????? ???

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها از این تاریخ بسرعت حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود .

???? ????
امتیاز موضوع:
  • 93 رای - 2.7 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ستاره و دوید
سلام دوستان میخواستم بپرسم دلیل اینکه گفته شده در باکس های آقای سرمدی سرمایه گذاری فعلا نکنید چیه ؟ به خاطر تاخیری در پرداختی هاش هست یا فکر میکنید احتمال کلاهبردار شدن این سایت ها هم وجود داره ؟
اگر تنها دلیلش تاخیر پرداختی هاست به نظر من این موضوعیه که همه ی کاربران سایت میدونن و مشکلی باهاش ندارن و برای انجمنی که سرمایه گذاری تو هیچ سایتی رو تایید نمیکنه قشنگ نیست که یه بار دیگه همین حرف رو نسبت به باکس خاصی بولد کنه...سرمایه گذاری هم کاری نیست که کسی بدون مطالعه انجام بده هر کسی راجب پرداختی های این باکس ها یه پرس و جوی ساده کنه میفهمه که پرداختی هاش تاخیر داره...قبول دارم که تا وقتی که پرداختی ها تاخیر داره سرمایه گذاری ریسک حساب میشه ولی نیازی به گفتن این مطلب به این شکل نیست میشه یه قسمتی رو درست کرد در انجمن اسامی سایت هایی که تاخیر پرداخت دارن نوشته بشه تا کاربرا حالا اگه کسی ام نمیدونه بدونه نه اینکه توصیه کنید به کسی سرمایه گذاری کنه یا نه.
من شاید دو یا سه هفته اس که دوباره کار در سایت ها رو شروع کردم بعد چند ماه باز اگه مسیله دیگه ای هست من نمیدونم بگین ممنون.
شکوه می کنند که آن معشوق ازلی اگر ما را دوست دارد
چرا خبر نمی دهد و چرا نامه نمی فرستد
پاسخ خداوند این است که تو نامه خوان نیستی
وگرنه من بر دوام نامه ها و طومارهای مفصل می نویسم
بر چهره بهار
و بر چهره پاییز
و بر چهره زمستان
و بر چهره تابستان
و بر چهره آسمان
و پیش از همه بر چهره آدمیان
Heart

دکتر حسین الهی قمشه ای

پاسخ }}
سپاس شده توسط JANAH
??? ????? ?? ?????? ??????
سلام کلادردنیای نت هیچ کس هم دیگررانمیشناسه وگذاشتن سرمایه یک نوع ریسکه
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1394/10/4، 05:06 عصر)farede نوشته: سلام کلادردنیای نت هیچ کس هم دیگررانمیشناسه وگذاشتن سرمایه یک نوع ریسکه

این حرف شما کاملا درسته و همه جای نت صدق میکنه مشکل من با این درشت کردن اسم سایت هست. سایت تاخیر داره ؟ اوکی اطلاع رسانی کنیم نه منفی سازی. فضایی رو درست کنیم که سایت های تاخیر بالا اسمشون برده بشه و راجب همه ی سایت ها این کارو کنیم برای اینکه این طوری کاربران ممکنه به جای سرمایه گذاری تو این باکس که مدت زمان بیشتری ازش گذشته برن تو یه باکسی که سابقه ای نداره سرمایه گذاری کنن و سایت کلاهبردار از آب دربیاد . اگه کسی سودش با تااخیر گرفته بشه خیلی بهتره تا سرمایه اش از بین بره.
بر چهره بهار
و بر چهره پاییز
و بر چهره زمستان
و بر چهره تابستان
و بر چهره آسمان
Heart

دکتر حسین الهی قمشه ای

پاسخ }}
سپاس شده توسط
تاخیری این سایت به دو ماه میرسه؟
من شکایتی دریافت کردم که دو ماهه پول رو ندادند . فعلا منتظر جواب شاکی هستم. اگر تا فردا جواب ندادند اعلامیه رو برمیدارم.
ولی حق بدید که با دریافت شکایت اطلاع رسانی کنم تا از ضرر بیشتر کاربرها جلوگیری بشه.
پاسخ }}
سپاس شده توسط farede ، Alizke ، JANAH
(1394/10/4، 06:37 عصر)admin نوشته: تاخیری این سایت به دو ماه میرسه؟
من شکایتی دریافت کردم که دو ماهه پول رو ندادند . فعلا منتظر جواب شاکی هستم. اگر تا فردا جواب ندادند اعلامیه رو برمیدارم.
ولی حق بدید که با دریافت شکایت اطلاع رسانی کنم تا از ضرر بیشتر کاربرها جلوگیری بشه.

نمیدونم نحوه پاسخگویی آقای سرمدی به این کاربر چی بوده امیدوارم که زودتر پرداختی بهشون صورت بگیره . کاملا بابت نگرانی بهتون حق میدم دو ماه زمان زیادیه به نظرم بهتره آقای سرمدی یه حداکثر زمانی رو برای تاخیر پرداخت مشخص کنه . ممنون Majidonline_rose
بر چهره بهار
و بر چهره پاییز
و بر چهره زمستان
و بر چهره تابستان
و بر چهره آسمان
Heart

دکتر حسین الهی قمشه ای

پاسخ }}
سپاس شده توسط
Vcp smilies 29

سلام به دوستان و ببخشید که اول بار خندیدم والا به پیر به پیغمبر هر بلائی تو این دنیای مجازی سرمون بیارند حقمونه ، آزاده خانم شما حرف از ستاره و دوید زدین؟؟میگین پرداختی ها دیر میشه خب همه میدونند؟؟باشه قبول و منم میدونم بالاخره یه حسابوکتابی کرده جور درنیومده اینجوری شده ، وساه آگهی ها چه بهونه ای دارند ایشون؟؟واسه خودشون قانون وضع میکنند اگهی تائید نکنند؟؟ والا این نوبره بخدا با همچین رتبه ای هنوز که هنوزه تو آگهی استاندارد آگهی های خودسایتشون هست خب برادر من برشون دار آگهی هائی که کاربرا با حساب دهی اشتباه خودتون سپرده و حساب تبلیغاتشون پر کردی آگهی بزارن تموم بشه بره ، بعدشم ایشون حرفشون از دوتا و سه تا گذشته قانون وضع میکنه فردا صبح از خواب بلند میشیم میبینم عه ویرایش شده خب چی شده هیچی اعصابشون خورد بوده بجای 5 درصد کارمزد نوشتن 4 درصد ( تمام حرف های من سند ومدرکش تو انجمن سایت های ایشون هست این از این موارد )

تمام اشخاصی که اینجا هستن حداقل حداقلش تو این مدت یه پنل مدیریت از هر سایتی که فک کنید یا دیدن یا دستشون بوده و این جمله ثبت نشدن درخواست واقعا جوک سال سایت های ایشون هست ، یه کاربر دوتا حالا فرض میکنیم ده تا کاربر ثبت نشده باشه سیستم مشکل داشته اینم قبول این آقای سرمدی شما نزدیک سه ماه داره میشه به عالموآدم داره میگه ثبت نشده درخواست برداششتون اینم خدائیش نوبره همچین موردی نداشتیم تا حالا . والا من خودم تو سیستم یه اشتباهی کردم آقای کریمی عزیز هم در جریانن و حتی اردشیر جان ، اومدم سریع معذرت خواهی کردم و واسه جبران ارزش کلیک ها رو یک روز تمام واسه همه بردم بالا. ماشالا طرفداری با چشموگوش بسته هم از حد همگی گذروندیم.اونم از دنا باکس که اومده چرندیات جدید تلاوت میکنه و شکایت میکنمو فلان برو هرکاری میتونی بکن ببینم تو برنده میشی یا اونائی که پولشون رو خوردی بدبخت یه پاپاسی نداری اومدی ادعای میلیاردری میکنی.

و اما مورد سوم که مجبور شدم بعد از این ماجراها سندشو بزارم که خانم شمس عزیز و مابقی ببینند شاید کمتر طرفداری کنیم واریز نشدن پول به حساب من و انکار علنی آقای سرمدی در انجمن هستش.ببینید عکس ها رو و در ضمن این عکس ها رو من دست دو نفر دیگه هم دادم خواستین اسماشون رو میگم ازشون بپرسین.البته الان میان میگن دستکاری کردی عکس هارو ساختگیه باشه رمزمو میدم تشریف ببرید حساب کاربری من ببینید واقعیه یا نه.

[عکس: ktmo_ستاره_باکس_01.jpg]

که بعدش 16 تومن ریخت به حساب و جوابشون این بود :

[عکس: kxhi_ستاره_باکس_02.jpg]

بعدش هم من گفتم بابا داری اشتباه میکنی و دریغ از یک جواب درست ودرمون

[عکس: 88py_ستاره_باکس_03.jpg]

این هم عکس حساب کاربریم که ماشالا هنوز واریز نشده نمیخوامم بشه اگه میخواست واریز کنه میکرد تا حالا نه صغرا کبری بچینه واسه بقیه.

