dollarkadeh ???? ????

سایت های کلیکی و گوگل و سورف اسکم :ialexa ...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... رنک کده ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت جدید EnClix جدیدترین سایت و بهترین سایت سود ده تازه تاسیس عجله کنید
New 
[تصویر:  banner3.gif]
یک PTC جدید با اسکریپت یکتا  ،قوی و منحصر به فرد  که دیروز تاسیس شده است
ویژگیهای سایت از زبان خود ادمین :

Secure and stable environment for all you.
Fully registered private limited company number 10495668 (transparency and credibility).
Unique Script (focus on security and speed).
Instant payments ( purchases and withdrawals ) via PayPal, Payza and Bitcoin (BitPay).
Secure protocol 256-bit AES Encryption for SSL and dedicated DDoS Protection.
Professional Support. Our agents are available to help via email 24 hours a da

امنیت بالا و محیط پایدار سایت
شرکت کاملا ثبت شده با شماره ثبتی 10495668
اسکریپت منحصر به فرد با سرعت بالا که روی امنیت و سرعت متمرکز شده

پرداخت فوری با PAYZA .PAYPAL.BITCOIN

تخفیفات شروع به کار سایت :
10 درصد تخفیف روی آپگرید عضویت ها  و تبلیغات تا یک هفته پس عجله کنید.

پاسخ
سپاس شده توسط mukhtar
(1395/10/9، 10:17 عصر)newptcsites نوشته است: [تصویر:  rezvaneh92]
من روزانه به طور متوسط 12 دلار سود خالص فقط از زیرمجموعه های اجاره ای کسب می کنم چگونه؟

معرفی HitClickFlow :
یک PTC جدید با اسکریپت یکتا ،انعطاف پذیر ،قوی و منحصر به فرد توسعه یافته توسط  FuturumClix که در حال پرداخت فوری از سپتامبر 2016 می باشد.

استراتژی سود فوق العاده :اگر شما می خواهید مثل من سود بالاو شگفت انگیزی داشته باشی باید به پرمیوم به ارزش 90 دلار در سال ارتقا دهید اما عجله کنید در جشنواره کریسمس 15 دلار تخفیف اعمال شده فقط 75$ عجله کنید
بعد از آپگرید کردن شما باید اجاره رفرال رو شروع کنید به ارزش 0.2$ که هر 5 روز یک بار میتوانید 200 رفرال (بیشترین پک) رو اجاره کنید.ماکسیمم رفرال 2000 تا هست که نرخ کلیک هر رفرال 0.01$ و BEP:0.66  میانگین رفرال ها در پرمیوم بیشتر از 1.20 هست.
مثال : اگر میانگین رفرال 1.2 و داشته باشید هر رفرال در روز 0.16$ سود می کند که اگر 2000 رفرال  داشته باشید بین 150$ تا $250$ سود خاص کسب می کنید

همچنین می توانید شرایط و سند های پرداختی من را در عکس زیر ببینید:
[تصویر:  8gm5_untitled.png]

بیشترین بازدید از سند پرداختی مربوط به من بود که همه رو متعجب کرده بود این هم سندش :
[تصویر:  wxih_12.png]

[تصویر:  rezvaneh92]
پاسخ
سپاس شده توسط
با سلام
بنده عضو این سایت هستم HITCLICKFLOW دیروز درخواست 5دلار برداشت را دادم .نه تنها برایم به پرفکت مانی واریز نکرد حتی جواب تیکت بنده را هم نداده است.درضمن الان هم مینیمم برداشت بنده را نیز به 6دلار افزایش داده است.
سوال من این است که آیا دلیل خاصی دارد که اجازه برداشت را بنده نداده است؟آی دی تلگرام بنده نیزpad139@ با تشکر فراوان لطفا جواب مرا بفرمایید که اگر اینگونه باشد ازکاردراین سایت خودداری کنم .
باز هم متشکرم.
منتظر پاسخ حضرت عالی هستم
پاسخ
سپاس شده توسط
(1395/10/22، 07:56 عصر)daruish1390 نوشته است: با سلام
بنده عضو این سایت هستم HITCLICKFLOW دیروز درخواست    5دلار برداشت را دادم .نه تنها برایم به پرفکت مانی واریز نکرد حتی جواب تیکت بنده را هم نداده است.درضمن الان هم مینیمم برداشت بنده را نیز به 6دلار افزایش داده است.
سوال من این است که آیا دلیل خاصی دارد که اجازه برداشت را بنده نداده است؟آی دی تلگرام بنده نیزpad139@ با تشکر فراوان لطفا جواب مرا بفرمایید که اگر اینگونه باشد ازکاردراین سایت خودداری کنم .
باز هم متشکرم.
منتظر پاسخ حضرت عالی هستم

سلام دوست عزیز
ببخشید که من پاسخ میدم
برداشت کاربر استاندارد در این سایت طی 2 روز واریز میشه (تا فردا به حساب پرفکت مانیتون میاد)
حداقل برداشت برای شما به چهار دسته تقسیم شده
برداشت اول (حداقل 4 دلار)
برداشت دوم (حداقل 6 دلار)
برداشت سوم (حداقل 8 دلار)
برداشت چهارم (حداقل 10 دلار) است.
پاسخ
سپاس شده توسط
درود برشما دوست گرامی وسپاس از پاسخ حضرت عالی
متاسفانه پول بنده را سایت به حسابم برگردانده است.وتیکت هم که زدم به پشتیبان پاسخ درستی نمیدهد.خواستم بپرسم آیا قانون خاصی دارد که بنده ازآن بی اطلاع هستم؟
ولطفا بفرمایید آیا حضرت عالی ازاین سایت برداشت داشته اید؟وچند وقت می باشد که عضو این سایت می باشید؟
با تشکر فراوان
پاسخ
سپاس شده توسط
(1395/10/22، 09:05 عصر)daruish1390 نوشته است: درود برشما دوست گرامی وسپاس از پاسخ حضرت عالی
متاسفانه پول بنده را سایت به حسابم برگردانده است.وتیکت هم که زدم به پشتیبان پاسخ درستی نمیدهد.خواستم بپرسم آیا قانون خاصی دارد که بنده ازآن بی اطلاع هستم؟
ولطفا بفرمایید آیا حضرت عالی ازاین سایت برداشت داشته اید؟وچند وقت می باشد که عضو این سایت می باشید؟
با تشکر فراوان

هیچ قانونی برای برداشت وجود نداره جز همون محدودیت مبلغ برداشت در مراحل بعدی (از 2 دلار تا 10 دلار)
بله بنده حدود 2 هفته پیش مبلغ 4 دلار اول رو برداشت زدم و بعد از 15 دقیقه واریز شد (بنده از زمان استارت سایت ثبت نام کردم)
اگه امکانش هست ادامه بدید و مبلغ رو به مرحله دوم یعنی 6 دلار برسونید و برداشت بزنید
احتمالا اشتباهی این مشکل برای شما بوجود اومده، قطعا برداشت بعدی رو واریز میکنه
پاسخ
سپاس شده توسط
با سپاس فراوان از دوست عزیز.
برای همکاری وتبادل بیشتر اطلاعات اگر افتخار بدهید در تلگرام نیز در ارتباط باشیم.@pad139
با تشکر مجدد
پاسخ
سپاس شده توسط mukhtar
یک PTC جدید با اسکریپت یکتا  ،قوی و منحصر به فرد  که دیروز تاسیس شده است
ویژگیهای سایت از زبان خود ادمین :

Secure and stable environment for all you.
Fully registered private limited company number 10495668 (transparency and credibility).
Unique Script (focus on security and speed).
Instant payments ( purchases and withdrawals ) via PayPal, Payza and Bitcoin (BitPay).
Secure protocol 256-bit AES Encryption for SSL and dedicated DDoS Protection.
Professional Support. Our agents are available to help via email 24 hours a da

امنیت بالا و محیط پایدار سایت
شرکت کاملا ثبت شده با شماره ثبتی 10495668
اسکریپت منحصر به فرد با سرعت بالا که روی امنیت و سرعت متمرکز شده

پرداخت فوری با PAYZA .PAYPAL.BITCOIN

تخفیفات شروع به کار سایت :
10 درصد تخفیف روی آپگرید عضویت ها  و تبلیغات تا یک هفته پس عجله کنید.

پاسخ
سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها نمايش ها آخرين ارسال
  سایت جدید ایران باکس جدیدترین سایت کلیکی mehrsam2030 1 225 1395/10/19، 12:25 عصر
آخرين ارسال: mehrsam2030
New سایت کلیکی تازه تاسیس با 0.14 دلار در هر روز ja_ah 0 186 1394/8/21، 07:50 عصر
آخرين ارسال: ja_ah

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران طراحی سایت پایگاه کسب درآمد اینترنتی ایران درآمد پی تی سی باکس پارسی سایت ارتش ظهور فروشگاه لایسنس و مجوز قانونی برای ویندوز و آنتی ویروس ها لگیت دانلود - مرجع دانلود رایگان خرید و فروش پرفکت مانی ، وبمانی ، بیت کوین کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی