امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گفت و گو با مدیر اوا باکس
مدیریت اوا باکس گفتند سوالات را از انجمن کپی کنید. ما هم کپی کردیم.

سوال اول من این است که آیا شما با داشتن اقامت های کشورهای دیگر،در آینده نیز با همین توان ،آواباکس را مدیریت خواهید کرد؟-

من کلا اقامت کشور ارمنستان را دارم و میخواهم اقامت روسیه را هم بگیرم عید هم با خانواده به آنجا میروم
مدیریت کردن سایت به آن سختی که میگویند نیست مگر آدم بخواهد زیر و رو بکشد ( یک اصطلاح در پاسور است ) پس با همین مقدار فعالیت در خدمتتان هستم

آیا طرح های اصلی آواباکس همین طرح های اجرا شده است یا در آینده شاهد اجرای آن ها خواهیم بود؟

-هنوز به قسمت خوشمزه طرح ها نرسیده ایم امیدوارم در پایان سال آینده کام همگی شیرین شود اگر چه دوستان کم محبتی میکنند و در طرح ها فعال نیستند که برای آن هم فکری میکنم

آواباکس را به تنهایی مدیریت می کنید؟اگر دوستان دیگری نیز به شما کمک می کنند نام آن ها را ذکر کنید.

آواباکس را به تنهایی مدیریت میکنم البته برای برداشتها همسرم نیز دخیل هستند که اگر دیدید مبلغ روند به حسابتان واریز شد کار من است ( خرده را به جاریتان اضافه میکنم ) و اگر با خرده به حسابتان واریز شد کار ایشان است اما برای ایجاد تعاونی که مربوط به آواباکس است یکی از شریکانم پیگیر آن خواهد شد و مراحل ابتدایی ایجاد شرکت تعاونی نیز در اصفهان استارت خورده است 

آیا در آینده می توان امیدوار بود که هر کاربر بتواند حداقل حدود صد هزار تومان درآمد ماهیانه در آواباکس داشته باشد؟(منظورم کاربران فعال است)

الان دوستانی هستند که ماهانه به راحتی هر ماه 200 هزار تومان برداشت و درآمد از سایت دارند ( از ابتدا در سایت سرمایه گذاری کرده اند)

شغل اصلی و مدرک تحصیلی شما چیست؟

در رابطه با شغل اصلی راستش چند تا کار دارم که اصلی ترینش داشتن کارگاه پلاستیک زنی است که در شهرک سلطان آباد شیراز قرار دارد که بدلیل رکود بازار با حداقل ظرفیت کار میکند مدرک تحصیلی من هم سعی کردم فوقم را از ارمنستان بگیرم که بدلیل تنبلیم و بلد نبودن زبان یکسال مرخصی گرفتم که امسال نیز تمدیدش میکنم

رشته تحصیلی دانشگاهی شما چیه؟

رشته تحصیلیم شیمی 

چه رنگی رو دوست دارین؟

آبی 

اگه قرار باشه با بهترین کسی که تو زندگیته ودوستش داری بری بیرون کجا میرید؟ و شام چی میخورید؟؟

پاتوق من شاطر عباس هست و سینی مجلسی سفارش میدهم

اولین چیزی که به ذهنت میرسه در مورد کلمات زیر بگو:
مادر.
دریا.
ارمنستان.
کباب.
زبان انگلیسی.
همسر.
آوا.
شیراز.
همکلاسی

مادر :عشق آسمانی
دریا : آرامش
ارمنستان : سکوی پرتاب
کباب: خودم درست نکنم خوردنش حرامه
زبان انگلیسی : آی ام ا بوک
همسر : خدا یکی زن هم یکی
آوا : خاطرات
شیراز: شیراز را میگن نازه واسی آفتو جنگش--- قلب ارو به هم گره میزنه تریشه تنگش
این شعر شیراز هست از بیژن سمندر معنیش هم گرمی مردمش و صفای انها است
همکلاسی : یار دبستانی من

.چه کسی رو از همه بیشتر دوست داری؟؟؟

همسرم الان هم بغل دستم نشسته جرات ندارم کس دیگری را نام ببرم

چه نامی رو خیلی دوست داری؟

پسر هومن- دختر شهرزاد

چاقی یا لاغر؟؟

چاقم وزنم 95 کیلو است.