[عکس: j8rr_ستاره_باکس_04.jpg]

این هم عکس یه بنده خدائی که گفته واریز نشده و یهوئی مسدود شدن مگه داریم مگه میشه!!!!!!!!!!!!حالا که فعلا شده

[عکس: 3fgt_ستاره_باکس.jpg]

این مورد هم محض اطلاع و.......... به قول دستمون جک سال

[عکس: 90ug_جک_سال.jpg]

موجودی ایشون از موجودی دنا انگاری بیشتره   Vcp smilies 29  

کمتر طرفداری کنیم بیشتر چشموگوشمون رو باز کنیم ، آره از من رو دیروز واریز کرد تو دوید باکس یا همون جریان تسویه تک فیس که با من و چند نفری تسویه کرد ولی اینقد نامرد و بی شعور نیسم خب از مارو که داد بیخیاله بقیه میخواست زرنگ باشند بگیرن ، به هرحال مطالبی بود که یک ماه نگه داشتم تا تکلیف مشخص بشه و فک کنم یکمی واضح شده برای همه که چه خبره.

موفق و سربلند باشین Majidonline_rose
پاسخ }}
سپاس شده توسط aaazade ، nokan
ببینیید دوست عزیز من اول از همه گفتم نمیدونم جناب سرمدی چطوری جواب شما رو دادن و هیچ قضاوتی روی اصل ماجرا نکردم طرفداری گوش و چشم بسته هم نکردم و گفتم که مدت زیادی بوده که از کار تو سایت ها دور بودم اگه اتفاق خاصی افتاده بهم بگین فقط خواستم اگه مشکل پرداختی دیر هست این موضوع اطلاع رسانی بشه نه اینکه منفی سازی کنه اما :
1- راجب بی برنامگی ای که پیش اومده کاملا موافقم که کاربرا رو دچار مشکلاتی کرده و به نظرم درستش اینه که یه تجدید نظر اساسی روی قوانین دوباره کنن تا به این مشکلات کاربرا دیگه برنخورن.
من چند وقت پیش که پرس و جو کردم راجب پرداختی ها دوستان گفتن پرداخت میشه ولی دیر اینکه سه ماهه به عالم و ادم ایشون میگه ثبت نشده رو نشنیدم.
2- راجب عمل بازیافتتون نمیدونم چرا این مشکلات براتون پیش اومده من خودم چند وقت پیش مشکلی در بازیافت برام پیش اومد بهشون تیکت زدم مشکل رفع شد تو درخواست پرداخت دچار مشکل شدم که گفتم و حل شد. راستش یه کمم گیج شدم و کنجکاو شدم حساب کاربری پیشینه تون رو از اول ببینم.
از بازیافتایی که عکس گرفتید خیلی سردرنیووردم یکمی تو بعضی مسایل گیج شدم اگه لطف کنید کامل من پیشنینه اتون رو ببینم از اول تا بعد راجبشون قضاوتو صحبت کنم تا یه وقت سوئ تفاهمی نشه برام.
3- اما در مورد اون شخصی که مسدود شده موضوعی نیست که از کسی مخفی باشه یا خودشون مخالفتی با دونستن بقیه داشته باشن خودشون اطلاعیه زدن هر کس از تاخیر پرداختی ها حرف بزنه مسدود میشه البته من این کارو تایید نمیکنم فقط میگم موضوعی نیس که بخواد این طوری مطرح شه.. هر کس وارد سایت شه اون بالا اطلاعیه میبینه که مدیر تهدید کرده اگه حرفی زده بشه مسدود میشه و هر کی هم ندونه با اون اطلاعیه میفهمه که این سایت دچار مشکل تو پرداخت شده و تصمیم میگیره که کار کنه یا نه.
بر چهره بهار
و بر چهره پاییز
و بر چهره زمستان
و بر چهره تابستان
و بر چهره آسمان
Heart

