسب بیت کوین با برده شدن بدون باخت در بازی profosor 0 154 1397/2/6، 11:26 عصر
آخرين ارسال: profosor
Gadid (سایت جدید) هر یک ساعت حداقل 1000 ساتوشی تا 10000 ساتوشی رایگان اونم تضمینی به کیف پول FaucetBOX bitgol 8 4,111 1396/10/23، 12:15 عصر
آخرين ارسال: magic-boy
  سایت عالی کسب بیت کوین satoshihero abolfazl98 0 233 1396/10/14، 12:29 صبح
آخرين ارسال: abolfazl98
New کسب بیت کوین سریع و عالی هر 10 دقیقه (bitcoindooniبیت کوین دونی ) queen 5 1,251 1396/5/3، 06:34 عصر
آخرين ارسال: vejdan
  بدون شک بهترین سایت بیت کوین mohammad13802 5 1,114 1395/11/17، 11:41 عصر
آخرين ارسال: ahmad21
  دریافت اتوماتیک بیت کوین mohammad13802 2 585 1395/11/9، 08:58 عصر
آخرين ارسال: mohammad13802
  کازینو بیتکوین مجانی ZahraL0v3 0 301 1395/9/28، 01:19 عصر
آخرين ارسال: ZahraL0v3
  بیت کوین رایگان بدون دیدن تبلیغ saeed619 0 435 1395/7/24، 11:34 عصر
آخرين ارسال: saeed619
  (اسکم) 10000 ساتوشی در 6 ساعت(coinpower ) jusfer 5 757 1395/4/22، 10:34 عصر
آخرين ارسال: jusfer
  سایت کلیکی عالی کسب بیت کوین horekan27 1 570 1395/4/18، 04:21 عصر
آخرين ارسال: rasool584

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا سورفسورف ورودی گوگلورودی گوگل بک لینکبک لینک رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا