dollarkadeh ???? ????
???? ??? ???? ???

قوانین مهم ارسال پست (حتما مطالعه شود تا به مشکل برنخورید )

قوانین امضا

سایت های کلیکی و گوگل و سورف اسکم : تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... رنک کده ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ... باکس 1

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکست وان نتورک

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از اقای ذکایی چه مقدار و به چه دلیل طلب دارید؟
(1395/5/7، 10:30 صبح)reza1368000 نوشته است: راست میگه اقای دروبش زاده بخدا....اصلا چرا اومدی علی اقا؟؟ما که بیخیال شده بودیم ولی باز داغ ما رو تازه کردی...
علی اقا شما برو هر وقت سایتت اومد بالا خبر بده...اگه هم سایتت درست نشد فدای سرت ما گذشتیم فقط داغ ما رو تازه تر نکن..در ضمن من همیشه گفتم شما ادم خوبی هستی هنوزم سرحرفم هستم..توی پستای قبلیمم که همه انتقاد میکردن گفتم جناب ذکایی یک روز برمیگرده و باهمه تسویه میکنه که برگشتین ولی این راه حلش نیست چون چجوری ما با هیچی ثابت کنیم که ضرر کردیم

داداش لطفا به جای بقیه تصمیم نگیر خودت میگذری بگذر ولی شاید بقیه نخوان بگذرند و پولو لازم دارند Majidonline_rose

پاسخ
سپاس شده توسط alizarkesh
بخندید Smile
خانم شمس قرار بود تاپیک به حاشیه نره Wink

دوستان برای جلوگیری از همین پست هایی که میبینید لطفا اطلاعات برداشت رو برام اس ام اس کنید و از طریق اس ام اس پیگیری کنید: 09372606565
بنده با اینجا کاری ندارم دیگه
بهتره به محیط تفریح و خنده دوستان کاری نداشته باشم
اما متاسفم برای هممون
بجای اینکه یه راه حل بدید برای واریزها فقط و فقط تخریب Smile 
امام صادق یه حدیث داره که میگه که اگه یه نفر به مشکلی خورد و تو مسخرش کردی و سرزنش کردی از دنیا نمیری مگه به همون مشکل گرفتار بشی
فکر نکنید بدهکاری راحته و من دارم کیف می کنم
نه
من یک ریال هم سود نکردم , یک ریال
دلیل پدرکشتگی ها رو هم خدا میدونه و بس
کار من اینجا تموم
دوستان که مبلغ دارن حتما اس ام اس بدن
موفق باشید
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگی است چه باشی و چه نباشی
پاسخ
سپاس شده توسط
(1395/5/7، 10:30 صبح)reza1368000 نوشته است: راست میگه اقای دروبش زاده بخدا....اصلا چرا اومدی علی اقا؟؟ما که بیخیال شده بودیم ولی باز داغ ما رو تازه کردی...
علی اقا شما برو هر وقت سایتت اومد بالا خبر بده...اگه هم سایتت درست نشد فدای سرت ما گذشتیم فقط داغ ما رو تازه تر نکن..در ضمن من همیشه گفتم شما ادم خوبی هستی هنوزم سرحرفم هستم..توی پستای قبلیمم که همه انتقاد میکردن گفتم جناب ذکایی یک روز برمیگرده و باهمه تسویه میکنه که برگشتین ولی این راه حلش نیست چون چجوری ما با هیچی ثابت کنیم که ضرر کردیم

من پول بیست سهام رو واریز میکنم براتون
چون بهتون اعتماد دارم ولی اگه هم به دروغ گفته باشید ...
اطلاعات کارتتون رو اس ام اس کنید
پاسخ
سپاس شده توسط
(1395/5/7، 10:41 صبح)reza1368000 نوشته است:
(1395/5/7، 10:36 صبح)hassan07 نوشته است:

داداش لطفا به جای بقیه تصمیم نگیر خودت میگذری بگذر ولی شاید بقیه نخوان بگذرند و پولو لازم دارند  Majidonline_rose

سلام
چه فایده داره این حرفا  داداشم؟؟؟چطوی ثابت کنیم؟؟؟الان شما فقط سعی کن با نکست پاپا در تماس باشی و ازش بخواین که سایت. بیاره بالا..منم دارم تلاشمو میکنم

اطلاعات کارتتون رو ارسال کنید تا مبلغ بیست سهام رو ارسال کنم
مابقی دوستان هم ارسال کنند چون من به این انجمن سر نمیزنم دیگه
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام
یکی دو مورد بود فکر میکردم که لازمه به اونام فکر بشه

مگه همه کاربرای شما توی این انجمن هستن ؟

مورد بعدی اینکه تسویه به این معناا نیست که شما تا هر زمان تو سایت بودی هر کی برداشت زد همون برای شما باشه درستش این بود قبل واگذاری یه هفته زمان میزاشتید با تمام کاربرا تسویه کامل انجام میدادید بعد سایت رو واگذار میکردید نه اینکه همون روز حتی معاونتون هم خبر دار نبوده باشه...

در هر صورت فکر میکنم تنها راه تسویه حساب شما با کاربراتون بالا اوردن دوباره ی اطلاعات باشه و بس.

موفق باشید.
شکوه می کنند که آن معشوق ازلی اگر ما را دوست دارد
چرا خبر نمی دهد و چرا نامه نمی فرستد
پاسخ خداوند این است که تو نامه خوان نیستی
وگرنه من بر دوام نامه ها و طومارهای مفصل می نویسم
بر چهره بهار
و بر چهره پاییز
و بر چهره زمستان
و بر چهره تابستان
و بر چهره آسمان
و پیش از همه بر چهره آدمیان
Heart

دکتر حسین الهی قمشه ای

پاسخ
سپاس شده توسط
(1395/5/7، 10:55 صبح)aaazade نوشته است: سلام
یکی دو مورد بود فکر میکردم که لازمه به اونام فکر بشه

مگه همه کاربرای شما توی این انجمن هستن  ؟

مورد بعدی اینکه تسویه به این معناا نیست که شما تا هر زمان تو سایت بودی هر کی برداشت زد همون برای شما باشه درستش این بود قبل واگذاری یه هفته زمان میزاشتید با تمام کاربرا تسویه کامل انجام میدادید بعد  سایت رو واگذار میکردید نه اینکه همون روز حتی معاونتون هم خبر دار نبوده باشه...

در هر صورت فکر میکنم تنها راه تسویه حساب شما با کاربراتون بالا اوردن دوباره ی  اطلاعات باشه و بس.

موفق باشید.

سلام
سایت بالا هم بیاد میگن اینا بعد از واگذاری بوده نه قبل فقط پول سهام رو میدند
راستی به شما مگه نگفتند که خطشون رو واگذار کردن؟
این همون خط نیست؟

پاسخ
سپاس شده توسط
پول سهام منو جناب ذکایی واریز کردن...ایشالا که حساب جاری منو هم حل کنن

مبلغ 41 تومن بحساب واریز کردن جناب ذکایی
پاسخ
سپاس شده توسط
با سلام

بنده دارای 20 عدد سهام و 89000 تومان موجودی در حساب جاری با نام کاربری nasa20 داشتم.
پاسخ
سپاس شده توسط
با سلام مجدد

مبلغ سهام بنده واریز شد

با تشکر از جناب ذکایی

فقط یک مطلب به برخی قاضیان یک چشم اینجا

حکایت عجیبی است !

رفتار ما را خداوند می بیند و می پوشاند ،

مَردم نـمی بینند و فریـاد می زنند ..
پاسخ
سپاس شده توسط
(1395/5/7، 10:59 صبح)hassan07 نوشته است: سلام
سایت بالا هم بیاد میگن اینا بعد از واگذاری بوده نه قبل فقط پول سهام رو میدند
راستی به شما مگه نگفتند که خطشون رو واگذار کردن؟
این همون خط نیست؟

بله همون خط هست .
شکوه می کنند که آن معشوق ازلی اگر ما را دوست دارد
چرا خبر نمی دهد و چرا نامه نمی فرستد
پاسخ خداوند این است که تو نامه خوان نیستی
وگرنه من بر دوام نامه ها و طومارهای مفصل می نویسم
بر چهره بهار
و بر چهره پاییز
و بر چهره زمستان
و بر چهره تابستان
و بر چهره آسمان
و پیش از همه بر چهره آدمیان
Heart

دکتر حسین الهی قمشه ای

پاسخ
سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها نمايش ها آخرين ارسال
  تسلیت به اقای سرمدی shila30 1 139 1395/3/28، 01:39 عصر
آخرين ارسال: saeed
  مهم کسی خبر از ار تی ار و اقای مزروعی داره؟ shila30 9 515 1395/1/10، 09:51 صبح
آخرين ارسال: LIRAVI
  ذکایی اشغال شارلاتان hot 31 700 1394/8/6، 09:37 صبح
آخرين ارسال: shila30
  دلیل قرار گرفتن شماره معاون به جای مدیر mmazrooee 3 225 1394/4/28، 02:58 عصر
آخرين ارسال: mmazrooee
  دلیل عدم پرداخت های باکس 14؟ shila30 7 500 1394/4/19، 11:14 صبح
آخرين ارسال: sadevasari
Star دلیل قطعی چند ساعته امروز بلاگ باکس blagbux 0 73 1394/3/12، 05:44 عصر
آخرين ارسال: blagbux
  سر زدن اقای زارع به پنل مدیریت shila30 1 196 1394/2/5، 09:08 صبح
آخرين ارسال: kingtm
  اقای رحیم ابادی برگشت ولی..... shila30 7 535 1393/11/13، 10:08 عصر
آخرين ارسال: shila30

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران طراحی سایت پایگاه کسب درآمد اینترنتی ایران درآمد پی تی سی باکس پارسی سایت ارتش ظهور فروشگاه لایسنس و مجوز قانونی برای ویندوز و آنتی ویروس ها لگیت دانلود - مرجع دانلود رایگان خرید و فروش پرفکت مانی ، وبمانی ، بیت کوین کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی ایران راداایران رادا بازدید تایمرداربازدید تایمردار  	بک لینک رایگانبک لینک رایگان بازدید خارجیبازدید خارجی بهبود رتبه الکسابهبود رتبه الکسا بهبود رتبه در گوگلبهبود رتبه در گوگل پاپ آندرپاپ آندر خبر رپورتاژخبر رپورتاژ خرید بازدیدخرید بازدید طراحی سایتطراحی سایت سورفسورف فروش بک لینکفروش بک لینک لینک بیلدینگلینک بیلدینگ ورودی از گوگلورودی از گوگل