انجمن باکسی سرمایه گذاری در هیچ سایتی را پیشنهاد نمیکند مراقب باشید و تا جاییکه ممکن هست از سرمایه خود سایت ها استفاده کنید

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود . هر گونه حدس و گمان در مورد سایت ها و تهمت و افترا بسرعت حذف می شود .

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلی داغ با مدیریت یک باکس
معرفی کامل خودتان؟ متاهل /مجرد؟رشته تحصیلی/تعداد فرزند؟

بهنام عباد متولد 1370 مجرد دانشجوی نرم افزار

2.شغل شما در دنیای واقعی؟ درامد شما از ان شغل

شغل بنده مدیریت سایت های تبلیغات کلیکی یک باکس فارس باکس و مریتا

3.چه سالی با پی تی سی اشنا شدید ؟ نحوه اشناییتون؟

سال1386 . با سایت های خارجی مانند نئوباکس و آنباکس آشنا شدم سپس سایت تئوباکس ایرانی افتتاح شد به عنوان اولین سایت ایرانی و بنده فعالیتم رو در اون سایت به عنوان ناظم انجمن شروع کردم

4.سالی که یک باکس رو افتتاح کردید؟ چی شد تصمیم گرفتید سایت کلیکی بزنید؟

سایت یک باکس رو شخص دیگری افتتاح کردند و نتونستن اداره کنن سایت رو و بنده بعد از 1سال از تاریخ افتتاح سایت این سایت رو خریداری کردم از ایشون

5.چه میزان سرمایه داشتید که یک باکس رو افتتاح کردید؟

سرمایه ای نداشتم
فقط مبلغ خرید سایت رو داشتم

6. چه میزان هزینه هاست و مخارج اولیه برای ساخت یک باکس کردید؟

هزینه خرید سایت حدود 300-400 هزارتومن

7.بعد از چند سال اشنایی با پی تی سی تصمیم گرفتید سایت پی تی سی بزنید؟

بعد از 3-4 سال حدودا

8.با سرمایه کاربران چه میکنید؟

سرمایه گذاری در بانک

9.مریتا و فارس باکس رو هم شما مدیریت میکنید؟

بله

10.چند نفر 4 سایت یک باکس/مریتا/فارس باکس/ و یک باکس پاپ اپ رو مدیریت میکنند؟

یک نفر

11.این سایت ها ماهیانه چه مقدار درامد برای شما دارند؟

ماهانه نمیشه گفت ولی در آمد حدودی برای بنده در این چند سال کمتر از 2-3 میلیون بوده
بنده بیشتر بخاطر علاقه به پی تی سی مدیریت میکنم این سایتهارو و روی درآمد این سایتها برای خودم حساب ویژه ای باز نکردم

12.در سایت های کلیکی دیگه هم فعالیت دارید؟ با چه نام کاربری ای؟

فعالیت خاصی ندارم ولی عضو هستم با نام کاربری pershia

13. در سایت های اسکم سرمایه ای از دست دادید؟ چه میزان؟ چه سایت هایی؟

حدود 5سال پیش سایتی به نام پی باکس وجود داشت که نزدیک به 200-300 هزارتومن ضرر کردم

سایتی به نام ای باکس 200هزارتومن ضرر کردم

یکی 2سایت دیگه هم بودن که در اون زمان چند روز بعد از یک باکس افتتاح شدند و بنده در اون سایتها هم فقط ضرر کردم و همگی اسکم شدند

در یکی 2سایت خارجی هم حدود 400 دلار ضرر کردم

15.سایتی غیر از 4 سایت ذکر شده در بالا هم دارید؟

خیر

16.راز موفقیت و پایداری شما تا این لحظه؟

سود دهی متناسب با توانایی و شرایط پی تی سی در ایران
عدم فریبکاری و داشتن صداقت کامل با کاربران

17.برای کسایی که میخوان باکس بزنند چه پیشنهادی دارید؟

کسانی که حداقل 2-3سال کاربر بودند این کار رو بکنند

لطفا هرکسی این کار رو نکنه

اسم پی تی سی خیلی بد در رفته متاسفانه

18.نظرتون راجع به کسب درامد از طریق پی تی سی چیه؟
درآمد پی تی سی در کنار درآمد اصلی خوبه چون اصلا به پی تی سی نمیشه به عنوان شغل اول و اصلی نگاه کرد
یه کاری هستش که زمان زیادی نمیخواد و خوب طبیعتا درآمد زیادی رو هم به همراه نداره

19.پیشنهاد شما برای موفقیت در کسب درامد از پی تی سی(برای کاربران)؟
فعالیت مداوم و منظم
سرمایه گذاری در سایت های معتبر سایتهایی که حداقل 1سال از فعالیت اونها میگذره
البته در سایتهای جدید هم میشه سرمایه گذاشت ولی کمتر از 100هزارتومن

20.به نظرتون میشه مدیران کلاهبردار رو گیر انداخت؟ چه مدارکی باید داشته باشیم؟

از حدود 5-6 سال پیش که بنده فعالیت میکردم هر مدیری که سایت رو تعطیل میکرد و متواری میشد میگفتن اسمش این هستش آدرسش این هستش شماره تلفن منزلش این هستش و داریم میریم شکایت کنیم و پولمون رو بگیریم ولی بعد از 1سال که سوال میکردیم از اون افراد میدیدم که هیچکدوم به پولشون نرسیدن و شکایتشون به جایی نرسیده چون وقتی شما پولتون رو دستی دستی و به خواست خودتون به جیب افراد کلاهبردار میریزین و هیچ مدرکی هم ندارین که اون افراد تایید کرده باشن از شما پول گرفتند عملا شما دستتون به جایی بند نیست و کاری نمیتونین بکنین
پس بهتره مراقب باشین و پولتون رو به هر سایتی نریزین

21.چرا انماد سایت های پی تی سی رو نماد اعتماد نمیدهد؟

سایت ما در گذشته نماد اعتماد داشت
حدود 1سالی هستش که نماد عوض شده و به شکل دیگه ای در اومده
بنده دیگه اقدامی نکردم برای گرفتن نماد
اعتبار سایت فقط به اون نماد نیست
خیلی از سایتهای کلاهبردار نماد داشتند ولی سایتهای بنده هم خیلی وقته نماد ندارن ولی هیچ مشکلی هم نداشتن و ندارن

22.نظر شما در مورد طرح نماد اعتماد: http://buxi.ir/?page_id=2273

طرح خوبی هستش به شرطی که افرادی که مدارک مدیران رو درخواست میکنن موجه و امین باشن و فقط دنبال منافع شخصی خودشون از این راه نباشن
در گذشته بودند سایت های مانیتورنگی که مدیران کلاهبردار رو بسیار معتبر معرفی میکردند بخاطر اینکه اون مدیران کلاهبردار سایتهای پی تی سی وعده سود بیشتر رو به صاحبان سایتهای مانیتورینگ میدادن و به این ترتیب مانیتورینگ ها هم کاربران رو فریب میدادن تا خودشون سود ببرن

پاسخ }}}
سپاس شده توسط
این سایت هایی که مدیریت میکنند خیلی عجیبه! 20 درصد 40 درصد کارمزد داره!
یعنی چی در بانک سرمایه گذاری میکنن؟ بانک سایت های ایشون بیشتر میده؟
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
(1393/11/1، 01:51 صبح)kingtm نوشته: این سایت هایی که مدیریت میکنند خیلی عجیبه! 20 درصد 40 درصد کارمزد داره!
یعنی چی در بانک سرمایه گذاری میکنن؟ بانک سایت های ایشون بیشتر میده؟

تا الان که موفق بودند. Yes Wasntme
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
خوب دادن سود کم نباید زیاد مشکل باشه
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
ببخشید معذرت میخوام میشه یک سایت که سود زیاد میدن نام ببرید ما هم یاد بگیریم از اون سایت سود زیاد بدیم
باکس24 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پیکو باکس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آواباکس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایران زمین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منتظره پاسخ شما هستم برای معرفی باکس های پر سود
بعد اصلا شما دیدی سایت ما چقدر سود میده که میگی دادن سود کم نباید مشکل باشه!!!!!!!!!
16تا آگهی 20تومنی کم هستش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کاربره طلایی 1میلیون سرمایه بزاره و 6ماه بعد 1میلیونو 600 هزارتومن برداشت کنه کم هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ }}}
سپاس شده توسط
(1394/3/7، 11:44 عصر)pershia نوشته: ببخشید معذرت میخوام میشه یک سایت که سود زیاد میدن نام ببرید ما هم یاد بگیریم از اون سایت سود زیاد بدیم
باکس24 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پیکو باکس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آواباکس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایران زمین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منتظره پاسخ شما هستم برای معرفی باکس های پر سود
بعد اصلا شما دیدی سایت ما چقدر سود میده که میگی دادن سود کم نباید مشکل باشه!!!!!!!!!
16تا آگهی 20تومنی کم هستش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کاربره طلایی 1میلیون سرمایه بزاره و 6ماه بعد 1میلیونو 600 هزارتومن برداشت کنه کم هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آر تی آر!

این یعنی سود ماهیانه 10 درصد ، میشه برای این سود مثال عددی بزنین؟ این الان با کارمزد 20 درصد هستش یا بدون اون؟!
پاسخ }}}
سپاس شده توسط JANAH
سود 10% در ماه شما متوجه هستی چقدر بالاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما میدونی 10% در ماه میشه 120% در سال؟؟؟؟؟؟؟
شما میدونی بانک ها 20% در سال سود میدن؟؟؟؟؟؟
شما میدونی 120% دقیقا 6برابره 20% هستش؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا انقدر سایت هارو الکی شاخ نکنید برای کاربران
شما از همون افرادی هستید که 6ماه پیش بهتون میگفتن یه مثال بزنید از سایتهایی که زیاد سود میدن میگفتین آواباکس یا ایران زمین
دیدین چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آواباکس و ایران زمین میدونین چیکار کردن
از 100 نفر سرمایه جمع کردن به طور مثال از هر نفر 1 میلیون تومن بعد به 20نفره اولی که سرمایه گذاری کردند بعد از 6ماه 1میلیون سود دادن + اصل پولشون رو و به 80 نفره باقی مانده یا فقط اصل پولشون رو دادن یا اصلا اصل پولشون رو هم ندادن
یعنی 100تا 1میلیون گرفتن و به 20 نفره اولی که سرمایه گذاشتن 2میلیون پس دادن و به 80 نفر بقیه به طور میانگین نفری 500 هزارتومن هم ندادن و متواری شدن
اینکار هنره ؟؟؟؟؟؟؟؟ کاره سختی هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پوله نفرات بعدی رو بدی به نفرات قبلی یه چیزی هم واسه خودت برداری و هرجا ام دیدی دیگه نمیتونی به نفرات بعدی سود بدی فرار کنی

حالا الان آر تی آر هم اگه داره مثله اون سایت ها سود میده شک نکنید اسکم میشه بی برو برگرد چون بیشتر از 100% سود در سال هیچکس نمیتونه پرداخت کنه چون نمیتونه بدست بیاره که بخواد پرداخت کنه (استغفرالله نزول خور هم باشه نمیتونه 100% سود بده در سال)
پس سایت هارو شاخ نکن برای کاربران آقای محترم
همین آر تی آر شما رای گیری کردین نظر سنجی گذاشتین و نتیجه نظر سنجی میگه پرداختی هاش از یک باکس سریعتره ولی الان من قسمت اثبات پرداختی های آر تی آر رو نگاه کردم حتی بعضی پرداختی هاش 11 روز بعد از ثبت درخواست توسط کاربر انجام شده یعنی 11روز تاخیر
یک باکس 4سال سابقه داره تا حالا 1روز هم نشده توی این 4سال پرداختی های یک باکس 1روز تاخیر داشته باشه یعنی هر روزی که کاربر درخواست برداشت داده همون روز واریز شده براش وجه درخواستیش, دیگه بماند که 80% از درخواست ها کمتر از 6ساعت پرداخت شده توی کل این 4سال

لطفا بی دلیل فضا سازی نکنید شما همون افرادی هستید که میگفتین ایران زمین خدای پی تی سی هستش در ایران و جهان همون افرادی هستین که میگفتین پیکوباکس جهانیه و در جهان حرف اول رو میزنه و باعث شدین یک سری افراد ناآگاه و بی اطلاع که تازه وارد پی تی سی شدن سرمایه های کلانی رو از دست بدن در این سایت های کلاهبردار
فردای قیامت چجوری میخواین پاسخگو باشین؟؟؟؟؟ این کاربرانی که اطلاع ندارن و روی حساب حرف شما میرن پولشون رو میریزن توی ایران زمین و آوا و پیکو شمارو لعنت میکنن بخدا نکنین این کارارو
سود زیاد هیچکس نداده و نمیده و هرکی داده به 20% از اولین کسانی داده که سرمایه گذاشتن و به جاش پوله 80% بقیه رو خورده ولی ما پوله یه نفرم نخوردیم حتی 1ریال

الان آر تی آر که میفرمایید 8تا آگهی 20تومنی داره, سایت های بنده 16تا آگهی 20تومنی داره
سایت بنده کارمزد برداشت 20% هستش به جاش دیگه بازیافت سرمایه نداره که همه ازش متنفر هستن و حتی داخل سایت نظر سنجی گذاشتیم که آیا مایلید کارمزد رو 0 کنیم و به جاش قانون بازیافت سرمایه بزاریم که 90% مخالف بودن
سایت مریتا الان با 1650000 تومن سرمایه گذاری شما میتونی ماهیانه 300هزارتومن برداشت خالص داشته باشی با کسر کارمزد تا 5 ماه بعدش هم مبلغی که بابت اجاره کردن زیرمجموعه ها پرداخت کردی رو برداشت میکنی یعنی 5تا 300تومن برداشت میکنی + 750 هزارتومن که میشه 2250000 تومن در ازای 1650000 تومن سرمایه گذاری یعنی 5ماه ماهیانه 120هزارتومن سود
این کمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ }}}
سپاس شده توسط JANAH