قد؟

قدم 175 سانتی متر است

در کودکی دوست داشتی چیکاره بشی؟

بقال (سوپری)

بجز آواباکس چه کار دیگه ای داری؟؟

کارگاه پلاستیک زنی که هم تزریق هست هم بادی
خرید و فروش طلای شکسته

ملیحه خانوم با شما چه نسبتی دارند ؟ ( ملیحه زارع ) 

بگذریم

شما که دارای شغل و اشنا به چم و خم بازار و پول دراوردن هستید چه نیازی به اواباکس داشتید ؟ 

بازار کساد و همچنین حرص زیاد

اواباکس چند ساله میشه ؟ 

فعلا برای 2 سال برنامه دارم ببینم چی میشه

هدف نهایی شما در باکس چیه ؟ 

بعدا میبنید

همانطور که همه میدانند مدیریت باکس به خودی خود سودی ندارد و تا به امروز به جز طرح پازل ها طرح سود اور دیگه ایی
رو مشاهده نکردیم ( هرچند پازل ها هم با اتفاقاتی که رخ داد انگار ضرر هم کردید )به هر حال طرح موفقی رو شاهد نبودیم ( به جز بیمه )
تا الان فکر میکنید موفق بودید در این زمینه ها ؟ 

سرمایه ها مستقیم در بازار اسکناس و طلای شکسته رفت و سود نرمالی داشت هر چند بیمه سودش از همه بیشتر بود و هست سایت گوگل فان هم درآمدش خوب بوده در ضمن الان با 4 جا قرار داد بستیم که پیوست یکی از آنها است و مبلغ قرار داد 700 تومن بود یکی از وبلاگهای دوستان هم 230 قرارداد بستم با 2 جای دیگه هم از اول سال کار میکنم که مبلغ قرار دادش بالای 5 میلیون خواهد بود سایتهای ریز و درشت دیگه هست که مبلغ هاشون معمولی است 

حتما قبل از ایجاد باکس یه برنامه 6 ماهه یا یک ساله موقتی داشتید ... چقدرش رو تونستید اجرا کنید و فکر میکنید تا به حال چقدر موفق بوده ایید ؟ 

به خاطر کم لطفی دوستان نه موفق نبودم همچنین سایت 1 دانش نیز فقط خرج خودش را پوشش داد که گذاشتم کنار

در سال 92 چند بار از کشور خارج شده ایید ؟

فکر کنم 7 بار که یکبارش را 3 کشور با هم رفتم

متولد چه روز و ماه و سالی هستین ؟ 

اصلش 21 بهمن 1359 هست ولی برای اینکه زودتر برم مدرسه 28 شهریور شناسنامه گرفتند

خواب هات چه رنگی اند؟بهترین خوابی که دیدی؟آخرین خوابی که دیدی؟

-اینکه طومار باید جواب بدهم بیشترش نرماله ولی سبز را بیشتر میبینم

چند تا خواهر و برادر ؟ چندمین فرزند هستین ؟

یک بردار و سه خواهر فرزندسوم هستم

آخرین اس ام اسی که فرستادی ؟ به کی و چی بود ؟

شماره رمز بود برای یکی از دوستان ( اهل اس ام اس بازی نیستم )

چند بار تصادف کردین ؟ (بدترینشو شرح بدین !!) 

فکر کنم 3 یا چهار بار بدترینش هوا بارانی بود با پاترول 3 تا ماشین را باه هم یکی کردم سال 79 بود ( البته خسارت فقط مادی بود)

دوس داشتی کی باشی که الان نیستی ؟

همین که هستم راضیم مگر آدم از زندگیش چی میخواهد 

اگه بخوایی یکیو از زندگیت delet کنی ، اون کیه ؟ 

نمیدانم

بهترین sms یی که نا حالا دریافت کردی و بیشتر از بقیه تو inbox نگه داشتی ؟ 

یک شماره تلفن بود

بی پرده از علایقت ؟ 

مهمانی و مسافرت

هیجان انگیز ترین كاری كه كردین چی بوده؟

غواصی در بین کوسه ها

چه نوع سبك موسيقي رو ميپسنديد؟خواننده ی مورد علاقتون؟ 

عارف

وقتی عصبانی میشی چی یا کی یاچه کاری بهت آرامش میده؟ 

کم عصبانی میشم

عصبانی بشی چه عکس العملی داری؟ 

راه میروم و تو فکر فرو میروم

بهترین خاطره عمرت ؟ 

همه زندگیم خاطره خوب چون به این سعر اعتقاد دارم ( روزگار سخت گردد بر مردمان سخت کوش )

اگر بخواید به هوش خودتون یه نمره بدید چه نمره ای میدید ؟

نرمال هستم فکر کنم بین 15 تا 18

زیباترین جمله از نظر شما؟ 

-تن ادمی شریف است به جان آدمیت نه همین لباس زیباست نشان آدمیت

مهمترين و پر تكرارترين نصيحتي كه بهتون شده چی بوده؟ 

ولخرجی کمتر بکن

اولین چیزی که تو سختیا بهش متوسل میشی چیه؟ 

-برادرم حللال مشکلات است

چند بار عاشق شدی ؟ آخرین نفر که بهش علاقه داشتی ؟

دوبار

شغل مورد علاقه ؟ 

- صرافی

شکموای یا نه؟

تا دلت بخواهد

ازشکست می ترسی یانه؟چرا؟ 

بله چون مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید مترسه

تاحالا چند بار توی زندگیت شکست خوردی؟بدترینش؟ 

یکبار

بهترین معلمی که داشتی؟(می تونه ترتیب اولویت داشته باشه) 

معلم اول ابتدایی مدرسه ابوسعید خانم حسینی

یه آهنگ که تو رو یاد بچگیت میندازه؟

سال سال این چند سالهایده

بیشتر کی بهت گیر میده ؟

-دوستم

اهنگ شاد دوست داری یا غمگین؟

شاد

دلت بگیره چیکار میکنی؟

میرم دلگشا 

دوست داشتی چه سوالی ازت پرسده بشه که نشده؟(جوابشم بده)

راهی برای بهتر زندگی کردن که در 3 چیز خلاصه میشود پندار نیک -گفتار نیک - کردار نیک

- اگر زمانی پروژه آوا باکس شکست بخوره و شما آن قدر بدهی بالا بیاورید که قادر به پرداخت نباشید، آنگاه چه تصمیمی می گیرید؟

مطمئنم به انجا نمیکشد و تا آنجا جلو میروم که بتوانم جوابگو باشم با وضعیت موجود تا آخر سال آینده را میتوانم جلو بروم ( با همین تعداد اعضا طلایی و با همین تعداد عضو فعال ) بدون حتی 1 ریال درآمد با همه احوال بارها هم گفته ام هر موقع تصمیم به تعطیل کردن سایت گرفتم کلیک شما دوستان را هم محاسبه و پرداخت میکنم
چرا با وجودی که مثل آب خوردن به کشور های مختلف قادر به سفر هستید، هنوز هم مقیم ایران می باشید؟
دقیقا همین کار هم دارم میکنم و از تابستان در روسیه اقامت میکنم البته چون کشور سردسیری است زمستان را در خدمتتان خواهم بود 

یک عکس از خودتان بگذارید تا حداقل چهره نورانی شما را ببینیم، این قدر مجازی نباشه

تا وقتی تصویری از کسی ندیده باشید نسبت به شنیده و رفتار طرف مقابل از آن برای خودتان تصویر میسازید به همین خاطر این مورد را میگذارم مجازی بماند البته در سفر قبلی یکی از دوستان همراهم آمد و واقعا چند روز دچار شک بود خودش میگفت زمین تا آسمان با تصورش فرق میکند !

چه توصیه ای برای زندگی جوانان ایرانی و بهتر شدن وضع اقتصادی و روانی آنها دارید؟

من مسئول هیچ ارگانی نیستم تا برای جوانان ایرانی تز بدهماین بیشتر به سئوالات کلیشه ایی تلویزیون می ماند ولی اگر افراط و تفریط را کنار بگذاریم همه چیز حل میشود 

هدف نهایی آوا باکس چیست؟

فعلا که آواباکس دوستی خوبی بین همه کسانی که در انجمن می آیند بوجود آورده است اگر شما دوستان کمی حمایت را چاشنی حضورتان بکنید میتوان متصور بود که فروشگاه های زنجیره ایی خانگی خوبی به وجود می آوریم که بخشی از محصولات آن توسط خودمان تولید میشود که به موقع اطلاع رسانی میکنم ( اگر دوستان حمایت عملی انجام داده بودند الان در منزل شما دوستان محصولات آوامال وجود داشت و تعاونی در حال تاسیس نبود بلکه به بهره برداری رسیده بود) دلیل آن هم یک روزه بین بودنمان و عدم اعتماد به حتی خودمان است یک مورد را بگویم با اینکه 1000نفر عضو سایت آواباکس فعال هستند ولی 98 نفر در آوامال ثبت نام کرده اند حال کافی بود میگفتیم برای ثبت نام در سایت آوامال 2000 تومان میدهیم 4000 نفر حداقل ثبت نام میکردند 

متولد کدوم شهر و احتمالاً کدوم روستاش هستید؟
محله اقامتتون تو ایران کجاست؟ تهرانه؟ و اگه هرجا هست منطقه شو بگید.

-فعلا که در اصفهان هستم متولد شیرازم اصلیتم هم شیرازی هست و تو بیمارستان فاطمی نژاد بدنیا آمدمخانه پدریم هم در هفت تنان هست

شغل پدرتون چیه؟

بازنشسته هستند

چرا میگید ارمنستان (سکوی پرتاپ) مگه چه خصوصیاتی از لحاظ اقتصادی و تجارتی داره؟

ارمنستان طبق توافقی که با فرانسه دارد قرار هست به اتحادیه اروپا بپیوندد صحبتی که شده تا سال 2017 این درخواست رسمیت پیدا میکند 

چرا اقامته روسیه رو گرفتید خصوصاً.مگه روسیه چه خصوصیاتی داره؟

-متاسفانه خانواده بعد از مسافرت به روسیه به خاطر شرایط با اقامت آنجا موافقت نکردند ( کارهای اقامت را انجام داده بودم نه گرفتن اقامت)

شما به شخصه برای آینده تون چه برنامه اصلی ای داری؟ از لحاظ تجاری و اقتصادی.

از درس که خیلی فاصله گرفتم تصمیم اصلیم مربوط به فروشگاه زنجیره ایی و سایت سازی هست کارگاهم در شیراز نیز فروخته ام و منتظرم چک آن پاس شود

لطفاً دقیقاً بگید این حرفهایی که بعضی میگن پروژه های تبلیغات کلیکی بیش از چند ماه بیشتر دوام نمیاره درسته؟

من که عقیده دارم به شخصه اگه برنامه ریزی وزمان بندیه طرح ها درست تنظیم بشه و اعضاء هم حمایت درسته بعمل بیارن خیلی بیشتر از این حرفا وسیع میشه و ادامه پیدا میکنه.شما هم همین طور فکر میکنید. در این مورد توضیح بدید

بله کاملا درست است مگر از کلیکها پول بسازید در اینباره هم قبلا گفتم کمتر بیزنس منی هست که حاضر بشود به خاطر رتبه الکسا هزینه کند ولی برای آمدن به صفحات اول گوگل سر و دست میشکنند منتظر رتبه دهی جدید رنگیک گوگل هستم تا برنامه اصلیم را رونمایی کنم

کدو م کشور خارجی رو برای تفریح کردن خیلی دوست دارید؟

بالی یک مجمع الجزایر از کشور اندونزی است و بیشتر مردمش بودایی هستند ( همانطور که میدانید اندونزی بزرگترین کشور اسلامی است)ولی این قسمت در اصل منطقه آزاد است در یک کلام آخر دنیاست و فقط زیبایی میبینید و ........

ایا شمافارکس کار می کنید؟

بله ولی نه با تابعیت ایرنیم

چه ورزشی رو خیلی دوست دارید؟

-ورزش شنا و غواصی را دوست دارم

من درست نفهمیدم توی اصفهان یا شیراز ساکن هستید؛زیاد فرق نمیکنه ولی آیا اونجا کسایی هستن که مثلاً فهمیده باشن
شما مدیر آواباکس هستید و شما رو به قول گفتنی ستایش کنن یا مثله اون؛بطبع باید جوون ترا شما رو بشناسن
آشنایان و افراد فامیل تابحال نظری راجع به آواباکس بهتون دادن؟
اصلاً افراد فامیل از کار شما خبر دارن؟...

من الان چند ماهه اصفهان ساکن هستم ولی اصلیتم شیرازیه چند روز هم که کم پیدا بودم بخاطر اینکه اکثر حسابهام شیراز بود برای باطل کردن عابر بانکها و درخواست کارت جدید شیراز بودم و دیرو عصر برگشتم چند روز دیگر نیز از ایران میروم
بجز چند نفر محدود کسی خبر ندارد و آنها هم موافق نیستند

افرادی از فامیل در آواباکس عضو هستن یا نه؟ اگه هستن مثال بزنید...

خیر

فعالیت اقتصادی با سرمایۀ سایت و سرمایۀ خودتون هنوز همون «طلای شکسته» ست؟ یا کار دیگه ای رو هم شروع کردین؟ اگه شروع کردین چیه؟

-سایت سرمایه ندارد که بخواهم روی آن مانور دهم کارهای دیگرم را هم توضیح داده ام

برای بعدها برنامۀ بزرگتری برای فعالیت اقتصادی دارید؟ مثلاً با پول سایت و سرمایۀ خودتون یه کارگاه بزنید یا یه کارخونۀ کوچیک..

تازه از شر کارگاه خلاص شده امو فعلا تفریح و کارم با نت است
}}}
سپاس شده توسط
مدیر اوا باکس جواب سوالات رو در انجمن سایت دادند.
من باز کپی کردم

1.چجوری با همسرتون اشنا شدید؟چند فرزند دارید؟ دختر یا پسر؟

فامیل هستند 2 فرزند پسر دارم

2.چی شد که وارد پی تی سی شدید؟یا نحوه اشناییتون با پی تی سی؟3-چی شد که وارد جامعه باکس داران شدید؟

قرار بود سکوی پرتاب باشد برای مابقی سایتها

4.چند ساله با پی تی سی اشنایی دارید؟

فکر کنم سال 82 بود که همزمان بود با کار کردن در سایت کامشیرز

5.درامدتون ماهیانه تون از سایت کلیکی شما؟

یک مورد آن 34 نفر از طریق آواباکس خود را بیمه عمر کرده اند که ماهانه 3 میلیون از آن درآمد دارم

6.فروشگاه اینترنتی هم دارید؟ خودتون ساخته باشید.

قرار بود داشته باشم ولی هنوز موفق به افتتاح آن نشده ام

7.اگه دارید چه مقدار درامد داره؟

8.ادرس فروشگاهتون؟

http://www.avamall.ir

9.تو سایت های کلیکی دیگه هم فعالیت دارید؟ چه سایت هایی؟ نام کاربری در سایر سایت های پی تی سی(در صورت وجود)

در معتبر ها فعالیت دارم البته پسرم کلیکها را انجام میدهد

10حدود درامد ماهیانه از سایر سایت های کلیکی؟

حدود 4 میلیون که ماهی 500 هزار تومان پسرم را بیمه عمر کرده ام و 100 هزار تومان هم خشکه میگیرد

11مدیر تیک باکس رو میشناسید؟

حضوری خیر نمیشناسم ولی مکاتبه ایی بله

12رو چه حسابی سرمایه ها رو بیمه میکنید؟

روی اطمینانی که بتوان خودم در بازپس گیری سرمایه های بیمه شده دارم درضمن درآمد خوبی برایم داشته است ( بجز کسانی که در تایپیک بیمه شده اند تعدادی نیز از طریق تیکت خود را بیمه کرده اند )

13.تصمیم ندارید سایت دیگه ای رو بیمه کنید؟

پیشنهاد داده اند که بیمه کنم ولی سایتی را فقط بیمه میکنم که ا-درآمد ماهانه بیش از 10% در ماه برای کاربر داشته باشد 2-مدیر آن دارای شغل دیگری باشد که بتوان بعنوان اهرمی برای پس گرفتن پول در صورت اسکم شدن سایت استفاده کرد

14.یه سایت کلیکی دیگه نمیخواید بزنید؟

فعلا خیر

15چرا بر خلاف همه سایت ها شما برای عضویت 5000 تومان میگیرد و ان شخص دیگه زیرمجموعه شخص پیدا کننده نمیشه؟

در این باره در اطلاعیه مربوطه توضیح مفصل بصورت سئوال و جواب داده ام

16چرا بقیه سایت ها از شما تقلید نمیکنند؟

از خودشان بپرسید

17کاربر برتر سایتتون کیه؟

از چه نظر؟در اصل تا آنجا که بتوانم رابطه ام بصورت دوستانه هست تا کاربر و مدیر

18چند زیرمجموعه داره؟

از لحاظ زیر مجموعه بیشترین 320 تا است

19نویسنده گوگل فان خودتونین؟چند نویسنده داره؟ اطلاعات رو کپی می کنید؟

7 نویسنده برای سایر سایتها نویسندگی میکنند

20مدیر فیس فرند چی؟
ایشان دوست من هستند البته اینترنتی و هنوز همدیگر را ندیده ایم

21تا حالا در سایت های اسکم سرمایه گذاشتید؟

بله

22در کدوم سایت ها؟ چه مقدار؟

اسم سایت را نمیتوانم بگویم 2 میلیون

23تونستید سرمایتون رو پس بگیرید؟

بله

24سایت شخصی هم دارید؟ واسه جذب زیرمجموعه یا دلنوشته.

خیر وقتش را ندارم

25راه موفقیت شما در سایر سایت های کلیکی؟

هنوز خیلی زمان میبرد تا بگویم موفق هستم زمانی خود را موفق میبینم که به اهدافم برسم

26بچگی با پی تی سی اشنایی داشتید؟

خیر اتاری بازی میکردم

27فکر میکردید یه سایت پی تی سی بزنید؟

خیر

28اگر کاربری بخواد باکس بزنه چه توصیه ای بهش میکنید؟

راه را نشان داده ام ولی کمتر کسی گوش میکند

29روز چند ساعت پشت کامپیوتر یا تو اینترنتید؟

دوشنبه تا جمعه 12 ساعت شنبه و یکشنبه مثلا استراحت میکنم

30کمر درد چشم درد یا از این نوع مریضی ها نگرفتید؟

خیر

31اگر برگردید عقب باز هم سایت کلیکی ایجاد میکنید؟

خیر

32روزی چند ساعت صرف سایت کلیکی خودتون میکنید؟ اعم از رسیدگی به تیکت ها. انجمن. پرداخت ها. طراحی و کلیه کارهایی که واسه سایت انجام میدید؟

زمان مشخصی ندارد

33نظرتون در مورد پی تی سی؟

بعنوان کاربر خویه( یک بچه 10 ساله فعالیت میکنه ) ولی بعنوان مدیر کار سختی است

34نظرتون در مورد پی تی سی ایران؟

محلی برای کلاهبرداری

35اگر نزدیک ترین دوستتون بخواد در سایت شما سرمایه گذاری کنه چه پیشنهادی بهش میکنید؟ دقیق بگید شاید دوستان ما هم بخواند اجرا کنند.

پله پله جلو برود

36یه خاطره از پی تی سی؟

در هفته اول افتتاح سایت در یاهو یکنفر به من پیشنهاد شراکت داد و گفت 200 هزار تومان میدهد و شریک هم بشویم ( ببینید پی تی سی ایران به چه فلاکتی افتاده است ) وقتی با ایشان صحبت کردم متوجه شدم دختر خانمی 14 ساله است و این پول مال تولدش است جالب اینکه دست بردار هم نبود

37ادرس کلیه سایت هایی که مدیرش هستید؟

متاسفانه نمیتوانم همه کارتهای بازیم را رو کنم

38حرف اخر؟

به راحتی پول بدست نمی اید همان قدر که برای بدست آوردنش زحمت میکشید برای خرج کردنش یا سرمایه گذاری فکر کنید همه سایتهای پی تی سی را به چشم کلاهبردار ببینید ( فرق نمیکند حتی آواباکس ) با سرمایه ایی در آن وارد شوید که اگر اسکم شد روی زندگیتان تاثیر نگذارد با برداشت همیشه نبض سایت در دستتان باشد در تالار حضور مداوم داشته باشید و مطالب را زیر نظر بگیرید

شاد و پیروز باشید
}}}
سپاس شده توسط
این مطالب بازم از انجمن اوا باکس کپی شده. کلا هر چی در این قسمت میخونید از انجمن اوا باکس کپی شده.
کاربری به نام:mahdighadimi2325 در انجمن پرسیده اند:
سلام دوست عزیز

اگر بخواهم به سئوالات شما پاسخ بدهم باید کتاب بنویسم برای همین خلاصه جواب میدهم اما با صداقت پاسخ میدهم
مذهب
دین یک چیز فوق شخصی است و این باب بدی است که تا با کسی آشنا شویم بپرسیم دین و مذهب چیست بدی و خوبی هر کسی از دین جداست مثل اینکه شما از کسی رنگ لباس زیرش را بپرسید
چرا اینقدر اصرار و عجله برای اقامت در کشور خارج از ایران دارید
من خودم نسل سوخته هستم در کشوری زندگی میکنیم که بالاترین فساد مالی در همه جا دیده میشود تا به کسی در اداره ایی سلام میکنید یا باید با رابطه باشد یا پول تا جواب بشنوید. رشوه دادن و گرفتن جزو کارهای روزمره است ایران کشوری است که با داشتن بیشترین منابع فقیرترن مردم را دارد تا کنون سی وچند کشور مسافرت کرده ام اما غمگین ترین و سیاسی ترین مردم در ایران زندگی میکنند ( با اینکه مهربانترین مردم را دارد حتی دزدهای ایران عیار هستند)
فرمودید شکست خوردید میشه بفرمایید چرا و چگونه و در چه موردی
در سال 82 و 83 با سایتی آشنا شدم به نام کامشیرز و چون سود خوبی داشت و کارهایش روی روال بنظر میرسید( مثل یو اینوست) چندین نفر را راهنماییی کردم تا در آنجا سرمایه گذاری کنند بعد از 6 ماه سایت ناپدید شد و همه چیزم از بین رفت و مجبور شدم پول بقیه را بدهم در نهایت 40.000 دلار هم بدهکار ماندم
میشه سرمایه کلیتون رو بفرماییدخیر
میشه اولین پولی درشتی که بدستتون اومده رو بفرمایید خرید و فروش زمین
میشه مرحله استارتتون رو از نظر کاری و شغلی و اقتصادیتون رو بفرمایید که از کجا و با چقدر سرمایه استارت زدید و چگونه اولین

کارم رابا 200 هزار تومان در 17 سالگی و با شراکت با 5 نفر از دوستانم شروع کردم
میشه اون سایتای کلیکی که فرمودید درامد میلیونی هم دارید به کاربران هم بگید و راهنماییشان کنید به طور واظح اگر نه به چه دلیلی
باید سایتها را رصد کرد ولی اسم سایتی را که درامد خوبی از آن داشتم بدلیل اسکم شدن نمیتوانم بگویم
میشه روش درامد زاییتان رو در خرید و فروش طلای شکسته به کاربران بگید تا شاید برای بعضیاستارتاپی باشد چگونه می خرید از کجا می خرید و چگونه می فروشیدو کجا می فروشید
مواقعی که طلا افت مناسبی بکند شروع به خرید شکن میکنم ( تلفنی طلا فروشهایی اشنا دارم) و موقعی که به تارگت میخورد در بازار آتی فروش پلکانی را شروع میکنم در ضمن طلا را در خانه نگه نمیدارم بلکه در مدتی که در بازار قرار دارد آن را کرایه میدهم
ایا در رفته و برگشت از ایران و کشور های خارجی واردات و صادراتی دارید هر چند کم و درامدش چه قدر و چه واردات و صادراتی
خیر خودم را درگیر نمیکنم میخواهم لذت ببرم نه کار کنم
بیشترین درامدی که از اینترنت کسب کردید چه قدر بوده و از کدوم راه
نمیتوانم بگویم
ایا امکانش هست راه های درامدزایی تان رو برای کاربران اموزش دهید تا انها هم موفق باشند
کاربران یکروزه بین هستند و دید بلند مدت ندارند هر کس که سرمایه ایی ندارد میتواند یک وبلاگ راست و درست راه بیندازد ( کپی پست نه ) که درآمدش از پی تی سی میتواند بیشتر باشید
ایا تا به حال پول حرام قاطی اموالتون کردید اگه اره از چه راهی
تا دلت بخواهد رشوه داده ام ( یعنی میگیرند) و بله الان سرمایه من مخلوط حلال و حرام است
از نظر اعتقادات در چه حدی هستید نماز می خوانید و روزه می گیرید
روزی مسجد برو بودم و تا آنجا پیش رفت که میخواستم طلبه شوم شیرازیها مسجد قبا ( آتشیها ) و آیت الله دستغیب را میشناسند ولی پدرم مخالفت کرد موضوع را به آقای دستغیب گفتم و ایشان گفتند حرف پدرت را گوش بده الان دیدم نسبت به ان موقع 180 درجه فرق کرده است
و سوال اخر برای کاربر دانشجو و با سرمایه اندک در حدود 4میلیون برای شروع یک کار اینده دار و مفید چه ایده و پیشنهادی دارید
اینترنت معدن طلاست باید رگه خوبش را پیدا کنی وگرنه زمان و سرمایه ات را از دست میدهی اگر زیاد شد معذرت اگر زیاد خصوصی شد باز معذرتخواهش میکنم دوست گرامی اما بسیار ممنون میشم برای همه سوالات واضح جواب بفرماییدتا آنجا که توانستم جواب دادم
شاد و پیروز باشید
}}}
سپاس شده توسط