????? ???

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها از این تاریخ بسرعت حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود .

???? ????
امتیاز موضوع:
  • 43 رای - 2.37 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پایان کار من با اذر باکس
باسلام
وضعیتی توی اذر باکس پیش اومد که مجبورم این تایپیک رو بزنم
همه چی از این اطلاعیه شروع شد:
نقل قول:چند وقتی است که تعدادی از کاربران دیگر درخواست برداشت انجام نمیدهند و فقط با تبدیل کردن امتیازات و حسابهای جاریبه سپرده در پی خرید انواع آگهی های موجود در سایت هستند.
این حرکت ناپسند از طرف کاربران درحال وارد کردن ضربهبه سایت آذرباکس و کاربرانی که چشم امیدشان به درآمد از این سایت است.
کاربرانی که بیشتر از ۴ ماه که برداشت نداشته اند و کل درآمدشان را به سپرده و تبلیغات تبدیل کرده اند،بدون هیچ عذر و بهانه ای ۵۰ درصد حسابهای جاری و سپرده شان کسر خواهد شد.
کاربرانی موجودی نداشته باشند تا طبق بند فوق الذکر کسر نماییم،به مدت یک ماه از درآمدشان کسر یا جریمه خواهد شد.
اول اینکه همه سایت ها دوست دارند پول از سایت خارج نشه و چه بهتر که تبلیغ بشه نمونه بارزش هم اینکه وقتی حساب در سایت های دیگر مسدود میشه یصورت تبلیغ دهنده میتوان فعال کرد ولی این سایت به دلیل اینکه بازیافت رو بعد از درخواست و قبل از پرداخت باید انجام داد دوست داره برداشت کنن
دوم اینکه خودشون گفتن مبلغ موجودی رو کم میکنن ولی در کمال تعجب بجای اینکار اگهی های من رو غیر فعال کردن یعنی حرف خودشون رو هم نقض میکنن!! البته با کمال خوشنودی و شانس باید بگم وقتی فهمیدن و غیر غعال کردن که همه کلیک ها تموم شده بود
مشکل بعدی اینکه من گفتم حالا که اینطور شد برداشت میکنم و طبق قوانین باید:
نقل قول:مرحله اول 2000 ت
مرحله دوم 7000 ت
مرحله سوم 15000 ت
مرحله چهارم 25000 ت وبه بالا
ولی برای من 15هزار تومان هست!! وقتی تیکت دادم چون بلد نبودن این جوابشون بود:
نقل قول:اگر اجازه نمیدهد میتوانید و شما را به مراحل بعدی هدایت کرده است.میتوانید برداشت مرحله ی سوم را انجام دهید.
اگر سیستم اجازه نمیدهد که برداشتهای پایین را انجام دهید دلیلش بالا رفتن درآمد شماست و در این حالت میتوانید مراحل بعدی برداشت را انجام دهید و مشکلی نیست.
اما اگر بخواهید کلا برداشت نداشته باشیدو فقط آگهی دریافت کنید با مشکل روبرو هستید.
از کی تا بحال سایت اینقدر هوشمند شده خودش تشخیص میده درامد بالاست از مرحله اول و دوم میره مرحله سوم؟!!!!
در ضمن موجودی جاری من4751تومان و سپرده 637تومان زیاده؟!!!
بلد نیستید با سایت کار کنید چرا سایت میزنید؟!!! این بار اول هم نیست کاملا مشخصه اصلا اطلاعی ندارن هر تیکتی میدی میگن متوجه نشدیم توضیح بدید باید کلمه به کلمه بگی تا متوجه بشن Giggle

این هم نشونه مشکل مالی سایت و احتیاج به بازیافت
اگر قبول کنیم که مشکل پیش اومده و تک تک میزنید این چه ربطی به مبلغ کمتر و بیشتر داره؟!!!
نقل قول:کاربران عزیز توجه داشته باشند که از یکماه سایت آذرباکس دچار تغییرات برنامه نویسی بوده است و همچنین یکسری از پرداختی ها اشتباهی شده و تاکنون تعدادی از آنها به حساب سایت برگردانده شده و نیز بخاطر اینکه دوباره اشتباهی رخ ندهد مجبورشدیم بصورت تکی به حسابهای کاربران واریز نماییم.
این دلایل موجب گردیده تا از یکماه پیش تا به الان بصورت دوره ای 10 نفر از کاربران در این تاخیر سهیم باشند.
باعرض پوزش از شما عزیزان خواهشی که داریم لطفا همکاری کنید تا به این موارد هم مثل دیگر مسایل رسیدگی و حل نماییم و خواهشا از ارسال تیکت در این مورد خودداری نمایید تا وقتمان بیشتر باشد و به کارهای سایت رسیدگی نماییم.
و برداشتی را که تایید کردیم به منزله ی واریز تلقی نفرمایید.هدف از این کار یعنی تایید برداشت شما محسوب میگردد و میتوانید مطمین باشید و همچنین میتوانید به برداشت بعدی اقدام نمایید تا از برداشت بعدی خودتان عقب نمانید.
البته این را هم عرض نماییم که بیشتر برداشتهای پایین 25000 تومان را سعی داریم زودتر پرداخت کنیم.

اگر خود مدیر اذر باکس یا ناظم و کاربرش میبینن به گوش هم برسونن من برای یک ریالش هم راضی نیستم یا مبلغ رو به حسابم واریز کنید و حسابم رو ببندید یا اگهی ها رو به حالت قبل برگردونید

والسلام
پاسخ }}
سپاس شده توسط aaazade ، siavash85_ma ، nokan ، ardeshir
??? ????? ?? ?????? ??????
سلام

در مورد اخطاریه هم در مورد منم صدق میکرد ولی کلا خیلی جدی رو عمل کردن رو حرف نبودن برای منم بالای 20 تومن میشد طبق اخطارشون ولی فقط یه چیزی گفتن که یه چند نفرم زودتر درخواست بدن بدن همین.
که منم شاکی شدم یا حرف بزنید عمل کنید یا حرف نزدید.
شکوه می کنند که آن معشوق ازلی اگر ما را دوست دارد
چرا خبر نمی دهد و چرا نامه نمی فرستد
پاسخ خداوند این است که تو نامه خوان نیستی
وگرنه من بر دوام نامه ها و طومارهای مفصل می نویسم
بر چهره بهار
و بر چهره پاییز
و بر چهره زمستان
و بر چهره تابستان
و بر چهره آسمان
و پیش از همه بر چهره آدمیان
Heart

دکتر حسین الهی قمشه ای

پاسخ }}
سپاس شده توسط siavash85_ma ، ardeshir
سلام
دوست خوبم اردشیر که 6 ماه پیش میگفت این سایت کلاهبرداره. بنده هم یک ماه پیش اومدم و عدم پرداخت خودم را در این سایت اعلام کردم. هر کی وبلاگ داره بهتره کلاهبردار بودن سایت آذرباکس رو به عنوان پست ثابت بذاره تا همه مطلع بشن. از تعداد و مبلغ بالای آگهی های استاندارد میشه به کلاهبردار بودن این سایت پی برد
پی تی سی یعنی باکس جرقه ایرانی

پاسخ }}
سپاس شده توسط aaazade ، ardeshir ، omidmirzaii

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی افزایش بازدید سایتافزایش بازدید سایت کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا سورفسورف ورودی گوگلورودی گوگل بک لینکبک لینک رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا