انجمن باکسی سرمایه گذاری در هیچ سایتی را پیشنهاد نمیکند مراقب باشید و تا جاییکه ممکن هست از سرمایه خود سایت ها استفاده کنید

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود . هر گونه حدس و گمان در مورد سایت ها و تهمت و افترا بسرعت حذف می شود .

امتیاز موضوع:
  • 48 رای - 2.56 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
041هاست کلاهبردار
سلام و عرض ادب

مواظب این سایت باشید هزینه گرفته از یک بنده خدائی که سایت تحویل بده و متاسفانه فراری شده جوابگو نیست

http://041host.ir/

سایت دوم کمپانی ادعا آقای حسن پور :

http://www.alexaranking.ir/

الکسای خودش 24000 هزاره میخواد الکسای مردم رو خوب کنه والا Vcp smilies 29
پاسخ }}}
سپاس شده توسط nokan ، hassan07
لطفا اگر مدرک دارید مدرک ارائه کنید در غیر صورت اگر صاحب سایت درخواست حذف تاپیک کنه حذف میشه
پاسخ }}}
سپاس شده توسط aaazade
یه روز با مدیرش حرفم شد گفت تیم حقوقی ما از تون شکایت میکنه . بهش گفتم شکایت کن تا بهت بگم منم اشنا دم کلفت تو تهران زیاد دارم .
فروش اعتبار سورف ماهان سورف (اعتبار موجود 5000)

پاسخ }}}
سپاس شده توسط
(1395/6/5، 10:36 عصر)saeed نوشته: یه روز با مدیرش حرفم شد گفت تیم حقوقی ما از تون شکایت میکنه . بهش گفتم شکایت کن تا بهت بگم منم اشنا دم کلفت تو تهران زیاد دارم .

ببینین کسی با من هنوز صحبت نکرده و کسی تهدید نکرده.
ولی روال این سایت اینه که با مدرک حرف بزنیم.
 اگر نه من نمیتونم بگم حق با کیه و باید پست پاک بشه اگر شاکی داشت
پاسخ }}}
سپاس شده توسط aaazade ، mohamad_29
سلام خانم شمس

هیچ مشکلی نیست تاپیک حذف شود یا ویرایش شود به عنوان مشکوک ، چندین نفر شاکی دارند که یکیشون خانمی هستن نزدیک به 6 میلیون به این آقا دادند و اعلام کردن ازشون حتی شکایت قانونی هم کردن ، این مطلب باب هشدار زده شد که دوستان بفهمند و اطلاع رسانی شود

اگر صلاح میدانید که حذف کنید و به دیگر دوستان هشدار دهید که سمت سایت های ایشان نروند ، چون اطلاع پیدا کردیم هم سایت باکس دارند هم سایت هاست و سایت افزایش بازدید که رتبه خود الکسا رنکینگ 24000 ایرانه چطوری میخواد یه سایت رو رتبشو خوب کنه خدا میداند!!!!!!!!

سربلند و پیروز باشید Majidonline_rose
پاسخ }}}
سپاس شده توسط ardeshir