dollarkadeh ???? ????
???? ??? ???? ???

قیمت خرید هر بیت کوین: ریال     |     قیمت فروش هر بیت کوین: ریال    

بهترین سایت های سرمایه گذاری

شروع اصولی کسب درآمد اینترنتی

نظر سنجی سراسری سایت های باکس

قوانین امضا

دوستان عزیزی که سایت معرفی میکنند لطفا نام سایت را درعنوان ذکر کنند تا کاربران جدیدتر سایت تکراری معرفی نکنند.

سایت های اسکم اخیر : میراکس باکس /اپل باکس /شارژباکس/ ایرانی باکس/ رنک کده /پی تی سی کارنو/ آذرباکس /ادزپی تی سی باکس / باکس 1

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 1.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجی سراسری سایت های باکس
منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم
Icon16 
سلام به همگی

ایام محرم الحرام را به تک تک شما دوستان عزیز تسلیت میگوئیم و التماس دعا

این تاپیک یک نظرسنجی سراسری در مورد تمامی سایت های باکس و پی تی سی هستش

به این صورت که تک تک عزیزان و کاربران جدید و قدیم نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را در مورد تمامی سایت های باکس که درحال حاضر فعالیت دارند را ارائه میکنند تا به امید خدا به جمع بندی و نتیجه خوبی برسیم

هدف : ایجاد فضائی مناسب برای کسب درآمد از اینترنت هست نه تخریب

پس از الان اعلام میکنم اگر به سایت یا مدیریت سایتی توهین ، فحش و ناسزائی داده شود سریعا تاپیک موردنظر حذف و فرد خاطی از انجمن محروم میگردد ( فرضا کاربری اعلام میکند سایت x کلاهبردار و اسکم است ، دلیلشان چیست ؟ مدرکی دارند؟ بین او و مدیریت آن سایت چه اتفاقاتی رخ داده که شاکی هستن و او را کلاهبردار خطاب میکنند ؟ )

اگر سایتی خوب است از نظر شما دلیلش چیست؟؟

اگر سایتی بد و کلاهبردار است از نظر شما دلیلش چیست؟؟

چه راهکاری برای بهتر شدن و یکپارچه شدن بین سایت های باکس و کاربران دارید؟؟

و در آخر از تک تک مدیران سایت های باکس نیز تقاضا و خواهش داریم قدم رنجه فرموده و به سوالات و انتقادات کاربران عزیز پاسخ دهند

به امید موفقیت روزافزون شما

منتظر قدوم  و نظرات شما دوستان خوب هستیم

سربلند و پیروز باشید Majidonline_rose
پاسخ
سپاس شده توسط payam1346 ، ardeshir ، hassan07 ، fam
(1395/8/5، 04:38 عصر)mohamad_29 نوشته است: سلام به همگی

ایام محرم الحرام را به تک تک شما دوستان عزیز تسلیت میگوئیم و التماس دعا

این تاپیک یک نظرسنجی سراسری در مورد تمامی سایت های باکس و پی تی سی هستش

به این صورت که تک تک عزیزان و کاربران جدید و قدیم نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را در مورد تمامی سایت های باکس که درحال حاضر فعالیت دارند را ارائه میکنند تا به امید خدا به جمع بندی و نتیجه خوبی برسیم

هدف : ایجاد فضائی مناسب برای کسب درآمد از اینترنت هست نه تخریب

پس از الان اعلام میکنم اگر به سایت یا مدیریت سایتی توهین ، فحش و ناسزائی داده شود سریعا تاپیک موردنظر حذف و فرد خاطی از انجمن محروم میگردد ( فرضا کاربری اعلام میکند سایت x کلاهبردار و اسکم است ، دلیلشان چیست ؟ مدرکی دارند؟ بین او و مدیریت آن سایت چه اتفاقاتی رخ داده که شاکی هستن و او را کلاهبردار خطاب میکنند ؟ )

اگر سایتی خوب است از نظر شما دلیلش چیست؟؟

اگر سایتی بد و کلاهبردار است از نظر شما دلیلش چیست؟؟

چه راهکاری برای بهتر شدن و یکپارچه شدن بین سایت های باکس و کاربران دارید؟؟

و در آخر از تک تک مدیران سایت های باکس نیز تقاضا و خواهش داریم قدم رنجه فرموده و به سوالات و انتقادات کاربران عزیز پاسخ دهند

به امید موفقیت روزافزون شما

منتظر قدوم  و نظرات شما دوستان خوب هستیم

سربلند و پیروز باشید
Majidonline_rose

عرض سلام وادب خدمت تک تک عزیزان
به استحضارشما عزیزان میرسانم اینجانبpayam1346هستم ازاصفهان
مدت2سالی می باشد درزمینه کسب وکاراینترنتی فعالیت دارم ودراین مدت متوجه شدم که بافعالیت مستمرخیلی راحت میشود فهمیدکدام سایت قصد کلاه برداری را دارد وکدامیک قصد کلاه بردادری را ندارد. با ارتباط داشتن باکاربران دیگر میشود درباکس های کلاه بردارفعالیت نکرد
باکسی که بی نظم میشود مدیریت صحیح انجام نمیشود ومثل آن میشود که طرف شناکردن بلد نیست و وارد آب میشود و در آن غرق میشود
وتنها امید کاربران به باکس ها این می باشد که سروقت پرداختی انجام شود.درغیر اینصورت کاربران نا امید میشوند وبه فعالیت کردن ادامه نمی دهند
همکنون در چندین سایت فعالیت دارم واز مدیران آن سایت ها کمال تشکر را دارم
خدا شاهده اگر مدیر باکسی بودم اولین قدمم نگه داشتن کاربر در باکسم بود وامید به کاربرانم میدادم
قانون دادن به سایت حق مدیر می باشد.اما نه قانونی که کاربر نیامده به سایت فرار را بهتر ترجیح دهد
دوستدار شماpayam1346مدیر چندین سایت رسمی در سراسر ایران زمین
Majidonline_rose
پاسخ
سپاس شده توسط mohamad_29 ، ardeshir ، hassan07
سلام دوستان عزیز بنده تقریبا یکسال است که در باکس های مختلف کار کردم حقیقتا بیشتر از تمام باکس ها با بت باکس و فارس باکس حال کردم چرا؟

فارس باکس : با این باکس حال میکنم چون پرداخت ها به موقع انجام میشه و پشتیبانی کاملا درستی داره و سود منطقی داره و به جرات یکی از بهترین تجربه های من بوده( دیگه هر کسی این باکس بزرگ رو میشناسه نیاز به معرفی نیست)

بت باکس : این باکس با این که حدود 4 ماه از تاسیسش میگذره خیلی نظرمو جلب کرده این باکس با در آمد منطقی اگهی های استاندار از 8 تومان به 12 رسونده این یعنی مدیریت تنها به دنبال سود خودش نیست و اگر فعالیت و تبلیغات زیاد بشه به کاربران توجه بیشتری میشه ( البته در دراز مدت مشخص خواهد شد )
2.پرداخت ها واقعا نسبت به باکس های دیگه ایی که کار کردم خیلی سریع انجام میشه و منو راضی کرده اگه اشتباه نکنم هر دو برداشتم کمتر از 6 ساعت به بنده پرداخت شده.
3. مدیریت با کاربرا راه میاد تعرفه های خیلی خوبی میزاره بنده تا امروز از کار کردن با این باکس لذت بردم اگر ادامه بده حس میکنم آینده ی روشنی داره.
4. تا امروز حدود 15 تومان سرمایه گذاری داشتم با توجه به بازده نسبتا خوب میتونم بگم کاملا از بت باکس و مدیریتش راضیم.

باکسهایی که نظمو جلب نکردند :

ساقی باکس : این باکس پرداخت خوبی داره و من راضیم اما متاسفانه آگهی های مدیر بیشتر از اگهی های دیگه سایت هست که برای من کسل کننده هست و به طور واضح توی ساقی باکس درآمد بالایی نداری و در واقع فقط خرج باز کردن صفحات وبت در میاد و زیر مجموعه گیری هم غیر فعاله امیداوارم رسیدگی کنند.

جرقه ایرانی : با اینکه باکس فوق العاده ای هست و همه چیزش راضی کنندست پاپ آپ ها مدام باز میشن بنر های حمایتی زیادن و کلا از کار مداوم زده میشم ممنون از تمامی دوستان عزیز شرمنده طولانی بود.
پاسخ
سپاس شده توسط hassan07
با حرفای محمد 25 موافقم..ولی ساقی باکس ب نظر در حال حاظر بهترین باکس ایرانی...بطور میانگین ماهی 12 تومن راحت میده .. ولی باکس های دیگه برای اینکه 12 تومن در بیاری باید حداقل ماهی 100 تومن سرمایه بزاری مثل همون فارس باکس
در مورد جرقه هم موافقم خیلی پاپ اپ داره مخصوصا وقتی مستقیم رو یک گزینه داخل سایت کلیک میکنی ..یعنی حتما اول باید کلیک راست کنی بعد صفحه مورد نظر رو توی یک تب جدید باز کنی واگه بخوای مستقیم کلیک کنی دیگه بیشتر از 10 تا باز میشه
البته کلا پولی نمیتونی دربیاری از طریق باکس ها
پاسخ
سپاس شده توسط

کاربرانی که از این موضوع دیدن کرده اند ؟
2کاربر از این موضوع دیدن کرده اند :
sajad123456، babaloozohreh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران طراحی سایت پایگاه کسب درآمد اینترنتی ایران درآمد پی تی سی باکس پارسی سایت ارتش ظهور فروشگاه لایسنس و مجوز قانونی برای ویندوز و آنتی ویروس ها لگیت دانلود - مرجع دانلود رایگان خرید و فروش پرفکت مانی ، وبمانی ، بیت کوین کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی دکتر سئودکتر سئو بهبود Bounce Rate در الکسابهبود Bounce Rate در الکسا پاپ آپ ارزانپاپ آپ ارزان خرید بازدیدخرید بازدید بازدید خارجیبازدید خارجی سورفسورف فروش بک لینکفروش بک لینک لینک بیلدینگلینک بیلدینگ بهبود رتبه در گوگلبهبود رتبه در گوگل ورودی از گوگلورودی از گوگل بهبود رتبه الکسابهبود رتبه الکسا خبر رپورتاژخبر رپورتاژ خبرخوانخبرخوان کنکور آسان استکنکور آسان است