dollarkadeh ???? ????
??? ????? ?? ?????? ??????

سایت های کلیکی و گوگل اسکم : باکس پارسیان (هنوز فعاله مراقب باشید ) پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شکایت از باکس 14"سی میلیون تومانی"
با سلام و احترام
امروز پیامی رسید با مدارک کاملی از جمله مدارک واریزی کلیه تیکت ها و کلیه مکاتبات با پشتیبانی باکس 14 وجود دارد در صورتی که جواب قانع کننده ای از باکس14 نرسد در اینجا قرار میدهم و شخص شاکی گفته که فیلم هم از کلیه مراحل دارد که در صورت نیاز قرار داده میشود
در زیر قسمتی از متن این کاربر را میخوانیم
نقل قول: من در تاریخ 26/20/2015 در باکس 14.نت مبلغ دو میلیون تومن در حساب سپرده سوددهی به صورت شناور با سود 10% سرمایه گزاری کردم که متاسفانه از بخت بد بنده این سایت دچار حمله هکر ها و دیگرمشکلات فنی شد و همان طور که در قوانین سایت مندرج هست هک شدن سایت جزء اون دسته از بلاهایی هست که به موجب آن باعث می شود که سایت مجوزی برای دیر پرداخت کردن درخواست برداشت های کاربران داشته باشد.این قضیه گذشت و گذشت تا زمانی که سایت دوباره توانست به حالت سابقه خود برگردد و یکی یکی نقض های فنی آن برطرف شد و طبق گفته خود اقای پارسایی و سارا بانو تا تمامی مشکلات فنی سایت برطرف نشود معوقه های سود دهی کاربران پرداخت نمی شود.
خب بنده و شاید خیلی از کاربرای باکس 14.نت با دندون روی جگر گذاشتن ماه ها صبر کردیم تا بالاخره سایت بالا اومد و حالا هم که بعد از بالا اومدن از دوباره باید مدتی صبر کنیم تا تمام مشکلات سایت حل شود اون وقت هر کس به سهم خودش خواهید رسید که تا هم اکنون بنده نه به اصل پول و نه به سود آن نرسیده ام.خب بنده تا حدودی تونستم با این قضیه کنار بیام و دلیلش خواهم گفت.....
همان طور که خدمتتون عرض کردم تنها دلیل بنده برای این سرمایه گزاری عظیم فقط تیکت هایی بود که بین من و ایشون رد و بدل می شد.من در تمام این تیکت ها به شخص ایشان گفته بودم که من تمام این 30 میلیون تومنی که قصد سرمایه گزاری دارم به صورت وام هست نه چیز دیگه ای.من این قدر به ایشون اعتماد کرده بودم که حاضر شدم برم 5 الی 6 ماه دوندگی کنم و وام 24% درصد بگیرم و بریزم توی سایت جنابعالی بینی و بین الله اگه بخوام ذره ای دروغ گفته باشم و ذره ای بخوام مظلوم نمایی کنم چون برا تمام حرفام مدرک و شاهد دارم.

متن کامل رو اینجا بخوانید

به نظر من هر کسی و هر سایتی که این سایت رو تبلیغ میکنه تا مشخص شدن تکلیف این پول دینی بر گردنش میباشد
پاسخ }
سپاس شده توسط mohamad_29 ، ardeshir ، Alizke ، moslemk ، nokan
چرا ایشون نمیره شکایت کنه با مدارک؟
بابا این مملکت صاحب داره قانون داره ، اگه جدی پیگیری بشه پدرشو در میارن
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگی است چه باشی و چه نباشی
پاسخ }
سپاس شده توسط moslemk ، farede
به والله اون دسته از کاربرایی که در انجمن باکس14.نت و انجمن باکس14.اُرگ حضور داشتند و دارند و شاهد ذره ذره نابود شدن و داغون شدن من بودند و هستندو سکوت اختیار کردند و می کنند و دم بر نیاوردند هم در این دنیا و هم اون دنیا باید پاسخ گو باشند.واقعا غیرت و شرف و مردانگی رفته و الآن با تمام وجودم حسش می کنم....
پاسخ }
سپاس شده توسط farede
خب ظاهرا از مدیر سایت خبری نشد پس این هم اولین عکس
[تصویر:  httpbux14_org.PNG]
از همه دوستان عاجزانه خواهشمندم به هر روشی که میدونن این مطلبو به گوش هر کسی در باکس14 هست برسونن
پاسخ }
سپاس شده توسط mohamad_29 ، moslemk ، farede
سلام به همگی
و سلام به آقای زرکش عزیز

ممنونم بابت اطلاع رسانی داداش

درجهت همکاری و کمک به این دوست عزیزمان که فقط میتوانم دعا کنم انشاالله از هرراهی شده بتوانند پولشون را از این انسان های پست فطرت بگیرند. و همچنین با کسب اجازه از همه دوستان باکسی لینک مطلب را با حساب کاربری که در چند سایت دارم پخش میکنم تا دیگر عزیزان هم که خبرندارند و بخصوص افراد تازه وارد که با سرچ از گوگل تشریف می آورند برای فعالیت در سایتای کسب درامد و کلیکی که متاسفانه درحال حاضر سایت این کلاهبرداران فعلا درصدر صفحات گوگل هست ( صفحه 2 تا 5 ) ، این مطلب را مطالعه کرده و امیدواریم که گوش بدهند و نخواهند راه صدساله را یک شبه رفته و میلیونر بشوند .

یک پیشنهاد هم به این دوست عزیزمان که مالباخته هستند میکنم ، شما که دیگه معلوم نیست کی دستت به این پول برسه یا اصلا برسه یا نه پس هزینه کنید یا از شخصی پول قرض گرفته و شکایتی تنظیم کنید وکیل بگیرید تا انشاالله روند قانونیش سپری بشه و به اصل پول خود دست پیدا کنید.

به امید اینکه هم به پولتان برسید و هم اینکه زندگی بر وفق مرادتان باشد و همیشه شادوسرحال درکنار خانواده زندگی پربرکتی داشته باشید Ds6a5d Ds6a5d

سربلند و پیروز باشید Ds6a5d
پاسخ }
سپاس شده توسط alizarkesh ، moslemk ، farede ، ardeshir
ای کاش این پولی که سرمایه گزاری کردم وام نبود ای کاش جزء پس انداز زندگیم بود ای کاش کسی ضامنم نبود ای کاش توان مالیم اون قدر بود که لااقل می تونستم از عهده پرداخت اقساطش بربیام یعنی گند زده به زندگیم.....چیزیم برا فروختن ندارم که بخوام بفروشمش و از عهده اقساطش بر بیام زنمونم که طلایی برا فروختن نداره توی لینک صحبتام گفتم ولی بازم میگم بینی و بین الله من توی خرید پوشاک بچمم کم میارم این گفتم به عنوان یه مشت از یه خروار حرف تا همه بدونند که واقعا توی مضیقه هستم.

این حرفا نمی زنم که بخوام مورد ترحم و دل سوزی قرار بگیرم این حرفا رو می زنم که این نامسلمون پارسایی بدونه که نابودم کرده فقط همین........و به حق امام جواد که امشب شب تولدشونه میخام هر چه سریع تر فرجی حاصل بشه و حقم ازاین آقا بگیرم.....
پاسخ }
سپاس شده توسط farede
دوستان و برادران گرامی میشه ازتون خواهش کنم خودتون یا هر دوست و آشنایی که دارید که توی سایت(http://bux14.org) در انجمنش حضور داره بگید تا خیلی محترمانه مشکل من مطرح کنه البته می دونم این کار تیری تو تاریکی هست ولی شاید شاید فرجی حاصل بشه .......
پاسخ }
سپاس شده توسط farede
دوست عزیز خودت چقدر تو انجمن و تلفنی و تیکتی بهش گفتی ؟؟/
نرود میخ اهنگی در سنگ برادر با مدارکت برو شکایت کن .
خدا لعنتش کنه انشالا که اسم 14 معصوم رو نزاره روی باکسش
پاسخ }
سپاس شده توسط moslemk ، alizarkesh
اخه ادم میاد2میلیون رادرباکس میریزه وقتی بانک هست A2d3
پاسخ }
سپاس شده توسط
(1395/1/30، 12:30 صبح)farede نوشته است: اخه ادم میاد2میلیون رادرباکس میریزه وقتی بانک هست A2d3

27 میلیون نه 2 میلیون
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگی است چه باشی و چه نباشی
پاسخ }
سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها نمايش ها آخرين ارسال
  شکایت از تیک باکس masoud666 6 699 1395/8/9، 02:41 عصر
آخرين ارسال: pouyann
  شکایت از سایت مشکوک آر تی آر باکس malakh 16 1,635 1394/7/3، 04:40 عصر
آخرين ارسال: shila30
  شکایت از درآمدباکس yaghma13 14 1,539 1394/7/3، 12:15 صبح
آخرين ارسال: malakh
  شکایت از مدیر پایتخت باکس ali1990 1 534 1394/5/19، 03:13 عصر
آخرين ارسال: jackal
  شکایت از اذرافروز shila30 4 714 1394/5/18، 04:36 عصر
آخرين ارسال: hassan07
Exclamation شکایت فایده نداره buxing 5 680 1394/5/9، 11:45 عصر
آخرين ارسال: shooshoo
  شکایت از علی رضایی farshidu 2 448 1394/4/11، 03:45 عصر
آخرين ارسال: nightranger
Gadid شکایت از باکس ار تی ار mohamadshakeri73 29 1,747 1394/4/2، 04:50 عصر
  شکایت ازآوامانی (مدیریت زارع ) LIRAVI 0 291 1394/3/17، 12:14 عصر
آخرين ارسال: LIRAVI
  شکایت از مدیر باکس 14 sajad123456 6 988 1394/1/29، 06:53 عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
??? ????? ?? ?????? ??????

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران درآمد پی تی سی باکس پارسی خرید و فروش پرفکت مانی ، وبمانی ، بیت کوین کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا باتری موبایلباتری موبایل طراحی سایت اصفهانطراحی سایت اصفهان