امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین مهمان صتدلی داغ: مدیر پایتخت باکس
با تشکر از مدیر پایتخت باکس اقای محمد طیرانی( پادشاه برتر)

محمد طیرانی: اولین مهمانتون میشم به شرطی که چایی برام دم نکنید چون چای خور نیستم زیاد خخخخ!

-معرفی کامل خودتان:

من محمد طیرانی هستم دانشجو ترم 3 کارشناسی رشته معماری.مجرد. دو ماه دیگه 23 ساله میشم. سایت ما هم که خب پایتخت باکس هستش که همه میشناسن دیگه

-شخصیت شما در منزل؟

پسر ارشد خانواده هستم

-چی شد که وارد پی تی سی شدید؟یا نحوه اشناییتون با پی تی سی؟

من پارسال داشتم تو گوگل سرچ میکردم یه دفعه با سایت کلاهبردار 24 باکس آشنا شدم توشم یه مقدار پول گذاشتم اما باعث شد منو با پی تی سی آشنا کنه و خوش شانس بودم بعد یکی دو ماه با سایت خوب ایران زمین آشنا شدم و فعالیت طولانی مدتم رو باهاش داشتم و خواهم داشت

-چی شد که وارد جامعه باکس داران شدید؟

من از اونجا که کاربر برتر محبوب ترین سایت پی تی سی یعنی باکس ایران زمین شدم این باورو به خودم دادم که اکثر کاربران به من اعتماد دارند و گفتم یه باکسی راه بندازم در رقابت با محبوب ترین سایت پی تی سی ایران که من خودم کاربر ارشدش بودم و هدفم قطعا بخاطر این نبوده و نیست و هدف اصلی من سود دو طرفه بین سایت و کاربران هست که امیدوارم تو این پروسه موفق باشیم

چند ساله با پی تی سی اشنایی دارید؟

همین شهریور پارسال بود که با دنیای پی تی سی آشنا شدم

شغل اصلی تون چیه؟

گفتم من دانشجوام. درسم انشالله تموم شد در رابطه با رشته ام شغلی رو برای خودم انتخاب خواهم نمود

-درامد ماهیانه تون از شغل اصلی؟ البته میتونید جواب ندید ولی اگه بگید ممنون میشیم.

-2000000 منفی بخاطر شهریه دانشگاهم هست خخخخ

. درامدتون ماهیانه تون از سایت کلیکی شما؟

والا خودمم نمیدونم اما به قدری هست که پاسخگو کاربراباشم و خرجو مخارج زندگیم تامین کنم

فروشگاه اینترنتی هم دارید؟ خودتون ساخته باشید.

خیر

تو سایت های کلیکی دیگه هم فعالیت دارید؟ چه سایت هایی؟

من تو هر سایتی که فعالیت میکنم بنرش رو تو وبسایتم میزنم:

http://www.architect-man.ir

حدود درامد ماهیانه از سایر سایت های کلیکی؟

یه چیز بخورو نمیری هست دیگه

تا حالا در سایت های اسکم سرمایه گذاشتید؟

بله پنج یا شش بار اینطوری سرم کلاه رفته اما خشبختانه مبلغش زیر 150 هزار تومان بوده و این مبلغ نا چیز زیاد افسوس وار نیست

در کدوم سایت ها؟ چه مقدار؟

24باکس 60
الماس باکس 150
سپاهان باکس 25
مانی باکس 75
7تراشه 65
تیدا باکس 70
نت تبلیغ 50
سایت های دیگه ای احتمالا بوده اما حضور ذهن ندارم

-تونستید سرمایتون رو پس بگیرید؟

خیر بخاطر کم ارزش بودن مبالغ سرمایه گذاری به خدا واگذارشون کردم

-سایت شخصی هم دارید؟ واسه جذب زیرمجموعه یا دلنوشته.

http://architect-man.lxb.ir

http://www.makemoneyonline.lxb.ir

-راه موفقیت شما در سایر سایت های کلیکی؟

تجربه ای که تو این یک سال کسب کردم

-اگر سایت شما ورشکسته شد چیکار میکنید؟

ماشینمو میفروشم با کاربرام تسویه میکنم که اون دنیا شرمندشون نشم!

-بچه بودید دوست داشتید چیکاره شید؟

والا انداخته بودن تو دهنمون هرجا میرفتیم میگفتیم: خلبان اما با واژگونی چند تن از هواپیما های خوب کشور من پشیمون شدم آخه واسه آینده آرزو داریم

- بچگی با پی تی سی اشنایی داشتید؟

خیر

- فکر میکردید یه سایت پی تی سی بزنید؟

تا دو ماه پیش اصلا به این فکر نکرده بودم که بتونم مدیریت سایت پی تی سی رو در اختیار بگیرم

-اگر کاربری بخواد باکس بزنه چه توصیه ای بهش میکنید؟

حتما سرمایه اولیه داشته باشه و پشتیبان برای سود دهی سایتش داشته باشه و از ماژول های بقاع سایت استفاده کنه تا بتونه موفق بشه

-روز چند ساعت پشت کامپیوتر یا تو اینترنتید؟

بعضی وقتا 3 ساعت بعضی اوقات 4.5.6.7.8.9.10 ساعت شایدم بیشتر بشه فقط خدا میدونه...چون آدم پشت سیستم میشینه انگار به ساعت موتور بستی با سرعت نور وقت میگذره یه دفعه چشمت به ساعت میفته میبینی اه چقدر زود گذشت

-کمر درد چشم درد یا از این نوع مریضی ها نگرفتید؟

خیر...خدارو شاکریم

-اگر برگردید عقب باز هم سایت کلیکی ایجاد میکنید؟روزی چند ساعت صرف سایت کلیکی خودتون میکنید؟ اعم از رسیدگی به تیکت ها. انجمن. پرداخت ها. طراحی و کلیه کارهایی که واسه سایت انجام میدید؟

بله به این کار کمو بیش علاقه دارم و در حال حاضر این کار رو شغل اصلی خودم میدونم. روزی 2الی 5 ساعتی شده

-نظرتون در مورد پی تی سی؟

خوبه خدا پدر کسی که این جور سایت هایی رو اختراع کرد بیامرزه

-نظرتون در مورد پی تی سی ایران؟

حرف نداره.عالیه

-اگر نزدیک ترین دوستتون بخواد در سایت شما سرمایه گذاری کنه چه پیشنهادی بهش میکنید؟ دقیق بگید شاید دوستان ما هم بخواند اجرا کنند.

هر کاربری تو سایت ما عضو بشه و فعالیت کنه چه دوزت نزدیک باشه چه دور چه آشنا باشه چه غریبه برای من همه در یه سطح هستند و در رابطه با سوالاتی که مطرح میکنند چه در انجمن چه تیکت چه از طریق پیام دادن به آی دی یا تماس تلفنی بنده راهنمایی های لازم را به آنها خواهم نمود

-یه خاطره از پی تی سی؟

شب های عید بود مدیر الماس باکس طرح نصف قیمت کردن اجاره ای ها رو گذاشته بود و چند بار که تیکت بهشون فرستادم یه جور ایشون میخواستند از من رمز سایت رو بگیرن و احتمال دادن که رمز های اکانت های همه سایت های پی تی سی من همینه من هم از بی تجربگی احساس میکردم همه مدیرا خوب و قابل اعتماد هستند که من رمزم رو دادم و مبلغ150 هزار تومان تقریبا واریز کردم که ایشون برام نصف قیمت زیر مجموعه اضافه کنه که وارد اکانتم شد و زیر مجموعه هارو اضافه کرد خلاصه نگو اومده تو باکس ایران زمین و اکثر سایت ها با این رمزم که تو همه سایت ها یکسان بود وارد شده و اطلاعات حساب خودش رو وارد کرده و از باکس ایران زمینم 300 هزار برداشت کرده بود که به مدیر اطلاع دادم برگشت زدند
اون موقع اکثر سایت هایی که توش کار میکردم با مدیر های سایت هماهنگ کردمو پس گرفتم اما بعضی هاش موند دستش و فکر کنم الانم داره توشون کار میکنه

-ادرس کلیه سایت هایی که مدیرش هستید؟

http://www.paytakhtbux.ir

-حرف اخر؟

کوچیک همه دوستان هستم امیدوارم بتونم سایت قابل اعتمادی برای عموم ایجاد کنم و دنیای پی تی سی ایران رو متحول کنم
به امید آن روز...

-عکس شخصی:

[عکس: 021_284b0.jpg]

[عکس: DSC00877_1_.jpg]
}}}
سپاس شده توسط
نقل قول از yas
سلام. منم چند سوال داشتم.
1-ماشینتون چند می ارزه؟ مدلش چیه؟البته ببخشید میپرسم.
2- درامد شما از باکس ایران زمین 21 میلیون می باشد. میشه بپرسم از 21 میلیون دقیقا چه مقدار سود خالص بوده؟ الان چه مقدار سرمایه گذاری میکنید؟ چند زیرمجموعه اجاره میکنید؟ و عضویتتون چه مدل هست؟ طلایی برنزی و یا استاندارد؟زیر مجموعه هاتون چه مدلی اند؟ فایده اجاره ای رباط؟
میشه روش خودتون رو بهم بگید ؟

سلام
1- پرایدو مدل 90
2- من هر ماه یک میلیون میشه با این اکانت اصلیم سود خالص در میارم
3- الان من تقریبا +3 میلیون در میارم که یک میلیون سود ماهیانه خودم میشه باقیش رو برای تمدید طرح طلاییم و تمدید اجاره ای هام به سایت برمیگردونم ابتدای کار فکر کنم از خودم 6.7 میلیونی تو ایران زمین گذاشتم بعد از اون دیگه هرچی در میاوردم سود ماهیانه داشتم
4- 1500 تا اجاره ای معمولی دارم
5- عضویت طلایی دارم
6- فقط من اجاره ای معمولی میگیرم و رباط و فایده کار نمیکنم وقتش رو هم ندارم اما از نظر من از سپرده امتیاز بخرید بیشتر میشه تا شما از فایده پول در بیارید و تبدیل به امتیاز کنید. محاسبات من اینو میگه
7- روش خاصی ندارم منم مثل همه کاربرا کلیک های روزانه ام رو انجام میدم و البته حال که طرح طلایی دارم سعی به تمدید 90 روزه اجاره ای هارو دارم چون باعث میشه 10% سود بیشتری در بیارم
موفق باشید...
}}}
سپاس شده توسط
نقل قول از yas
یه چیزه دیگه. مگه نباید در هر سایت یک حساب داشت؟
شما چطور 2 حساب دارید؟

هر کسی طبق خرید سهام هاش بهش اجباری اکانت میفروشن به قیمت هر یک 5000 تومان الان من 20 تاای دارم و اکثرش مسدود هستن فعلا کار نمیکنم اما در حال حاضر من چهار اکانت فعال دارم که 3 تای دیگری رو دوستام برام کلیک میکنن و دستمزدی ازم دریافت میکنند
موفق باشید خدانگهدار...
}}}
سپاس شده توسط
این عکس رو از صفحه فیس بوک تون کش رفتم. گفتم بزارم همه ببینن پرسپولیسی هستید.

[عکس: 408174_191017394364956_1129226668_n.jpg]

اشتباه که نکردم. خودتونید دیگه؟ نه؟
}}}
سپاس شده توسط
پاسخ اقای تهرانی در انجمن قبلی:
بله خودمم. از بچگی من عاشق پرسپولیس بودمو هستم
}}}
سپاس شده توسط