انجمن باکسی سرمایه گذاری در هیچ سایتی را پیشنهاد نمیکند مراقب باشید و تا جاییکه ممکن هست از سرمایه خود سایت ها استفاده کنید

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود . هر گونه حدس و گمان در مورد سایت ها و تهمت و افترا بسرعت حذف می شود .

امتیاز موضوع:
  • 38 رای - 2.37 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجی هایپ قمار هست
سلام

هایپ غیرقانونی هست و از لحاظ شرعی هم حرام هست

این که میگید تو چه سایتی باید پول گذاشت و تو چه سایتی نباید گذاشت و ... این همش اساس و بنیان خاصی نداره و کاملاً کار بیهوده ای هست

پول باید از راه کار کردن به دست بیاد، معنی کار یعنی شما براش زحمت بکشی ، کسی که برای بدست آوردن پول زحمت نمی کشه و عملاً کاری انجام نمیده کارش کار محسوب نمیشه

توجه کنید اینکه میگید فن و قلق داره و باید بدونی که توی چه سایت هایی چطور کار کنی این کار محسوب نمیشه

همچنین شما پولت رو میذاری و نمیدونی داره در چه راهی سرمایه گذاری میشه ، با این جمله که میگی به من ربطی نداره ، خودتو خلاص می کنی و درحقیقت ممکنه پولت در راه نامشروع و یا ضد دین و کشورت سرمایه گذاری بشه که باز هم داری کار غیرقانونی و حرام انجام میدی

داخل این انجمن و حتی خود کسانی که هایپ می کنند خیلی ها هستن که خودشون قمار بودن هایپ رو قبول دارند

هایپ کار کردن فقط کار یه سری آدمهای زالو و احمقی هست که هیچ استعدادی ندارن و فقط میتونن از راه حرام اونم 2-3 تومن 2-3 تومن سود بدست بیارن
که معلوم نیست این سود از کجاست و چگونه

همچنین خوشونم گول میزنن که کارشون قانونی و حلاله

دقیقاً مثل فارکــس که حتی اسمشم هم فیلتر کردن ، این هایپ هم به همین صورت در موردش تصمیم گیری میشه و عملاً همه سایت هایی که موضوع هایپ دارند فیلتر می شند

----

نظرات بنده کلی بود و اشاره به شخص خاصی ندارد
و فقط در محدوده نظر خلاصه میشه
}}}
سپاس شده توسط payam20 ، ardeshir ، aaazade
سپاس از نظر شخصیتون که در نظرسنجی فرمودید

}}}
سپاس شده توسط
(1395/5/25، 05:36 عصر)nokan نوشته: پول باید از راه کار کردن به دست بیاد، معنی کار یعنی شما براش زحمت بکشی ، کسی که برای بدست آوردن پول زحمت نمی کشه و عملاً کاری انجام نمیده کارش کار محسوب نمیشه
یعنی اگه کسی پولشو بزاره توی بانک و هر ماه سودشو ببره از نظر شما چه حکمی داره؟؟؟
آخرین ایردراپ ها در کانال  Giant_airdrop@
}}}
سپاس شده توسط payam20 ، newshyip.com ، aaazade
سلام

هایپ غیرقانونی هست و از لحاظ شرعی هم حرام هست
[عکس: 468x60-3.gif]

}}}
سپاس شده توسط payam20 ، mohamad_29 ، ardeshir ، aaazade
کاربر سعید جوابت هیچ سودی نمیکنم خخخ خوشم باشم عزیز به زودی رایانه میخرم سودی که دد پیش خواهم گرفت بیشتر از پول جیب سالانه اته?? درحال گفت گو یه شرکت برای درست کردن آموزش امنیت وب سایت شخصی هستیم که شرکتم خارجی هست اگر گفت گوم تمام بشه من جیب سالیانه ات میزتم اگر نشه با طراحی قالب و آموزش ها و درست کردن نزم افزار پولی خوبی میزنم به زودی گفت گوی با کاربر پیام خواهم داشت به احتمالا 80درصد روش ایشون واسه فروش بزارم راستی تابستان منج میجسبه هوا گرم زده به سرت بیا بازی کنیم
اشتباه کنید

از اشتباهات تان درس بگیرید

به آن ها بخندید و به حرکت ادامه دهید

حتے یک دقیقه راهم براےچیزهایےکه نمیتوانید

کنترل کنید به هدر ندهید..
}}}
سپاس شده توسط payam20
(1395/5/25، 07:14 عصر)jusfer نوشته:
(1395/5/25، 05:36 عصر)nokan نوشته: پول باید از راه کار کردن به دست بیاد، معنی کار یعنی شما براش زحمت بکشی ، کسی که برای بدست آوردن پول زحمت نمی کشه و عملاً کاری انجام نمیده کارش کار محسوب نمیشه
یعنی اگه کسی پولشو بزاره توی بانک و هر ماه سودشو ببره از نظر شما چه حکمی داره؟؟؟

سلام ، بعضی مراجع این رو هم قبول ندارند و حرام تلقی می کنند
همچنین خیلی ها هم به همین دلیل پول رو بانک نمیذارند

ولی جدا از مشکل شرعی ، حداقل اینکار قانونی هست و معتبر و تأیید شده توسط دولت
}}}
سپاس شده توسط payam20 ، ardeshir ، aaazade
من کار شریکی رو قبول دارم.
مثلا دو نفر با هم تصمیم بگیرند فروشگاه بزنند و کار از یه نفر سرمایه از یه نفر دیگه.
اینطوری از لحاظ شرعی هم خوبه چون باعث میشه پول در گردش باشه و کسایی که پولی ندارند بتونند کار کنند
و حتما باید هر دو طرف در سود و زیان شریک باشند. چون اگر کسی که پول داده بگه من به سود و زیان کار ندارم و اون شخص دیگه باید حتما در هر ماه فلان مبلغ بده این میشه ربا.
اگر هر دو در سود و زیان شریک باشن خوبه.
دوستانی که میگن هایپ حلاله به خاطر موضوع بالا میگن حلاله.
ولی من میگم چون نمیدونیم پولمون کجا استفاده میشه حرامه.طبق گفته دوستمون شاید در راه خلاف استفاده بشه ضد اسلام. ضد مملکت.
برای همین من معتقدم حرامه
}}}
سپاس شده توسط payam20 ، aaazade
در مورد بانک به نظرم درسته نمیدونیم پولمون کجا سرمایه گذاری میشه ولی حداقل میدونیم در راه خلاف مصرف نمیشه. دولت ناظره. اگر مصرف هم بشه احتمالش خیلی کمه.
و از طرف دیگه اینکه زیانش به ما نمیرسه شک برانگیزه.
ولی میشه اینطور توجیه کرد چون ما در همین جامعه هستیم 
اگر دولت کم بیاره به ما زیان میرسه
اگر جامعه مون به مشکل بخوره به ما زیان میرسه. 
بانک به ما سود میده و از اونطرف خودش زیان کرده و ورشکسته میشه. خب این یه زیان به جامعه است و ما هم زیان میبینیم.
پس درسته در زیان مالی شریک نیستیم ولی از اونطرف زیان های دیگه ای میبینیم.
پس میشه اینطوری توجیهش کرد که حلاله
}}}
سپاس شده توسط aaazade
(1395/5/26، 10:08 صبح)admin نوشته: در مورد بانک به نظرم درسته نمیدونیم پولمون کجا سرمایه گذاری میشه ولی حداقل میدونیم در راه خلاف مصرف نمیشه. دولت ناظره. اگر مصرف هم بشه احتمالش خیلی کمه.
و از طرف دیگه اینکه زیانش به ما نمیرسه شک برانگیزه.
ولی میشه اینطور توجیه کرد چون ما در همین جامعه هستیم 
اگر دولت کم بیاره به ما زیان میرسه
اگر جامعه مون به مشکل بخوره به ما زیان میرسه. 
بانک به ما سود میده و از اونطرف خودش زیان کرده و ورشکسته میشه. خب این یه زیان به جامعه است و ما هم زیان میبینیم.
پس درسته در زیان مالی شریک نیستیم ولی از اونطرف زیان های دیگه ای میبینیم.
پس میشه اینطوری توجیهش کرد که حلاله

بانک میاد پول منو شما رو به چند نفر دیگه با سود مثلا 14 درصد وام میده بعد همون درصدی که از فرد میگیره رو میاد یکمش رو به ما میده
پس ضرر که نمی کنه هیچ سود هم میکنه
قبول دارم به بعضی ها وام میلیاردی میده و اونام پس نمی دن و این ضرره و اگه قراره ضرر بدین کل پولتون میپره Vcp smilies 29 Vcp smilies 29
}}}
سپاس شده توسط ardeshir ، payam20 ، aaazade
(1395/5/26، 10:14 صبح)hassan07 نوشته: بانک میاد پول منو شما رو به چند نفر دیگه با سود مثلا 14 درصد وام میده بعد همون درصدی  که از فرد میگیره رو میاد یکمش رو به ما میده
پس ضرر که نمی کنه هیچ سود هم میکنه
قبول دارم به بعضی ها وام میلیاردی میده و اونام پس نمی دن و این ضرره و اگه قراره ضرر بدین کل پولتون میپره Vcp smilies 29  Vcp smilies 29
راست میگی Giggle
}}}
سپاس شده توسط

کاربرانی که از این موضوع دیدن کرده اند ؟
1کاربر از این موضوع دیدن کرده اند :
aramis5 (1398/6/13, 07:49 صبح)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی سورفسورف مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین