dollarkadeh ???? ????
??? ????? ?? ?????? ?????? ??? ????? ?? ?????? ??????

سایت های کلیکی و گوگل اسکم : آیروکلیک ......باکس پارسیان .....پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

امتیاز موضوع:
  • 59 رأی - میانگین امتیازات: 2.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قابل توجه بعضیا
شما که میاید بیت کوین و دلار قرض میگیرید چرا قرضتون رو نمیدید؟
3 ماهه همش امروز فردا می کنید. شما که نمیتونستید پس بدید پس قرض نمی گرفتید
من مگه وضعیت مالیم مساعد بود زمانی که به شما قرض دادم که الان میگید وضعیت مالی مساعد شد پس میدید؟
شاید وضعیت مالی شما تا یک سال دیگه مساعد نشد اونوقت تکلیف چیه؟
من الان پولم رو می خوام و بهش نیاز دارم پس بهم بگید کی پس میدید
جالبه که تازگیا هم به پیامام جواب نمیدید
دیدم تو استاتوس یاهو نوشتید 90 میل برای فروش دارید. همون رو هم نمیتونستید به خودم پس بدید به عنوان قسمتی از قرضتون؟
اسمتون رو نگفتم تا خودتون بیاید پول رو پس بدید بدون هیچ حرفی از من و یا شما
پس این مسئله رو کش ندید و تمومش کنید

تو همه مسائل پست میزارید ببینم تو این هم جوابی دارید؟

یا علی برادر یا علی Bigsmile
  برای ظهور آقا امام زمان (عج) صلوات   

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

اللهم عجل لولیک الفرج
دوستان من صراف این انجمن هستم و برای خرید و فروش بیت کوین و پرفکت مانی در خدمتتون هستم

https://telegram.me/joinchat/Cb-zJASEGfoyGJA8scQ-fg
پاسخ }
سپاس شده توسط farede ، alizarkesh ، Alizke ، JANAH
ما که اصلا نفهمیدیم کی بود Giggle
ولی بچه خوبیه پس میده.نگران نباش.
چقدر قرض گرفتند؟و قول چند وقت رو بهتون دادند؟
پاسخ }
سپاس شده توسط heidari ، farede ، JANAH
(1394/9/16، 12:59 صبح)admin نوشته است: ما که اصلا نفهمیدیم کی بود Giggle
ولی بچه خوبیه پس میده.نگران نباش.
چقدر قرض گرفتند؟و قول چند وقت رو بهتون دادند؟

ههههههههههه
اره منم میدونم بچه خوبیه وگرنه اصلا قرض نمی دادم ولی اخه این ناراحتم می کنه که جواب پیام هام رو نمیده. خوب من از کجا بدونم وضعیت مساعد کی پیش میاد؟
سه ماهه همش این ماه و اخر ماه دیگه کرده. بخاطر ایشون که خودشون هم میدونن یک ماه قرعه کشی ماهانه رو ندادم و مهلت گرفتم الان این طرز رفتار ایشون اصلا صحیح نیست
230 دلار که یه بار 50 دلار و یه بار 180 دلار و 300 میل بیت کوین قرض گرفتن و سه ماهه همش امروز و فردا می کنن. خوب مگه سه ماه زمان کمیه؟

اللهم عجل لولیک الفرج
دوستان من صراف این انجمن هستم و برای خرید و فروش بیت کوین و پرفکت مانی در خدمتتون هستم

پاسخ }
سپاس شده توسط ardeshir ، farede ، JANAH
دوستان خانم حیدری خیلی شخص محترمی هست باورکنیدانقدراعتماددارم که چندباربااصرارمن که به پایا واریزمیکردنریخته امدم وگفتم ریخته یعنی حرفش واسه من سنده ببینید دنیاواخرت راچراباکارهای ناچیزمیفروشیداگرقصدتان کلاهبرداری نیست که انشالله بخیرحل بشه ولی به قول اقای علی خوب نیست بااسم ائمه واسه خودتون اعتبارکسب کنیدوبعدبای ولی اگر به اسم معصومین معتقدیدخوب نیست بایک انسان پاک چنین بازی بکنید برای اینکه دست همدیگررابگیریدازپشت خنجرمیزنیدهم وطن رافراموش کنیدانسان باشیدوازاده امیدوارم ختم به خیرشود
پاسخ }
سپاس شده توسط ardeshir ، heidari
فکر کنم برای پرداخت سایتشون نیاز دارند  Wondering
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگی است چه باشی و چه نباشی
پاسخ }
سپاس شده توسط JANAH
دوستان وقتی که با ایمیل یه نفر حرف میزنید و ازتون درخواست دلار می کنه و بهش قرض میدید و به حسابش واریز می کنید به نظرتون این معقوله که بهتون بگن ایمیل و حساب پرفکتم هک شده بود و اون دلارها به جیب من نرفته؟ با عقل جور در میاد که بگن با یکی دیگه حرف زدی؟ لطفا راهنماییم کنید و نظرتون رو بگید Lipssealed
ایشون اولش گفتن که من اصلا بهش دلار ندادم. الان که گفتم به حساب هایپشون واریز کردم 50 دلار رو و فهمیدن که اسمشون نوشته شده میگن اره اون رو به من دادی. حالا هم میگه 50 دلار فقط دادی و اون یکی که 180 دلار بوده رو با ایمیل من به یکی دیگه دادی!!!!!!!! واقعا خنده دار نیست؟

اللهم عجل لولیک الفرج

پاسخ }
سپاس شده توسط Alizke ، JANAH
خانم حیدری اینی که میگید ع.م بود؟
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگی است چه باشی و چه نباشی
پاسخ }
سپاس شده توسط heidari ، JANAH
(1394/9/17، 11:02 عصر)Alizke نوشته است: خانم حیدری اینی که میگید ع.م بود؟

بله با اقای معنوی یا همون کاربر جولی مدیر علی باکس به مشکل برخوردم و به من میگن ایمیل و حساب پرفکت مانی من هک شده بود و چیزی به دست من نرسیده! خوب به من چه ربطی داره هک شده بود! اگر هک شده بود چطوری همیشه با ای دیشون با من در ارتباط بودن؟ اگر هم هک شده باشه ایشون مسئول هستن و باید حداقل از طریق باکسی یا هر جور دیگه به من خبر میدادن تا این اتفاقات پیش نیاد! الان میگن من مسئول 180 دلار نیستم! ولی موقع حرف زدن طرز حرف زدنشون تو یاهو عین خودشون بود و بدون رودروایستی میگم من باور نمی کنم و نکردم! حالا قضاوت با شماها

اللهم عجل لولیک الفرج

پاسخ }
سپاس شده توسط Alizke ، JANAH
واقعا چه ادمایی پیدا میشن پول میگیرن بعد زورشون میاد برگردونن Lipssealed

پاسخ }
سپاس شده توسط heidari ، farede ، Alizke ، JANAH
دوستان پس علی باکس اسکمه دادمیزنه اسکمه چون نمیاددفاع کنه همیشه میومد چراحالانمیادداداش شماکلاهبرداری کردیدچون اگه ندارید بیاییدبگیدندارید پس این یعنی کلاهبرداری
پاسخ }
سپاس شده توسط heidari ، JANAH

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها نمايش ها آخرين ارسال
  رشد قارچ مانند سايت ها و فعاليت بي توجه كاربران pasargadsaeed 13 4,568 1396/6/25، 02:56 صبح
آخرين ارسال: vahidsarmadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
??? ????? ?? ?????? ??????

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا سورفسورف ورودی گوگلورودی گوگل بک لینکبک لینک رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا