انجمن باکسی سرمایه گذاری در هیچ سایتی را پیشنهاد نمیکند مراقب باشید و تا جاییکه ممکن هست از سرمایه خود سایت ها استفاده کنید

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود . هر گونه حدس و گمان در مورد سایت ها و تهمت و افترا بسرعت حذف می شود .

امتیاز موضوع:
  • 98 رای - 2.78 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت اسکم آذر باکس اسکم
سلام وقت بخیر
اول از همه بگم کلی این جواب هائی که داده میشه در مورد سه روز پیش بود که دوتا مطلب عنوان شد و خب به دلیل مشکلاتی که برای انجمن پیش اومد نشد صحبتی عنوان بشه
http://buxi.ir/froum/showthread.php?tid=...1#pid35741

کلاهبرداری ربطی به سن ربط نداره دوست عزیز ، ممنون بابت حمایت شما ولی بی زحمت از این حمایت ها ما نمیخوایم ، نوشته های منو همه جا بخونید میفهمید که بسته به شخصیت طرف مقابلم حرف میزنم ( واسمم سن و قیافه و بقیه مسائلش مهم نیست فقط مردباشه بیاد حرفشو بزنه اینقدر وجود داشته باشه بیاد از خودش دفاع کنه )، عکس میخوای از فحشاش یا بقیه عکس میخواند؟؟ اوکی خیالی نیست ایمیل بدید تک تک عکسهاشو میفرستیم که به باکسی و بقیه سایتا(آذباکس هم جزوش هست) فحش داده و حتی نقل قول زده از آقای کریمی . همینجور که توی پیام خصوصی خانم شمس عکسی فرستادم امیدوارم به دستشون رسیده باشه و برای آقای کریمی نقل قول ایشون رو فرستادم که همه رو به فحش کشیده.که یک نمونه از نقل قول ها به اسم آقای کریمی عزیز مدیریت محترم جرقه ایرانی هست که قرار داده میشه.
http://uupload.ir/files/sab0_photo_2016-...-05-30.jpg

این فقط یک نمونه از روزانه 10-20 مورد فحشی هست که از طرف ایشان داده میشود.

جواب شما در مورد دنا وبقیه که اسم بردید سوال از خود شما : سایت باکس میاد قول میلیونی بده بدون هیچ واریزی یا واریزی دروغین؟؟؟ آخه برادر ، سرور ، چه مدرکی میخوای نشون بده یک سایت اسکم هست نیست؟؟ شما که میگی داری بررسی میکنی کجاشو بررسی کردی وقتی نصف انجمن ایشون مسدود شد بابت برگشتی هایی که اعلام کردند؟؟ لازمه حتما یکی باشه مثل دنا باکس یه قرون نده ، واریزی دروغ بزنه شماها بگید اسکم شده؟؟که اونم اول بار کلی تیکت میزنید و واریز میکنید و به به و چه چه میکنید بقیه رو هم به شک میندازید.

راستش نمایان کردن یک سایت که کم اورده ، اسکم شده ، کلاهبرداری میکنه همچین کار سختی نیست ولی دوتا مشکل وجود داره : 1 - شماها قبول نمیکنید تا خودتون یا بهتون واریز نشه یا به دوستانتون واریز نشه( واریزنشدن بدون دلیل نه براساس رعایت نکردن قوانین بگید سایت ایکس اسکم هست ) 2 - بحث تخریب میاد وسط ( که اینم فقط از طرف مدیریت سایت موردنظر میاد وسط که بحث اصلی را منحرف کند)

قبل از اینکه حرفامو بنویسم یادتون باشه نوشتم از جانب کاربر حرف میزنم نه مدیریت ، پس بدونید منم میتونم از باکس و سایتی طرفداری کنم که حالا شماها قبولش ندارید یا حرفای دیگه.

هرکسی لازمه نسبت به شخصیت خودش باهاش برخورد بشه یکمی طعم و مزه اون حرکت هاشو بچشه ، شمائی که میگی مدیریت ساقی باکس غرور داره فقط میتونم بگم اوکی شما راست میگی

خودت داری میگی پیکوباکس ، حالا لطفا حرکت پیکو رو برای ما کاملا توضیح بدید چه اتفاقی افتاد این همه بالا کشید و رفت؟؟ اسکن کارت ملی؟ دفتر کار؟؟ واریزی های میلیونی؟؟
میخوام فقط از زبون خودتون بشنوم ببینم پیکو چیکار کرد بگید لطفا

چه تعداد کلاهبرداری و با چه روش های دیگری باید نمایان شود باید بوجود بیاد باید خون دوستان شما توی شیشه شود تا دست از طرفداری وتعصب بیجا همگی ما برداریم و قبل از هرفعالیتی تحقیق کنیم؟؟؟؟

خانم شمس بی زحمت اسکم بودن این سایت که قبلا ذکر کرده بودیدبالای انجمن دوباره ذکر شود و همچنین اگر برایتان مقدور هست یک پی ام در تلگرام به من بدهید در مورد بنرهای موجود .ممنونم
پاسخ }}}
سپاس شده توسط nokan ، Alizke
دوستان دقت کنید که ممکنه ایشون طبق هدف اسم باکسشون رو انتخاب کرده باشند چون شباهت بیش از حد داره به اسم سایت من (به روح مادرم پیگیری قضایی میکنم اگه واقعا ثابت بشه که حدسم درسته)
ثانیا محمد توی عکس هایی که به من داد ایشون منو هم کلاهبردار خطاب کردند
برادرانه بهت هشدار میدم پای منو وسط نکش Wink
پاسخ }}}
سپاس شده توسط nokan
با اجازه دوستان تصاویر بیشتری منتشر میشه ، البته سانسور شده ، چون حیای ما مثل بعضی از آذر باکس ها از بین نرفته
[عکس: i7t9ywkfh3bkdt9j8xtd.jpg]
در اینجا با جعل اسم ، به خانم شمس که تحت حمایت کامل مجموعه ما هستند ، توهین کردن
موارد زیر هم خودشون گویا هستند:
[عکس: gh2x6y8z5pjrv1tnosbj.jpg]
[عکس: mkrtm7c7qn3ryjqtz07s.jpg]
پیشنهاد می کنم جهت آگاهی از آخرین اخبار ، کانال ما رو در تلگرام دنبال کنید
پاسخ }}}
سپاس شده توسط unknown021
سلام

جالبه من كي چنين پيام هايي دادم خودم خبر ندارم - خوبه همه منو مي شناسن كه از حرف كوتاه نميام تعارف و خجالتم سرم نميشه همه قبلا ديدن پاسخ هام و مسايل مطرح شده در هر جايي رو كه خودم بودم پس اين فرد من نيستم

آقايي كه وجود نداشتي اسم خودت رو بزاري اسم من رو گذاشتي از خودت مايه بزار نه من ( جهت اطلاع جرم بزرگي اين كار )

منم سرم به اندازه كافي شلوغ هست برخي دوستان در مورد مشكلات كاريم مطلع هستند چند صد ميليون جنس م گمرك بود به هزار داستان آزاد شدن ز اون طرف سرقت خودروم و بعد كشف و دنبال كارهاي دادگاه و تحويل گرفتنش و ..... هزار مشكل ديگر شخصي ---- اصلا حوصله و وقت بيشتر ندارم باتشكر
[عکس: 468x60-3.gif]

پاسخ }}}
سپاس شده توسط mohamad_29 ، Alizke
سلام
من واقعا تمام بحث رو دقیق نخوندم گذرا نگا کردم یه سوالی دارم.

اقای درویشزاده بگید که منظورتون از تحقیق چیه تا بریم انجام بدیم و یا اگر شما مدرکی برای جعلی بودن دارید بزارید یک در دنیا صد در اخرت همه حرف و حدیث تموم میشه.
مدرک برای جعلی بودن یعنی مدرکی که ثابت کنه مشخصات ایشون غلطه نه برگشت خوردن و واریز نشدن و از این چیزا.
ممنون.
شکوه می کنند که آن معشوق ازلی اگر ما را دوست دارد
چرا خبر نمی دهد و چرا نامه نمی فرستد
پاسخ خداوند این است که تو نامه خوان نیستی
وگرنه من بر دوام نامه ها و طومارهای مفصل می نویسم
بر چهره بهار
و بر چهره پاییز
و بر چهره زمستان
و بر چهره تابستان
و بر چهره آسمان
و پیش از همه بر چهره آدمیان
Heart

دکتر حسین الهی قمشه ای

پاسخ }}}
سپاس شده توسط Alizke
سلام
اول اینکه ممنونم از آقای کریمی بابت شفاف سازی

دوم آزاده خانم مدارک همش همینجا هست از اول تاپیک کامل بخونید تک تک مدارک ببینید نشون دهنده تخریب بوده یا کلاهبرداری؟
بحث تحقیقات هم روش خودتون که چندین بار دیدم جواب داده پس از همون روش استفاده کنید و به بقیه هم یاد بدید جواب بگیرند.

