????? ???

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها از این تاریخ بسرعت حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود .

???? ????
امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 4.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخطار به کاربران آذرباکس
باسلام مجدد

کاربر وگاس
شما مدارکی که 3 ماه پیش خود ادمین نتونست اثبات کنه اشتباست و قبول کرد که اشتباه خودش بوده رو بیا اثبات کن که نه اشتباه از بنده بوده واثبات کن من دروغ میگم
درغیر اینصورت اسپم ندید و جلوی روند کار رو نگیرید چراکه عدم پرداخت به یک کاربررو بااثبات پرداخت به کاربردیگری توجیه نمیکنن.
هزاران تا سایت اومدن که پرداخت رندوم و انتخابی داشتن شما اگر اثبات داری که پرداخت به من انجام شده حرف بزن غیر از این میشه طرفداری کورکورانه پس بذار خود مدیرش جواب بده اگه جوابی داره
افراد زیادی مثل شما ازهمون پیکوباکس حمایت کردن درحالی که خیلی ها پولشون خورده شده بود همین الان رک میگم شمایی که کورکورانه طرفداری میکنی هر پولی از کاربر جدید خورده بشه شما هم باید پاسخگو باشید و به گردن شما هم هست
به ادمینشم میگم ؛ بره به هزار نفر پول بده بیان طرفداریشو کنن ، تا نتونه اثبات کنه من دروغ میگم کاری از پیش نمیبره
3 ماه پیش نتونستی اثبات کنی و اشتباهتو بعنوان ""مثلا"" تازه کار بودن قبول کردی الان چه توجیهی داری ؟
ضمناهمانطور که محمدجان گفتن واریز پایا نهایت 72 ساعت طول میکشه اگر توی تعطیلات و مشکلات باشن وگرنه خیلی سریع تر هم میریزن پس پول رو خودش نگه میداره که :
یک : از بازیافت کاربرایی مثل من که پولشون خورده میشه استفاده کنه
دو:اگر طرف صداش درنیومد و جایی نگفت اصلا واریز نکنه چون کاربری که صداش درنیاد ناشیه هرچند که توی انجمنش هر کی بگه محروم میشه سریع.

کاربربسکتبال
گفتم که خواهشا اعضای تیمش طرفداری وصحبت نکنن یااگر میخواید صحبت کنید اثبات کنید دروغ میگم و مدارکم محکم نیست درغیر اینصورت فقط اسپم و حاشیه سازی محسوب میشه
همچنین آگهی بنده یهویی همین4 روز پیش کنسل شد و ضمنا آگهی سایت بنده بود که داخلش بنر ساقی باکس هم قرار داشته و بدلیل وجود بنر ساقی باکس کنسل شده که Vcp smilies 29

کاربرایی که بازیافت نمیکنن ویه بار پولشون خورده شده و دیگه اعتماد ندارن و دیگه پول نمیریزن تو حلقومش پس جایی ندارن تو اون سایت بعبارت دیگه مثل باکس 14 فقط دنبال سرکیسه کردن کاربرای جدید هستن
پاسخ }}
سپاس شده توسط aaazade ، siavash85_ma ، mohamad_29 ، ardeshir
??? ????? ?? ?????? ??????
سلام

نمیدونم چرا بعضی از دوستان دارن از آذرباکس دفاع می کنند. این سایت خیلی آشکار داره کلاهبرداری میکنه. اینکه پرادختی ها رو واسه عده ای خاص انجام بده و عده ای رو پرداخت نکنه نشانه کلاهبردار بودن سایت هست.اینجور میخواد چند تا حامی پیدا کنه در مواقع خاص مثل الان پشتش باشن

بنده درخواست 8000 تومان کرده بودم. تو اثبات پرداختی های سایت زده واریز شد ولی مبلغی به حسابم نیومده. حتی 5 تا بنر بنده رو که ارزش 50000 تومان داشتن حذف کرد و 45 زیرمجموعه اجاره ای هم داشتم بدون اینکه مهلت اونها تموم میشه حذفشون کرد. مدیر این سایت کمی زرنگ تشریف دارن البته یکم زرنگ نه زیاد
واسه اینکه دوستان نتونن مبلغ جاری رو به بنر تبدیل کنند مبلغ هر پلن نمایش رو 10000 تومان کرده بود. کدوم سایت همچین مبلغ هایی میذاره. نهایتش مبلغ هر پلن نمایش 3000 تومان هستش
دوستات قدیمی بنده رو میشناسن. 3 سال و اندی هست که تو این سایت سایتها فعالیت دارم. اولین فعالیت جدیم تو ملی باکس بود که ناظم بودم. بعدش فهمیدم چه آدم کلاهبرداریه کشیدم کنار. با تجربه ای که این مدت کسب کردم خوب میدونم کدوم سایت واسه کلاهبرداری اومده. بیش از 100 سایت تا حالا عضو بودم. البته بنده ادعا نمیکنم خیلی باتجربه ام. بنده عضو کوچیکی از کاربران پی تی سی و ارداتمند همه بچه های قدیمی پی تی سی هستم و همیشه از تجربه شون استفاده میکنم
ولی خب راه شناسایی کلاهبردار بودن یک سایت خیلی ساده است. همین سایت تیباباکس که اسکم شد مدیرش چند تا عضو فیک (جعلی) درست کرده بود به اسم همون اعضاء برداشت میکرد کاربرها هم فکر میکردن این سایت پرادخت های آنچنانی داره در حالی که داشت خودش برداشت میزد یک جور پرداخت صوری راه انداخته بود. البته این یک نمونه اش بود اسکم بودن سایت رو از خیلی روشها میشه فهمید

این سایت آذرباکس هم بازیافت بلافاصله بعد از برداشت گذاشته نشون میده که ریگی تو کفشش هستش. حتی نتونسته ماژول بازیافت سرمایه رو سایتش نصب کنه. سایتهای مورد تایید الان فارس باکس، مریتا، ساقی باکس، جرقه ایرانی هستن. بقیه سایتها هم اگه تونستن بیش از 2 سال دوام بیارند میشه بهشون اعتماد کرد و تا اندازه ای قابل توجهی سرمایه گذاری کرد.

پی تی سی یعنی باکس جرقه ایرانی

پاسخ }}
سپاس شده توسط mohamad_29 ، aaazade
(1395/6/11، 11:29 عصر)mohamad_29 نوشته: حسن داداش بیخیال همون جریان یاسین و ایناس نمیخواد زیاد کشش بدی داره ثابت میشه حق با کی بوده بزار کاربرا خودشون بفهمند کی کلاهبرداره کی واقعا اومده کار کنه

کاربری که میترسه حقوحقوقشه رو ندند و جرات حرف زدن نداره همون بهتر که بزاری به حال خودش باشه.

کاربر vegas شما مسدود شدی از ساقی باکس !!!!!!!!!!!!!!!! درویش زاده هستم مدیر ساقی باکس

نه ما از اوناش نیستیم عزیز ، راحت باشید دوست عزیز ، فقط بدونید این گفته از سمت هرکسی بوده چرندی بیش نیست ، واریزی بالای 72 ساعت یعنی مشکل مالی دوست داشتی باور کن دوسم نداشتی که هیچی بفرما با مخ خودت برو جلو

بعدشم آقای محمد عزیزی ( vegas ) شما خودتان از ساقی باکس هم آگهی خرید کردید هم فرستادید برای تائید کی و کجا کدام آگهی شما تائید نشده؟؟ پس میبینید که خیلی راحت میشه تهمت زد ولی حرف ما این هست دلیل و مدارک وجود داشت دال بر اینکه آذرباکس مشکوک هست و ما در انجمن اعلام کردیم با ذکر مدارک و تائید آگهی کاربر هورکان را به تعویق انداختیم که مسئله مشخص شود که متاسفانه کار به فحاشی از سمت مدیر آذرباکس کشید و ما هم آگهی این سایت و هر سایت دیگری که اسکم باشد نمیپذیریم ، همان کاربر هورکان بعد از این مسئله چندین بار آگهی فرستادن وتائید شد و هیچ مشکلی هم وجود نداشت

مسدود هم نشدید و مثل خیلی ها نیستیم با یه حرف کاربر مسدود کنیم مگر اینکه قصد و نیت تخریب باشه که خب هیچ سایتی این اجازه رو نمیده حتی ما.

شب خوش Majidonline_rose
جناب درویش زاده شما سرتو میندازی پایین میگی چرند نگومن گفتم اینومدیر سایت گفته هرچی باشه اون گفته ادم اول حرفشو مزه مزه میکنه بعد میگه 
دوما من کی گفتم تایید نمیکنی اگهی هارو من اصلا درمورد اگهی حرف زدم !!!تعجب میکنم کی شماتایید نکردید وکی من گفتم شما تایید نمیکنید
{یکبار اگهی روحذف کردید که اونم حق باشما بوداگه یادتون باشه چون نمیدونستم اگهی رفرش میشه وقید اگهی روزدم قضیه ایران بازدید}
مسدود بکنی نکنی هم مهم نیست بجز رفتارخوب ازشما چیزی ندیدم وتعجب کردم ازرفتارشما
ثالثا اون اگهی که درسایت شماست نگاه کردی اصلا توش چیه کدوم سایت هارومعرفی میکنه
پاسخ }}
سپاس شده توسط
کاربران محترم صریح وواضح میگم من از سایتی دفاع نمیکنم اولین پست هم بارنگ قرمز نوشتم تایید وتکذیب نمیکنم
نمیدونم دیگه چجوری باید بگم فقط قصدم اون پستی بود که خود مدیر سایت گذاشته بود
گفتم شاید کسی نمیدونه فقط همین امیدوارم منظورمورسونده باشم
پاسخ }}
سپاس شده توسط ardeshir ، aaazade
اینوهم بگم که4سال هست توپی تی سی هستم انواع واقسام سایتهایی که اومدن ورفتنو دیدم درمورد اسکم بودن ونبودن تجربه بهم یادداده که شمابایدبدونی کی درسایتی کارکنی وکی بیخیال کارتوسایت بشی
ولی سایت هایی هستند که باقوانینی که دارند خیلی واضحه اسکم نمیشن بنظرمن قوانین سایت خودش دادمیزنه اسکم میشه یانه
پاسخ }}
سپاس شده توسط aaazade
(1395/6/12، 03:23 صبح)ardeshir نوشته: باسلام مجدد

کاربر وگاس
شما مدارکی که 3 ماه پیش خود ادمین نتونست اثبات کنه اشتباست و قبول کرد که اشتباه خودش بوده رو بیا اثبات کن که نه اشتباه از بنده بوده واثبات کن من دروغ میگم
درغیر اینصورت اسپم ندید و جلوی روند کار رو نگیرید چراکه عدم پرداخت به یک کاربررو بااثبات پرداخت به کاربردیگری توجیه نمیکنن.
یادمه دیدم سندنشون میداد حق باشمابود
هزاران تا سایت اومدن که پرداخت رندوم و انتخابی داشتن شما اگر اثبات داری که پرداخت به من انجام شده حرف بزن غیر از این میشه طرفداری کورکورانه پس بذار خود مدیرش جواب بده اگه جوابی داره
دفاع نکردم پستشوگذاشتم
افراد زیادی مثل شما ازهمون پیکوباکس حمایت کردن درحالی که خیلی ها پولشون خورده شده بود همین الان رک میگم شمایی که کورکورانه طرفداری میکنی هر پولی از کاربر جدید خورده بشه شما هم باید پاسخگو باشید و به گردن شما هم هست
من توپیکو فعالیت نکردم مثل اینکه عربی میگم متوجه نمیشی طرفداری چیه  یک اگهی در ساقی باکس دارم برو ببین کدوم سایتهارو گذاشتم بعد بگو طرفداری
به ادمینشم میگم ؛ بره به هزار نفر پول بده بیان طرفداریشو کنن ، تا نتونه اثبات کنه من دروغ میگم کاری از پیش نمیبره
پس پول گرفتم این حرفهارو گفتم به نظرت !!!میشه بفرمایید چجوری متوجه شدی باکدوم مدرک میگی پول گرفتی ؟
3 ماه پیش نتونستی اثبات کنی و اشتباهتو بعنوان ""مثلا"" تازه کار بودن قبول کردی الان چه توجیهی داری ؟
ضمناهمانطور که محمدجان گفتن واریز پایا نهایت 72 ساعت طول میکشه اگر توی تعطیلات و مشکلات باشن وگرنه خیلی سریع تر هم میریزن پس پول رو خودش نگه میداره که بله به 72 ساعت هم نمیکشه اصلا
یک : از بازیافت کاربرایی مثل من که پولشون خورده میشه استفاده کنه
دو:اگر طرف صداش درنیومد و جایی نگفت اصلا واریز نکنه چون کاربری که صداش درنیاد ناشیه هرچند که توی انجمنش هر کی بگه محروم میشه سریع.

کاربربسکتبال
گفتم که خواهشا اعضای تیمش طرفداری وصحبت نکنن یااگر میخواید صحبت کنید اثبات کنید دروغ میگم و مدارکم محکم نیست درغیر اینصورت فقط اسپم و حاشیه سازی محسوب میشه
همچنین آگهی بنده یهویی همین4 روز پیش کنسل شد و ضمنا آگهی سایت بنده بود که داخلش بنر ساقی باکس هم قرار داشته و بدلیل وجود بنر ساقی باکس کنسل شده که  Vcp smilies 29

کاربرایی که بازیافت نمیکنن ویه بار پولشون خورده شده و دیگه اعتماد ندارن و دیگه پول نمیریزن تو حلقومش پس جایی ندارن تو اون سایت بعبارت دیگه مثل باکس 14 فقط دنبال سرکیسه کردن کاربرای جدید هستن
1
پاسخ }}
سپاس شده توسط aaazade
سلام
کاربر وگاس

شمااگر فارسی بلد بودی میفهمیدی وسط تاپیک اسکم بودن یک سایت نمیان اثبات پرداخت بگن و مسائلی که اصلا ربطی به موضوع ندارن (مخصوصا که گفتم کسی بغیر از ادمینش حرفی نزنه و اگر میتونه اثبات کنه کلاه بردارنیست )
حاشیه رفتید پاسخ دادم باشما هم مشکلی ندارم بنده و.خیر پول نگرفتیدخطاب به مدیرش گفتم(دقت کنید ) بره به 1000 نفرپول بده براش وب بیارن بالا وبه کمک کلاهبردارای دیگه بگه باکسی و اردشیر و.... اسکمن خودش بهتر میدونه چه گندی زده و بدتر اعتبارشو نابود کرد سر اون قضیه.
خوشحال میشم بحث رو ادامه ندید و بنده باشما کاری ندارم و فرق کاربر عادی با کاربری که همکاری میکنه با کلاه بردارها رو خوب میدونم و اکثر کاربرارو میشناسم عزیز
(فقط شماجای مناسبی پست نذاشتید)

نقل قول شما :
"اینوهم بگم که4سال هست توپی تی سی هستم انواع واقسام سایتهایی که اومدن ورفتنو دیدم درمورد اسکم بودن ونبودن تجربه بهم یادداده که شمابایدبدونی کی درسایتی کارکنی وکی بیخیال کارتوسایت بشی
ولی سایت هایی هستند که باقوانینی که دارند خیلی واضحه اسکم نمیشن بنظرمن قوانین سایت خودش دادمیزنه اکم میشه یانه"

بله من وشماو قدیمی ترامیدونیم اون کاربر تازه وارد چه گناهی کرده
ما داریم به کمک هم بقیه رو آگاه میکنیم که تو دامشون نیفتن
دوتا عامل مهم
اول از همه سود سایت هست که نباید بالای 8 درصد درماه باشه (که همینم باید سرمایه گذاری بیرون سایت داشته باشن یاخیلی تبلیغ اضاف بگیرن)
درحالیکه اکثر سایتای باکس سودشون با هایپ یکیه (آذرباکس 40 درصد درماه !!!! که البته پرداخت نمیشه و توهمه )
دوم هم کارشون گرفتن تبلیغ باید باشه
(که واضحه جریان )
پاسخ }}
سپاس شده توسط mohamad_29 ، siavash85_ma ، aaazade
جناب درویش زاده شما سرتو میندازی پایین میگی چرند نگومن گفتم اینومدیر سایت گفته هرچی باشه اون گفته ادم اول حرفشو مزه مزه میکنه بعد میگه
دوما من کی گفتم تایید نمیکنی اگهی هارو من اصلا درمورد اگهی حرف زدم !!!تعجب میکنم کی شماتایید نکردید وکی من گفتم شما تایید نمیکنید
{یکبار اگهی روحذف کردید که اونم حق باشما بوداگه یادتون باشه چون نمیدونستم اگهی رفرش میشه وقید اگهی روزدم قضیه ایران بازدید}
مسدود بکنی نکنی هم مهم نیست بجز رفتارخوب ازشما چیزی ندیدم وتعجب کردم ازرفتارشما
ثالثا اون اگهی که درسایت شماست نگاه کردی اصلا توش چیه کدوم سایت هارومعرفی میکنه

----------------------------------------------

سلام آقای عزیزی
خسته نباشید

خیلی ها بهم گفتن که مدیر هستید نباید این مدلی حرف بزنی و..... ولی من تنها یک جواب به همه دادم که من همه را مثل خودشان و مانند رفتار خودشان جواب میدم ، کسی تهمت کلاهبرداری و مشکوک بودن بزنه همینجور رفتار میکنم کسی هم با خوبی حرف بزنه همینجور جوابشو میدم

من هم نگفتم شما گفتید که آگهی مورد نظر تائید نشده ( بله درسته سر بحث ایران بازدید مدیر محترم سایتشون اون زمان آی فریم شکن فعال کرده بودن و تبلیغ شما با ذکر دلیل حذف شد که شما بعدش تبلیغات دیگری فرستادید برای تائید و کلیک خوردن ) جواب کاربر basketball رو دادم که از گردراه نرسیده میگه مشکوک هستید و چرند و فلان میگوئید و اون حرف های من در جواب ایشان بود

گفتم که قرار نیست مسدود بشوید فقط باب شوخی بود دوست عزیز ، دوستانی که من را میشناسند میدونند من شوخ طبع هستم و فقط خواستم تلنگری به شما بزنم که همین تاپیک را در مورد مدیران جدید دیگری میگفتید به احتمال 90 درصد مسدود میشدید و شوخی بیش نبود امیدوارم دلخور نشده باشید

بله آگهی سایت شمارو هم دیدم که اصلا سایت های کلاهبردار و اسکم را معرفی نکردید.

به امید موفقیت شما Majidonline_rose
پاسخ }}
سپاس شده توسط siavash85_ma ، ardeshir ، aaazade
سلام
سایت که چه عرض کنم 4تاپست زدم یه قالبو اواره کردم Bigsmile
مسدودهم میکردیدبازم  مشکلی نبود 
به امید موفقیت روزافزون شما
Majidonline_rose
پاسخ }}
سپاس شده توسط ardeshir ، aaazade