dollarkadeh ???? ????
??? ????? ?? ?????? ??????

سایت های کلیکی و گوگل اسکم :پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از اقای ذکایی چه مقدار و به چه دلیل طلب دارید؟
در این پست مبلغی که از اقای ذکایی طلب دارید رو اعلام کنید به همراه دلیل. یعنی برای چی این مبلغ رو میخواین.
اگر مدرک دارید مدرکتون رو هم بذارید.
اقای ذکایی اگر ادعا میکنند کلاهبردار نیستند باید با پولی که از نکست پایا گرفتند با کاربران تسویه کنند.
این تاپیک رو متشنج نکنید فقط کسی که پول میخواد پست بذاره و اقای ذکایی جواب بده.
پست های نامربوط حذف میشود.
پاسخ }
سپاس شده توسط alisedaghat
irpop
سلام
[تصویر:  7q2foqopyqj9frd26hco.jpg]

p30seo
پاسخ }
سپاس شده توسط nokan
irpop
(1395/5/6، 10:00 عصر)hassan07 نوشته است: سلام

سلام
ممنون از خانم شمس برای تاپیک
مبلغ و ... نیاز به گفتن نیست که چند فروخته شده
در مورد مبلغ آقای بیرام این مبلغ بعد از واگذاری سایت هست و مسولیت با من نیست
موفق باشید
هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم
اندوه بزرگی است چه باشی و چه نباشی
پاسخ }
سپاس شده توسط ardeshir
irpop
با تشکر از خانم شمس بابت ایجاد تاپیک
ممنون از بازگشت شما جناب ذکایی
منم اصلا احتمال حذف سایت توسط اون شرکت رو نمیدادم بخواهم از پروفایل حساب کاربریم دائم تصویر تهیه کنم و به شما اعتماد داشتم و دارم چون الان قاطعانه برگشتید برای تسویه حساب با اعضا
من خیلی گشتم والا اما تصاویری که ذخیره کردم برای قبل هست.
من آخرین تصویری که از 20 سهم که خریداری کردم رو دارم پیوست میکنم. (تعداد سهام : 20 عدد)
(در تصویر دوم 10 سهم در مرتبه اول خریداری کردم رو فقط تصویر ازش داشتم و 10 سهم هم بعدا خریداری کردم و شما هم تا اطلاع ثانوی سهام رو اجازه بازخرید به هیچ یک از اعضا ندادید که تو این مدت منم نمیتونستم بازخرید کرده باشم.)

[تصویر:  sahm.jpg]

[تصویر:  %D8%B3%D9%87%D8%A7%D9%85.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط ardeshir ، Alizke
irpop
من با نام کاربری reza1368000 در اذ نت عضو بودم

22 تا سهام داشتم

80 تومن حساب جاریم بود دقیق یادمه

79 عدد زیرمجموعه اجاره ای داشتم که حدود 18 روز از تازیخشون مونده بود

این طلبم مال اون زمانی بود که سایت 3 روز بالا نمیومد که بعدش جناب ذکایی اومدن و گفتن سایت رو واگذار کردم
پاسخ }
irpop
من هم حدود 11600تومان موجودی در اذ پاپ داشتم و زمان اعلام واگذاری هم کد رو از سایتم برداشتم چون تصورم این بود که قاعدتا باید تسویه بشه و بعد واگذار بشه که نشد
گفتم اگر تسویه شد مجدد با گروه جدید همکاری میکنم که...
پاسخ }
irpop
دوستان شماره کارت + شماره شبا رو هم بدید
ضمنا خاطرم هست که آخرین قیمت بازخرید سهام 2100 تومان بود و آقای اکبری هم اعلام کردند عکس مال قبل بوده
ممنون میشم کاربر رضا هم سند دقیق ارائه کنن چون تسویه حساب مستلزم اینه که ببینیم چقدر برداشت شده و چقدر سرمایه گزاری شده
در مورد زیرمجموعه هم دون شدن سایت و باقی موندن عمر اونا بعد از واگذاری هست و باید از طریق مدیریت جدید پیگیری بشه
اما بقیه موارد مثل سهام و ... بر عهده من هست
اینو هم بگم طبق قوانین تسویه حساب ، تسویه حساب انجام میشه
یعنی:
1-کارمزد برداشت سایت که 10% بودش از موجودی مبلغ کم میشه
2-اگه حاصل جمع سرمایه گزاری-برداشت مثبت شد ، این کاربران ضرر نکرده اند و 4% از کلیه حساب های سایت جمع شده و به آنها واریز میشه
3-اگر حاصل فرمول بالا منفی شد ، کاربر ضرر کرده است و حاصل تفریق + 4% کلیه حساب ها به وی واریز می شود ، به جز تبلیغات و امتیاز
یکسری موارد دیگه هم بود مثل مدت زمان فعالیت و ... که دیگه اینجا معنی نداره
آقای زرکش هم موجودیشون بعد از واگذاری هست چرا که در زمان واکذاری تمام برداشت ها واریز شد
موفق باشید
پاسخ }
سپاس شده توسط ali
irpop
(1395/5/6، 10:25 عصر)Alizke نوشته است:

سلام
موفق باشید

آخرین واریز شما برای من در روز 14 بود که در تاریخ 18 اعلام کردی سایت واگذار شد درسته ؟
یعنی من اگه خود 18 و 14 حساب نکنیم 3 روز وقت داشتم کسب درآمد کنم من روزانه از 4500 الی 5000 از سایت شما کسب درآمد داشتم
آخرین واریزتون هم 17 ام بود اما فکر کنم ظهر انجام دادین درسته؟
زمانی میگن تسویه کامل که کسی دیگه براش پاپ باکس و پاپ اپ باز نشه و شما واریز کرده باشین همه رو نه اینکه شما فقط به کسایی که به حدافل برداشت رسیدند رو واریز کنید .
خلاصه اگر 4000 هم درآمد روزانه حساب کنیم در 3 روز میشه مبلغ 12000 تومن قبل از واگذاری و بقیه هم به قول خودتون پای نکست پایا

p30seo
پاسخ }
سپاس شده توسط aaazade
irpop
(1395/5/7، 08:43 صبح)hassan07 نوشته است:
(1395/5/6، 10:25 عصر)Alizke نوشته است:

سلام
موفق باشید

آخرین واریز شما برای من در روز 14 بود که در تاریخ 18 اعلام کردی سایت واگذار شد درسته ؟
یعنی من اگه خود 18 و 14 حساب نکنیم 3 روز وقت داشتم کسب درآمد کنم من روزانه از 4500 الی 5000 از سایت شما کسب درآمد داشتم
آخرین واریزتون هم 17 ام بود اما فکر کنم ظهر انجام دادین درسته؟
زمانی میگن تسویه کامل که کسی دیگه براش پاپ باکس و پاپ اپ باز نشه و شما واریز کرده باشین همه رو نه اینکه شما فقط به کسایی که به حدافل برداشت رسیدند رو واریز کنید .
خلاصه اگر 4000 هم درآمد روزانه حساب کنیم در 3 روز میشه مبلغ 12000 تومن قبل از واگذاری و بقیه هم به قول خودتون پای نکست پایا

زمانی که واگذاری انجام شده بود کلیه حد نصاب ها واریز شد و واگذاری هم 17 بود و مبالغی که حد نصاب نبودند قابل واریز نبودند و بعد از اینکه به حد نصاب رسیده سایت واگذار شده بوده و  مسئولیت با بنده نیست دیگه
موفق باشید
پاسخ }
سپاس شده توسط
irpop
(1395/5/7، 06:18 صبح)Alizke نوشته است: دوستان شماره کارت + شماره شبا رو هم بدید
ضمنا خاطرم هست که آخرین قیمت بازخرید سهام 2100 تومان بود و آقای اکبری هم اعلام کردند عکس مال قبل بوده
ممنون میشم کاربر رضا هم سند دقیق ارائه کنن چون تسویه حساب مستلزم اینه که ببینیم چقدر برداشت شده و چقدر سرمایه گزاری شده
در مورد زیرمجموعه هم دون شدن سایت و باقی موندن عمر اونا بعد از واگذاری هست و باید از طریق مدیریت جدید پیگیری بشه
اما بقیه موارد مثل سهام و ... بر عهده من هست
اینو هم بگم طبق قوانین تسویه حساب ، تسویه حساب انجام میشه
یعنی:
1-کارمزد برداشت سایت که 10% بودش از موجودی مبلغ کم میشه
2-اگه حاصل جمع سرمایه گزاری-برداشت مثبت شد ، این کاربران ضرر نکرده اند و 4% از کلیه حساب های سایت جمع شده و به آنها واریز میشه
3-اگر حاصل فرمول بالا منفی شد ، کاربر ضرر کرده است و حاصل تفریق + 4% کلیه حساب ها به وی واریز می شود ، به جز تبلیغات و امتیاز
یکسری موارد دیگه هم بود مثل مدت زمان فعالیت و ... که دیگه اینجا معنی نداره
آقای زرکش هم موجودیشون بعد از واگذاری هست چرا که در زمان واکذاری تمام برداشت ها واریز شد
موفق باشید

ممنون از شما جناب ذکایی

منم در کل 285 هزار تومان برداشت و 315 هزار تومان هم سرمایه گذاری کرده بودم. ما به التفاوتش میشه 30 هزار تومان + 20 سهم

دوستان پس از واریز مبلغ برای شفاف سازی همین جا اعلام می کنم.
پاسخ }
سپاس شده توسط
irpop

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها نمايش ها آخرين ارسال
  تسلیت به اقای سرمدی shila30 1 200 1395/3/28، 01:39 عصر
آخرين ارسال: saeed
  مهم کسی خبر از ار تی ار و اقای مزروعی داره؟ shila30 9 624 1395/1/10، 09:51 صبح
آخرين ارسال: LIRAVI
  ذکایی اشغال شارلاتان hot 31 1,610 1394/8/6، 09:37 صبح
آخرين ارسال: shila30
  دلیل قرار گرفتن شماره معاون به جای مدیر mmazrooee 3 322 1394/4/28، 02:58 عصر
آخرين ارسال: mmazrooee
  دلیل عدم پرداخت های باکس 14؟ shila30 7 589 1394/4/19، 11:14 صبح
آخرين ارسال: sadevasari
Star دلیل قطعی چند ساعته امروز بلاگ باکس blagbux 0 110 1394/3/12، 05:44 عصر
آخرين ارسال: blagbux
  سر زدن اقای زارع به پنل مدیریت shila30 1 251 1394/2/5، 09:08 صبح
آخرين ارسال: kingtm
  اقای رحیم ابادی برگشت ولی..... shila30 7 649 1393/11/13، 10:08 عصر
آخرين ارسال: shila30

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
??? ????? ?? ?????? ??????

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران درآمد پی تی سی باکس پارسی خرید و فروش پرفکت مانی ، وبمانی ، بیت کوین کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا