انجمن باکسی سرمایه گذاری در هیچ سایتی را پیشنهاد نمیکند مراقب باشید و تا جاییکه ممکن هست از سرمایه خود سایت ها استفاده کنید

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود . هر گونه حدس و گمان در مورد سایت ها و تهمت و افترا بسرعت حذف می شود .

امتیاز موضوع:
  • 45 رای - 2.62 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش اکانت فعال تیک باکس
با سلام دوستان هدف از ایجاد این تاپیک صحبت با مدیر انجمن خانوم شمس بود که قرار شد من این تاپیک رو بزنم و خود ایشان هم جدا گانه خودشون برای فروش این اکانت ها اقدام کنند بنابراین من دو تا حساب تو تیک باکس سومین باکس معتبر کلیکی ایران دارم که به خاطر وقت کم نمیتونم به هر دو تاش برسم از طرفی هم می خوام حساب دیگرمو رو ارتقا بدم به همین قصد واگذاریش رو دارم این حساب دارای مشخصات زیر می باشد
استاندارد
250 تا زیرمجموعه فعال و گلچین شده
درامد روزانه بیشاز 5هزارتومن در روز
و........
هر کی خواست اعلام نماید لطفا اگه با قیمت خوب به فروش برسد تو اوا با کس هم چنین شرایط رو دارم یکی از اون اکانت هامو هم به فروش خواهم گذاشت.
پاسخ }}}
سپاس شده توسط محمد محمدی
این زیر مجموعه های شما مستقیم هستند یا اجاره ای ؟

من تا حالا اکانت نخریدم . قیمت پیشنهادی شما چقدره ؟
پاسخ }}}
سپاس شده توسط محمد محمدی
اجاره ای هستند دوست عزیز
پاسخ }}}
سپاس شده توسط