dollarkadeh ???? ????
???? ??? ???? ???

قیمت خرید هر بیت کوین: ریال     |     قیمت فروش هر بیت کوین: ریال    

بهترین سایت های سرمایه گذاری

شروع اصولی کسب درآمد اینترنتی

نظر سنجی سراسری سایت های باکس

قوانین امضا

دوستان عزیزی که سایت معرفی میکنند لطفا نام سایت را درعنوان ذکر کنند تا کاربران جدیدتر سایت تکراری معرفی نکنند.

سایت های اسکم اخیر : میراکس باکس /اپل باکس /شارژباکس/ ایرانی باکس/ رنک کده /پی تی سی کارنو/ آذرباکس /ادزپی تی سی باکس / باکس 1

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخطار به کاربران آذرباکس
نقل قول: سلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)

چند وقتی است که تعدادی از کاربران دیگر درخواست برداشت انجام نمیدهند و فقط با تبدیل کردن امتیازات و حسابهای جاریبه سپرده در پی خرید انواع آگهی های موجود در سایت هستند.
این حرکت ناپسند از طرف کاربران درحال وارد کردن ضربهبه سایت آذرباکس و کاربرانی که چشم امیدشان به درآمد از این سایت است.

باصبر و شکیبایی که گروه آذرباکس در پیش گرفته تا بحال صبر کردیم تا بلکه این روش کاربران تغییر کند و برداشت را انجام دهند.
ولی متاسفانه چنین نشد و ما مجبور شدیم در این بخش از انجمن سایت اخطار نهایی را به شرح ذیل ابلاغ نماییم؛

کاربرانی که تا کنون بیشتر از یک ماه هست که برداشت جاری انجام نداده اند تا آخر همین هفته یعنی روز پنجشنبه باید اقدام به برداشت نمایند.
کاربرانی که بیشتر از یک ماه هست که عضو آذرباکس شده است و یا حتی بیشتر از آن( منظور قدیمی ها)کمتر از مبلغ ۲۵۰۰۰ ت حق ندارند برداشت کنند.
کاربرانی که بیشتر از ۴ ماه که برداشت نداشته اند و کل درآمدشان را به سپرده و تبلیغات تبدیل کرده اند،بدون هیچ عذر و بهانه ای ۵۰ درصد حسابهای جاری و سپرده شان کسر خواهد شد.
کاربرانی موجودی نداشته باشند تا طبق بند فوق الذکر کسر نماییم،به مدت یک ماه از درآمدشان کسر یا جریمه خواهد شد.

پس توجه داشته باشید و تا روز پنجشنبه
اقدام به برداشت کنید و اگر چنین نباشد حساب کاربری مسدود خواهد شد. ۹۵/۰۶/۰۷

باتشکر-مدیریت آذراهر
پاسخ
سپاس شده توسط siavash85_ma ، omidmirzaii
(1395/6/7، 01:12 عصر)alizarkesh نوشته است:
نقل قول: سلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)

چند وقتی است که تعدادی از کاربران دیگر درخواست برداشت انجام نمیدهند و فقط با تبدیل کردن امتیازات و حسابهای جاریبه سپرده در پی خرید انواع آگهی های موجود در سایت هستند.
این حرکت ناپسند از طرف کاربران درحال وارد کردن ضربهبه سایت آذرباکس و کاربرانی که چشم امیدشان به درآمد از این سایت است.

باصبر و شکیبایی که گروه آذرباکس در پیش گرفته تا بحال صبر کردیم تا بلکه این روش کاربران تغییر کند و برداشت را انجام دهند.
ولی متاسفانه چنین نشد و ما مجبور شدیم در این بخش از انجمن سایت اخطار نهایی را به شرح ذیل ابلاغ نماییم؛

کاربرانی که تا کنون بیشتر از یک ماه هست که برداشت جاری انجام نداده اند تا آخر همین هفته یعنی روز پنجشنبه باید اقدام به برداشت نمایند.
کاربرانی که بیشتر از یک ماه هست که عضو آذرباکس شده است و یا حتی بیشتر از آن( منظور قدیمی ها)کمتر از مبلغ ۲۵۰۰۰ ت حق ندارند برداشت کنند.
کاربرانی که بیشتر از ۴ ماه که برداشت نداشته اند و کل درآمدشان را به سپرده و تبلیغات تبدیل کرده اند،بدون هیچ عذر و بهانه ای ۵۰ درصد حسابهای جاری و سپرده شان کسر خواهد شد.
کاربرانی موجودی نداشته باشند تا طبق بند فوق الذکر کسر نماییم،به مدت یک ماه از درآمدشان کسر یا جریمه خواهد شد.

پس توجه داشته باشید و تا روز پنجشنبه
اقدام به برداشت کنید و اگر چنین نباشد حساب کاربری مسدود خواهد شد. ۹۵/۰۶/۰۷

باتشکر-مدیریت آذراهر

این اخطار فقط و فقط به خاطر بازیافت هست چون پول نداره که پول مردم رو بده می خواد کاربران رو مجبور کنه پول بریزند توی جیبش

پاسخ
سپاس شده توسط nokan ، ardeshir ، alizarkesh ، aaazade ، mohamad_29 ، unknown021 ، siavash85_ma
من نمیفهمم اینکه از جاری تبلیغ بخرن چه ضرری داره Thinking
اگر سایتی 1000 اگهی تینی رو 5000 بفروشه. هر اگهی تینی میشه 5 تومان
و اگر به کاربران برای هر کلیک روی اگهی تینی 4 تومان بده 1 تومان سود میکنه.
حالا کاربری 5000 تومان با کلیک کردن سود کرده. اونو تبدیل به سپرده میکنه و 1000 تینی میخره.
مدیر هم به کاربرهایی که روی این اگهی کلیک میکنند مجموعا باید 4000 بده. "4 در 1000"
خب مدیر اینجا 1000 به نفعشه.
باید به یه کاربر 5000 میداد. حالا به چند کاربر 4000 میده.
اینطوری تبلیغ هم داره و به کاربرها نشون میده که سایت سود داره.
پاسخ
سپاس شده توسط alizarkesh ، aaazade ، siavash85_ma
(1395/6/7، 02:58 عصر)admin نوشته است: من نمیفهمم اینکه از جاری تبلیغ بخرن چه ضرری داره Thinking
اگر سایتی 1000 اگهی تینی رو 5000 بفروشه. هر اگهی تینی میشه 5 تومان
و اگر به کاربران برای هر کلیک روی اگهی تینی 4 تومان بده 1 تومان سود میکنه.
حالا کاربری 5000 تومان با کلیک کردن سود کرده. اونو تبدیل به سپرده میکنه و 1000 تینی میخره.
مدیر هم به کاربرهایی که روی این اگهی کلیک میکنند مجموعا باید 4000 بده. "4 در 1000"
خب مدیر اینجا 1000 به نفعشه.
باید به یه کاربر 5000 میداد. حالا به چند کاربر 4000 میده.
اینطوری تبلیغ هم داره و به کاربرها نشون میده که سایت سود داره.

حرف شما درسته ولی یک شرط داره و اون هم اینه که اگهی که کاربر درامد ازش بدست اورده از تبلیغ دهنده باشه که اینطور نیست
این سایت همه تبلیغ های استانداردش از خودشه و میخواد با این اخطاریه از بازیافت درامد بگیره
ولی به نظرم این اخطار کاملا به ضرر کاربره شاید من کاربر دلم نخواد برداشت کنم برای چی باید مجبور بشم 33
پاسخ
سپاس شده توسط ardeshir ، aaazade ، siavash85_ma
(1395/6/7، 03:11 عصر)alizarkesh نوشته است: حرف شما درسته ولی یک شرط داره و اون هم اینه که اگهی که کاربر درامد ازش بدست اورده از تبلیغ دهنده باشه که اینطور نیست
این سایت همه تبلیغ های استانداردش از خودشه و میخواد با این اخطاریه از بازیافت درامد بگیره
ولی به نظرم این اخطار کاملا به ضرر کاربره شاید من کاربر دلم نخواد برداشت کنم برای چی باید مجبور بشم 33
در مورد این سایت درست.
بحث من کلی است.
در ضمن اگر تبلیغ ها از خود سایت هم باشه. به مرور سایت سود میده.
همون مثال قبلی فرض کنیم کل 4000 رو یک کاربر بدست اورده و دوباره میخواد تبلیغ بخره.
4000 تومان میشه 800 کلیک تینی
و کاربرها با کلیک روی این 800 کلیک تینی 3200 میگیرند. بازم 800 تومان تو جیب مدیره.
اگر سایت ها اجازه تبلیغ از جاری رو به کاربر بدن کم کم تبلیغات خودشون رو میتونند جمع کنند.
پاسخ
سپاس شده توسط alizarkesh ، aaazade ، siavash85_ma
(1395/6/7، 03:37 عصر)admin نوشته است:
(1395/6/7، 03:11 عصر)alizarkesh نوشته است: حرف شما درسته ولی یک شرط داره و اون هم اینه که اگهی که کاربر درامد ازش بدست اورده از تبلیغ دهنده باشه که اینطور نیست
در مورد این سایت درست.
بحث من کلی است.
در ضمن اگر تبلیغ ها از خود سایت هم باشه. به مرور سایت سود میده.
همون مثال قبلی فرض کنیم کل 4000 رو یک کاربر بدست اورده و دوباره میخواد تبلیغ بخره.
4000 تومان میشه 800 کلیک تینی
و کاربرها با کلیک روی این 800 کلیک تینی 3200 میگیرند. بازم 800 تومان تو جیب مدیره.
اگر سایت ها اجازه تبلیغ از جاری رو به کاربر بدن کم کم تبلیغات خودشون رو میتونند جمع کنند.

خب من چند تا بحث رو میگم
اولی برداشت کاربران 10 درصد کارمزد سایت داره با 50 درصد بازیافت که طرف اون 10 درصد کارمزد سایت رو هم باید پس بده و پول در جریان میاد و کاربر با بازیافت یا باید تبلیغ بخره یا باید زیرمجموعه بخره و یا ارتقا عضویت بده که باید مثلا جمع کنه بازیافت هاشو و بیمه اون رو بخره
دوما وقتی کاربر برداشت بزنه اثبات پرداختی سایت بالا میاد و تعداد بیشتر میشه و به قولی میشه گفت سایت قابل اعتماد هست چون داره پرداخت می کنه و خیلی برداشت هست
سوما با این کارش می خواد از کاربران جریمه بگیره که بتونه کمبود پول رو جبران کنه مثلا من کار کردم و 1000 تومن به دست آوردم ولی خوشم نیومده و دیگه فعالیت نمی کنم بعد 1 ماه میزنه به سرم و باهاش تبلیغ میخرم که باید به کاربرای دیگه اون پول رو بده پس بهتره که همون 1000 تومن رو از من بگیره چون همون 1000 تومن بعدا براش ضرر میشه

پاسخ
سپاس شده توسط aaazade ، ardeshir ، mohamad_29 ، siavash85_ma
نقل از یک دوست:

نقل قول: میخواستم بگم اطلاعیه بزنید در مورد اسکم بودن و کلاهبرداری آذرباکس،

بیچاره کاربرهای تازه وارد ممکنه از همه چی بی خبر باشن و بازیافت انجام بدن و منتظر واریزشون باشن. چون شرط برداشت از این سایت این هست که درخواست برداشت رو میکنی و بلافاصله باید بازیافت انجام بدی تا برداشتی واریز بشه
بنده درخواست برداشت 8000 تومان کرده بودم در قسمت اثبات پرداختی های سایت زده واریز شد. در حالی که هیچ مبلغی به حساب بنده نیومده.
لطفا اطلاعیه بدین تا جلوی حروم خوری این از خدا بی خبر گرفته بشه. بنده فقط صرف آگاهی کاربران تازه وارد این پیام رو برای شما میفرستم
همه مدارکم رو برای ثابت شدن ادعایم ذخیره کردم

از دوستمون میخوام مدارک رو هم بفرستند
پاسخ
سپاس شده توسط aaazade ، siavash85_ma
سلام
من چند روز پیش سوالی پرسیدم در انجمن :

[تصویر:  oo10_اذر_اخطار.jpg]

و الان دیدم که این اتفاق افتاده :

[تصویر:  7y9w_محروم.jpg]
شکوه می کنند که آن معشوق ازلی اگر ما را دوست دارد
چرا خبر نمی دهد و چرا نامه نمی فرستد
پاسخ خداوند این است که تو نامه خوان نیستی
وگرنه من بر دوام نامه ها و طومارهای مفصل می نویسم
بر چهره بهار
و بر چهره پاییز
و بر چهره زمستان
و بر چهره تابستان
و بر چهره آسمان
و پیش از همه بر چهره آدمیان
Heart

دکتر حسین الهی قمشه ای

پاسخ
سپاس شده توسط ardeshir ، mohamad_29 ، siavash85_ma
باسلام
بنده هم که قبلا مدارک عدم پرداخت2-3 ماه پیش گذاشته بودم و مدیریت اون سایت نتونستن پاسخ بدن و اسم این سایت درقسمت اسکم باکسی رفته بود نمیدونم چرا برداشتن خانم شمس (فقط ناظم سایتشون که با نام کاربری himan_irani دراین انجمن فعالیت میکنن اومدن دفاع کردن و گفتن چون به یه نفر واریز نشده دلیل نیست اسکم باشه سایت )
اگر واقعا قصد این انجمن معرفی اسکم هاست و میخواید دقیق کارتون رو انجام بدید
سایت هایی که درحال حاضر فعالن و اسکم هستن مثل تئوباکس و آذرباکس و باکس 14 ثابت بالای انجمن بذارید

همچنین سایت آذرباکس 3-4 روز پیش هم آگهی های بنده رو بدون دلیل کنسل کرد و قراره امروز اکانت بنده رو بدلیل اینکه 4 ماه برداشت نزدم با موجودی و تبلیغ به ارزش 500 هزارتومان ببنده و بالابکشه پول بازیافت قبلیم هم بالاکشیده شد و 7000 تومن ضرر کردم بااون پول تبلیغ خریدم که همونم حذف کردن.

اگر برداشت زده بشه درسایت بازیافت جلوتر داره و پول رو بالامیکشن و واریز نمیکنن (مدارک کامل و باعکس قبلا توسط خودم گذاشته شده بود) اگر برداشت نکنید و پول تو حلقوم ایشون نریزید مسدود میشید .

اگر دفاع و صحبتی دارن خودشون بیان پاسخ گو باشن و لطفا همکارانشون مثل ناظم سایتش و... دخالت نکنن
دکتر سئو کاهش رتبه الکسا و تثبیت کلمات کلیدی شما در صفحه ی اول گوگل بصورت تضمینی
کسب درآمد اینترنتی
پاسخ
سپاس شده توسط aaazade ، ardeshir ، mohamad_29 ، siavash85_ma
با سلام.
اون مبلغ دو ماه پیش پرداخت نشد؟ چرا اعلام نکردید؟
تاپیک قبلی در مورد اذر باکس رو یادم رفته بود و نمیدونم چرا عنوانش حذف شده.
ولی الان که خوندم میبینم ادرس تاپیک مدارک در سایت شما هم حذف شده.
http://daramadeinterneti.ir/%D8%A2%D8%B0...8%A7%D8%B1

دلیل خاصی داشته؟
در مورد ثابت نگه داشتم سایت های اسکم به دلیل زیادی این سایتها امکانش نیست
ولی چشم یه فکری برای اونم میکنم
پاسخ
سپاس شده توسط siavash85_ma

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها نمايش ها آخرين ارسال
  آذرباکس نماداعتمادالکترونیکی دریافت کرد alizarkesh 7 305 1395/6/28، 09:55 صبح
آخرين ارسال: hassan07
Music طرح های متنوع و فوق العاده کلیک فا برای کاربران و تبلیغ دهندگان himan_irani 1 162 1395/4/19، 04:32 عصر
آخرين ارسال: s@e@o
New رفع محدودیت ثبت نام کاربران ایرانی horekan27 3 217 1394/10/18، 10:43 عصر
آخرين ارسال: Alizke
  واگذاری بیز باکس به کاربران shila30 1 258 1394/2/13، 12:12 عصر
آخرين ارسال: jooli
  (اسکم) اخطار به کاربران پی تی سی MostafaSoltani 34 1,953 1393/12/26، 12:20 صبح
آخرين ارسال: msmn

کاربرانی که از این موضوع دیدن کرده اند ؟
21کاربر از این موضوع دیدن کرده اند :
Lexus، mm6266، love222game، javad25، mehrdad8، mehrsam2030، mahan521، Reza8114، orbit، alizarkesh، himan_irani، saeed، mohamad_29، fam، arjol، hassan07، ardeshir، unknown021، babaloozohreh، zinhari، basketball

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران طراحی سایت پایگاه کسب درآمد اینترنتی ایران درآمد پی تی سی باکس پارسی سایت ارتش ظهور فروشگاه لایسنس و مجوز قانونی برای ویندوز و آنتی ویروس ها لگیت دانلود - مرجع دانلود رایگان خرید و فروش پرفکت مانی ، وبمانی ، بیت کوین کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی دکتر سئودکتر سئو بهبود Bounce Rate در الکسابهبود Bounce Rate در الکسا پاپ آپ ارزانپاپ آپ ارزان خرید بازدیدخرید بازدید بازدید خارجیبازدید خارجی سورفسورف فروش بک لینکفروش بک لینک لینک بیلدینگلینک بیلدینگ بهبود رتبه در گوگلبهبود رتبه در گوگل ورودی از گوگلورودی از گوگل بهبود رتبه الکسابهبود رتبه الکسا خبر رپورتاژخبر رپورتاژ خبرخوانخبرخوان کنکور آسان استکنکور آسان است