iran server ???? ????

سایت های کلیکی و گوگل اسکم : .... 1tak-click.ir باکس وان bux1.... آیروکلیک ......باکس پارسیان .....پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

crypto
امتیاز موضوع:
  • 80 رای - 2.6 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین سایت های سرمایه گذاری
(1395/12/13، 05:21 صبح)ardeshir نوشته: پست ابتدای تاپیک ویرایش شد
دوستان هر نوع اطلاعاتی در مورد سایتا دارن بدن به ما

سلام

اردشیر جان به نظر می رسه که ظاهرا میترارنک هم کمی درآمدِش

کمتر شده از قبل، البته من هم فعالیتم کمتر شده نسبت به قبل 

چون که ساعات فعالیتم تغییر کرده با ساعت فعالیتی که سایت برای

کاربر مورد نظر داشته، ولی باز هم درآمدش در کل فک میکنم کمتر 

شده و احتمالا شاید میزان درآمد حاصله از هر جستجو و بازدید رو کم 

کرده باشه برای گروه یک باکس هم متاسفَم با این قوانین جدیدی که

گذاشته که تنها به ظاهر گفته که قوانین همون قبلِ اما در عمل دستکاری

در قوانین برده و تغییراتی رو حاصل کرده
[عکس: 2.gif]

پاسخ }}
سپاس شده توسط ardeshir
(1395/12/13، 08:45 صبح)zahra20 نوشته: سلام..گروه یک باکس چرا حذف شده ادمین
واینکه سود سرمایه گذاری در میترارنگ 3 درصد شده درماه
سلام
سایتش دیگه ثبات نداره هر لحظه هر تغییری ممکنه انجام بشه و یه سری موارد دیگه که دوستان تو آینده احتمالا میان میگن
در مورد میترا هم من فعال نیستم رضا جان توضیح دادن در پست بالا
پاسخ }}
سپاس شده توسط fam
سلام

دوستان عزیز دیگه فرصت زیادی نمونده تا جاییکه ممکنه در سایت های گروه یک باکس سریع تر برداشت بزنید چون بعد از ارائه مدارک و عکس ها ممکنه دیگه نتونید برداشت کنید و برای همیشه پول از دست بره

بنده از طریق تلگرام به دوستان دیگه هشدار دادم
پاسخ }}
سپاس شده توسط fam
(1396/1/2، 01:01 صبح)ardeshir نوشته: سلام

دوستان عزیز دیگه فرصت زیادی نمونده تا جاییکه ممکنه در سایت های گروه یک باکس سریع تر برداشت بزنید چون بعد از ارائه مدارک و عکس ها ممکنه دیگه نتونید برداشت کنید و برای همیشه پول از دست بره

بنده از طریق تلگرام به دوستان دیگه هشدار دادم

آخه کسی که تو حساب جاری اش 14هزار تومن هستش و سیستم کمتر از 20هزار قبول نمیکنه
اون باید چیکار کنه داداش اردشیر؟
پاسخ }}
سپاس شده توسط
مبالغ کم احتمالا واریز میشه سبک کارشو چند هفته دیگه توضیح میدم چجوریه و چطوری پول رو نابود میکنه تا اون موقع فقط برداشت بزنید
علت صبر کردنم دوستان دیگه هستن و سرمایه ریختن که تو تلگرام با هاشون در ارتباطم و متاسفانه یه عده ارتقا دادن باید بتونن بیش ترین پول رو برداشت کنن
پاسخ }}
سپاس شده توسط fam
سلام
سایت های قدیمی آقا عباد 5 سال اعتبار داشت
حیف که نتونست این اعتبار رو حفظ کنه!
پاسخ }}
سپاس شده توسط ardeshir
باسلام خدمت همه دوستان 
به نظر من که الان حدودا 10 ساله تو زمینه کسب درامد از اینترنت دارم کار میکنم بهترین و مطمئن ترین جا برای سرمایه گذاری تو ایران صنعت بورس میباشد تو بورس شما روزانه یه تلورانس منفی یا مثبت داری که یا مثبت 5 درصده یا منفی 5 درصد یعنی اگه شما یه سهمی بخری که فقط 4 روز مثبت داشته باشه میشه 20 درصد و تو عرض 4 روز 20 درصد سود میکنی این در حالیه که بانکها دارن 20 درصد رو به صورت سالیانه میدند حالا دیگه تصمیم با خودتونه
اگر کسی خواست شروع کنه این سایت برای شروع سایت خوبیه

www.sahambours.ir

موفق باشید
پاسخ }}
سپاس شده توسط
(1397/6/14، 08:56 عصر)mahdikam نوشته: باسلام خدمت همه دوستان 
به نظر من که الان حدودا 10 ساله تو زمینه کسب درامد از اینترنت دارم کار میکنم بهترین و مطمئن ترین جا برای سرمایه گذاری تو ایران صنعت بورس میباشد تو بورس شما روزانه یه تلورانس منفی یا مثبت داری که یا مثبت 5 درصده یا منفی 5 درصد یعنی اگه شما یه سهمی بخری که فقط 4 روز مثبت داشته باشه میشه 20 درصد و تو عرض 4 روز 20 درصد سود میکنی این در حالیه که بانکها دارن 20 درصد رو به صورت سالیانه میدند حالا دیگه تصمیم با خودتونه
اگر کسی خواست شروع کنه این سایت برای شروع سایت خوبیه

www.sahambours.ir

موفق باشید

سلام دوست عزیز
اگر شما تحلیلگر هستید و سهام خاصی کار میکنید اعلام کنید یک بخش جدا در انجمن جهت تحلیل و بررسی ایجاد کنیم
پاسخ }}
سپاس شده توسط
دوستان عزیز

در مورد سرمایه گذاری و پست اول این تاپیک دقت کنند پست قدیمی هست و در بالای انجمن اعلام کردم در هیچ سایتی سرمایه از جیب وارد نکنید
به شخصه در هیچ سایتی سرمایه از جیب نریختم و نمیریزم . (طی دو سال اخیر که تجربه شد )

یاعلی
پاسخ }}
سپاس شده توسط