dollarkadeh ???? ????
??? ????? ?? ?????? ??????

سایت های کلیکی و گوگل اسکم : باکس پارسیان (هنوز فعاله مراقب باشید ) پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گل باکس
سایت جدید
گل باکس با اگهی هی 20تومنی افتتاح شد

golbux.ir/?r=lider20
پاسخ }
سپاس شده توسط aaazade
سلام گل باکس یکبار در فروردین سال 91 تاسیس شده بود که سریع اسکم و از رده خارج شد
امیدوارم ایندفعه چنین مشکلی براش پیش نیاد

اولین نکته مشکوکی که در این سایت به چشم میخوره اینه که مدیر سایت اعلام کرده زیرمجموعه هایی که میگیرین بعنوان اجاره ای همه ربات هستند
این یعنی اینکه سایت در پرداخت درامد کاربری که این زیرمجموعه هارو خریداری میکنه به احتمال قریب به یقین کم میاره و توان پرداخت نخواهد داشت و در نتیجه اسکم میشه
البته باید دید مدیر سایت چه تدبیری برای این قضیه می اندیشه
شاید میانگین رو بیاره پایین یا قیمت زیرمجموعه رو ببره بالا یا قانون بازیافت بالا وضع کنه
البته سایت یه سری مزایا داره اونم اینه که خیلی از ماژول ها از همین ابتدا نصب هستند
خودم به شخصه احتمال اسکم شدن این سایت رو بسیار بالا میدونم
به افراد توصیه میکنم به هیچ وجه سرمایه گذاری نکنند
پاسخ }
سپاس شده توسط aaazade
(1394/12/13، 08:27 عصر)horekan27 نوشته است: سلام گل باکس یکبار در فروردین سال 91 تاسیس شده بود که سریع اسکم و از رده خارج شد
امیدوارم ایندفعه چنین مشکلی براش پیش نیاد

اولین نکته مشکوکی که در این سایت به چشم میخوره اینه که مدیر سایت اعلام کرده زیرمجموعه هایی که میگیرین بعنوان اجاره ای همه ربات هستند
این یعنی اینکه سایت در پرداخت درامد کاربری که این زیرمجموعه هارو خریداری میکنه به احتمال قریب به یقین کم میاره و توان پرداخت نخواهد داشت و در نتیجه اسکم میشه
البته باید دید مدیر سایت چه تدبیری برای این قضیه می اندیشه
شاید میانگین رو بیاره پایین یا قیمت زیرمجموعه رو ببره بالا یا قانون بازیافت بالا وضع کنه
البته سایت یه سری مزایا داره اونم اینه که خیلی از ماژول ها از همین ابتدا نصب هستند
خودم به شخصه احتمال اسکم شدن این سایت رو بسیار بالا میدونم
به افراد توصیه میکنم به هیچ وجه سرمایه گذاری نکنند
lمدیرش کیه
معرفی کن خودتو
پاسخ }
سپاس شده توسط
سلام
به نظر منم باید مدیر سایت سریعا خودشونو معرفی کنند و همچنین قوانین رو وضع کنن تا کاربران سردرگم نشن

سه نکته دیگر هم بهش برخوردم با ورود امروزم به سایت گل باکس
نکته منفی اینکه سود قسمت حساب سوددهی به شدت بالاست
30 درصد سود فقط برای حساب کوتاه مدت - بقیه حساب ها تازه بالاتر
پول این سود رو چجوری میخواد به کاربر بپردازه ؟
و یک نکته خوب اینکه سرعت لود کلی و بارگزاری اگهی ها در این سایت بسیار بالاست که جای خوشحالی داره

نکته دیگر اینکه وقتی بر روی اگهی کلیک میکنید و امتیاز برایتان ثبت میشود امتیاز از موجودی حساب جاری شما کمتر است و اگر قانون برابری امتیاز و حساب جاری برای برداشت وضع شود معلوم نیست کمبود امتیاز باید چگونه جبران شود
البته کمبود امتیاز انقدرها هم نیست اما به هر حال عدم تقارن امتیاز و موجودی حساب جاری هر چند اندک دیده میشود
فعلا اینها به نظرم رسید تا اکتشافات بعدی Giggle
پاسخ }
سپاس شده توسط aaazade
فکر میکنید قانون امتیاز برای چی که شما برید امتیاز بخرید . خخخ

نمیدونم چرا وقت خودتون را با سایت های کلیکی تلف میکنید چه برسه به اینکه توش سرمایه میزارید . تضمینی برای کسب درامد وجود نداره .
پول تو فضای مجازی ریخته ولی هرکس باید ببینه تو چه زمینه ای توانایی کسب درامد داره Wink  

پاسخ }
سپاس شده توسط
سلام دوستان

ممنون از داداش horekan27

در ادامه صحبت های ایشون باید بگم طرف نگارش حرفاش دقیقا مثل گلدباکس و باکس ایرانیان هستش و همچنین در نوشتن جملات و کلمات بسیار غلط املائی داره مثل همون دوتا باکس کلاهبردار ، همچنین مثل گلدوباکس ایرانیان اعلام کرده که اسناد قرار میدهیم این یعنی اینکه یا چهارتا کاغذ پاره به اسم سرمایه گذار ارائه میکنه یا اینکه اسکن یک نفر دیگه رو نشون میده.

همچنین تشابه اسمی که یا طرف از قصد اینکارو میکنه یا اینکه ناخواسته میزنه کوچه گلدو ایرانیان

درضمن طراح سایتشونم معلوم نیست کیه و اینم باید مشخص بشه.

به هرحال منم مثل داداش horekan27 فقط مطالبی که باید میگفتم رو عنوان کردم و بهتره تحقیق کنید ، قیمت زیرمجموعه اجاره ای رو کم کرده برای اینکه بیشتر واریز کنید و حریصتر بشین. ( باکس ایرانی رو یادتون نره )

قضاوت با بقیه دوستان

شب بر شما خوش دوستان Ds6a5d
پاسخ }
سپاس شده توسط
تا الان مدیرش آنلاین بود تا من گفتم خودتونو معرفی کنید و قوانین رو بگید در رفت بیچاره  Vcp smilies 29  Vcp smilies 29

خوبه من نگفتم بیا بخورمت جیگر  وگرنه سایت رو نابود میکرد نیاد بالا  Vcp smilies 29  Vcp smilies 29
پاسخ }
سپاس شده توسط
قبل شما هم گفته بودن مدیر خودشو معرفی کنه که ایشون اومدن جواب دادن منتظر تاپیک اخر شبشون باشیم که فعلا خبری نشده.
شکوه می کنند که آن معشوق ازلی اگر ما را دوست دارد
چرا خبر نمی دهد و چرا نامه نمی فرستد
پاسخ خداوند این است که تو نامه خوان نیستی
وگرنه من بر دوام نامه ها و طومارهای مفصل می نویسم
بر چهره بهار
و بر چهره پاییز
و بر چهره زمستان
و بر چهره تابستان
و بر چهره آسمان
و پیش از همه بر چهره آدمیان
Heart

دکتر حسین الهی قمشه ای

پاسخ }
سپاس شده توسط
(1394/12/15، 10:29 صبح)aaazade نوشته است: قبل شما هم گفته بودن مدیر خودشو معرفی کنه که ایشون اومدن جواب دادن منتظر تاپیک اخر شبشون باشیم که فعلا خبری نشده.

اینقد سریع قضاوت نکنید وحرف درنیارید Lipssealed
تاببینیم این مدیرگله خودشو معرفی میکنه Clap
پاسخ }
سپاس شده توسط
قضاوت نکردم عزیز فقط گفتم تا الان خبری نشده.
خبری شده مگه ؟؟؟؟؟؟؟
شکوه می کنند که آن معشوق ازلی اگر ما را دوست دارد
چرا خبر نمی دهد و چرا نامه نمی فرستد
پاسخ خداوند این است که تو نامه خوان نیستی
وگرنه من بر دوام نامه ها و طومارهای مفصل می نویسم
بر چهره بهار
و بر چهره پاییز
و بر چهره زمستان
و بر چهره تابستان
و بر چهره آسمان
و پیش از همه بر چهره آدمیان
Heart

دکتر حسین الهی قمشه ای

پاسخ }
سپاس شده توسط

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
??? ????? ?? ?????? ??????

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران درآمد پی تی سی باکس پارسی خرید و فروش پرفکت مانی ، وبمانی ، بیت کوین کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا باتری موبایلباتری موبایل طراحی سایت اصفهانطراحی سایت اصفهان