dollarkadeh ???? ????

سایت های کلیکی و گوگل و سورف اسکم :ialexa ...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... رنک کده ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از اقای ذکایی چه مقدار و به چه دلیل طلب دارید؟
مبلغ سهام بنده با موفقیت واریز شد.

با تشکر
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام مجدد
من با2یا3کارت بانکی افزایش موجودی یابازیافت انجام میدادم بنابراین متا سفانه باید برم ازدوسه بانک پیگیری کنم ولی چون واریزی ها به حساب بنده مربو ط به حساب خودم بود حداقل میتونم ثابت کنم که20تا سهام داشتم
طی چند برداشت 50000تومان که با کسر 10درصد سایت 45000تومان به حساب بنده واریز شده پس بنابراین 20تا سهام داشتم که این مبلغ واریز میشده
[تصویر:  6CDEQ.jpg]
[تصویر:  NerJj.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط
دوستانی که نمیبینند چند نفر اینجا به حقشون رسیدند رو باهاشون کار نداریم.
به نظرتون مسخره بازیه؟ اقای ذکایی اومده و داره پول بعضی ها رو میده و این برامون بسه.حتی یه نفر بتونه پولشو پس بگیره برامون کافیه.
باید کسی که بتونه مدرک بذاره.الان من بیام بگم صد هزار از اقای ذکایی میخوام یعنی اقای ذکایی باید پرداخت کنه؟
نخیر خیلی ها هستند که از همین موارد سوء استفاده میکنند.
شما دادگاه بری بگی حقمو میخوام دادگاه ازت مدرک نمیخواد؟باید مدرک داشته باشی که فلان چیز حق تویه.
شما راه بهتری به نظرت میرسه بگو....
حقتونو میخواین باید پیگیرش بشی. اقای ذکایی میگه اطلاعات هاست ندارم راست یا دروغش من کاری ندارم. نمیگم صد در صد راست میگه و نه میگم دروغ میگه.
شما حقتو میخوای اینجا مدرک بذار حقتو بگیر . پیگیر باش حقتو بگیر. دیدید بدون مدرک هم به یه نفر پرداخت کرد.
اقای ذکایی اومده میگه میخوام پرداخت کنم شما نمیگیری میگی نه باشه برای اون دنیا؟خنده دار واقعا.
راست و دروغ حرفهای اقای ذکایی رو کار ندارم. کسایی که میتونند حقشونو بگیرند ولی اقدام نمیکنند در اون دنیا هم حقی ندارند. اقای ذکایی که حفظ نکرده کی ازش سهام خرید.
الان که برگشته بگین این مقدار میخوام نداد بذارید اون دنیا.

در ضمن اقای ذکایی حسن اقا و اقای زرکش کد سایت پاپ اپ شما رو به خاطر شناختی که از شما داشتند در سایتشون گذاشته بودند. و این به اونها ربطی نداره که قبل از اینکه به حداقل برداشت رسیدند شما تصمیم گرفتی سایت رو بفروشی.
همون میزان که درامدشون بوده رو باید واریز کنی.
حداقل واریزی شما ده تومان بوده این دوستان به حداقل رسیده بودند طبق گفته خودشون.
حالا چطور شده بهشون پرداخت نشده رو نمیدونم. ولی گیریم به حداقل نرسیده بودند.به نظرم بهتره برای هر کدومشون ده هزار واریز کنید. چون اگر این دوستان اشتباه نکرده باشند باز هم به درصدی از درامدشون برسند و اگر اشتباه کرده باشند هم مشکلی پیش نمیاد شما هزار یا دو هزار اضافه تر پرداخت کنید. عوض کد تبلیغات پاپ اپ بیشتر از زمان واگذاری در سایتشون بوده و این دوستان اونجا ضرر کردند.
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام آقای ذکایی

بنده هم 20 سهام خریده بودم. ولی خب تصویری از صفحه کاربریم ندارم. تقریبا اولین کاربر از خریدارهای سهام بودم. اگه مایل بودین گردش حساب بانکی خودم رو بهتون میفرستم. دیگه خودتون هر چی صلاح دونستید عمل کنید.
پی تی سی یعنی باکس جرقه ایرانی

پاسخ
سپاس شده توسط
برای افرادی که از شما هاست خریدند خودتون به برلیان هاست پیام بدید و ازشون بخواین هاست این دوستان رو برگردونند.  و خودتون پیگیر رفع این مشکل باشید.
یکی از دوستان گفتند میشه ایمیل رو هک کرد. شما ایمیل جدید رو میتونید بدست بیاری تا هک کنند؟
پاسخ
سپاس شده توسط
(1395/5/7، 12:13 عصر)admin نوشته است: دوستانی که نمیبینند چند نفر اینجا به حقشون رسیدند رو باهاشون کار نداریم.
به نظرتون مسخره بازیه؟ اقای ذکایی اومده و داره پول بعضی ها رو میده و این برامون بسه.حتی یه نفر بتونه پولشو پس بگیره برامون کافیه.
باید کسی که بتونه مدرک بذاره.الان من بیام بگم صد هزار از اقای ذکایی میخوام یعنی اقای ذکایی باید پرداخت کنه؟
نخیر خیلی ها هستند که از همین موارد سوء استفاده میکنند.
شما دادگاه بری بگی حقمو میخوام دادگاه ازت مدرک نمیخواد؟باید مدرک داشته باشی که فلان چیز حق تویه.
شما راه بهتری به نظرت میرسه بگو....
حقتونو میخواین باید پیگیرش بشی. اقای ذکایی میگه اطلاعات هاست ندارم راست یا دروغش من کاری ندارم. نمیگم صد در صد راست میگه و نه میگم دروغ میگه.
شما حقتو میخوای اینجا مدرک بذار حقتو بگیر . پیگیر باش حقتو بگیر. دیدید بدون مدرک هم به یه نفر پرداخت کرد.
اقای ذکایی اومده میگه میخوام پرداخت کنم شما نمیگیری میگی نه باشه برای اون دنیا؟خنده دار واقعا.
راست و دروغ حرفهای اقای ذکایی رو کار ندارم. کسایی که میتونند حقشونو بگیرند ولی اقدام نمیکنند در اون دنیا هم حقی ندارند. اقای ذکایی که حفظ نکرده کی ازش سهام خرید.
الان که برگشته بگین این مقدار میخوام نداد بذارید اون دنیا.

در ضمن اقای ذکایی حسن اقا و اقای زرکش کد سایت پاپ اپ شما رو به خاطر شناختی که از شما داشتند در سایتشون گذاشته بودند. و این به اونها ربطی نداره که قبل از اینکه به حداقل برداشت رسیدند شما تصمیم گرفتی سایت رو بفروشی.
همون میزان که درامدشون بوده رو باید واریز کنی.
حداقل واریزی شما ده تومان بوده این دوستان به حداقل رسیده بودند طبق گفته خودشون.
حالا چطور شده بهشون پرداخت نشده رو نمیدونم. ولی گیریم به حداقل نرسیده بودند.به نظرم بهتره برای هر کدومشون ده هزار واریز کنید. چون اگر این دوستان اشتباه نکرده باشند باز هم به درصدی از درامدشون برسند و اگر اشتباه کرده باشند هم مشکلی پیش نمیاد شما هزار یا دو هزار اضافه تر پرداخت کنید. عوض کد تبلیغات پاپ اپ بیشتر از زمان واگذاری در سایتشون بوده و این دوستان اونجا ضرر کردند.

کسایی که میگن من چشم دیدن این که کاربرا دارن پولشونو میگیرن رو کاری بهشون ندارم بگن مهم نیست بله من یه چشم قضیه رو میبینم
به اون 10 تومنی هم که با منت باشه نیازی ندارم حق کسی رو با منت گذاشتن به سرش بدی مثل اینه به گدا پول دادی
اگه مدیر نکست پایا سایت رو خریده چرا اطلاعات هویز سایت های نکست پایا و نکست پاپ اپ با اذ نت فرق داره؟
چرا شماره اون کسی ک سایت رو خریده اصلا داده نمیشه؟
چرا مدرکی نیست که گفته بشه سایت انتقال داده شده و بعد از ما سند می خواهید که بگیم انتقالی صورت گرفته نشده؟
نه اسم طرف میاد و نه شماره طرف داده میشه

پاسخ
سپاس شده توسط nokan
من نمیدونم داری چرت و پرت میگی
جواب نمیده یعنی چی غلط میکنه جواب نمیده

شماره اش رو بذار اینجا 10 تا کاربر زنگ بزنن بگن پولمون رو میخوایم جواب میده

شرو ور داری میگی دیگه

هی زرت زرت هم از انجمن خداحافظی نکن با قدرت برمیگردی دوباره

این همه طلب دارن ازت یه بهونه پیدا کردی که مدرک نشون بده مدرک !

بهونه خوبی پیدا کردی دیگه ،

هر کاری میخوای بکنی بکن ، اطلاعات دیتابیش و بک آپ رو باید پس بگیری شهر هرت نیست که یارو جواب نده شماره و اطلاعاتش رو بذار اینجا تا کاربرا زنگ بزنن

فقط ادعا ، ادعا میکنی میخوای پول بدی ؟

داداش تسویه اون نیست که تو کردی ، اون یه چیز دیگه است

تسویه این بود که من صفحه صفحه کاربران رو چک کردم و موجودیشون رو بدون اطلاع خودم تا 500 تک تومن هم تسویه کردم

خودتو داری گول میزنی ؟؟؟ یک روز بعد از واگذاری توی صفحه اثبات پرداختی ها 200 هزار تومن پرداخت منتظر بالا اومد

نکنه این 200 تومن توی یک روز کاربرا درآوردن ؟؟

مضحک خنده دار Vcp smilies 29
پاسخ
سپاس شده توسط hassan07
اینم به نحوی اثبات این امار سایت پاپکده هست سایت شما مقداری هم بیشتر پاپ اپ و پاپ باکس میشماره طبق همین امار هم که حساب کنیم از 10تیر معادل 1/712016 که شما با من تا روز قبلش رو تسویه کردی تا 17تیر که به گفته خودتون واگذار شده که شک دارم البته!!! حدود 1800تومان پاپ باکس باز شده که با احتساب درامد 5برابری سایت شما میشه 9هزار تومن +تعداد بیشتر پاپ اپ و پاپ باکس باز شده سایت شما+پاپ اپ همون 11600که حدودی گفتم و فکر کنم بیشتر بود میشه پس دروغگو خودتون تشریف دارید(چون گفتم بعد اعلام شما نسبت به واگذاری کد رو برداشتم ولی ظاهرا باور نکردید) !!!
تعداد پاپ باکس و پاپ اپ باز شده این هفته که تازه به دلیل اینکه فاکت دو روز خراب بود امار نصف شده هم معلومه که تمت هفته ها به همین منواله
نکته جالب بعدی هم اینکه تا تاریخ 17تیر من از سایت پاپکده حدود 7هزار تومان (که البته بیشتره ولی به پایین رند شده که چون دقیق نیست نگن دروغ میگه) درامد داشتم که سایت شما 5برابر درامد داشته که میشه 35هزار تومان ولی من یکبار 16هزار تومان دریافت کردم و این بار هم 11600میشه 27600تومان که این نشون میده با اینکه تعداد باز شده ها رو بیشتر میزد ولی ایرادی در محاسبه وجو داشته
در ضمن1:اگر ایرادی در محاسبات دارم خوشحال میشم تصحیح کنید Giggle
در ضمن2:اگر مبلغ رو دادید که خوشبحالتون اگر هم ندادید دوستان خواستند حلال کنند ولی من حلال نمیکنم و در اون دنیا خدمتتون هستم Majidonline_rose
در ضمن3:اگر هنوز هم قبول ندارید باید این مبلغ رو بدید و میگید نکست پایا باید بده اطلاعاتشون رو قرار بدید البته اگر وجود داشته باشه چون ظاهرا این هم دروغ بوده اطلاعات هویز نکست پایا و تمامی سایت هاشون با اطلاعات هویز اذپاپ متفاوته!!!!
[تصویر:  esbat.png]
پاسخ
سپاس شده توسط hassan07 ، ardeshir
سلام خدمت خانم شمس
بنده به درخواست شما به برلیان هاست هم تیکت دادم و قرار شد که 48 ساعت اکانت ها رو فعال کنند
در مورد آقای بیرام و زرکش برای آقای زرکش 5000 تومان که احتمالا زمان قبل از واگذاری بوده این مبلغ واریز شد براشون اما آقای بیرام اعتقاد دارن بنده کلاهبردارم و کلاهبردارا هم مبلغی واریز نمی کنند
در مورد کاربران هم با اکثر سرمایه گزاران اصلی , سهام هاشون خریده شد که به شرح زیر هست:
1-MHAKBARI
2-ramsar
3-ardeshir
4-vegas
5-nasa20
6-reza1368000
7-toto
8-siavash58_ma
9-alizarkesh
و چندتا دیگه ممکنه که جا افتاده باشن
ضمنا دوستان میتونن برای ارتباط با مدیر جدید سایت , آقای محمودزاده , در ساعات کاری با شماره های ۸۸۰۴۴۱۴۴ و ۸۸۰۵۵۲۱۰ تماس بگیرند و بگن که به مدیریت وصل کنند
ضمنا اطلاعات هوایز به این دلیل یکی نیست که اون شرکت یه کارمند نداره و ممکنه متفاوت باشه
میتونید تماس بگیرید و پیگیری کنید و یا از طریق خود نکست پایا و ... پیگیری کنید
ممنون میشم خانم شمس هم شماره بنده رو در اول پست قرار بدن تا اگه کسی دیگه هم دید بتونه اس بده و سهامش پیگیری بشه و توی گروه تلگرامتون هم اعلام کنید
در مورد جاری و ... هم ایشالا به زودی یه دیتابیس جور می کنم و اطلاع میدم
موفق باشید دوستان
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگی است چه باشی و چه نباشی
پاسخ
سپاس شده توسط MHAKBARI ، siavash85_ma
راستی این پست هم هست که من نزاشتم:
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگی است چه باشی و چه نباشی
پاسخ
سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها نمايش ها آخرين ارسال
  تسلیت به اقای سرمدی shila30 1 195 1395/3/28، 01:39 عصر
آخرين ارسال: saeed
  مهم کسی خبر از ار تی ار و اقای مزروعی داره؟ shila30 9 608 1395/1/10، 09:51 صبح
آخرين ارسال: LIRAVI
  ذکایی اشغال شارلاتان hot 31 1,465 1394/8/6، 09:37 صبح
آخرين ارسال: shila30
  دلیل قرار گرفتن شماره معاون به جای مدیر mmazrooee 3 319 1394/4/28، 02:58 عصر
آخرين ارسال: mmazrooee
  دلیل عدم پرداخت های باکس 14؟ shila30 7 574 1394/4/19، 11:14 صبح
آخرين ارسال: sadevasari
Star دلیل قطعی چند ساعته امروز بلاگ باکس blagbux 0 105 1394/3/12، 05:44 عصر
آخرين ارسال: blagbux
  سر زدن اقای زارع به پنل مدیریت shila30 1 241 1394/2/5، 09:08 صبح
آخرين ارسال: kingtm
  اقای رحیم ابادی برگشت ولی..... shila30 7 630 1393/11/13، 10:08 عصر
آخرين ارسال: shila30

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران طراحی سایت پایگاه کسب درآمد اینترنتی ایران درآمد پی تی سی باکس پارسی سایت ارتش ظهور فروشگاه لایسنس و مجوز قانونی برای ویندوز و آنتی ویروس ها لگیت دانلود - مرجع دانلود رایگان خرید و فروش پرفکت مانی ، وبمانی ، بیت کوین کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی