dollarkadeh ???? ????
???? ???

قوانین مهم ارسال پست (حتما مطالعه شود تا به مشکل برنخورید )

قوانین امضا

سایت های کلیکی و گوگل و سورف اسکم : کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... رنک کده ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ... باکس 1

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

سال نو مبارک

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از اقای ذکایی چه مقدار و به چه دلیل طلب دارید؟
(1395/5/7، 09:56 صبح)toto نوشته است: فکر کنم از طریق صورتجساب بانکیتون و صورتحساب درگاه هاتون بشه میزان واریز و برداشت رو مشخص کرد

از طریق بانک که امکانش نیست چرا که بر فرض مثال زمانی که از درگاه پرداخت استفاده میکردیم زمانی که درخواست تسویه میدادم کل اون مبلغ از حساب پشتیبان واریز میشد و درگاه هم که بعدش کردیم بانک ملت که اونم نام کاربری ثبت نمیکنه اما فکر کنم عنوان ثبت بشه که اونو هم چک می کنم
اگه از درگاه واسط بود میشد پیگیری کرد
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگی است چه باشی و چه نباشی
پاسخ
سپاس شده توسط
(1395/5/7، 09:53 صبح)reza1368000 نوشته است: سلام جناب ذکایی
من همیشه جزو 5 کاربر برتر بودم از لحاظ امتیاز و فک کنم خودتونم بدونید...
من کل پولمو میخوام چون واقعا تو سایت شما ضررر کردم
چطور اثبات کنم؟؟/شما باید هر طور شده سایتو برگردونی جناب ذکاییی تا تکلیف ما روشن بشه و اینکه الان تکلیف من چیه؟؟/

سلام مجدد
اگه قصد من ندادن پول بود که برنمیگشتم!!!
باور کنید من بطور جدی دنبال بکاپم و دارم به هر دری میزنم
الانم میگم به محض اثبات شدن مثل آقای کاربری بدون معطلی مبلغ واریز میشه
پاسخ
سپاس شده توسط
(1395/5/7، 09:44 صبح)Alizke نوشته است:
(1395/5/7، 09:35 صبح)vegas نوشته است: سلام
 بدشانس ترین کاربرمنم 160تا زیرمجموعه داشتم یک دونه هم مستقیم خریداری کرده بودم که اکثراهم دوسه روز پیش از واگذاری خریداری شده بودمن حدود دوسوم واریزی هارو به سایت واریز میکردم زیرمجموعه میخریدم واسه این همیشه زیر مجموعه زیادی داشتم وبخاطر این بیشترموقع درامتیازات جزو سه نفراول بودم 
36000تومان برداشت زده بودم که واریز نشد وحدود30000تومان جاری داشتم واینواضافه کنم 20تاهم سهام داشتم
نمیدونستم اینطوری میشه واسه این مدرک هم ندارم

سلام خدمت شما
برداشت واریز نشده و زیرمجموعه بر عهده مدیر جدیده که اگر بخواد اینطور پیش بره من مجبور میشم طور دیگه ای عمل کنم
حساب جاری و سهام هم واقعا باید اثبات بشه و اینطور واقعا نشدنی هست... Worried
احیانا رسید واریز به سایت و یا ... رو ندارید؟
اینم ازشانس ما یعنی کسی که توسایت شما سرمایه کذاری کرده بجای اینکه بیاد برداشت بزنه سرمایه گذاری کرده کار غلطی کرده 
160تارفرال اجاره ای یک دونه مستقیم با20تاسهام همه اش هم موقعی خریداری شده سایت دست شمابود
جاری و برداشت واریز نشده هم می گید به ماربطی نداره
پاسخ
سپاس شده توسط
(1395/5/7، 10:00 صبح)vegas نوشته است:
(1395/5/7، 09:44 صبح)Alizke نوشته است:
(1395/5/7، 09:35 صبح)vegas نوشته است: سلام
 بدشانس ترین کاربرمنم 160تا زیرمجموعه داشتم یک دونه هم مستقیم خریداری کرده بودم که اکثراهم دوسه روز پیش از واگذاری خریداری شده بودمن حدود دوسوم واریزی هارو به سایت واریز میکردم زیرمجموعه میخریدم واسه این همیشه زیر مجموعه زیادی داشتم وبخاطر این بیشترموقع درامتیازات جزو سه نفراول بودم 
36000تومان برداشت زده بودم که واریز نشد وحدود30000تومان جاری داشتم واینواضافه کنم 20تاهم سهام داشتم
نمیدونستم اینطوری میشه واسه این مدرک هم ندارم

سلام خدمت شما
برداشت واریز نشده و زیرمجموعه بر عهده مدیر جدیده که اگر بخواد اینطور پیش بره من مجبور میشم طور دیگه ای عمل کنم
حساب جاری و سهام هم واقعا باید اثبات بشه و اینطور واقعا نشدنی هست... Worried
احیانا رسید واریز به سایت و یا ... رو ندارید؟
اینم ازشانس ما یعنی کسی که توسایت شما سرمایه کذاری کرده بجای اینکه بیاد برداشت بزنه سرمایه گذاری کرده کار غلطی کرده 
160تارفرال اجاره ای یک دونه مستقیم با20تاسهام همه اش هم موقعی خریداری شده سایت دست شمابود
جاری و برداشت واریز نشده هم می گید به ماربطی نداره

سلام مجدد
من که نمیگم واریز نمی کنم , باید حتما اثبات بشه
در مورد برداشت واریز نشده من تا زمانی که بودم یعنی 17 تمام برداشت ها واریز شد و اون برداشت بعد از واگذاری بوده
در مورد سهام هم کاملا درسته و اگه اثبات بشه به حتم و یقین بدون معطلی مبلغ واریز میشه اما در مورد زیرمجموعه قطعی سایت بعد از واگذاری بوده و تا مدت زمانی که سایت دست من بود همه ی زیرمجموعه ها فعال بودن
پاسخ
سپاس شده توسط
اقای ذکایی شما کاربرای برتر سایتتو که میشناختی دیگه؟؟؟؟من با نام کاربری reza1368000 عضو بدم

و همیشه هم سقف رو برداشت میزدم چه زمانی که 35 تومن بود و چه زمانی شد 50 تومن...پس کسی که این مقدار برداشت زده حتما باید حداقل 20 تا سهم داشته باشه که من 22 خریده بودم

حساب جاریمم 80 بود سپرده هم داشتم ولی نمیدونم چقدر...
زیرمجموعه هم 79 تا بود

بخدا اینا همش ضرره
پاسخ
سپاس شده توسط mohamad_29
(1395/5/7، 06:18 صبح)Alizke نوشته است: آقای زرکش هم موجودیشون بعد از واگذاری هست چرا که در زمان واکذاری تمام برداشت ها واریز شد
موفق باشید
شما بار اول که گفتی میخوام سایت رو ببندم به همه و من پرداخت کردی 1/7/2016بود من هم کد رو برداشتم یک ساعت بعد اومدی گفتی با قدرت ادامه میدیم من هم کد رو گذاشتم 7/7/2016هم به گفته خودت سایت رو منتقل کردی و قدرتت تموم شد Giggle من هم کد رو برداشتم. من تو همین 7روز به درآمد رسیدم(روزانه حدود هزار پاپ باکس باز میشه گاهی هم بیشتر که آمار توی سایت پاپکده موجوده) در ضمن بار دوم تسویه ای انجام نشد!!!
شما هم خوب راه حلی برای ندادن پولا پیدا کردی!!! Giggle
پاسخ
سپاس شده توسط mohamad_29
(1395/5/7، 10:07 صبح)reza1368000 نوشته است: اقای ذکایی شما کاربرای برتر سایتتو که میشناختی دیگه؟؟؟؟من با نام کاربری reza1368000 عضو بدم

و همیشه هم سقف رو برداشت میزدم چه زمانی که 35 تومن بود و چه زمانی شد 50 تومن...پس کسی که این مقدار برداشت زده حتما باید حداقل 20 تا سهم داشته باشه که من 22 خریده بودم

حساب جاریمم 80 بود سپرده هم داشتم ولی نمیدونم چقدر...
زیرمجموعه هم 79 تا بود

بخدا اینا همش ضرره

ببینید یکار میشه کرد در مورد سهام
شما حسابتون رو چک کنید و ببینید چه تاریخی واریز کردید و چه ساعتی
بعد اون رو بگید و من از طریق تراکنش های درگاه پرداخت که اسم و ... هم ثبت شده چک می کنم
درست بود واریز میشه و یا اگه تاریخش مربوط به درگاه ملت بود تاریخ رو تو پرتال فروشندگان ملت نگاه می کنم اگه ساعت و تاریخ و مبلغ یکی بود واریز میشه
این آخرین راه حل برای سهامه
اما واقعا جاری و ... اینطور نشدنیه...
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام

ما میخوایم هیچی نگیم خانم شمس نمیزاره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

میگم خانم شمس مارو فیلم کردی خودتو انجمنتو سیرک؟؟؟؟؟؟ این مسخره بازیا چیه؟؟ عکس نشون بدم حقمو بگیرم؟؟؟ اونوقتی که 100تا 100 به علی ذکایی لایک و تشکر میدادید که سهام میفروخت مثلا زیر قیمت مصوب و یا هزارتا کار دیگه و انقلاب پشت انقلاب راه مینداخت کجا تشریف داشتید؟؟؟؟ من حالا بیام بگم 100 هزار تومان یا یک میلیون طلب داشتم همین جوابی که به حسن داده به منو بقیه میده ، سایت بالا نیومده کوفتم توش نیست بسته شده میگی عکس و مدرک بیاد بگید طلب داریم؟؟؟

وقتی میگم انجمنتون واسه در قندون و کلاهبردارها خوبه بهتون برنخوره. یه چیزی رو مشخص کنم، من ، اردشیر صمیمی و اونائی که میشناسمو تلگرام دارند بهم میگند و گفتند ، حقمونو حلال نمیکنیم و از علی ذکایی نمیگذریم والسلام نامه تمام. دلیل هم اینکه اومد با آبروی ریز و درشت بازی کرد و رفت

این بحثم از نظر من باطل و چرتی بیش نیست برای سرپوش گذاشتن روی ندانم کاری علی ذکایی

روزخوش Majidonline_rose
پاسخ
سپاس شده توسط hassan07 ، nokan
مگه سایت الان دست نکست پاپا نیست؟؟؟خب اونا پس میتون از پارس بخوان که سایت رو بیاره بالا

جناب ذکایی سایتو هر جور شده بیار بالا..اینطوری نمیشه و کسی به حقش نمیرسه...بالفرض سهام رو ثابت کردییم بقیش چی میشه....این بحثا بی فایدس چون کسی نمیتونه ثابت کنه
پاسخ
سپاس شده توسط mohamad_29
(1395/5/7، 10:18 صبح)mohamad_29 نوشته است: سلام

ما میخوایم هیچی نگیم خانم شمس نمیزاره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

میگم خانم شمس مارو فیلم کردی خودتو انجمنتو سیرک؟؟؟؟؟؟ این مسخره بازیا چیه؟؟ عکس نشون بدم حقمو بگیرم؟؟؟  اونوقتی که 100تا 100 به علی ذکایی لایک و تشکر میدادید که سهام میفروخت  مثلا زیر قیمت مصوب  و یا هزارتا کار دیگه و انقلاب پشت انقلاب راه مینداخت کجا تشریف داشتید؟؟؟؟ من حالا بیام بگم 100 هزار تومان یا یک میلیون طلب داشتم همین جوابی که به حسن داده به منو بقیه میده ، سایت بالا نیومده کوفتم توش نیست بسته شده میگی عکس و مدرک بیاد بگید طلب داریم؟؟؟

وقتی میگم انجمنتون واسه در قندون و کلاهبردارها خوبه بهتون برنخوره. یه چیزی رو مشخص کنم، من ،  اردشیر صمیمی و اونائی که میشناسمو تلگرام دارند بهم میگند و گفتند ، حقمونو حلال نمیکنیم و از علی ذکایی نمیگذریم والسلام نامه تمام. دلیل هم اینکه اومد با آبروی ریز و درشت بازی کرد و رفت

این بحثم از نظر من باطل و چرتی بیش نیست برای سرپوش گذاشتن روی ندانم کاری علی ذکایی

روزخوش Majidonline_rose

نیازی نیست شما بگذری!
توی بحثی که به شما مربوط نیست فکر کنم خیلی بهتره دخالت نکنید
تاپیک برای حل مشکل زده شده نه کینه توزی
ضمنا با آبروی کی بازی کردم؟
موفق باشید

(1395/5/7، 10:21 صبح)reza1368000 نوشته است: مگه سایت الان دست نکست پاپا نیست؟؟؟خب اونا پس میتون از پارس بخوان که سایت رو بیاره بالا

جناب ذکایی سایتو هر جور شده بیار بالا..اینطوری نمیشه و کسی به حقش نمیرسه...بالفرض سهام رو ثابت کردییم بقیش چی میشه....این بحثا بی فایدس چون کسی نمیتونه ثابت کنه

جواب نمیدن متاسفانه...
نه تماس و نه پیامک
پاسخ
سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها نمايش ها آخرين ارسال
  تسلیت به اقای سرمدی shila30 1 153 1395/3/28، 01:39 عصر
آخرين ارسال: saeed
  مهم کسی خبر از ار تی ار و اقای مزروعی داره؟ shila30 9 550 1395/1/10، 09:51 صبح
آخرين ارسال: LIRAVI
  ذکایی اشغال شارلاتان hot 31 985 1394/8/6، 09:37 صبح
آخرين ارسال: shila30
  دلیل قرار گرفتن شماره معاون به جای مدیر mmazrooee 3 262 1394/4/28، 02:58 عصر
آخرين ارسال: mmazrooee
  دلیل عدم پرداخت های باکس 14؟ shila30 7 532 1394/4/19، 11:14 صبح
آخرين ارسال: sadevasari
Star دلیل قطعی چند ساعته امروز بلاگ باکس blagbux 0 82 1394/3/12، 05:44 عصر
آخرين ارسال: blagbux
  سر زدن اقای زارع به پنل مدیریت shila30 1 212 1394/2/5، 09:08 صبح
آخرين ارسال: kingtm
  اقای رحیم ابادی برگشت ولی..... shila30 7 558 1393/11/13، 10:08 عصر
آخرين ارسال: shila30

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران طراحی سایت پایگاه کسب درآمد اینترنتی ایران درآمد پی تی سی باکس پارسی سایت ارتش ظهور فروشگاه لایسنس و مجوز قانونی برای ویندوز و آنتی ویروس ها لگیت دانلود - مرجع دانلود رایگان خرید و فروش پرفکت مانی ، وبمانی ، بیت کوین کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی ایران راداایران رادا بازدید تایمرداربازدید تایمردار  	بک لینک رایگانبک لینک رایگان بازدید خارجیبازدید خارجی بهبود رتبه الکسابهبود رتبه الکسا بهبود رتبه در گوگلبهبود رتبه در گوگل پاپ آندرپاپ آندر خبر رپورتاژخبر رپورتاژ خرید بازدیدخرید بازدید طراحی سایتطراحی سایت سورفسورف فروش بک لینکفروش بک لینک لینک بیلدینگلینک بیلدینگ ورودی از گوگلورودی از گوگل  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت