????? ???

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها از این تاریخ بسرعت حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود .

???? ????
امتیاز موضوع:
  • 57 رای - 2.81 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت اسکم یک باکس | فارس باکس | مریتا | اسکم و کلاهبردار | اطلاع رسانی غیر معتبر بودن
Gadid 
کاربران عزیز منتظر اطلاع رسانی جدید در مورد2 سایت  از یک باکس ومریتا باکس  در سراسر کشور باشید
در خواست مجدد اینجانب همراه با تصویر برگشت خورد

[عکس: dn2z_برگشت_مجدد_در_مریتا_باکس.png]

[عکس: up2s_برگشت_مجدد_در_یک_باکس.png]

کاربران عزیز منتظر اطلاع رسانی بعدی اینجانب باشید

تصویر پاسخ مدیر باکس جهت اطلاع رسانی به کاربران عزیز

[عکس: kvzk_j.png]

[عکس: 7s5u_jj.png]
}}
سپاس شده توسط ardeshir ، mrboomb ، mohamad_29
??? ????? ?? ?????? ??????
این سایت به بخش اسکم ها انتقال یافت.
}}
سپاس شده توسط
سلام
با اجازه ی دوستمون عنوان تاپیک ویرایش شد و به کلاهبرداری گروه یک باکس تغییر کرد
اینم متنی که خودم در سایت دیگرم نوشته بودم در این قسمت اضافه میکنم :

متاسفانه این گروه هم به جمع کلاهبردارا پیوست و بعد از 5-6 سال فعالیت اقدام به کلاهبرداری کرد
بنده 4 سال کاربر این سایت بودم به همراه تعداد دیگری از قدیمی ها پولمون توسط این گروه بالاکشیده شد
که پایین تر با تصویر توضیح میدم :
ادمین سایت های گروه یک باکس یک دفعه بدون هیچ اطلاعی قانون مندرآوردی گذاشت
تا یه عده از کاربرا که به اصل پول رسیدن نتونن تا مدتی برداشت کنن
و کارمزد 20 درصد به اصل پولشون بخوره که در آخر با ارائه عکس ها نشون میدم
که حتی زیر همین حرفشم زد وکلا پولارو باالاکشید
[عکس: z-11.jpg]
 اگر خوانا نیست متن تصویر در پایین آورده شده:
""
1
2017/02/28 در 12:10
سلام
با توجه به اینکه در نظرسنجی برگزار شده در مورد تغییر قوانین سایت در سال 96 گزینه 1 یعنی عدم تغییر قوانین با قاطعیت یعنی 70% از آرا رای اورد و 3 گزینه دیگر در مجموع 30% از آرا رو به خودشون اختصاص دادن, ما هم به نظر کاربران احترام میزاریم و قوانین در سال 96 همون قوانین سال 94 و 95 خواهند بود
در مورد قوانین مربوط به ارتقا عضویت هم نظر سنجی ای برگزار شد که عدم تغییر قوانین در اون بخش هم 56% از آرا رو بدست اورد و با اختلاف نسبت به سایر گزینه ها انتخاب شد که در این مورد هم قوانین بدون تغییر خواهند بود در سال 96و اما 2نکته مهم :
1- در مورد کاربرانی که بیشتر از 1 میلیون تومان برداشت کردند باید عرض کنم که کاربرانی که بیشتر از 1 میلیون تومان برداشت کردند از این به بعد فقط تا 2برابره سرمایه گذاریشون رو میتونند برداشت کنند2- در ضمن از این لحظه به بعد کاربرانی که اولین بسته زیرمجموعه اجاره ایشون رو در سال 2015 تهیه کردند و در سال 2017 کمتر از 100 زیرمجموعه اجاره کردند باید زیرمجموعه های خودشون رو 1بار صفر کنند و مجددا شروع به زیرمجموعه گیری کنند
بررسی این موضوع برای کاربران از قسمت گزارش پیشینه بسیار ساده می باشد
وارد این قسمت بشید و ببینید اولین بسته زیرمجموعه رو در چه سالی اجاره کردید اگر سال 2015 به قبل اینکار رو کردید و در سال 2017 حداقل 100 زیرمجموعه اجاره نکردید باید زیرمجموعه های خودتون رو صفر کنید چون دیگر حق برداشت نخواهید داشت
البته نهایتا در این سایت 5 الی 10کاربر هستند که چنین وضعیتی دارند یعنی فقط 1 الی 2 درصد از کل کاربران سایت چنین وضعیتی دارند و خیلی از کاربران فعال سایت در سال 2016 به بعد عضو سایت شدند و اصلا شامل این قانون نمیشوند پس جای هیچگونه نگرانی نیستموفق باشید""
طبق این نوشته یعنی بعد از صفر کردن زیرمجموعه حق برداشت داریم
که در تیکت هم دوباره این مورد رو پرسیدم و گفتن که مشکلی نداره :
[عکس: farsbux3.jpg]
بعد وضعیت رو از سایر دوستان پرسیدم متوجه شدم فقط دنبال یه راهی هست که واریز نکنه
و در بره از زیر بارش که بعد از مدتی دوباره تیکت زدم ببینم حرفش چجوری میشه چون بارها شده حرفشو برگردونده :
[عکس: ebad2.jpg]
حتی در قانون مندرآوردی جدید هم ذکر نشده که موجودی هم باید صفر بشه
ایشون میگن موجودی صفر بشه بعد حق برداشت هم نداری خب این یعنی چی ؟ یعنی پولاتون رو بالاکشیدم
بنده 850 هزار تومن در سه سایت ایشون داشتم که مجبور به خرید آگهی شدم
مورد دیگری هم که بعد از این دیدم دروغ دیگر ایشون در مورد تعداد آگهی ها بوده وقتی تبلیغ نباشه
میگه یک تا 3 آگهی استاندارد در سایت هست که ضرر زیرمجموعه ها رو دربر داره
ولی وقتی آگهی ها زیاد باشه تایید نمیکنه برای مثال تا همین لحظه که اینو مینویسم 10 روز گذشته
و 6 آگهی استاندارد بنده تایید نشدن تا کاربرا ضرر بدن وقتی زیرمجموعه دارن
مشکلات هاست و زیرمجموعه ها هم کلا دروغ هست و دستکاری خود این شخص هست
مثل سایتای کلاهبردار دیگری که بدون استثنا سایت های سرمایه گذاری قبل از اسکم شدن
هزار جور بهونه و مشکل رو خودشون بوجود میارن نمونش هم آواباکس و باکس ایرانزمین و....
این شخص زیرمجموعه های کاربرا رو دستکاری میکنه.
بمدت یک ماه فقط وقت خرید به این صورت
که زیرمجموعه ها غیب میشد یه روز دیگه زیرمجموعه ها بود کلیک نمیکردن یه روز دیگه تعدادشون
کم و زیاد میشد و درآخر هم با دستکاری خود این شخص در حساب یکی از کاربرای ارتقاء داده
به اون شخص گفته شد که حسابش مشکل داشته و تمام موجودیشو بالاکشیده این کاربر سیاوش هست
که مدت 4 سال میشناسمش و آدم خوب و درستیه و از قدیمی های باکس ها هست
که کاربران رو راهنمایی میکرد . این هم عکس تیکت و بالا کشیده شدن پولش :
[عکس: z-12.jpg]
}}
سپاس شده توسط payam1346 ، mohamad_29
عرض سلام وادب خدمت کاربران عزیز.به استحضارتان برسانم.یک باکس.مریتا باکس.فارس باکس برایم تا قبل از سال نو1396کاملا معتبر بود.واین هم یک سند دیگر از برگشتی اینجانب.عزیزان بعد از اینکه مدیریت دستور دادند شما می توانیدتمام وکمال موجودی خود را برداشت کنید.در خواست مجدد دادم وباز برگشت خورد.درکل بعرض تان برسانم قانونی که فرموده بودند اصلا شامل زیر مجموعه های اجاره ایی اینجانب نمیشد.کاربرانی عزیزی هم در 3 باکس از مدیریت نادرست ضربه وضرر مالی خوردند.خودتان قضاوت نمایید.باتشکر از همه عزیزان
[عکس: 219_j.png]
}}
سپاس شده توسط mohamad_29 ، ardeshir
(1396/2/11، 02:56 عصر)payam1346 نوشته: عرض سلام وادب خدمت کاربران عزیز.به استحضارتان برسانم.یک باکس.مریتا باکس.فارس باکس برایم تا قبل از سال نو1396کاملا معتبر بود.واین هم یک سند دیگر از برگشتی اینجانب.عزیزان بعد از اینکه مدیریت دستور دادند شما می توانیدتمام وکمال موجودی خود را برداشت کنید.در خواست مجدد دادم وباز برگشت خورد.درکل بعرض تان برسانم قانونی که فرموده بودند اصلا شامل زیر مجموعه های اجاره ایی اینجانب نمیشد.کاربرانی عزیزی هم در 3 باکس از مدیریت نادرست ضربه وضرر مالی خوردند.خودتان قضاوت نمایید.باتشکر از همه عزیزان
[عکس: 219_j.png]
سلام 
کاربران عزیز
مطالب و اسناد تصویری را به خوبی بررسی نمایید تا متوجه دو شکل پاسخ دادن مدیر این 3 باکس بشوید
در کل براتون بگم قانون سال 1396 شامل من نمیشد و بیشتر به مطالب وتصاویر دقت کاملی داشته باشید
خاطر جمع جمع باشید فردا هم با شما همینگونه رفتار خواهد کرد.بیخودی سایتی اسکم اعلام نمیشه و ازتون خواهشمندم از فعالیت کردن در یک باکس*مریتا باکس*فارس باکس*جدا خود داری کنید.وقت خودتان را بیهوده تلف نکنید
باتشکر
این هم سایت اطلاع رسانی اینجانبhttp://payam1346.mihanblog.com
و تشکر میکنم از مدیریتbuxi.irوگروه زحمتکش جهت  اطلاع رسانی به کاربران عزیز
}}
سپاس شده توسط
سلام خدمت عزیزان و بزرگواران
با اجازه شما من لینک این صفحه رو در سایت لایف کلیک گذاشتم فقط و فقط جهت اطلاع رسانی عزیزانی که در این سایت فعالیت می کنند
ولی مثل این که به مدیر لایف کلیک برخورده و الان من نمی تونم وارد اکانت بشم و من رو مسدود کرده
و این در صورتیکه من اعلام کردم که فقط جهت اطلاع رسانی عزیزان این لینک رو قرار دادم
و جالب اینجاست که بعضی از کاربرا از این سایتها طرفداری هم می کنند
با تشکر
}}
سپاس شده توسط ardeshir
سلام دوست گرامی
ممنون از شما
سایت لایف بنظر در حال بروز رسانی هست احتمال داره مشکل از این باشه
بعد از درست شدن سایت به ادمینش اعلام کنید و لینک رو حذف کنید تا مشکلی براتون بوجود نیاد
این تاپیک رو از طریق آگهی اطلاع رسانی میکنیم
}}
سپاس شده توسط reza634
سلام خدمت همگی
آقای payam 1346 لطف کنین عکس اون زیرمجموعه هایی که اجاره کردین رو بزارین عکس از پیشینه عکس از تمام زیرمجموعه هاتون تا زمان دقیق زیرمجموعه هاتون معلوم بشه
دوم تا الان چقدر از سایت برداشتی داشتین و چقدر سرمایه گذاشتین این رو هم با عکس از پنل کاربریتون در همینجا بزارین
سوما آقای عباد مدیر اون سایت هستن و شما موقع ثبت نام قبول کردین که به قوانین سایت احترام بگذارید
}}
سپاس شده توسط
(1396/2/14، 12:03 صبح)paymanrahimi نوشته: سلام خدمت همگی
آقای payam 1346 لطف کنین عکس اون زیرمجموعه هایی که اجاره کردین رو بزارین عکس از پیشینه عکس از تمام زیرمجموعه هاتون تا زمان دقیق زیرمجموعه هاتون معلوم بشه
دوم تا الان چقدر از سایت برداشتی داشتین و چقدر سرمایه گذاشتین این رو هم با عکس از پنل کاربریتون در همینجا بزارین
سوما آقای عباد مدیر اون سایت هستن و شما موقع ثبت نام قبول کردین که به قوانین سایت احترام بگذارید

سلام
 لطفا با دقت مدارک رو بررسی کنید
پول بنده رو گفت نمیتونم برداشت کنم قانون مندرآوردی درست باشه اینم قبول چرا اجراش نکرد ؟
اول به بنده گفته زیرمجموعه صفر بشه بعد برداشت کن
بعدش گفته صفر بشه حق برداشت نداری
850 هزار تومنم به فنا رفت
در تیکت موجوده این صحبت

در مریتا هم که قبل از قانون برداشت بنده رو برگشت زد و گفت شما باید 2 برابرسرمایه فقط برداشت کنید منم 250 ریختم الان کلا میگه نمیشه برداشت کرد (پاسخ کامل رو تو خود مریتا گذاشتم )

اگر مخالفتی با این قضیه هست که این مدارک قابل قبول نیست عنوان بشه غیر از این طرفداری الکی نکنین که گوش بنده پر شده از این جور چیزا مثل 50 تا سایت قبلی که اسکم اعلام کردیم و مخالفت شد نتیجشو دیدید
}}
سپاس شده توسط
(1396/2/14، 12:14 صبح)ardeshir نوشته:
(1396/2/14، 12:03 صبح)paymanrahimi نوشته: سلام خدمت همگی

سلام
 لطفا با دقت مدارک رو بررسی کنید
پول بنده رو گفت نمیتونم برداشت کنم قانون مندرآوردی درست باشه اینم قبول چرا اجراش نکرد ؟
اول به بنده گفته زیرمجموعه صفر بشه بعد برداشت کن
بعدش گفته صفر بشه حق برداشت نداری
850 هزار تومنم به فنا رفت
در تیکت موجوده این صحبت

در مریتا هم که قبل از قانون برداشت بنده رو برگشت زد و گفت شما باید 2 برابرسرمایه فقط برداشت کنید منم 250 ریختم الان کلا میگه نمیشه برداشت کرد (پاسخ کامل رو تو خود مریتا گذاشتم )

اگر مخالفتی با این قضیه هست که این مدارک قابل قبول نیست عنوان بشه غیر از این طرفداری الکی نکنین که گوش بنده پر شده از این جور چیزا مثل 50 تا سایت قبلی که اسکم اعلام کردیم و مخالفت شد نتیجشو دیدید

سلام وعرض ادب خدمت تک تک عزیزان
خاطر جمع جمع باشید امروز با من اینگونه رفتار کرد وفردا هم نوبت شما خواهد رسید وبه روی شما هم دیوار کشیده خواهد شد
جواب را در انجمن این گروه دادم وحال خودتان میدانید... خواهد رسید روزی راکه منو یاد کنید وبه خودتون بگیدpayam1346هم اطلاع رسانی کرد وما بیخیال آن شدیم

عرض سلام وادب خدمت تک تک عزیزان

احتراما به استحضار مدیر محترم میرسانم که اینجانب بچه نیستم قهر کنم ویا لجبازی کنم ونیم قرن از عمرم را با سردی وگرمی های روزگار سپری نمودم.بسیار وسواس دارم و مطالب بروز شده را کاملا با دقت میخوانم. وقتی قانون 1396 نوشتید برای محکمی کار تیکت ارسال نمودم که کاملا خاطر جمع باشم وبه فعالیت خودم ادامه بدهم.در تیکت به پشتیبانی اینگونه نوشتم آیا زیر مجموعه های اینجانب هم شامل این قانون 1396 میشود؟ در جواب نوشته بود این قانون 1396 چون زیر مجموعه های شما در اوایل 1395 خریداری شده وبا خیال راحت به فعالیت خودتان ادمه دهید.برداشت زدم برگشت خورد. ودرانجمن هم نوشتم علت برگشت چی بوده؟ در جواب نوشته بوده برای شما مشکل نیست وتمام کمال برداشت کنید. مجددا برداشت زدم باز برگشت خورد.باز در انجمن نوشتم علت برگشت چی بوده.این بار نوشته بود زیر مجموعه هاتون رو صفر کنید وبعد برداشت کنید در کل مدیر عزیز نوشته های شما به چند صورت شد. ودر انتها مجبورشدم جاریم را به سپرده انتقال بدم و حداقل تبلیغ بخرم.شما هم جای ما بودید چه فکری میکردید؟ باتشکرpayam1346
}}
سپاس شده توسط