dollarkadeh ???? ????
??? ????? ?? ?????? ?????? ??? ????? ?? ?????? ??????

سایت های کلیکی و گوگل اسکم : .... 1tak-click.ir باکس وان bux1.... آیروکلیک ......باکس پارسیان .....پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از اقای ذکایی چه مقدار و به چه دلیل طلب دارید؟
سلام
 بدشانس ترین کاربرمنم 160تا زیرمجموعه داشتم یک دونه هم مستقیم خریداری کرده بودم که اکثراهم دوسه روز پیش از واگذاری خریداری شده بودمن حدود دوسوم واریزی هارو به سایت واریز میکردم زیرمجموعه میخریدم واسه این همیشه زیر مجموعه زیادی داشتم وبخاطر این بیشترموقع درامتیازات جزو سه نفراول بودم 
36000تومان برداشت زده بودم که واریز نشد وحدود30000تومان جاری داشتم واینواضافه کنم 20تاهم سهام داشتم
نمیدونستم اینطوری میشه واسه این مدرک هم ندارم
پاسخ }
سپاس شده توسط
با سلام

نام کاربری = ramsar

مابه التفافت سرمایه گذاری و برداشت فکر کنم بین 100 تا 150 هزار تومان بوده (متاسفانه عکس نگرفتم چون مثل شما فکر نمیکردم سایتها اینطوری بشن)

6 تا هم سهام داشتم

اینها همگی برای قبل از واگذاری است

شما همون حداقل یعنی 100 تومن + 6 تا سهام رو بدید من راضی هستم

ممنون
پاسخ }
سپاس شده توسط
(1395/5/7، 09:24 صبح)MHAKBARI نوشته است:
(1395/5/7، 06:18 صبح)Alizke نوشته است: دوستان شماره کارت + شماره شبا رو هم بدید
ضمنا خاطرم هست که آخرین قیمت بازخرید سهام 2100 تومان بود و آقای اکبری هم اعلام کردند عکس مال قبل بوده
ممنون میشم کاربر رضا هم سند دقیق ارائه کنن چون تسویه حساب مستلزم اینه که ببینیم چقدر برداشت شده و چقدر سرمایه گزاری شده
در مورد زیرمجموعه هم دون شدن سایت و باقی موندن عمر اونا بعد از واگذاری هست و باید از طریق مدیریت جدید پیگیری بشه
اما بقیه موارد مثل سهام و ... بر عهده من هست
اینو هم بگم طبق قوانین تسویه حساب ، تسویه حساب انجام میشه
یعنی:
1-کارمزد برداشت سایت که 10% بودش از موجودی مبلغ کم میشه
2-اگه حاصل جمع سرمایه گزاری-برداشت مثبت شد ، این کاربران ضرر نکرده اند و 4% از کلیه حساب های سایت جمع شده و به آنها واریز میشه
3-اگر حاصل فرمول بالا منفی شد ، کاربر ضرر کرده است و حاصل تفریق + 4% کلیه حساب ها به وی واریز می شود ، به جز تبلیغات و امتیاز
یکسری موارد دیگه هم بود مثل مدت زمان فعالیت و ... که دیگه اینجا معنی نداره
آقای زرکش هم موجودیشون بعد از واگذاری هست چرا که در زمان واکذاری تمام برداشت ها واریز شد
موفق باشید

ممنون از شما جناب ذکایی

شماره کارت بانک ملی: 6037997180041262

شماره شبای بانک ملی : IR070170000000308405660000

دوستان پس از واریز مبلغ برای شفاف سازی همین جا اعلام می کنم.

37300 با احتساب کارمزد سایت + کارت به کارت واریز شد.
[تصویر:  6bat835z237hbcwprg8i.png]
پاسخ }
سپاس شده توسط MHAKBARI
مبلغ 37300 تومان به حساب من واریز شد
با تشکر از آقایی ذکایی عزیز
براتون آرزوی موفقیت دارم.
پاسخ }
سپاس شده توسط Alizke
(1395/5/7، 09:35 صبح)vegas نوشته است: سلام
 بدشانس ترین کاربرمنم 160تا زیرمجموعه داشتم یک دونه هم مستقیم خریداری کرده بودم که اکثراهم دوسه روز پیش از واگذاری خریداری شده بودمن حدود دوسوم واریزی هارو به سایت واریز میکردم زیرمجموعه میخریدم واسه این همیشه زیر مجموعه زیادی داشتم وبخاطر این بیشترموقع درامتیازات جزو سه نفراول بودم 
36000تومان برداشت زده بودم که واریز نشد وحدود30000تومان جاری داشتم واینواضافه کنم 20تاهم سهام داشتم
نمیدونستم اینطوری میشه واسه این مدرک هم ندارم

سلام خدمت شما
برداشت واریز نشده و زیرمجموعه بر عهده مدیر جدیده که اگر بخواد اینطور پیش بره من مجبور میشم طور دیگه ای عمل کنم
حساب جاری و سهام هم واقعا باید اثبات بشه و اینطور واقعا نشدنی هست... Worried
احیانا رسید واریز به سایت و یا ... رو ندارید؟
پاسخ }
سپاس شده توسط
(1395/5/7، 09:35 صبح)toto نوشته است: با سلام

نام کاربری = ramsar

مابه التفافت سرمایه گذاری و برداشت فکر کنم بین 100 تا 150 هزار تومان بوده (متاسفانه عکس نگرفتم چون مثل شما فکر نمیکردم سایتها اینطوری بشن)

6 تا هم سهام داشتم

اینها همگی برای قبل از واگذاری است

شما همون حداقل یعنی 100 تومن + 6 تا سهام رو بدید من راضی هستم

ممنون

سلام مجدد
این مورد حتما باید اثبات بشه , احیانا سند واریز رو ندارید؟
----
پ.ن: دوستان برای این مشکل اثبات کسی راه حلی به ذهنش میرسه؟ Worried
پاسخ }
سپاس شده توسط
حرف شما منطقی است

ولی متاسفنه سندی ندارم چیزی که یادم هست گفتم چون فرمودید نمیخواید مدیون بشید عرض کردم
پاسخ }
سپاس شده توسط
سلام جناب ذکایی
من همیشه جزو 5 کاربر برتر بودم از لحاظ امتیاز و فک کنم خودتونم بدونید...
من کل پولمو میخوام چون واقعا تو سایت شما ضررر کردم
چطور اثبات کنم؟؟/شما باید هر طور شده سایتو برگردونی جناب ذکاییی تا تکلیف ما روشن بشه و اینکه الان تکلیف من چیه؟؟/
پاسخ }
سپاس شده توسط
فکر کنم از طریق صورتجساب بانکیتون و صورتحساب درگاه هاتون بشه میزان واریز و برداشت رو مشخص کرد
پاسخ }
سپاس شده توسط
(1395/5/7، 09:51 صبح)toto نوشته است: حرف شما منطقی است

ولی متاسفنه سندی ندارم چیزی که یادم هست گفتم چون فرمودید نمیخواید مدیون بشید عرض کردم

حرف شما هم درسته
اما واقعا خودتون رو بزارید جای من , تو این دوره بلا به نسبت شما گرگ زیاد شده و  برای 1000 تومان...
من دارم تمام سعیمو می کنم تا یه بکاپ گیر بیارم و باز هم دیروز به پارس پک تیکت زدم:
[تصویر:  pvo78s2d77xxsbj62h22.png]

[تصویر:  yujy8x3vlx7awmryvtek.png]
پاسخ }
سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها نمايش ها آخرين ارسال
  تسلیت به اقای سرمدی shila30 1 220 1395/3/28، 01:39 عصر
آخرين ارسال: saeed
  مهم کسی خبر از ار تی ار و اقای مزروعی داره؟ shila30 9 724 1395/1/10، 09:51 صبح
آخرين ارسال: LIRAVI
  ذکایی اشغال شارلاتان hot 31 2,127 1394/8/6، 09:37 صبح
آخرين ارسال: shila30
  دلیل قرار گرفتن شماره معاون به جای مدیر mmazrooee 3 346 1394/4/28، 02:58 عصر
آخرين ارسال: mmazrooee
  دلیل عدم پرداخت های باکس 14؟ shila30 7 662 1394/4/19، 11:14 صبح
آخرين ارسال: sadevasari
Star دلیل قطعی چند ساعته امروز بلاگ باکس blagbux 0 126 1394/3/12، 05:44 عصر
آخرين ارسال: blagbux
  سر زدن اقای زارع به پنل مدیریت shila30 1 268 1394/2/5، 09:08 صبح
آخرين ارسال: kingtm
  اقای رحیم ابادی برگشت ولی..... shila30 7 746 1393/11/13، 10:08 عصر
آخرين ارسال: shila30

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
??? ????? ?? ?????? ??????

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا سورفسورف ورودی گوگلورودی گوگل بک لینکبک لینک رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا کانکسکانکس