????? ???

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

از ایجاد تاپیک هایی با محتوای کلاهبرداری و اسکم سایتای ایرانی و توهین به مدیران آن ها پرهیز کنید .این تاپیک ها از این تاریخ بسرعت حذف خواهد شد .اگر موردی هست با احترام و رعایت حقوق قانونی افراد نوشته شود .

???? ????
امتیاز موضوع:
  • 57 رای - 2.81 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت اسکم یک باکس | فارس باکس | مریتا | اسکم و کلاهبردار | اطلاع رسانی غیر معتبر بودن
(1396/3/30، 11:34 صبح)mostafa72 نوشته: تو میگی 3سال توی مریتا بودی سعید کریمی میگه 5سال بودی
بالاخره چند سال بودی؟!
کاربرای سایت عباد به من ربطی نداره خودش میگه 1000 تا تو میگی 150 تا
مشخصه که جفتتون هم دروغ میگین و بزرگ نمایی میکنین اون خیلی کاربر داشته باشه 500 تا بیشتر نداره ولی خب 150 تا هم دروغه چون اگر عباد با رتبه 600 فقط 150 تا کاربر داشته باشه پس سعید کریمی با رتبه 1100 که دیگه 50 تا کاربر هم نباید داشته باشه و به قول عباد پرداختیش که 700 میلیونه کاملا دروغه و حتی 70 میلیون هم پرداختی نداره البته شایدم سعید کریمی با مفهوم ریال و تومان و تفاوتشون اشنا نیست چون احتمالا منظورش این هستش که 700 میلیون ریال پرداختی داره و نه تومان
آقای اردشیر خان شما نامرد روزگاری اگه ثابت نکنی با عکس که آی پی من و پژمان و جواد یکیه در این سایت

Giggle Giggle Giggle Giggle Giggle
2 سال اول بدلیل اینکه زیر مجموعه ها افتضاح بودن و همه غیر فعال حتی با 10 بار تعویض فعال نمیشدن یادته خودت غیر فعال شدم مثل همه ی قدیمی ها که رفتن بعدش نوع زیرمجموعه ها عوض شد برگشتم به سود رسیدم ایندفعه پرداخت نشد!!!!!!!!!!
باز هم جوابای اصلی که باید بدی رو ندادی هر موقع جواب دادی ادامه میدم وگرنه تا جاییکه میدونم یه آدم بیکاری که اومدی وقتمونو بازم بگیری
خیلی جالبه پول بنده رو بالا کشیدی کلی دروغ و تهمت زدی بعدش توهین کردی بازم از رو نمیری میخوای بازم ادامه بدی آقا هر کی میخواد قبول کنه نمیخواد نمیکنه زور اضافه نزن تئوباکسم 6 ساله هست هر روزم کلاهبرداری میکنه سبک کارتون یکیه الان فقط دنبال کاربر جدید میگردی بگو ببینیم چند تا کاربر قدیمی فعال داری همش ما بودیم که Giggle Giggle Giggle Giggle
تونستی فقط یک دونه از اون همه تهمتی که تومریتا بهم زدی اثباتش کن
هر کی اعتراض کنه کلی وصله بهش میزنی و میگی طرف کلاهبرداره معلومه بقیه جرات نمیکنن حرف بزنن فقط میرن و خودتم گفتی که همینطور داره جمعیت سایتت کم میشه بیا اینم انکار کن
تصویر کامنت هات تو 3 سایت رو گذاشتم بازم جوابی ندادی
نگرفتی دیگه گفتم که تو نوچه هات فرقی نمیکنین از زبون تو حرف میزنن خلاصه بعد از گند زدن 3 بار یاد گرفتی با پروکسی بیای یا بگی یکی کامنت بذاره برات تازه ثبت نامی با یه پست مشخصه جریانش چیه Giggle Giggle Giggle Giggle Giggle Giggle
اونایی که ازت دفاع کردن و میدونم تو نیستی مشخصا و اسم و رسم دارن مثل پیمان رحیمی یک سالی هست این اسمو میبینم فکر میکنم مدیر یه سایت کلیکی باشن یا جواد25 مدیر بت باکس (که دفاع هم نکردن گفتن میشه حل کرد که تو تلگرام حل نشد و 2.5 تا 3 سال زحمت سرمایه گذاریم رو نذاشتی برداشت کنم)
اگرفقط یک ذره وجود داشتی با اسم خودت میومدی
دوباره هم میذارم مثل اینکه با یه بار تو کلت نمیره دروغات و دوروییت اینجا بود مشخص شد برای همه که باز داشتی وقت منو میگرفتی عموم هم فریب میدادی :
http://daramadeinterneti.ir/%da%a9%d9%84...mment-5401
طرز صحبت عباد تو تلگرام رو مقایسه کرده بودم وبرام مشخصه میدونم از زبون کی حرف در میاد و برای کیه
دیگه هم خستم کردی هر چرت و پرتی داری بگو برو فقط اگرم فحش میخوای بدی مشکلی نیست فحش هات رو تو سایت مریتا بده که قدرتت اونجاست و زور میگی کاربرا هم بهت گفتن که واقعا چه طرز حرف زدنه
ضمنا در سایت درآمد شما قرار بود موردی که حق با کیه و چه کسی دروغ میگه قبول کنین نکردین چی شد ؟ Giggle Giggle Giggle Giggle
}}
سپاس شده توسط mohamad_29
??? ????? ?? ?????? ??????
آقا من عبادم اصلا تو راست میگی عبادم کلاهبرداره و آواباکس هستش و از نئوباکس هم بدتره همه هم از عباد شاکی هستند و تو سعید کریمی و پیام همه هستید و بقیه کاربرای سایت عباد هم 132 نفر هستن که دارن توی انجمن سایتاش هر روز میگن دریافتی دارن با مبالغ مختلف نه نه ببخشید اصلا اونا ام عبادن اصلا تو هم عبادی منم عباد اونم عباده کی عباد کجا عباد اصلا مدرسان شریف هم عباده
انصافی خودت به حرف های خنده داره خودت نمیخندی؟؟؟؟؟؟ من که این اراجیف رو میبینم که تو تایپ میکنی از خنده میترکم

من بهت هرچی گفتم با سند گفتم عباد هم هرچی بهت گفته راست گفته چون با مدرک حرف زده انصافی و دروغ نگفته به نظرم
من اسمم همینه مصطفی هستم متولد 72 و شما واقعا رفتارت شرم آوره و خنده آور چون عین بچه های هفت هشت ساله فقط چرت و پرت بلغور میکنی که بتونی بگی حرفت حقیقته ولی خب هرکس این متن های این بخش رو بخونه میفهمه کی داره درست میگه
}}
سپاس شده توسط
سلام
قضاوت با کاربرا
تاپیک قفل شد
جوابایی که باید داده میشد که نشد
 یک چیز واضح و روشن این هست : شما پول 4 نفر قدیمی رو خوردی تا اینا واریز نشه اسکم و کلاهبردار از عنوان برداشته نمیشه
یاعلی
}}
سپاس شده توسط mohamad_29