dollarkadeh ???? ????
???? ??? ???? ???

قیمت خرید هر بیت کوین: ریال     |     قیمت فروش هر بیت کوین: ریال    

بهترین سایت های سرمایه گذاری

شروع اصولی کسب درآمد اینترنتی

نظر سنجی سراسری سایت های باکس

قوانین امضا

دوستان عزیزی که سایت معرفی میکنند لطفا نام سایت را درعنوان ذکر کنند تا کاربران جدیدتر سایت تکراری معرفی نکنند.

سایت های اسکم اخیر : میراکس باکس /اپل باکس /شارژباکس/ ایرانی باکس/ رنک کده /پی تی سی کارنو/ آذرباکس /ادزپی تی سی باکس / باکس 1

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیستم کسب در آمد از سورف Surf پیشنهاد بدید. ♥
Icon16 
سلام. تو تابستون از وب بوست آپ و میترا رنک استفاده میکردم. بعد چند ماه نظرم در مورد میترا رنک برگشت و ازش استفاده نمیکنم.
بعد از تابستون وب بوست آپ تعداد تبلیغاش تا همین یک ماه پیش به شدت کم بود و هر وقت میرفتی توش میدیدی زده تبلیغی برای نمایش وجود ندارد.
کلا چند ماه بی خیال سورف شدم الان دوباره میخوام شروع کنم. همین الان به وب بوست آپ سر زدم دیدم دوباره تبلیغ داره. اما مطمئن نیستم در بارش به علت اون چند وقتی که تبلیغ نداشت. به نظرتون دوباره ازش استفاده کنم؟ کسی در حال حاضر استفاده میکنه؟ راضی هستید؟ یه طور باشه حداقل پول وی پی اسم در بیاد.
لطفا:
1- نظرتون در مورد شرایط فعلی وب بوست آپ و استفاده ازش رو بگید.
2- سیستم های سورفی که خودتون استفاده میکنید و راضی هستید و به نظرتون معتبرن رو معرفی کنید. ( لطفا فقط اگه از سیستم سورفی در حال حاضر استفاده میکنید اسمشو بگید ، شاید اون سیستم قبلا عالی بوده ولی الان دیگه به درد نخوره. ) ممنون. [تصویر:  10.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط
سلام
من سئو مارک بهتون پیشنهاد میدم. برای کسب اطلاعات بیشتر به تاپیک زیر بروید:
http://buxi.ir/froum/showthread.php?tid=5204
کسب درآمد با ethereum:
پاسخ
سپاس شده توسط M948
درود
سایت آی پی ایرانی حداقل خرج سرور رو درمیاره و همیشه هم تبلیغ داره.
ولی در کل سورف از یه مدتی به بعد واقعا سوددهی خودشو از دست داده! و پیشنهاد میشه فعالیتهای دیگه رو هم امتحان کنین، و اینکه کدوم یکی مناسبتره، سوال و جوابی نیست و برای هرکس با تجربه خودش بدست میاد.
موفق باشید
[تصویر:  144586956859683.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط M948
من هرچی پول دارم رو میخوام وی پی اس بخرم بزارم روی این سایت های سورف.
اگه بخوام تک تک وی پی اس بگیرم واقعا زیاد سود نمیده.
قبلا تو زمینه ی سورف اشتباه کردم و دیگه نمیخوام اشتباه کنم واسه همین این تاپیک رو زدم.
برام مهمه که واقعا دیگه اشتباه نکنم.
و وقت زیادی هم ندارم چون دانش آموزم و الان واقعا بزور وقت میکنم تلگراممو چک کنم وگرنه دوباره سراغ سورف نمیرفتم. و آدمای زیادیو میشناسم که با گذاشتن تعداد زیادی وی پی اس روی همین سایت های سورف ایرانی و خارجی درآمد میلیونی در میارن. واقعا اونقدر ها سخت نیست.
من فقط برام مهم اینه که سیستم پرداختی داشته باشه. مطمئن باشه و زیاد قطعی نداشته باشه. نهایتا هفته ای یک دو بار قطع بشه. وب بوست آپ فوق العاده بود ولی الان از وعضش خبر ندارم.
و اینم بگم هدفم اینه به جای کار کردن با همه ی سیستم ها با بهترین سیستم میخوام کار کنم و همه ی وی پی اس هامو روی همون سیستم بزارم. چون این به نظرم بهترین کاره.
پاسخ
سپاس شده توسط
به نظر من به جای خرید چند وی پی اس یکی بخرید بعد چند تا آی پی براش بگیرین (اگه از هاستینگی که می خرین فروش آی پی جدا داشته باشه)
کسب درآمد با ethereum:
پاسخ
سپاس شده توسط M948
(1395/10/23، 01:12 عصر)tgruad نوشته است: به نظر من به جای خرید چند وی پی اس یکی بخرید بعد چند تا آی پی براش بگیرین (اگه از هاستینگی که می خرین فروش آی پی جدا داشته باشه)

جدی؟ مگه میشه؟ نمیدونستم. چطور میشه ازش استفاده کرد؟ و قیمتش چطور در میاد؟ یکم توضیح میدید؟♥
پاسخ
سپاس شده توسط
(1395/10/23، 01:30 عصر)M948 نوشته است:
(1395/10/23، 01:12 عصر)tgruad نوشته است: به نظر من به جای خرید چند وی پی اس یکی بخرید بعد چند تا آی پی براش بگیرین (اگه از هاستینگی که می خرین فروش آی پی جدا داشته باشه)

جدی؟ مگه میشه؟ نمیدونستم. چطور میشه ازش استفاده کرد؟ و قیمتش چطور در میاد؟ یکم توضیح میدید؟♥

نمیشه همچین چیزی! آی پی متفاوته سرور که همونه، این آی پی جدا اصلا برای کار دیگه هست نه برای اینکار، حتی میشد هم منابع سرور باید خیلی بالا می بود.
و اینکه گفتین چندین سرور روی سایتهای خوب، این سایتها نهایتا سه تا حساب میذارن باز کنین نه بیشتر.
موفق باشید
[تصویر:  144586956859683.gif]
پاسخ
سپاس شده توسط M948
ممنون از راهنماییتون. با هر نام و نام خانوادگی 3 حساب خوبه دیگه. با مشخصات اعضا خانواده و دوست های صمیمی هم ثبت میکنم.
و البته اگه سایت های خوب و هم رده ای باشن ازشون همزمان استفاده میشه. ♥
پاسخ
سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها نمايش ها آخرين ارسال
  سیستم افزایش بازدید رنک کده rankkade 9 222 1395/9/12، 10:52 عصر
آخرين ارسال: omidmirzaii
New (سایت جدید) معتبر و حرفه ای تک سورف|متعلق به صاحب وب بوست آپ|کسب درامد اینترنتی از سورف alisedaghat 16 448 1395/6/12، 11:29 عصر
آخرين ارسال: alisedaghat

کاربرانی که از این موضوع دیدن کرده اند ؟
1کاربر از این موضوع دیدن کرده اند :
Ruzbeh.8

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران طراحی سایت پایگاه کسب درآمد اینترنتی ایران درآمد پی تی سی باکس پارسی سایت ارتش ظهور فروشگاه لایسنس و مجوز قانونی برای ویندوز و آنتی ویروس ها لگیت دانلود - مرجع دانلود رایگان خرید و فروش پرفکت مانی ، وبمانی ، بیت کوین کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی دکتر سئودکتر سئو بهبود Bounce Rate در الکسابهبود Bounce Rate در الکسا پاپ آپ ارزانپاپ آپ ارزان خرید بازدیدخرید بازدید بازدید خارجیبازدید خارجی سورفسورف فروش بک لینکفروش بک لینک لینک بیلدینگلینک بیلدینگ بهبود رتبه در گوگلبهبود رتبه در گوگل ورودی از گوگلورودی از گوگل بهبود رتبه الکسابهبود رتبه الکسا خبر رپورتاژخبر رپورتاژ خبرخوانخبرخوان کنکور آسان استکنکور آسان است