dollarkadeh ???? ????

سایت های کلیکی و گوگل و سورف اسکم :ialexa ...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... رنک کده ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امتیازات: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت جدید چند سایت خارجی جدید و پردرآمد
سلام به تمام کاربران محترم باکسی
در این تاپیک میخواهم سایت های کلیکی جدید را معرفی کنم که فوق العاده پردرآمد هستند. معمولا این سایت ها حدود 1 ماه تا 3 ماه و گاهی هم بیشتر پرداختی دارند و بعد اسکم میشوند. سعی میکنم این تاپیک را هروقت بتوانم بروزرسانی کنم و سایت ها جدید را همراه با وضعیت پرداختیشان معرفی کنم. اگر در تمام این سایتها ثبت نام کنید حتی بدون زیرمجموع و بدون سرمایه گذاری میتوانید چند دلار در روز درآمد داشته باشید ولی سعی کنید زیرمجموعه ی مستقیم هم جذب کنید.

سایت اول - دارای 4 آگهی 0.01 دلاری - پرداخت به: بیت کوین, پرفکت مانی, پی پال
[تصویر:  468.png]

سایت دوم - دارای 4 آگهی 0.01 دلاری - پرداخت به: بیت کوین, پرفکت مانی, پی پال
[تصویر:  468_banner.gif]

سایت سوم - هدیه 0.50 دلار - دارای 3 الی 4 آگهی 0.01 دلاری - پرداخت به: بیت کوین, پرفکت مانی, پی پال
[تصویر:  banner1.gif]

سایت چهارم - دارای 4 الی 5 آگهی 0.01 دلاری - پرداخت به: بیت کوین, پرفکت مانی, پی پال
[تصویر:  future2.gif]

سایت پنجم - هدیه عضویت طلایی با آگهی های 0.02 و 0.01 دلاری پرداخت به: بیت کوین, پرفکت مانی, پی پال, پیزا, Soliderpay
[تصویر:  468.gif]

سایت ششم - دارای 4 آگهی 0.01 دلاری - پرداخت به: پرفکت مانی, پی پال, پیزا
[تصویر:  468x60.gif]

سایت هفتم - 0.50 دلار هدیه عضویت - با مدیری با سابقه - دارای 4 آگهی 0.01 دلاری و 4 آگهی 0.005 دلاری - پرداخت به: بیت کوین, پرفکت مانی, پی پال
[تصویر:  banner_468.gif]

سایت هشتم - دارای 1 آگهی 0.02 و 2 آگهی 0.01 دلاری - پرداخت به: بیت کوین, پرفکت مانی, پی پال - این سایت مشکوک است و ممکن است مدیرش قبلا مدیر سایت های اسکم دیگری بوده باشد

سایت نهم - 0.50 دلار هدیه عضویت - بسیار پردرآمد با آگهی های 0.02 و 0.01 دلاری - پرداخت به: بیت کوین, پرفکت مانی, پی پال  - این سایت مشکوک است و ممکن است مدیرش قبلا مدیر سایت های اسکم دیگری بوده باشد
[تصویر:  banner1.png]
فروش هر بازدید کلیکی غیر تکراری فقط 1 تومان!!! (با 500 تومان میتوانید 500 بازدید کلیکی واقعی بخرید) / پی تی سی باکس پارسی / حداقل برداشت 1000 تومان برای همه / بدون نیاز به سرمایه گذاری / 20 آگهی 3 تومانی در هر روز / امکان دریافت زیرمجموعه رایگان و تبلیغات رایگان در هر روز

اللهم العجل لولیک الفرج
پاسخ
سپاس شده توسط
سایت دهم - با 4 آگهی 0.01 دلاری - وضعیت پرداخت این سایت مشکوک است - پرداخت به پرفکت مانی, بیت کوین, پیزا, پی پال, payeer

سایت یازدهم - با آگهی های 0.01 دلاری - پرداخت به پرفکت مانی, بیت کوین, پی پال, پیزا
[تصویر:  468X60.gif]

Tavajoh این تاپیک بروزرسانی میشود و هر چند مدت یکبار سایت های جدیدتر و بیشتری معرفی میشوند و سایت های اسکم حذف میشوند و آدرسشان اعلام میشود تا اطلاع پیدا کنید کدام سایت ها اسکم هستند
فروش هر بازدید کلیکی غیر تکراری فقط 1 تومان!!! (با 500 تومان میتوانید 500 بازدید کلیکی واقعی بخرید) / پی تی سی باکس پارسی / حداقل برداشت 1000 تومان برای همه / بدون نیاز به سرمایه گذاری / 20 آگهی 3 تومانی در هر روز / امکان دریافت زیرمجموعه رایگان و تبلیغات رایگان در هر روز

اللهم العجل لولیک الفرج
پاسخ
سپاس شده توسط
(1394/10/30، 07:15 عصر)Mohammad1b نوشته است: سلام به تمام کاربران محترم باکسی
در این تاپیک میخواهم سایت های کلیکی جدید را معرفی کنم که فوق العاده پردرآمد هستند. معمولا این سایت ها حدود 1 ماه تا 3 ماه و گاهی هم بیشتر پرداختی دارند و بعد اسکم میشوند. سعی میکنم این تاپیک را هروقت بتوانم بروزرسانی کنم و سایت ها جدید را همراه با وضعیت پرداختیشان معرفی کنم. اگر در تمام این سایتها ثبت نام کنید حتی بدون زیرمجموع و بدون سرمایه گذاری میتوانید چند دلار در روز درآمد داشته باشید ولی سعی کنید زیرمجموعه ی مستقیم هم جذب کنید.

سایت سوم - هدیه 0.50 دلار - دارای 3 الی 4 آگهی 0.01 دلاری - پرداخت به: بیت کوین, پرفکت مانی, پی پال

سایت چهارم - دارای 4 الی 5 آگهی 0.01 دلاری - پرداخت به: بیت کوین, پرفکت مانی, پی پال

سایت پنجم - هدیه عضویت طلایی با آگهی های 0.02 و 0.01 دلاری پرداخت به: بیت کوین, پرفکت مانی, پی پال, پیزا, Soliderpay

سایت هفتم - 0.50 دلار هدیه عضویت - با مدیری با سابقه - دارای 4 آگهی 0.01 دلاری و 4 آگهی 0.005 دلاری - پرداخت به: بیت کوین, پرفکت مانی, پی پال

سایت هشتم - دارای 1 آگهی 0.02 و 2 آگهی 0.01 دلاری - پرداخت به: بیت کوین, پرفکت مانی, پی پال - این سایت مشکوک است و ممکن است مدیرش قبلا مدیر سایت های اسکم دیگری بوده باشد

سایت نهم - 0.50 دلار هدیه عضویت - بسیار پردرآمد با آگهی های 0.02 و 0.01 دلاری - پرداخت به: بیت کوین, پرفکت مانی, پی پال  - این سایت مشکوک است و ممکن است مدیرش قبلا مدیر سایت های اسکم دیگری بوده باشد
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام اکثر سایت های خارجب که در این تاپیک معرفی کرده بودیم اسکم شده اند

اللهم العجل لولیک الفرج
پاسخ
سپاس شده توسط
(1395/10/2، 06:07 عصر)mohamad62 نوشته است:
(1394/10/30، 07:15 عصر)Mohammad1b نوشته است: سلام به تمام کاربران محترم باکسی

سایت نهم - 0.50 دلار هدیه عضویت - بسیار پردرآمد با آگهی های 0.02 و 0.01 دلاری - پرداخت به: بیت کوین, پرفکت مانی, پی پال  - این سایت مشکوک است و ممکن است مدیرش قبلا مدیر سایت های اسکم دیگری بوده باشد.

دوستان من در اینجا چند سایت کلیکی خارجی که به پرفکت مانی پول میدن و سایت کلیکی معتبر هستن رو بهتون معرفی میکنم. ضمنا منبع سایت کسب درآمد از اینترنت هست.
سایت کلیکی خارجی clixunion
  1.  سایت کلیکی معتبر خارجی okik
  2. سایت کلیکی خارجی با پرداخت روزانه work2bux
  3. سایت های کلیکی معتبر خارجی با پرداخت به پرفکت مانی yougetprofit
  4. سایت ptc معتبر خارجی clikerz
  5.  سایت کلیکی خارجی cliquesteria
  6. سایت کلیکی معتبر خارجی goldenclix
  7. سایت کلیکی خارجی با پرداخت روزانه buxaccepted
  8. سایت های کلیکی معتبر خارجی با پرداخت به پرفکت مانی earningcli

پاسخ
سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها نمايش ها آخرين ارسال
New (سایت جدید) سایت کلیکی خارجی hamidreza 0 36 1396/3/19، 01:28 عصر
آخرين ارسال: hamidreza
New سایت کلیکی خارجی W3Adz hamidreza 0 45 1396/3/15، 04:49 عصر
New_1 (سایت جدید) سایت کلیکی خارجی hamidreza 0 38 1396/3/15، 08:06 صبح
  سایت کلیکی جدید خارجی planetclix mehrsam2030 1 169 1395/12/16، 09:50 عصر
آخرين ارسال: mohamad62
New_1 (سایت جدید) سایت خارجی اپل باکس+سند پرداخت basketball 4 291 1395/12/4، 09:32 عصر
آخرين ارسال: basketball
Gadid (سایت جدید) افتتاح سایت خارجی اپل باکس himan_irani 3 376 1395/11/30، 11:22 عصر
آخرين ارسال: alirezanuri70
  سایت خارجی behnam8 0 134 1395/11/29، 04:14 عصر
آخرين ارسال: behnam8
Gadid سایت بسیار جدید خارجی arjol 1 180 1395/11/23، 08:51 صبح
آخرين ارسال: ardeshir
  (سایت جدید) سایت جدیدکلیکی خارجی با پرداختی به روز فوق العاده ahmad60 0 162 1395/11/2، 10:51 عصر
آخرين ارسال: ahmad60
  معرفي سايت کليکي فوق العاده dimondclixکه فوق العاده پردرآمد مي باشد mohamad62 0 181 1395/10/1، 08:17 عصر
آخرين ارسال: mohamad62

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران طراحی سایت پایگاه کسب درآمد اینترنتی ایران درآمد پی تی سی باکس پارسی سایت ارتش ظهور فروشگاه لایسنس و مجوز قانونی برای ویندوز و آنتی ویروس ها لگیت دانلود - مرجع دانلود رایگان خرید و فروش پرفکت مانی ، وبمانی ، بیت کوین کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی