Link Shortener

انجمن باکسی سرمایه گذاری در هیچ سایتی را پیشنهاد نمیکند مراقب باشید و تا جاییکه ممکن هست از سرمایه خود سایت ها استفاده کنید

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها از این تاریخ بسرعت حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود .

توجه : مشکل ثبت نام حل شد

امتیاز موضوع:
  • 56 رای - 2.63 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شکایت از درآمدباکس
شکایت از درآمدباکس
سلام به همه
به نظر میاد که مشکلات درآمدباکس همچنان پابرجا است چرا که وقتی من میخواستم برداشت دومم از سایت رو ثبت کنم متوجه شدم اولا قانون جدیدی یهویی اضافه شده در رابطه با بازیافت که بعضی برداشت ها برگشت خورده به خاطرش و بعد قانون رو ثبت کردن....
من هم بازیافت رو انجام دادم و برداشتم رو ثبت کردم. بعد از چند روز در پیشینه ثبت شد که برداشتم واریز شده به حسابم مراجعه کردم و واریز نشده بود. به پشتیبانی تیکت دادم و دو روز صبر کردم و جوابی نگرفتم دوباره تیکت ارسال کردم و دوباره بی جواب....
دست آخر موضوع رو در انجمن مطرح کردم اونم خیلی ساده....فقط اعلام کردم که به اشتباه برداشت بنده رو واریز شده ثبت کردید لطفا بررسی کنید...همین....!!!
ولی فرداش دیدم که نه تنها دسترسی بنده به انجمن رو مسدود کردن بلکه پستم رو هم پاک کردن در انجمن!
باز به پشتیبانی تیکت دادم و در رابطه با این عکس العملشون سوال کردم که چرا فرصت جواب دادن به تیکت حتی به صورت یک جمله ای(اوکی بررسی خواهدشد) نداشتید ولی فرصت مسدود سازی بنده رو داشتید که باز هم بی جواب موند!!!
پاسخ }}}
سپاس شده توسط ardeshir
دقیقا منم همین مشکلو دارم.جزو اثبات پرداخت ها هستم ولی هیچ چیزی به حسابم نیومده.نکته جالب اینکه به محض اینکه زده پرداخت شد من رو از انجمن محروم کردن که نتونم توی انجمن اعتراض کنم!!
پاسخ }}}
سپاس شده توسط ardeshir
درآمدباکس دیگه اکانتم رو هم بست....
وارد حسابم نمیتونم بشم دیگه...
اینطور که معلومه بعد از اینکه دیده کسی سرمایه گذاری نمیکنه قانون بازیافت رو گذاشته تا کلاهبرداریش تکمیل بشه....
واقعا برای کسانی که دو قرون دو قرون از مردم میدزدن متاسفم لااقل دزدم که میشی مردونه دزدی کن!
از مدیر انجمن بخاطر اطلاع رسانی به کاربران ممنونم و امیدوارم کسانی که به امید برداشت نشستن همین حالا فعالیتشون رو قطع و از هرگونه بازیافت جدا خودداری کنن....
پاسخ }}}
سپاس شده توسط ardeshir
اکانت منم بستن.چرا؟ چون تو وبلاگم گفتم که اسکمه سایتشون.مهم نیست من از قبل میدونستم می بینده و عکس گرفتم از همه چی.توی بقیه سایتا تبلیغ میکنم تا همه بفهمن اسکمن و کمتر بتونن فریبشون بدن
پاسخ }}}
سپاس شده توسط ardeshir
بله عزیزم همین کارو بکن من هم عکس گرفتم از همه چی...
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
درامد باکس که تو اثبات پرداختی ها تا یه هفته پیش که پرداختی داشته
ممکنه واریز نکرده باشه؟
یکی از علت های اسکم شدن سایت های کسب درآمد، دفاع غیر منطقی افراد چاپلوس و جاهل است.
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
(1394/6/18، 11:37 صبح)malakh نوشته: درامد باکس که تو اثبات پرداختی ها تا یه هفته پیش که پرداختی داشته
ممکنه واریز نکرده باشه؟

بله. در هیچ سایتی به اثبات پرداختی های خود سایت اعتماد نکنید . تالار اثبات پرداختی ها که از طرف کاربرهاست نشون دهنده اینه که واقعا پرداخت شده یا نه.
پاسخ }}}
سپاس شده توسط alizarkesh
(1394/6/18، 01:15 عصر)admin نوشته:
(1394/6/18، 11:37 صبح)malakh نوشته: درامد باکس که تو اثبات پرداختی ها تا یه هفته پیش که پرداختی داشته
ممکنه واریز نکرده باشه؟

بله. در هیچ سایتی به اثبات پرداختی های خود سایت اعتماد نکنید . تالار اثبات پرداختی ها که از طرف کاربرهاست نشون دهنده اینه که واقعا پرداخت شده یا نه.

کاملا درسته
حق با شماست
یکی از علت های اسکم شدن سایت های کسب درآمد، دفاع غیر منطقی افراد چاپلوس و جاهل است.
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
سلام خدمت ادمین عزیز
میخواستم بدونم چرا لینک اسکم بودن درآمدباکس رو از بالای سایت برداشتید؟
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
برداشته نشده. به صورت تصادفی نمایش داده میشه
پاسخ }}}
سپاس شده توسط