سوم این لینک رو بخونید

http://daramadeinterneti.ir/%D8%A2%D8%B0...mment-3520

چهارم جمله معروفی هست میگه برای ترساندن موش خانه ات را آتش نزن.

نتیجه گیری من ( باکمک دوستان واقعی که دارم ) خیلی خیلی راحتر از اون چیزی که به ذهن بقیه میرسه میتونم یک سایت رو انالیز کنم و نظرمو بگم ولی دلایل بالا ذکر شده که چون مدیر سایت هستم بحث تخریب که اونم فقط مدیر یک سایت برای اینکه بحث به حاشیه بره میاره وسط ، و اینکه کاربرا 90 درصدشون تا دقیقه 90 که چه عرض کنم تا دقیقه 10000000 صبر میکنند و دم نمیزنند یک سایت اسکم شده کلاهبردار شده پس از این به بعد کاری رو که میدونم درسته از سایت خودم فقط اجرائیش میکنم همین والسلام.
دیگر هم در این تاپیک نظری نمیذارم فکر کنم تمام و کمال توضیحات ارائه شده.

موفق باشید
پاسخ }}}
سپاس شده توسط nokan
(1395/3/7، 04:44 عصر)mohamad_29 نوشته: سلام
اول اینکه ممنونم از آقای کریمی بابت شفاف سازی

دوم آزاده خانم مدارک همش همینجا هست از اول تاپیک کامل بخونید تک تک مدارک ببینید نشون دهنده تخریب بوده یا کلاهبرداری؟
بحث تحقیقات هم روش خودتون که چندین بار دیدم جواب داده پس از همون روش استفاده کنید و به بقیه هم یاد بدید جواب بگیرند.

سوم این لینک رو بخونید

http://daramadeinterneti.ir/%D8%A2%D8%B0...mment-3520

چهارم جمله معروفی هست میگه برای ترساندن موش خانه ات را آتش نزن.

نتیجه گیری من ( باکمک دوستان واقعی که دارم ) خیلی خیلی راحتر از اون چیزی که به ذهن بقیه میرسه میتونم یک سایت رو انالیز کنم و نظرمو بگم ولی دلایل بالا ذکر شده که چون مدیر سایت هستم بحث تخریب که اونم فقط مدیر یک سایت برای اینکه بحث به حاشیه بره میاره وسط ، و اینکه کاربرا 90 درصدشون تا دقیقه 90 که چه عرض کنم تا دقیقه 10000000 صبر میکنند و دم نمیزنند یک سایت اسکم شده کلاهبردار شده پس از این به بعد کاری رو که میدونم درسته از سایت خودم فقط اجرائیش میکنم همین والسلام.
دیگر هم در این تاپیک نظری نمیذارم فکر کنم تمام و کمال توضیحات ارائه شده.

موفق باشید

اول اینکه
نه دیگه این نشد جواب من که.
من گفتم شما روش خوبی میدونی بگو من نمیدونم .
دوم اینکه یادم نمیاد به کسی روش خاصی گفته باشم که همینو برید به نتیجه میرسید. اگر کاری کردم اخرش گفتم ممکنه کافی باشه ممکنه نباشه این کار.

سوم من اصلا با کلاهبرداری یا تخریب و اینا کار ندارم من دنبال دلیل حرف شما هستم که پیداش نمیکنم.
اگر اسم این اقا این نیست شما میدونید چیز دیگریه ؟ یا مالک واقعی این هویت صداش درومده ک این اقا من نیستم ؟

من اصلا متن ها رو کامل نخوندم و نمیدونم ماجرا چیه اصلا لینک هم مطالبش زیاد بوذ نتونستم زیاد بگردم مقصود شما رو پیدا کنم فقط کنجکاوم دلیل جعل بودن مدارک ایشون رو از سمت شما بدونم انقد هم زیاده واقعا نمیرسم بخونم فقط دلیل جعلی بودن مدارک رو به من بگید بعد همین پست لطف میکنید.
شکوه می کنند که آن معشوق ازلی اگر ما را دوست دارد
چرا خبر نمی دهد و چرا نامه نمی فرستد
پاسخ خداوند این است که تو نامه خوان نیستی
وگرنه من بر دوام نامه ها و طومارهای مفصل می نویسم
بر چهره بهار
و بر چهره پاییز
و بر چهره زمستان
و بر چهره تابستان
و بر چهره آسمان
و پیش از همه بر چهره آدمیان
Heart

دکتر حسین الهی قمشه ای