dollarkadeh ???? ????
??? ????? ?? ?????? ?????? ??? ????? ?? ?????? ??????

سایت های کلیکی و گوگل اسکم : آیروکلیک ......باکس پارسیان .....پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شکایات در اوا باکس
در انجمن اوا باکس شکایات زیاد شده . 

نمونه این شکایات:
نقل قول: سلام دوستان برای شما هم سرعت سایت خیلی کم شده ؟ چون برای من صفحات خیلی دیر باز میشه و شاید نزدیک به 1 ساعت وقت کابر هدر میره مثلا اگر من همیشه نیم ساعت در اوا بودم این دو روز 1.5 ساعت موندم که بتونم کلیکامو انجام بدمدیروز هم همین مشکلو داشتم ولی فکر کردم شاید حل بشه ولی امروز بدتر هم شد اگر این مشکل همگانیه از آقای زارع خواهش میکنم این مشکلو برطرف کنن

منم پریروز به خاطر افت سرعت سایت و به خاطر این که به دلایلی آخر وقت ساعت 11.30 اومدم کلیک کنم نیم ساعته نتونستم کلیک کنم و دیروز درآمدی نداشتم [تصویر:  worried.gif][تصویر:  worried.gif][تصویر:  worried.gif][تصویر:  worried.gif][تصویر:  tmi.gif][تصویر:  tmi.gif][تصویر:  tmi.gif][تصویر:  tmi.gif]

منم همین مشکلو دارم.سرعت لود سایت پایین اومده
نقل قول: با سلام
نمیشه زیر مجموعه اجاره ای خرید. پیغاممیده زیر مجموعه موجود نیست.
نقل قول: سلام من 27 روز دیگه از عضویتم{نقره ای}باقی مونده 120 تومن تو جاری دارم و 37 هزار تومن تو سپردهو در کل 70 تومن برداشت زدم . اینجوری حتی پو تمدید عضویتم در نمیارم چه برسه به سود...[تصویر:  fubar.gif]

خواهشن جوابمو بدبد... 
نقل قول:
نقل قول: با سلام
جناب مدیر خرابی سایت حدودا 9 روز بوده ! و در این مدت خیلی از زیر مجموعه ها وقتش تموم شده !
اونوقت شما میگید سه روز آگهی رو نه تا میکنید ؟ اگه یه ماشین حساب برداری حساب کنی متوجه میشی چی میگم !
از اونطرف شما سرمایه سایت رو به مصارف شخصی صرف کردید که اصلا اشکال نداره ! اما دیگه چرا قوانین سایت و دستکاری میکنید عزیز ؟از نظر قانونی شما به هیچ وجه اجازه ی دستکاری در قوانین رو ندارید ... چون اسکم صدا زده میشید !
این مقدار سرمایه گذاری بنده اصلا مهم نیست فقط میخواستم از زبان کاربرا که نمیتونن بعضی چیزا رو بگن گفته باشم!
روز خوش
نقل قول: دوست عزیز کی به شما گفته از زبان کاربرا حرف بزنی؟ کاربرا حرفشونو به آقای زارع رسوندن حرف کاربرا هم اونی ک شما گفتین نیست پس از جانب بقیه حرف نزنید چون بقیه تک تک حرفشونو گغتن
نقل قول: ضمن عض سلام

بهتره که قوانین رو مطالعه کنین
قانون 10
آوا باکسهیچگونه مسئولیتی بابت تاخیر یا لغو پرداخت در صورت وجود جنگ، بلایای طبیعی، شورش، اعتراض یا مسائلی که در کنترل ما نباشد ندارد. آوا باکسدارای حق محدود کردن ، عوض کردن و یا تغییر قیمتها ،مزایا، قوانین ، پیشنهادات و تغییر قوانین عضویت را در هر لحظه بدون اطلاع قبلی داراست. سرمایه گذار ، مدیر و، کارمندان آوا باکسهیچگونه مسئولیتی بابت نوع و کیفیت محصولات و یا خدمات تبلیغ شده در وب سایت را ندارند.
نقل قول: پاسخ مدیر اوا باکس:

سلام دوست عزیز
متاسفانه من بلد نیستم از ماشین حساب استفاده کنم و فقط با انگشتام میشمارم[تصویر:  wasntme.gif] 
در رابطه با قوانین لطفا فتوا صادر نکنید قوانین خدمات بند 10 را مطالعه نمائید شما در روز عضویت آن را پذیرفته و قبول کرده اید!!!!! بهتر است یکبار دیگر با عینک مطالعه نمائید بعد هر چه میخواهید صدا بزنید چون تمایلی به جذب عضو جدید ندارم
سرمایه سایت باید در کار باشد نه در حساب بانکی در صورت در خواست دوستان بیلان مدیریت را ارائه میدهم تا بدانید اگر با کسب و کار درآمد ایجاد نکرده بودم 8 ماه پیش اسکم شده بودیم[تصویر:  cool.gif]
همه خود زبان دارند و آدم زنده وکیل و صی نمیخواهد در ضمن تا بحال بخاطر انتقاد کسی مسدود نشده حتی اگر مثل شما کوچه بازاری و چاله میدانی مطلب بنویسد اکثر دوستان هر چند منتقد ادبیات بیان کلمات را بلدند پس فقط زبان خود باشید
شاد و تندرست باشید

بسیاری هم تقاضای تسویه حساب دارند..........
نقل قول: با سلام؛

با توجه به برخی مسایل پیش آمده که عمدتا مالی میباشه، تقاضای تسویه در دوره زمانی که اعلام فرموده اید رو دارم (البته اگه زودتر باشه که نهایت لطف شما میباشه)

چون مطمین نبودم تیکتم به درستی بدستتون رسیده، توی این تاپیک هم اعلام کردم.

سلامت، موفق و موید باشید

نقل قول: جناب زارع عزیز ، اگه براتون مقدوره بصورت خصوصی برای من بفرستید جواب رو ، میشه حساب کنید ببینید اگه مثلا بخوام الان تسویه کنم چقدر دستم رو میگیره . 

بصورت پیام خصوصی برام ارسال کنید ممنون (فقط می خوام بدونم)
نقل قول: با سلام و ارزوی سلامتی برای شما باتوجه به اینکه شدیدا پول لازمم ممنون میشم بامن تسویه کنید.انشاالله همیشه موفق باشید
نقل قول: من چند بار درخواست تسویه کردم چرا جوابگو نیستید دیگه پشت دستم رو داغ کردم توی این سایتا فعالیت کنم

نقل قول: مدیر:
سلام دوست عزیز
میشه بفرمائید در کدام پست ها درخواست تسویه حساب کردید که کسی پاسخ شما را نداده است!!!!!
مبلغ سرمایه گذاری شما 47000 تومان +( تعدادکلیک استاندارد 15*227=3405 تومان)=51405 تومان - کارمزد سایت 3084 تومان=48321 تومان که ابتدا شماره شبا خود را بدون IR و بصورت 24 عدد درست نمائید تا پرداخت شود
شاد و تندرست باشید
نقل قول: اگه زحمتی نیست بامن هم تسویه کنیدممنون

ان شالله مشکلات اوا باکس حل بشه و به فعالیت خودش ادامه بدهو ما هم دیگه این شکایات رو در انجمن اوا باکس نبینیم Heart Heart
پاسخ }
سپاس شده توسط
نمیدونم چرا کاربرا صبر نمکینن مدیر با آسودگی خیال مشکلو حل کنه ، اگه نشد بعد بیان اعتراض کنند و سایت و بهم بریزند
پاسخ }
سپاس شده توسط
این مشکل همه سایت هاست و برخی فقط میخوان سود کنن و اصلا فکر اینده نیستن و الان میبینن
منم با اقای زارع موافقم که این افراد باید تسویه کرد و حسابشان را بست
چرا وقتی اوا بهشون سود های کلان میداد نمیومدن این حرفا رو بزنن؟
بنده هیچوقت تو این باکس سرمایه نذاشتم و اصلا هم مدیرشون نمیشناسم
ولی در کل این وضعیت خیلی بد که بجای حمایت و صبر کردن اعتراض میکنن و جو بهم میریزن
انشاالله که اوا باکس مشکلاتش زودتر حل بشه چرا که یکی از باکس های خوب ایرانی هستش و واقعا باید از چنین افرادی
تقدیر و تشکر کرد که هنوز یک تنه دارن میجنگن تا پی تی سی زنده نگه دارن
با تشکر
پاسخ }
سپاس شده توسط
سلام . عذر میخوام که تاپیک قدیمی رو میارم بالا . یه مدت دور بودم . میخواستم ببینم در مورد اوا و اقای زارع خبر تازه ایی نشده تو این مدت ؟
پاسخ }
سپاس شده توسط
(1396/6/27، 11:53 عصر)pouyann نوشته است: سلام . عذر میخوام که تاپیک قدیمی رو میارم بالا . یه مدت دور بودم . میخواستم ببینم در مورد اوا و اقای زارع خبر تازه ایی نشده تو این مدت ؟

سلام
شما چقدر مال باخته اید در این سایت؟

کلا کیا وچقدر مال باخته شدند در سایت آوا؟
پاسخ }
سپاس شده توسط pouyann
(1396/6/29، 11:43 صبح)dibavar نوشته است:
(1396/6/27، 11:53 عصر)pouyann نوشته است: سلام . عذر میخوام که تاپیک قدیمی رو میارم بالا . یه مدت دور بودم . میخواستم ببینم در مورد اوا و اقای زارع خبر تازه ایی نشده تو این مدت ؟

سلام

سلام مجدد.
والا اگر فقط سرمایه ایی که سوخت دادم رو در نظر بگیرم حدود 4 تومن
اگر بر اساس موجودی قابل برداشتم بخوام حساب کنم 6 تومن

تعداد کاربرای متضرر که بالا بود و اگر اشتباه نکنم حداقل 50 میلیون تومان ضرر به کاربرا تحمیل شد .
پاسخ }
سپاس شده توسط
(1396/6/30، 05:37 عصر)pouyann نوشته است:
(1396/6/29، 11:43 صبح)dibavar نوشته است:

سلام

سلام مجدد.
والا اگر فقط سرمایه ایی که سوخت دادم رو در نظر بگیرم حدود 4 تومن
اگر بر اساس موجودی قابل برداشتم بخوام حساب کنم 6 تومن

تعداد کاربرای متضرر که بالا بود و اگر اشتباه نکنم حداقل 50 میلیون تومان ضرر به کاربرا تحمیل شد .

حمید رضا زارع مدیر کلاه بردار سایت آواباکس همین الان در زندان شیرازه
پاسخ }
سپاس شده توسط pouyann
ببخشید مطمئن هستید ؟ o_o

اگر اینجوره چطور میتونم پیگیری کنم برای رسیدن به پولم ؟
پاسخ }
سپاس شده توسط
(1396/7/10، 11:58 عصر)pouyann نوشته است: ببخشید مطمئن هستید ؟ o_o

اگر اینجوره چطور میتونم پیگیری کنم برای رسیدن به پولم ؟

سلام
شما شکایت کردید؟
اگر تا حال شکایت نکردید چون مبلغ شما 4 میلیون هست از طریق شورای حل اختلاف افدام کنبد و قید کنید که ایشان در زندان شیراز هست.

موفق باشید.
پاسخ }
سپاس شده توسط pouyann
دوست عزیز .ممنون از راهنماییتون
خیر من شکایت نکردم . همون سال یک وکیل اشنا داشتیم . چون یک قرار داد کتبی ازشون داشتم نشون وکیل دادم
و اون زمان میگفتن رفته ارمنستان . منم ماجرا رو که توضیح دادم ایشون گفت نمیشه کاری کرد منم بیخیال شدم .
الان دوتا سوال پیش میاد
1- من چطور میتونم مطمئن بشم ایشون دستگیر شدن ؟ و اینکه توی کدوم زندان هستن اصلا
2- شورای حل اختلاف استان خودمون باید اقدام کنم یا شیراز

موارد بعدی اینکه من از حساب جاریم توی اوا باکس هیچ مدرکی ندارم ! ایا مدارکی سایت و میزان بدهیشون به کاربرا
در اختیار مراجع هست یا خودمون باید اثبات کنیم ؟
چون از لحاظ مدرک کتبی فقط یک قرار داد دارم برای سرمایه گذاری 2 میلیون تومنی
و البته پرینت حساب هم میتونم بگیرم که چه مبالغی واریز سایتشون شده و چقدر دریافت شده که ما به التفاوتش به دست میاد
ولی اینجور محاسبه ایرادش اینه که سود کاری که توی اون دوره کردیم ( خرید زیرمجموعه و کلیک ) به حساب نمیاد
پاسخ }
سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها نمايش ها آخرين ارسال
  شکایات از بیز باکس shila30 13 2,191 1393/10/9، 06:22 عصر
آخرين ارسال: bizbux

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
??? ????? ?? ?????? ??????

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا سورفسورف ورودی گوگلورودی گوگل بک لینکبک لینک رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا