????? ???

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها از این تاریخ بسرعت حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود .

???? ????
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آذرباکس نماداعتمادالکترونیکی دریافت کرد
نقل قول:باسلام و صلوات بر محمد وآل محمد(ص)
باعرض تبریک به مناسبت دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه ی الکترونیکی سازمان صنعت معدن و تجارت به همه ی شما عزیزان کاربر و آرزوی موفقیت در تمامی مراحل.
دوستان بالاخره توانستیم به لطف خدا و تلاش تعدادی از اعضای آذرباکس در مورخ 23/06/95 نماد اعتماد را برای سایت کسب درآمد اینترنتی و تبلیغات کلیکی آذرباکس دریافت نماییم.
بنده به نوبه ی خودم خیلی خوشحالم که توانستم هویت اصلی و باقی خودم را به آن تعداد از کاربرانی که همیشه با دید منفی و ذهن بدبین به همه ی قضایا نگاه میکنند ثابت نمایم که همیشه آنجورهم که شما فکر میکنید نیست و هستند کسانی که واقعا بدون ریا و چشم داشتی پاپیش میگذارند و هدفشان پیشرفت گروهی هست و انشالله منبعد هم چنین خواهد بود.
به مناسبت دریافت نماد اعتماد و با تصمیم تعدادی از اعضاء پکیج های تخفیف بمدت 10 روز ارایه خواهیم کرد تا خوشی این حرکت به جلو را کامل کرده باشیم.

باتشکر-مدیریت آذرباکس
این سایت زیرمحموعه اجاره ای هم داره من که نمیدوم چجوری گرفتن شاید قانون نماد تغییر کرده
پاسخ }}
سپاس شده توسط nokan ، unknown021 ، aaazade
??? ????? ?? ?????? ??????
نکته بعدی اطلاعاتی که در معرفی دادن
نقل قول:باسلام
بنده جعفر آذراهر هستم،۳۸ساله،ساکن تبریز،نماینده بیمه آرمان هستم.
به آدرس:تبریز،خ سرباز شهید،ایستگاه حمام

شماره تماس دفتر؛ ۰۴۱۳۲۳۳۱۴۸۹و ۰۹۱۴۸۹۹۱۷۱۱ و ۰۹۱۴۸۹۹۱۸۱۱
اطلاعات نماد
نقل قول:آدرس : آذربايجان شرقي - تبريز - سه راه شمس تبریزی-خیابان اصمعی-جنب نانوایی ناموران
تلفن : 04132331489
تلفن یکی هست ولی ادرس متفاوته
پاسخ }}
سپاس شده توسط nokan ، unknown021
خیلی جالبه ... 

چون مستقیم برای آدرس اصلی گرفته azarbux.com
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1395/6/24، 09:01 عصر)alizarkesh نوشته:
نقل قول:باسلام و صلوات بر محمد وآل محمد(ص)
باعرض تبریک به مناسبت دریافت نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه ی الکترونیکی سازمان صنعت معدن و تجارت به همه ی شما عزیزان کاربر و آرزوی موفقیت در تمامی مراحل.
دوستان بالاخره توانستیم به لطف خدا و تلاش تعدادی از اعضای آذرباکس در مورخ 23/06/95 نماد اعتماد را برای سایت کسب درآمد اینترنتی و تبلیغات کلیکی آذرباکس دریافت نماییم.
بنده به نوبه ی خودم خیلی خوشحالم که توانستم هویت اصلی و باقی خودم را به آن تعداد از کاربرانی که همیشه با دید منفی و ذهن بدبین به همه ی قضایا نگاه میکنند ثابت نمایم که همیشه آنجورهم که شما فکر میکنید نیست و هستند کسانی که واقعا بدون ریا و چشم داشتی پاپیش میگذارند و هدفشان پیشرفت گروهی هست و انشالله منبعد هم چنین خواهد بود.
به مناسبت دریافت نماد اعتماد و با تصمیم تعدادی از اعضاء پکیج های تخفیف بمدت 10 روز ارایه خواهیم کرد تا خوشی این حرکت به جلو را کامل کرده باشیم.

باتشکر-مدیریت آذرباکس
این سایت زیرمحموعه اجاره ای هم داره من که نمیدوم چجوری گرفتن شاید قانون نماد تغییر کرده
با سلام انماد گرفتنم بچه بازی شده فکر کنم وزارت صنعت و معدن دیگه کاری نداره به این چیزا به هر کس ناکسی درخواست انماد میده داره انماد میده همین سایت آگهی منو غیر فعال کرد و بازدید هایی که روش ریخته بودم از بین رفت من که فردا زنگ می زنم وزارت صنعت و معدن هر چی برسم میگم بهشون
پاسخ }}
سپاس شده توسط mohamad_29

با سلام انماد گرفتنم بچه بازی شده فکر کنم وزارت صنعت و معدن دیگه کاری نداره به این چیزا به هر کس ناکسی درخواست انماد میده داره انماد میده همین سایت آگهی منو غیر فعال کرد و بازدید هایی که روش ریخته بودم از بین رفت من که فردا زنگ می زنم وزارت صنعت و معدن هر چی برسم میگم بهشون

پاسخ }}
سپاس شده توسط
سلام

طرف رو توی ده راه نمیدادن سراغ کدخدا رو میگرفت

حالا که ما کاری به این بابا نداریم این انگاری خودش تنش میخاره ، یه نفر هم از ما شاکی نیست ایشون داره همه جاش میسوزه بسوز تا ببینم به کجا میرسی

[عکس: vm7g_a.jpg]

[عکس: 28en_photo_2016-09-16_10-24-25.jpg]

با نماد و بی نماد طرف باید آدم باشه ، مثال واضح گروه یک باکس گروه جرقه ایرانی
پاسخ }}
سپاس شده توسط
سلام

قضاوت با شما

یه بنده خدائی مشکل شخصی داشت اصلا هم مشکل مالی نداشت ، عه راستی نماد هم داشت

ایشون هم مشکل مالی نداره ها مشکل برنامه نویسی داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نماد هم داره

[عکس: d9n8_azar.jpg]

موفق باشید
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1395/6/27، 11:58 عصر)mohamad_29 نوشته: سلام

قضاوت با شما

یه بنده خدائی مشکل شخصی داشت اصلا هم مشکل مالی نداشت ، عه راستی نماد هم داشت

ایشون هم مشکل مالی نداره ها مشکل برنامه نویسی داره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نماد هم داره

[عکس: d9n8_azar.jpg]

موفق باشید

سلام
تا الان که مشکلی نداشت !!!!
چه طور میتونه تایید بزنه که بگه پرداخت شده ؟
مشکلش دقیقا چیه سایت نمی تونه خود سایت به جات پول بده مشکلش اینه؟؟
در مورد اون عکس بالایی هم تا وقتی مدیر بتونه سایت رو بچرخونه اسکم نمیشه نه مثل تو که منتظر پول کاربری
لااقل یه دونه تبلیغ بگیر تا بتونی پرداخت کنی و منتظر نمونی و کاربر رو مجبور کنی به بازیافت
راستی نمادت هم مبارک
من می خواستم برا هاستینگ نماد بگیرم الان که دیدم تو هم داری دیدم کلاس نداره دیگه
درمورد نماد هم بگم پدیده شاندیز بود فکر کنم کلاهبرداری کرد
اون که شرکت بود و دولت هم پشتش خورد و رفت تو که هیچ نماد که یه تاییدیه هست اون شماره ثبت و خیلی چیزای دیگه هم داشت و تو فقط یه نماد
پاسخ }}
سپاس شده توسط mohamad_29 ، aaazade