????? ???

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها از این تاریخ بسرعت حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود .

???? ????
امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 4.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخطار به کاربران آذرباکس
(1395/6/11، 10:58 صبح)admin نوشته: با سلام.
اون مبلغ دو ماه پیش پرداخت نشد؟ چرا اعلام نکردید؟
تاپیک قبلی در مورد اذر باکس رو یادم رفته بود و نمیدونم چرا عنوانش حذف شده.
ولی الان که خوندم میبینم ادرس تاپیک مدارک در سایت شما هم حذف شده.
http://daramadeinterneti.ir/%D8%A2%D8%B0...8%A7%D8%B1

دلیل خاصی داشته؟

سلام

نیازی به اعلام نبود مدارک کامل بود و گفتم که واریز نشده مگه مریضم دوباره پول بازیافت بریزم برای تست یه بار دیگه پولم خورده بشه؟!
همچنین به شخصه هزینه ی تبلیغ دادم توی سایت های مختلف با مدرک اعلام کردم بعد دیدم کاربرا یه عده اهمیت نمیدن تعداد زیادی هم از روی ترس نیومدن مدرک بذارن و اعلام کنن که گفتم اگر 10-15 نفر بودن با مدرک به این امر کمک میکردن الان هیچ سایت اسکمی جرات نمیکرد راحت فعالیت کنه
باتوجه به اینکه کاربراخودشون نخواستن و آمادگی نداشتن که همکاری کنن و به فکر منافع شخصی خودشون بودن منم دیدم این همه وقت گذاشتن و هزینه و فحش خوردن ارزش نداره که آخرش اینجوری پشت آدمو خالی میکنن و طرف کلاه بردارو میگیرن ازروی ترس .
برای همین کل مطالب اسکم و تمام عکس ها و مدارک رو برداشتم از سایتم گفتم خودشون ببینم چکار میکنن . مدارک هم درداخل انجمن کامل هست و نیازی به اون لینک نبود چون جدا عکس گرفتم و گذاشتم تو انجمن

(کاربرای جدید هم باید یاد بگیرن مدرک بذارن و به فکر جیب خودشون و ترس از محروم شدن نباشن )
(1395/6/11، 10:59 صبح)admin نوشته: در مورد ثابت نگه داشتم سایت های اسکم به دلیل زیادی این سایتها امکانش نیست
ولی چشم یه فکری برای اونم میکنم

سایت های فعال بزرگ تر مثل اینا که میخوان بمونن و برای همیشه بساط کلاه برداری پهن کنن باید ثابت باشه بالا و سایتایی که اصلا فعال نیستن و لینک ندارن و کوچک ترن مثل باکس1 و آذباکس و... نیازی نیست ثابت باشن فقط توی لیست قرارداده بشن کافیه

همچنین یه قسمت برای کلاه برداری بنری و پاپ هم جدا باید درست بشه تا اگر کاربری اومد بامدرک حرفی زد آدرس این انجمنو بدم برای اعلام
(اگر دقیق و درست کارتونو انجام بدید یه تغییرات مثبتی ایجاد میشه توی نت )
پاسخ }}
سپاس شده توسط aaazade
??? ????? ?? ?????? ??????
چون اقا اردشیر هنوز پول خودشون رو دریافت نکردند این سایت اسکم اعلام میشه.
در ضمن مدیر این سایت به دلیل وجود بنر ساقی در سایت اقا اردشیر تبلیغات ایشون رو حذف کردند که دلیل قابل توجیهی نیست
پاسخ }}
سپاس شده توسط mohamad_29 ، aaazade
سلام دوستان به نظرم اردشیر درست می گن
توی این مدت اینقدر به اردشیر اعتماد دارم همین الان بگه فلان سایت معتبر اسکمه حرفشو قبول می کنم در مورد آذر باکس هم وقتی گفت برداشت نزنید دیگه نزدم و با موجودی خود تبلیغات گرفتم به نظرم دوستان باید به حرف کسانی که چند روز بیشتر تو این سیستم فعالیت می کنند گوش بدهندچه برسه به اردشیر که چند سال در این سیستم فعالیت می کنه  آقا اردشیر حسود که نیستن تعدادی از کاربرا در سایت های مختلف زیر مجموعه خود اردشیر هستن و بابت فعالیت این کاربران پول دریافت می کنه حالا به نظرتون منطقیه کسی که بابت فعالیت کاربرا سود دریافت می کنه بیاد فلان سایت رو اسکم اعلام کنه و آخرین مطلب این که دوستان عزیز من کهتوی این سیستم یک سال  فعالیت می کنم  تنها یک بار برداشتیم از جرقه برگشت خورد به دلیل 7 روز فعالیت نکردن اونم سریع فهمیدم برگشت می خوره حالا به نظرتون آقا اردشیر که چن سال در این سیستم فعالیت می کنه به این راحتی می ذاره برداشتیشون برگشت بخوره؟؟؟؟؟/
پاسخ }}
سپاس شده توسط mohamad_29
(1395/6/7، 08:06 عصر)hassan07 نوشته:
(1395/6/7، 03:37 عصر)admin نوشته:
(1395/6/7، 03:11 عصر)alizarkesh نوشته: حرف شما درسته ولی یک شرط داره و اون هم اینه که اگهی که کاربر درامد ازش بدست اورده از تبلیغ دهنده باشه که اینطور نیست
این سایت همه تبلیغ های استانداردش از خودشه و میخواد با این اخطاریه از بازیافت درامد بگیره
ولی به نظرم این اخطار کاملا به ضرر کاربره شاید من کاربر دلم نخواد برداشت کنم برای چی باید مجبور بشم 33
در مورد این سایت درست.
بحث من کلی است.
در ضمن اگر تبلیغ ها از خود سایت هم باشه. به مرور سایت سود میده.
همون مثال قبلی فرض کنیم کل 4000 رو یک کاربر بدست اورده و دوباره میخواد تبلیغ بخره.
4000 تومان میشه 800 کلیک تینی
و کاربرها با کلیک روی این 800 کلیک تینی 3200 میگیرند. بازم 800 تومان تو جیب مدیره.
اگر سایت ها اجازه تبلیغ از جاری رو به کاربر بدن کم کم تبلیغات خودشون رو میتونند جمع کنند.

خب من چند تا بحث رو میگم
اولی برداشت کاربران 10 درصد کارمزد سایت داره با 50 درصد بازیافت که طرف اون 10 درصد کارمزد سایت رو هم باید پس بده و پول در جریان میاد و کاربر با بازیافت یا باید تبلیغ بخره یا باید زیرمجموعه بخره و یا ارتقا عضویت بده که باید مثلا جمع کنه بازیافت هاشو و بیمه اون رو بخره
دوما وقتی کاربر برداشت بزنه اثبات پرداختی سایت بالا میاد و تعداد بیشتر میشه و به قولی میشه گفت سایت قابل اعتماد هست چون داره پرداخت می کنه و خیلی برداشت هست
سوما با این کارش می خواد از کاربران جریمه بگیره که بتونه کمبود پول رو جبران کنه مثلا من کار کردم و 1000 تومن به دست آوردم ولی خوشم نیومده و دیگه فعالیت نمی کنم بعد 1 ماه میزنه به سرم و باهاش تبلیغ میخرم که باید به کاربرای دیگه اون پول رو بده پس بهتره که همون 1000 تومن رو از من بگیره چون همون 1000 تومن بعدا براش ضرر میشه

\
پاسخ }}
سپاس شده توسط
سلام
بنده قصد تایید وتکذیب سایتی روندارم
ولی بنده 7باربرداشتی داشتم وهمه اش واریز شده وفک کنم دوبار برای من همینطور بوده که ازمدیرسایت پرسیدم گفتن وقتی توپرداختی ها قرار میگیره یه جور تایید هست بعد ازچند روز واریز میکنن وهمین اتفاق افتاد برای من وبعد از چندروز واریز کردن

نکته دوم اینکه قبلا خودشون پست گذاشتن گفتن که8روزطول میکشه برای تایید کردن برداشتی ها و8روز بعدش پرداختی صورت میگیره 

دیگه صلاح مملکت خویش خسروان دانند
پاسخ }}
سپاس شده توسط
سلام

سایت ساقی باکس یه آگهی تائید نکرده اونم از کاربر هورکان هستش و دلیلش هم مشکوک بودن سایت آذرباکس که تائید نشد ، همین الانشم باکس14 و بقیه باکسای کلاهبردار سایتی بفرستند برای تائید به هیچ عنوان تائید نخواهد شد

در ضمن واریز 8 روز؟؟؟ مگه دارند آپولو هوا میکنند؟؟ قله قاف فتح میکنند؟؟ قراره کاغذ و خودکار اختراع کنند برن دم بانک تو صف انتظار واسه یه واریز؟؟ لطفا چرند نگید سایتی که میاد واریزی زیر 72 ساعت میزنه مشکل مالی داره ، یعنی از این دست بگیر بده به اون دست داره میکنه که نمیتونه واریز کنه ، بازیافت جلوتر گرفتن سایتای تازه وارد تنها و تنها همین بوده و بس

ادامه بدید عاقبت بخیر میشید حتما !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

روز خوش Majidonline_rose
پاسخ }}
سپاس شده توسط aaazade
در ضمن کاربر basketball
شما دیروز تازه عضو این انجمن شدید ابتدا شخصیت فردی خودتون و مدارک رو بفرستید سپس اظهار فضل بفرمائید تنکیو وری ماچ
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1395/6/11، 03:41 عصر)basketball نوشته:
(1395/6/7، 08:06 عصر)hassan07 نوشته:
(1395/6/7، 03:37 عصر)admin نوشته: در مورد این سایت درست.
بحث من کلی است.
در ضمن اگر تبلیغ ها از خود سایت هم باشه. به مرور سایت سود میده.
همون مثال قبلی فرض کنیم کل 4000 رو یک کاربر بدست اورده و دوباره میخواد تبلیغ بخره.
4000 تومان میشه 800 کلیک تینی
و کاربرها با کلیک روی این 800 کلیک تینی 3200 میگیرند. بازم 800 تومان تو جیب مدیره.
اگر سایت ها اجازه تبلیغ از جاری رو به کاربر بدن کم کم تبلیغات خودشون رو میتونند جمع کنند.

خب من چند تا بحث رو میگم
اولی برداشت کاربران 10 درصد کارمزد سایت داره با 50 درصد بازیافت که طرف اون 10 درصد کارمزد سایت رو هم باید پس بده و پول در جریان میاد و کاربر با بازیافت یا باید تبلیغ بخره یا باید زیرمجموعه بخره و یا ارتقا عضویت بده که باید مثلا جمع کنه بازیافت هاشو و بیمه اون رو بخره
دوما وقتی کاربر برداشت بزنه اثبات پرداختی سایت بالا میاد و تعداد بیشتر میشه و به قولی میشه گفت سایت قابل اعتماد هست چون داره پرداخت می کنه و خیلی برداشت هست
سوما با این کارش می خواد از کاربران جریمه بگیره که بتونه کمبود پول رو جبران کنه مثلا من کار کردم و 1000 تومن به دست آوردم ولی خوشم نیومده و دیگه فعالیت نمی کنم بعد 1 ماه میزنه به سرم و باهاش تبلیغ میخرم که باید به کاربرای دیگه اون پول رو بده پس بهتره که همون 1000 تومن رو از من بگیره چون همون 1000 تومن بعدا براش ضرر میشه

سلام 

چرا اینقدر دوست دارین  چرت و پرت بگین من خودم از آذر باکس 4 با برداشت زدم و همش هم واریز شده شما اصن قانون سایت رو نمیدونی میایی یهویی میگی اسکم وقتی توی سایت میزنه پرداخت شد معمولن چند روز طول میکشه تا به حساب بانکی واریز بشه بعد هم در خصوص رد درخواست تبلیغ شما 
من با  مدیرش آقای آذراهر صحبت کردم میگفت که بدلیل مشکوک بودن سایت ساقی باکس واینکه چند تا از کاربرا اعلام کرده بودند درخواست تبلیغ شما رد شده همین منتها نمیدونم شاید شما دوست داشته باشی با خراب کردن یکی مورد توجه قرار بگیری

سلام
شرمنده ازت اجازه نگرفتم چیزی بنویسم ها ببخشید Lipssealed Lipssealed
دوما تو سند بیار که برداشت داشتی از اطلاعیه سایت نه از حساب بانکی چون پرداخت فیک زیاد دیدم
من قانون سایت رو میدونم برداشت میزنی بعد هم مجبوری اول بازیافت کنی بعد 10 سال هم مدیر که تونست با جمع بازیافت ها پرداخت می کنه
تازه اگه لازمش نشه Vcp smilies 29 Vcp smilies 29 Vcp smilies 29
تازه ساقی باکس مشکوک به چی هست ؟؟؟؟؟؟؟؟
از کجا داره میسوزه ؟
بره با همون نیمانوید جونش باهم بسوزن Giggle Giggle
تنها نباشه
پاسخ }}
سپاس شده توسط mohamad_29 ، aaazade
(1395/6/11، 04:40 عصر)mohamad_29 نوشته: سلام

سایت ساقی باکس یه آگهی تائید نکرده اونم از کاربر هورکان هستش و دلیلش هم مشکوک بودن سایت آذرباکس که تائید نشد ، همین الانشم باکس14 و بقیه باکسای کلاهبردار سایتی بفرستند برای تائید به هیچ عنوان تائید نخواهد شد

در ضمن واریز 8 روز؟؟؟ مگه دارند آپولو هوا میکنند؟؟ قله قاف فتح میکنند؟؟ قراره کاغذ و خودکار اختراع کنند برن دم بانک تو صف انتظار واسه یه واریز؟؟ لطفا چرند نگید سایتی که میاد واریزی زیر 72 ساعت میزنه مشکل مالی داره ، یعنی از این دست بگیر بده به اون دست داره میکنه که نمیتونه واریز کنه ، بازیافت جلوتر گرفتن سایتای تازه وارد تنها و تنها همین بوده و بس

ادامه بدید عاقبت بخیر میشید حتما !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

روز خوش Majidonline_rose

عمو چرند نگفتم خود مدیرسایت پست زده بود 
من چرند میگم ناراحتی بیا جای ما شما بیا چرندیات بباف
پاسخ }}
سپاس شده توسط
حسن داداش بیخیال همون جریان یاسین و ایناس نمیخواد زیاد کشش بدی داره ثابت میشه حق با کی بوده بزار کاربرا خودشون بفهمند کی کلاهبرداره کی واقعا اومده کار کنه

کاربری که میترسه حقوحقوقشه رو ندند و جرات حرف زدن نداره همون بهتر که بزاری به حال خودش باشه.

کاربر vegas شما مسدود شدی از ساقی باکس !!!!!!!!!!!!!!!! درویش زاده هستم مدیر ساقی باکس

نه ما از اوناش نیستیم عزیز ، راحت باشید دوست عزیز ، فقط بدونید این گفته از سمت هرکسی بوده چرندی بیش نیست ، واریزی بالای 72 ساعت یعنی مشکل مالی دوست داشتی باور کن دوسم نداشتی که هیچی بفرما با مخ خودت برو جلو

بعدشم آقای محمد عزیزی ( vegas ) شما خودتان از ساقی باکس هم آگهی خرید کردید هم فرستادید برای تائید کی و کجا کدام آگهی شما تائید نشده؟؟ پس میبینید که خیلی راحت میشه تهمت زد ولی حرف ما این هست دلیل و مدارک وجود داشت دال بر اینکه آذرباکس مشکوک هست و ما در انجمن اعلام کردیم با ذکر مدارک و تائید آگهی کاربر هورکان را به تعویق انداختیم که مسئله مشخص شود که متاسفانه کار به فحاشی از سمت مدیر آذرباکس کشید و ما هم آگهی این سایت و هر سایت دیگری که اسکم باشد نمیپذیریم ، همان کاربر هورکان بعد از این مسئله چندین بار آگهی فرستادن وتائید شد و هیچ مشکلی هم وجود نداشت

مسدود هم نشدید و مثل خیلی ها نیستیم با یه حرف کاربر مسدود کنیم مگر اینکه قصد و نیت تخریب باشه که خب هیچ سایتی این اجازه رو نمیده حتی ما.

شب خوش Majidonline_rose
پاسخ }}
سپاس شده توسط