???? ????
????? ???

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها از این تاریخ بسرعت حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود .

???? ????
امتیاز موضوع:
  • 80 رای - 2.69 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم اثبات پرداختی های فروشگاه باکسی
با سلام.
برای بیشتر کردن خرید و فروشهای فروشگاه "جلب مشتری Wink" تصمیم گرفتم این تاپیک رو ایجاد کنم.
از کاربرهایی که از طریق فروشگاه خرید و فروش دارند درخواست میکنم اینجا اثبات پرداختی خود را قرار دهند.

ادرس فروشگاه: http://buxi.ir/store/

سعی میکنیم از خجالت دوستانی که اینجا اثبات پرداختی میذارند در بیایم... Handshake Heart Heart
پاسخ }}
سپاس شده توسط alizarkesh ، heidari
(1394/7/15، 11:39 عصر)admin نوشته: با سلام.
برای بیشتر کردن خرید و فروشهای فروشگاه "جلب مشتری Wink" تصمیم گرفتم این تاپیک رو ایجاد کنم.
از کاربرهایی که از طریق فروشگاه خرید و فروش دارند درخواست میکنم اینجا اثبات پرداختی خود را قرار دهند.

سعی میکنیم از خجالت دوستانی که اینجا اثبات پرداختی میذارند در بیایم... Handshake Heart Heart

به نظر من وقتی که خرید و فروش تو فروشگاه انجام میشه این جا اعلام کنیم تا کاربرها متوجه بشن که فروشگاه داره خرید و فروش انجام میده. خود کاربر هم بیاد و تایید کنه که خیلی عالی میشه
  برای ظهور آقا امام زمان (عج) صلوات   

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

اللهم عجل لولیک الفرج
دوستان من صراف این انجمن هستم و برای خرید و فروش بیت کوین و پرفکت مانی در خدمتتون هستم

https://telegram.me/joinchat/Cb-zJASEGfoyGJA8scQ-fg
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1394/7/16، 01:51 صبح)heidari نوشته: به نظر من وقتی که خرید و فروش تو فروشگاه انجام میشه این جا اعلام کنیم تا کاربرها متوجه بشن که فروشگاه داره خرید و فروش انجام میده. خود کاربر هم بیاد و تایید کنه که خیلی عالی میشه

اگر خودشون اعلام کنند بهتر میشه ولی خوب اینطوری هم میشه.
کسایی که اینجا اثبات بزنند بزودی براشون تخفیفاتی یا جوایزی در نظر گرفته میشه.
الان قول هیچی رو نمیدم که بعدا نگین حرفم دو تا شد ولی مطمئن باشین ضرر نمیکنین Wink
پاسخ }}
سپاس شده توسط heidari
من سه روز پیش 28 میلی فروختم و پولش به صورت پایا واریز شد .
من از اینجا از خانوم شمس تشکر می کنم که این فروشگاه را راه اندازی کردند تا کاربرها بدون دردسر ارز بخرن یا بفروشن.
کسب درآمد بدون نیاز به کلیک فقط با انجا م مینی کار
برای عضویت در سایت مینی کار ایرانی کلیک کنید

پاسخ }}
سپاس شده توسط ardeshir ، alizarkesh ، heidari
بابا اینکارا چیه
خانم حیدری و خانم ضابطی نیا اثبات شدن
مخصوصا خانم حیدری که ... Majidonline_rose Majidonline_rose Majidonline_rose Majidonline_rose Majidonline_rose
پاسخ }}
سپاس شده توسط ardeshir ، alizarkesh ، heidari
با سلام از خانم شمس بابت پرداخت 0.02 بیت به ریال در اسرع وقت تشکر می کنم. Handshake
کسب درآمد بدون نیاز به کلیک فقط با انجا م مینی کار
برای عضویت در سایت مینی کار ایرانی کلیک کنید

پاسخ }}
سپاس شده توسط iranian21 ، ardeshir
(1394/7/16، 01:51 صبح)heidari نوشته:
(1394/7/15، 11:39 عصر)admin نوشته: با سلام.

سعی میکنیم از خجالت دوستانی که اینجا اثبات پرداختی میذارند در بیایم... Handshake Heart  Heart

به نظر من وقتی که خرید و فروش تو فروشگاه انجام میشه این جا اعلام کنیم تا کاربرها متوجه بشن که فروشگاه داره خرید و فروش انجام میده. خود کاربر هم بیاد و تایید کنه که خیلی عالی میشه

با سلام - واقعا سایت خوبی دارین و بهتون تبریک میگم موفق و پیروز باشید .
پاسخ }}
سپاس شده توسط heidari ، ardeshir
سلام
من 4 دلار به مبلغ 13800 تومان فروختم
و واریز شد
ممنون Wink
پاسخ }}
سپاس شده توسط ardeshir
24 ساعت از زمان خرید 3 دلار پرفکت مانی من گذشته و پولش رو واریز کردم ولی هنوز درحال برسی ادمینه و واریز نشده
سرعت عمل بسیار پایین
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1394/8/10، 12:52 عصر)mukhtar نوشته: 24 ساعت از زمان خرید 3 دلار پرفکت مانی من گذشته و پولش رو واریز کردم ولی هنوز درحال برسی ادمینه و واریز نشده
سرعت عمل بسیار پایین

سلام.
واقعا شرمنده من اصلا فرصت نکرده بودم دیروز به انجمن سر بزنم.
تراکنش انجام شد.
و باز هم شرمنده...........
سعی میکنم تکرار نشه Crying
پاسخ }}
سپاس شده توسط farede ، mukhtar