dollarkadeh ???? ????

سایت های کلیکی و گوگل و سورف اسکم :ialexa ...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... رنک کده ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 1.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شروع اصولی کسب درآمد اینترنتی
شروع اصولی کسب درآمد اینترنتی

سلام دوستان عزیز
برای جلوگیری از اتلاف وقت دوستانی که تازه در عرصه ی کسب درآمد از اینترنت قدم گذاشتن
و میخوان از صفر شروع کنند سایت هایی که خود بنده فعالم
و پرداختشون تابحال عالی بوده و چندین ماه مورد بررسی مداوم قرار گرفتن
رو بهمراه شرایط فعالیت میگم خدمتتون
به امید خدا با این روشی که میگم و فعالیت همزمان در این سایت ها
و سرمایه گذاری با درآمد از خود همین سایت ها به درآمدی بالای 80 هزار تومان درماه میرسید
شما درآمدتون رو هر چقدر هم کم سریع به سرمایه تبدیل میکنید
تا پول روی پول بیاد و در آینده پول براتون کار کنه و در حالت استاندارد با سقف زیرمجموعه
براحتی امکان پذیر هست و نیازی به سرمایه گذاری از جیب خودتون یا سرمایه درشت نیست .
پس این روش برای همه جواب میده
ضمنا تعداد سایت های معتبر بسیار کم هست و
همزمان باید در همشون فعالیت داشته باشید تا به سود خوبی برسید
همچنین سایت های جدید تر بعد از بررسی کامل تر ان شاء الله
در آینده به این مجموعه اضافه میشن

سایت کلیکی ساقی باکس

[تصویر:  saghybux.gif]
درآمد فعلی از فعالیت خود کاربر در ماه 12000 تا 21000 تومان

باکس جرقه ایرانی

[تصویر:  51_36_468x60.gif]
درآمد فعلی از فعالیت خود کاربر در ماه 12000 تا 15000
درآمد از سرمایه گذاری با سقف زیرمجموعه در حالت استاندارد : 19600
درآمد حدودی در یک ماه : 31000 تا 34000 تومان

پارت کلیک

[تصویر:  part11.gif]
درآمد فعلی از فعالیت خود کاربر در ماه 6000 تا 8000

میترارنک

[تصویر:  728.jpg]
درآمد فعلی از فعالیت خود کاربر در ماه 12000 تا60000 تومان
شامل :
سورف ( بازدید خودکار )
 جستجوی گوگل
 لایک فیس بوک
 گزارش تخلف
 خواندن مجله
سرمایه گذاری هم داره ولی بنده سرمایه نمیریزم
روش سرمایه گذاری در گروه یک باکس
در این تاپیک هست .

بهترین سایت های بیت کوین

freebitco.
معتبرترین سایت بیت کوین هست وخیلی قدیمی
تسویه حساب یکشنبه ها بصورت خودکار
لینک آموزش تصویری
هر ۶۰ دقیقه

claimbtc.
حداقل برداشت ۲۰۰۰۰
هر 20 دقیقه
لینک آموزش تصویری

safebit.co.in
ثبت نام/برداشت دستی
حداقل برداشت ۱۰۰۰۰
[b]هر 30 دقیقه[/b]

moonbit.co.in
حداقل برداشت ۱۰۰۰۰

پاسخ
سپاس شده توسط mohamad_29
درآمد فعلی از فعالیت خود کاربر در ماه 30000 تا60000 تومان

سلام

الان دیگه این مقدار برای من نیست

200 تومن سورف
150 الی 200 تومن جستجوی گوگل
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام

درآمد متغیره چند ماه پیش فقط از جستجو به تنهایی 24000 تومن درماه میداد سورفش 18000 تومن
و ماکزیمم به 80 هزار هم میرسید گاهی اوقات

درآمد از قسمت خواندن مجله
لایک فیسبوک
گزارش تخلف

هم در سایت هست .

ممنون از اطلاعی که دادیددرصورتیکه درآمد مدت زیادی کم تر از 30 هزارباشه دوباره بروز رسانی میکنم
پاسخ
سپاس شده توسط
(1395/8/13، 03:52 عصر)ardeshir نوشته است: سلام

درآمد متغیره چند ماه پیش فقط از جستجو به تنهایی 24000 تومن درماه میداد سورفش 18000 تومن

لایک فیسبوک
گزارش تخلف

هم در سایت هست .

ممنون از اطلاعی که دادیددرصورتیکه درآمد مدت زیادی کم تر از 30 هزارباشه دوباره بروز روسانی میکنم

سلام اردشیرجان

درآمد از جستجو 24000 تومان با چه ضریب همکاری؟
سورفش که با ضریب 0.3 حدودا 250 تومان روزانه میده
پی تی سی یعنی باکس جرقه ایرانی

پاسخ
سپاس شده توسط
(1395/8/13، 04:39 عصر)siavash85_ma نوشته است:
(1395/8/13، 03:52 عصر)ardeshir نوشته است: سلام

لایک فیسبوک
گزارش تخلف

هم در سایت هست .

ممنون از اطلاعی که دادیددرصورتیکه درآمد مدت زیادی کم تر از 30 هزارباشه دوباره بروز روسانی میکنم

سلام اردشیرجان

درآمد از جستجو 24000 تومان با چه ضریب همکاری؟
سورفش که با ضریب 0.3 حدودا 250 تومان روزانه میده
سلام سیاوش جان

برای چند ماه قبل بوده که تعداد تبلیغ دهنده ها خیلی بیش تر بودن مخصوصا در قسمت جستجوی سایت
خودم یه مدتیه فعالیت نکردم درآمدشو دوستان بگن میانگینو بروز رسانی کنم
پاسخ
سپاس شده توسط siavash85_ma
بعد از یک ماه فعالیت ضریب همکاریت میشه 0.3

با توجه ب قانون جدید با این ضریب همکاری فقط میشه 15 عدد جستجو در گوگل انجام بدی

نهایت 200 تومن جستجو الان درامد داره

سورف هم 200 تومن

خواندن مجله هم روزی 30 تومن

میشه ماهی 12 تومن از همش
پاسخ
سپاس شده توسط ardeshir
لایک فیسبوک هم هست
پس حداقل روی 12 میذارم حداکثر رو فعلا دست نمیزنم
پاسخ
سپاس شده توسط siavash85_ma
راستش رو بخوای یک مدت در قسمت جستجوی گوگل فعالیت کردم. با ضریب همکاری 0.4 حداکثر میشد 40 جستجوی گوگل انجام بدی و با ضریب 0.3 حداکثر 30 جستجو.
ولی خب مشکل اینجاست با ضریب 0.4 تعداد آگهی های جستجوی گوگل هیچ وقت به 40 تا نمی رسید. احتمالا باید صبح زود ساعت 6 در قسمت جستجو فعالیت کنی. چون وسط روز اغلب آگهی های جستجو تموم میشه و نهایت 10 یا 15 تا در دسترسه.
با همین ضریب همکاری قسمت سورف هم حدودا 350 تومان میشدو با ضریب 0.3 تقریبا 250 تومان درآمد حاصل میشد.
پس افزایش ضریب همکاری خیلی به صرفه نیست. به نظر من کسی باید ضریب همکاری رو افزایش بده که در همه قسمتهای سایت فعالیت کنه. و اگر نه فقط محدود به سورف و جستجوی گوگل باشی هزینه ای که برای افزایش ضریب همکاری پرداخت میکنی جبران نمیشه.
از طرفی جستجوی گوگل هم با توجه زمانی که میگیره فاید نداره.به عنوان مثال یک جستجوی گوگل با زمان 100 ثانیه ای با ضریب همکاری 0.3 تقریبا 20 تومان درآمد داره. خب واقعا وقت گیره. بخصوص بعضی وقتا آگهی های گوگل خطا هم میده.
البته این نظر شخصی من بود که حدود2 ماهی در سایت میترا رنک فعالیت کردم. شاید تجربه بنده کم هستش و دوستان باتجربه که چند ماه یا چند سالی دارن فعالیت میکنن نظرات مفید و صحیحی داشته باشن.

پاسخ
سپاس شده توسط ardeshir
(1395/8/13، 08:38 عصر)siavash85_ma نوشته است: راستش رو بخوای یک مدت در قسمت جستجوی گوگل فعالیت کردم. با ضریب همکاری 0.4 حداکثر میشد 40 جستجوی گوگل انجام بدی و با ضریب 0.3 حداکثر 30 جستجو.
ولی خب مشکل اینجاست با ضریب 0.4 تعداد  آگهی های جستجوی گوگل هیچ وقت به 40 تا نمی رسید. احتمالا باید صبح زود ساعت 6 در قسمت جستجو فعالیت کنی. چون وسط روز  اغلب آگهی های جستجو تموم میشه و نهایت 10 یا 15 تا در  دسترسه.
با همین ضریب همکاری قسمت سورف هم حدودا 350 تومان میشدو  با ضریب 0.3  تقریبا 250 تومان درآمد حاصل میشد.
پس افزایش ضریب همکاری خیلی به صرفه نیست. به نظر من کسی باید ضریب همکاری رو افزایش بده که در همه قسمتهای سایت فعالیت کنه. و اگر نه فقط محدود به سورف و جستجوی گوگل باشی هزینه ای که برای افزایش ضریب همکاری پرداخت میکنی جبران نمیشه.
از طرفی جستجوی گوگل هم با توجه زمانی که میگیره فاید نداره.به عنوان مثال یک جستجوی گوگل با زمان 100 ثانیه ای با ضریب همکاری 0.3 تقریبا 20 تومان درآمد داره. خب واقعا وقت گیره. بخصوص بعضی وقتا آگهی های گوگل خطا هم میده.
 البته این نظر شخصی من بود که حدود2 ماهی در سایت میترا رنک فعالیت کردم. شاید تجربه بنده کم هستش و دوستان باتجربه که چند ماه یا چند سالی دارن فعالیت میکنن نظرات مفید و صحیحی داشته باشن.

من تو این سایت سرمایه گذاری کردم. سه ماهی طول کشید پول خودم رو به دست بیارم فقط!  قطعی زیاد داشت. جستجوی گوگلش هم جالب نیست.انجام بدی و ارور بگیری
پاسخ
سپاس شده توسط siavash85_ma ، ardeshir
درسته. این سایت بیشتر دنبال تجارت خودش هست تا درآمدزایی برای کاربران.
من که فقط تو قسمت سورف کار میکنم. اون هم با ضریب همکاری 0.3

پاسخ
سپاس شده توسط Lexus ، ardeshir

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران طراحی سایت پایگاه کسب درآمد اینترنتی ایران درآمد پی تی سی باکس پارسی سایت ارتش ظهور فروشگاه لایسنس و مجوز قانونی برای ویندوز و آنتی ویروس ها لگیت دانلود - مرجع دانلود رایگان خرید و فروش پرفکت مانی ، وبمانی ، بیت کوین کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل