انجمن باکسی سرمایه گذاری در هیچ سایتی را پیشنهاد نمیکند مراقب باشید و تا جاییکه ممکن هست از سرمایه خود سایت ها استفاده کنید

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود . هر گونه حدس و گمان در مورد سایت ها و تهمت و افترا بسرعت حذف می شود .

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلی داغ با بیزباکس
TavajohTavajoh

سلام. اینبار مدیریت بیزباکس روی صندلی میشینند و به سوالات پاسخ میدهند.
1-اگر کاربری بی احترامی کرد متن ارسالی او بدون پرسش حذف خواهد شد.
2-سوالات در محدوده پی تی سی یا کسب درامد باشد 
سوالاتی از قبیل کدوم رنگ رو دوست داری و کدوم روز هفته رو نپرسید. البته پرسیدن سوالاتی که باعث بشه شخصیت مدیر رو بفهمید مشکلی نداره.
3-تا حد امکان از نقل قول کردن بپرهیزید
4-گفت و گویی دوستانه ایجاد کنید

سوالات اول:
1.معرفی کامل:نام و نام خانوادگی/متاهل،مجرد/سن/ تعداد فرزند/
2.شغل شما در دنیای واقعی؟درامدتان؟
3.شغل شما در دنیای مجازی؟درامدتان؟
4.چگونه با کسب درامد از اینترنت اشنا شدید؟ چه سالی؟
5.با پی تی سی چطور؟
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
میشه به من بگید دلیل اینکه شما و ادمین های دیگه ی سایت های کلیکی ایرانی برای برداشت شرط سرمایه گذاری رو میزارید اما توی سایت های بین المللی همچین شرطی دلیلی برای اسکم بودن سایت هست ؟ و سایت هایی که سال هاست فعالیت می کنن همچین شرطی رو ندارن
خیلی ساده تر بگم من توی سایت کلیکی فعالیت می کنم که از کلیک بر روی تبلیغ کسب درآمد کنم پس سایت هم باید در ازای مقدار کلیک من به من پول بده پس شرط سرمایه گذاری اینجا معنی نداره و بحث سرمایه گذاری توی سایت های سرمایه گذاری هست
البته قصد این رو ندارم که بگم سایت های ایرانی همه اسکم میشن  و من توی هیچ سایت ایرانی فعالیت حرفه ای ندارم و فقط با سایت های خارجی کار می کنم

اگه دنبال درآمد ثابت و بالا تو اینترنت می گردی وقتت رو هدر نده بهتره بری فنی حرفه ای یه کاری رو یاد بگیری و تو اوقات فراقتت تو اینترنت دنبال پول باشی
خیلی زودتر از اون چیزی که فکر می کنی دیر میشه

پاسخ }}}
سپاس شده توسط
1- میزان سودی که به کاربران میدید در ارتقا های مختلف چند درصد است

2- سرمایه کاربران رو در چه کاری سرمایه گذاری میکنید؟ آیا برنامه خاصی برای به سوددهی رسوندن سرمایه کاربرا دارین؟

3- میزان سود پیشبینی شده برای خودتون چند درصد است؟

4- برای سایت های سرمایه گذاری بهتر روش حساب سوددهی هست ، آیا قصد ماژول حساب سوددهی رو دارید؟

5- برای سایت و ماژول و اصلاح اسکریپت چه مقدار هزینه کرده اید؟

6- آیا پشتوانه ای برای سود کاربران دارید، بالتبع سایت تا کاربران سرمایه گذاری نکن شما به سودی نمیرسید و اعتماد کردن و سرمایه گذاری کردن کاربران زمان بر خواهد ، آیا تا آن زمان پشتوانه ای دارید تا پول کلیک ها و سود کاربران رو بدید؟ چه مقدار؟

7- سایت رو انفرادی اداره میکنید؟ آیا فرد خاصی کار سرمایه گذاری رو انجام میده یا همه کار ها بر عهده خودتونه؟

موفق باشید
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
(1393/10/17، 01:27 صبح)admin نوشته: TavajohTavajoh

سلام. اینبار مدیریت بیزباکس روی صندلی میشینند و به سوالات پاسخ میدهند.
1-اگر کاربری بی احترامی کرد متن ارسالی او بدون پرسش حذف خواهد شد.
2-سوالات در محدوده پی تی سی یا کسب درامد باشد 
سوالاتی از قبیل کدوم رنگ رو دوست داری و کدوم روز هفته رو نپرسید. البته پرسیدن سوالاتی که باعث بشه شخصیت مدیر رو بفهمید مشکلی نداره.
3-تا حد امکان از نقل قول کردن بپرهیزید
4-گفت و گویی دوستانه ایجاد کنید

سوالات اول:
1.معرفی کامل:نام و نام خانوادگی/متاهل،مجرد/سن/ تعداد فرزند/
2.شغل شما در دنیای واقعی؟درامدتان؟
3.شغل شما در دنیای مجازی؟درامدتان؟
4.چگونه با کسب درامد از اینترنت اشنا شدید؟ چه سالی؟
5.با پی تی سی چطور؟

1-سعید پورعباس/مجرد/23/ندارم.

2-بنده دانشجو معلم هستم(320 هزار تومن حقوق ماهیانه ثابت)و خرید و فروش لوازم آرایشی و بهداشتی(حدود 3-4 میلیون متغییر)

3-همین باکس دارم فقط و هنوز درامد خاصی ازش نداشتم

4-ابتدا وبلاگی داشتم که اون زمان کسب درآمد از وبلاگ معمول بود و آگهی میذاشتی کلیک میکردن و خرید میکردن پورسانت داشتی و سپس ppc هم اومد که فقط به ازای کلیک پول میدادن من به این شکل آشنا شدم سال دقیقش یادم نیست ولی تقریبا اوایل 17 سالگی بود و بعد هم دنبال گوگل ادسنس بودم و حتی ادرس مجازی خریدم و سایت تایید کردم وکلی زمان بر بود این روال ولی 2 ماه بعد برحسب اشتباه وحشتناکی که انجام دادم حساب منو بستن و اقدام مجددش هزینه و زمان و حوصله میخواست که دیگه ادامه ندادم و تقرییا کسب درامد از نت کنار گذاشتم
5-من با سایت تئوباکس که تقریبا اوایل کارش بود شروع کردم و ادامه دادم
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
(1393/10/17، 01:36 صبح)piping نوشته: میشه به من بگید دلیل اینکه شما و ادمین های دیگه ی سایت های کلیکی ایرانی برای برداشت شرط سرمایه گذاری رو میزارید اما توی سایت های بین المللی همچین شرطی دلیلی برای اسکم بودن سایت هست ؟ و سایت هایی که سال هاست فعالیت می کنن همچین شرطی رو ندارن
خیلی ساده تر بگم من توی سایت کلیکی فعالیت می کنم که از کلیک بر روی تبلیغ کسب درآمد کنم پس سایت هم باید در ازای مقدار کلیک من به من پول بده پس شرط سرمایه گذاری اینجا معنی نداره و بحث سرمایه گذاری توی سایت های سرمایه گذاری هست
البته قصد این رو ندارم که بگم سایت های ایرانی همه اسکم میشن  و من توی هیچ سایت ایرانی فعالیت حرفه ای ندارم و فقط با سایت های خارجی کار می کنم

جواب شما واضحه دوست عزیز
برای اینکه اونا هزینه های خودشون از اسپانسرهای خودشون تامین میکنن و اینکه این سیستم به معنای واقعای در اون سیستم ها جا افتاده شده ولی خوب اینجا هیچ سایتی اسپانسر به اون شکلی که باید باشه ندارن و درامدی هم ندارن و فقط جیب خودشون میمونه
ولی خوب این سیستم الان عوض شده و اگه شما صرفا بخوای کلیک کنی و کسب درامد بکنی در ماه با کلیک مگه چقدر سود داری؟
ماه اول 10 تومن برداشتین بعد زیر مجموعه گرفتین ماه دوم شد 20 تومن و اینو ادامه بدیم تا سر سال شاید به 200 تومن نره درامد شما
بخاطر همین باید سرمایه گذاری کنین و اط رف دیگه بیشتر مدیران ایده هایی دارن که پول ندارن و باکس میزنند تا جذب سرمایه کنند
البته در سایت های خارجی هم این موارد هست دوست من ولی درکل همه اومدن سود کنن و اگه قرار باشه مدیری که همه اش با جیب خودش میده بیاد اینطوری کار کنه که نمیتونه ادامه بدم و خیلی زود اسکم میشه درضمن رسیک سایت های خارجی خیلی بیشتر هم هست چرا اگه حساب شما رو ببندن شما نمیتونین کاری بکنین ولی خوب حداقل تو ایران میتوین اقدامتی انجام بدین
امیدوارم منظورمو به درستی منتقل کرده باشم.
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
(1393/10/17، 01:46 صبح)kingtm نوشته: 1- میزان سودی که به کاربران میدید در ارتقا های مختلف چند درصد است

2- سرمایه کاربران رو در چه کاری سرمایه گذاری میکنید؟ آیا برنامه خاصی برای به سوددهی رسوندن سرمایه کاربرا دارین؟

3- میزان سود پیشبینی شده برای خودتون چند درصد است؟

4- برای سایت های سرمایه گذاری بهتر روش حساب سوددهی هست ، آیا قصد ماژول حساب سوددهی رو دارید؟

5- برای سایت و ماژول و اصلاح اسکریپت چه مقدار هزینه کرده اید؟

6- آیا پشتوانه ای برای سود کاربران دارید، بالتبع سایت تا کاربران سرمایه گذاری نکن شما به سودی نمیرسید و اعتماد کردن و سرمایه گذاری کردن کاربران زمان بر خواهد ، آیا تا آن زمان پشتوانه ای دارید تا پول کلیک ها و سود کاربران رو بدید؟ چه مقدار؟

7- سایت رو انفرادی اداره میکنید؟ آیا فرد خاصی کار سرمایه گذاری رو انجام میده یا همه کار ها بر عهده خودتونه؟

موفق باشید

1- این بند میتونین از سایت خود انجمن مشاهده بفرمایین سود دهی بیز باکس
2-فعلا سرمایه ای انچنانی وارد سایت نشده که قابل سرمایه گذاری باشه ولی خوب من قصد دارم همین کار خودمو یعنی خرید لوازم ارایشی ادامه بدم که سود خیلی خوبی داره و مطمئن هستم بهترین راه برای تامین سود کاربران میباشد
3- دوست عزیز سود پیش بینی برای خودمون ما بعد یک سال در نظر گرفتیم یعنی برنامه داریم یکسال فقط زیربنای این سایت بسازیم بعد انشاالله بقیه مسائل و سود اصلی ما اعتماد کاربران ماست
4-دوست عزیز ما قصد نداریم پول انبوه کاربرا رو جمع کنیم بلکه قصد داریم با روش هایی کاربران قادر سازیم خودشون مستقیما به سرمایه خودشون کار کنن و سود کنن و قدم دوم سایت ما باشه که انشاالله سعی میکنیم به این مهم برسیم
4-کلا جمع هزینه هایی که کردم در حدود 580 تومن بوده که هنوزم با ماژول و کارهایی که قراره بکنیم تیم مالی شرکت تا 2 میلیون تومن هم پیش بینی کردن ولی خوب هنوز هیچی مشخص نیست.
5-بله جواب شما رو قبلا در تاپیک های دیگه دادم من خرید و فروش میکنم و هیچ عجله ای نداریم و درثانی گفتیم سیاست بیز باکس صرفا جذب سرمایه نیست ولی خوب درصورت سرمایه گذاری هم مشکلی برای ما وجود نداره-خوب اینکه من چقد پول دارم نه میشه گفت نه خودم تمایلی دارم بگم ولی همینو بگم که ما خدا بخواد با این حساب فعلی من اگه هیچ کاری نکنم و همینطور راکد بمونه و فقط پرداختی بدم حدود 12 سال و خرده ای کفاف میده.
6- نه اداره سایت به عهده خودم من نیست و من صرفا مدیریت سرمایه میکنم و سرمایه هارو خودم شخصا میچرخونم البته خوب ما هم نفراتی داریم که با اونا همکاری داریم
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
ممنون بابت پاسخگویی
آیا تصمیم دارین عکس شخصی ، تصویر کارت ملی یا صفحه شخصی ای در فیسبوک برای شناخت و اعتماد سازی بیشتر به کاربران ارائه کنید؟
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
(1393/10/17، 01:52 عصر)kingtm نوشته: ممنون بابت پاسخگویی
آیا تصمیم دارین عکس شخصی ، تصویر کارت ملی یا صفحه شخصی ای در فیسبوک برای شناخت و اعتماد سازی بیشتر به کاربران ارائه کنید؟
نه تصمیم ندارم عکس بذارم
صفحه فیسبوک هم عکس داشتم چند وقت پیش برداشتم چون هنوز قصد ندارم برگردم فیسبوک اما برای اون هم برنامه دارم
برای شناخت هم تصمیم دارم از یک برهه زمانی مشخص به بعد همه اخبار و اطلاعیه هارو بصورت فیلم ضبط کرده و در اسیت
منتشر کنم و اینطوری هم خودمو میبنین و هم اینکه بهتر میتونین منظورمو به شما عزیزان برسونم.
فک کنم این بهتر از راه های قبلی باشه.
ولی درصورت درخواست عکس کارت ملی و عکس در سایت بیز باکس و باکسی و فیس گذاشته فیس گذاشته میشه
با تشکر
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
در سایت های کلیکی دیگر با چه نامی فعالیت میکنید؟ یا قبلا میکردید؟
ادرس فروشگاهتون در دنیای واقعی؟
تا حالا در سایت های اسکم سرمایه گذاشتید؟
در کدوم سایت ها؟ چه مقدار؟تونستید سرمایتون رو پس بگیرید؟
روز چند ساعت پشت کامپیوتر یا تو اینترنتید؟
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
(1393/10/17، 02:31 عصر)admin نوشته: در سایت های کلیکی دیگر با چه نامی فعالیت میکنید؟ یا قبلا میکردید؟
ادرس فروشگاهتون در دنیای واقعی؟
تا حالا در سایت های اسکم سرمایه گذاشتید؟
در کدوم سایت ها؟ چه مقدار؟تونستید سرمایتون رو پس بگیرید؟
روز چند ساعت پشت کامپیوتر یا تو اینترنتید؟

الان که هیچ سایتی نیستم
ولی خوب قبلا متفاوت بود نام کاربری خاصی نداشتم
ssppm
sspp
adroit
spt
ss1371 ,....
آدرس فروشگاه و...هم بزودی گذاشته میشه در حال نقل و انتقال هستیم
نه ولی خوب بعضا گذاشتم که اسکم شدن
نمونه بارزش که خیلی بد شد تئوباکس و ملی باکس بود که در تئو باکس 500 تومن از دست دادم
ولی در ملی باکس 4 تومن گذاشتم و برداشتی هم داشتم و ضررم از هردو سایت از سودی بود که که کرده بودم
ولی خوب به هرحال زحمت کشیده بودم در ملی باکس میلیونی از دست دادم
بستگی داره ولی خوب تقریبا همیشه انلاینم
پاسخ }}}
سپاس شده توسط