دکتر حسین الهی قمشه ای

پاسخ }}
سپاس شده توسط
تهدید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مدیر یه سایت چطوری به خودش حق میده تهدید کنه؟؟؟؟؟ این چه حرفیه میزنید خانم عزیز ، طرف سایت زده اعصاب نداره خب درش رو تخته کنه تهدید میکنه خیلی مسخرس به قرآن ، والا همه سایت دارند دوس دارند کاربراشون رو نگه دارند ایشون چطوری به خودش اجازه میده تهدید کنه و یا نمیدونم شخصیت یک نفر رو خرد کنه و مورد تمسخر قرار بده؟؟؟ما همگی کاربر دنیای مجازی هسیم اینم باید ایشون بدونند کاربران دنیای مجازی نباشند که اصلا نه سایتی هست نه مدیری.شبکه های مجازی رو عمه من که شلوغ نکرده امثال ما شلوغ کردیم توشون تاب میخوریم مطلب میزاریم .مثل حرفی که الان تو انجمنشون شروع کردند بزند که انجمن باکسی پول میگیره حمایت میکنه والا به هرکی خواستین من قسم میخورم نه کسی بهم پول داره به اجبار بیام اینجا اینارو بگم نه به کسی پول دادم از سایت من حمایت کنه ، حرف من اینه ایشون داره با بازیافت ماها سود میکنه خودشم داره میگه یعنی چی به نظرتون؟؟یعنی اینکه ما بازیافت مثلا 100 هزارتومن برداشت رو که میشه 50 هزار تومن انجام میدیم وایشون میره تو حساب بانکیشون بعد از یکماه که سود بانکیشون رو گرفتن میان به ما پس میدن؟؟ یا اگه خیلی هنر کنند از بازیافت شما میگیرند میدن بنده؟؟؟؟؟ ما خودمون چلاق هسیم اینکارا رو بکنیم بنظرتون؟؟ اگه قراره اینکارهارو بکنه حساب سوددهی چیه پس؟؟؟ در مورد اون جریان حساب کاربریم هم به روی چشم الان عکس کامل میگیریم میفرستم اینجا. من یه بازیافت انجام دادم نریخت به حساب گفت ثبت نشده ، البته اوله بار که گفت صبر کنید چشم میریزم به حساب بعدش تیکت زدم گفت من که گفتم ثبت نشده باید دستی بریزم به حساب برداشت دومت رو هم انجام بده جفتش رو باهم میریزیم ، ما برداشت زدیم بازیافت جفتشم انجام دادیم یهوئی برگشت زد که مابقیش تو انجمن هست و من الان میفرستم براتون که به کل منکر شدن من این پول نه یادم میاد نه چیزی. خب از هر نفری 5 تومن 5 تومن بخوره حساب کنید چقد میشه در طول یکماه ( به فرض اینکه حرفاشونم درست باشه اعصاب نداشتن این روزا )
مگه آقای کریمی ازشون چیزی کم شد اطلاعیه زدن راجب اینکه دو روز تو سایت کمتر هستم و...........؟؟؟؟؟؟؟؟ خب اعلام کنند فعلا کار دارم برداشت نزنید .به هرحال روش ایشون در سایت داری غلط هستش ما برده و گدای سایت ایشون نیسیم که تهدید میکنند و قسم میخورند فلان کار رو میکنموبهمان. زشته واقعا زشته
الانم که آقای کریمی عزیز نظرشون رو گفتن و همچین جواب میدن که علامه هستن Vcp smilies 29
اینم عکسش

[عکس: pcyz_ستاره_باکس_06.jpg]

این هم دوتا عکس تمام رخ Giggle از حساب من ، اون قسمت که دورش خط کشیدم دقت کنید بنده برداشت و بازیافت رو انجام دادم و طبق حرفایی که توی انجمن زدیم و مدارک گذاشتم تا به امروز منکر شدن که همچین برداشتی وبازیافتی تو دنیا ثبت نشده!!!!!!!! Vcp smilies 29

[عکس: gssz_ستاره_باکس_07.jpg]

[عکس: w4hv_ستاره_باکس_08.jpg]

آزاده خانم اگه تندی تو حرفام دیدین معذرت میخوام و شرمنده . Majidonline_rose
پاسخ }}
سپاس شده توسط
این کاربر radniya که نوشتید مسدود شده تو باکس ستاره مسدود شده تو سایت آریا تعریف کرده که از سایت امروز Thinking
بر چهره بهار
و بر چهره پاییز
و بر چهره زمستان
و بر چهره تابستان
و بر چهره آسمان
Heart

دکتر حسین الهی قمشه ای

پاسخ }}
سپاس شده توسط
تاپیک قبل رو نخوندم اجازه بدید بخونم بعد جواب بدم فقط اولش بگم منظورم از تهدید چیزی که شما برداشت میکنی نبود فقط اینکه مسیله مخفی ای نبود. اگه ایشون میخواست جلوی اطلاع گرفتن بقیه رو بگیره اصلا همچین جمله ای رو نمینوشت که از تاخیر صحبت نکنید که اگه کسی از تاخیر چیزی ندونه هم بفهمه !!! در ثانی من گفتم این کارو تایید نمیکنم !!
فعلا اجازه بدید بخونم کامل پست رو جواب بدم.
بر چهره بهار
و بر چهره پاییز
و بر چهره زمستان
و بر چهره تابستان
و بر چهره آسمان
Heart

دکتر حسین الهی قمشه ای

پاسخ }}
سپاس شده توسط

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی افزایش بازدید سایتافزایش بازدید سایت کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا سورفسورف ورودی گوگلورودی گوگل بک لینکبک لینک رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا