dollarkadeh ???? ????

سایت های کلیکی و گوگل اسکم : .... 1tak-click.ir باکس وان bux1.... آیروکلیک ......باکس پارسیان .....پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

??? ????? ?? ?????? ??????
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایتهای مناسب کسب درآمد
با درود فراوان
به درخواست دوست عزیزمون hassan07 سایتهای خوب در هر زمینه ای که تا این لحظه میشناسم رو خدمتتون معرفی میکنم. سایر عزیزان رو هم به انجام این کار دعوت میکنم چون باعث میشه کاربران جدید سریعتر مسیر درست رو بشناسن و مثل اوایل شروع به کار ما وقتشون رو پای کلیکهای 100 دلاری هدر ندن lol
منظورم از سایتهای خوب سایتهایی هست که باهاشون کار کردم یا دارم کار میکنم، پس از معرفی سایتهای جدیدی که شخصا کار نکردم خودداری میکنم!
لازم به ذکره که هر سوال و درخواست راهنمایی برای هر سایتی به غیر از ارائه آمار محاسباتی سایتها پاسخ داده میشه.

برای کاربران

1. گروه میترا رو که دیگه همتون میشناسین؟ معتبرترین سایتهای کسب درآمد چه از لحاظ سابقه، و چه از لحاظ پرداختی بدون حرف و حدیث، توی امضام هم هستش، که تنها مشکلش این روزا درآمد کمشه که باعث شده خودمم فعالیت آنچنانی در سایتهاشون نداشته باشم. ولی برای شروع کار این گروه بهترین گزینه هست. با توجه به اینکه قبلا در خیلی جاها معرفی شده فقط این لینک رو میدم خدمتتون، صرفا برای متوجه شدن نحوه فعالیت کلی سایت، وگرنه آمارهای ارائه شده قدیمی هستن.

2. آی پی ایرانی رو هم احتمالا بشناسین ولی چون باید توی لیست باشه اسمشو اوردم. این سایت هم مثل میترا رنک که در بالا گفتم در زمینه سورف یا بازدید خودکار معتبر هست.

و در کل فعالیت سورفینگ برای شروع کسب درآمد گزینه مناسبی هست.

3. بیت کانکت سایتی در زمینه سرمایه گذاری روی ارز دیجیتال اختصاصی BCC هست که از طریق ربات تریدر امکان سوددهی بین اعضا رو فراهم میکنه.

4. پرشین ای یه سایت جدید در زمینه نویسندگی که به نظر معتبر میاد. از لحاظ درآمد هم اگه وقت بذارین میتونه خوب باشه.

برای وبمستران

البته که سایت میترا تقریبا راه های درآمدی گزینه های زیر رو داره که میتونین استفاده کنین، ولی برای تکراری نشدن از معرفیش میگذرم dx

1. سایتهای پاپ کده - پاپ مستر از دید من برترین سایتهای موجود در زمینه ی پاپ آپ هستن.
ضمن اینکه در سایت فیس نما هم شروع به فعالیت کردم که با توجه به نوع فعالیتش به نظر سایت خوبی هست.

2. سایت a-ads یه سایت خوب بنری هست که درصورت داشتن بازدیدهای یکتا درآمد خوبی داره.

3. کوتاه کننده لینک ادهایپ سایت جدیدی هستش که نرخ cpm خوبی داره، تبلیغات مزاحم مثل پاپ آپ نداره، که با توجه به اینکه برداشتی نداشتم تا الان معرفیش نکردم.

فعلا همینا یادمه، انشاالله سایت جدید خوبی هم پیدا کنم تو همین قسمت اضافه میکنم.
موفق باشید  Auizz3ffy9vla57584xq
کسب درآمد با روشهای متنوع گروه میترا: بازدید خودکار - ارسال و مشاهده پست - تبلیغات بنری - کوتاه کردن لینک و... + بیمه عمر و سرمایه گذاری
سایت معتبر پاپ آپ و پاپ باکس: پاپ کده

تاپیک سایتهای مناسب کسب درآمد
پاسخ }
سپاس شده توسط hassan07 ، ardeshir
پست به روز و مورد 3 (برای کاربران) اضافه شد.
درمورد این سایت بگم که با وسواس زیاد انتخابش کردم و درحال حاضر مبلغ 300$ سرمایه گذاشتم. اولین برداشتم به مبلغ 5 میلی بیت کوین رو هم با کلیک روی اینجا میتونین ببینین.
رنک فعلی کوین BCC بین سایر کوین ها 20 هست و قبلا کمتر از اینم شده. قیمتشم در کل صعودی بوده و الان به 300$ رسیده. اینم بگم که علاوه بر سوددهی سایت میشه روی قیمت افزایشی این کوین و خود بیت کوین هم حساب کرد.
مراحل سرمایه گذاری به این شکله که
1. ثبت نام
2. خرید و ارسال بیت کوین به سایت
3. تبدیل به بیت کانکت
4. سرمایه گذاری یا لندینگ و دریافت سود روزانه
لازم به ذکره که حداقل سرمایه 100 دلاره و سود روزانه هم متغیره ولی به طور میانگین یک درصده و به لندینگ والت شما اضافه میشه، که یعنی بعد از 3 ماه به پولتون میرسین، ضمن اینکه طبق پلن یک بعد از 299 روز سرمایه خودتونم برمیگرده.
* سود روزانه هرموقع به 10$ رسید میتونین دوباره سرمایه گذاریش کنین که بنظر من بهتره اول سرمایتون رو برگشت بزنین.
* حداقل برداشت از سایت 0.005 و کارمزد برداشت هم 0.0004 بیت کوین هست.
* برای خرید بیت کوین من سایت ایکسچنجینگ رو پیشنهاد میکنم.
* پس از ثبت نام با لینک بالا هر سوال یا مشکلی پیش اومد بفرمایین.
تذکر: هیچ پیشنهاد و تضمینی در این رابطه داده نمیشه و تمام و کمال با اختیار خودتون وارد میشین، اینجا فقط اطلاع رسانی انجام میشه.
پیروز باشید Handshake
کسب درآمد با روشهای متنوع گروه میترا: بازدید خودکار - ارسال و مشاهده پست - تبلیغات بنری - کوتاه کردن لینک و... + بیمه عمر و سرمایه گذاری

پاسخ }
سپاس شده توسط
خب بعد از یک ماه از معرفی سایت بیتکانکت، موارد زیر رو خدمتتون عارضم ;

تغییرات سکه :
1. افزایش کپ(سرمایه) به مبلغ 2 میلیارد دلار و زدن رکورد قبلی
2. افزایش قیمت bcc به بالای 400 دلار
3. ارتقا جایگاه یک پله ای بین سایر کوین ها
تغییرات سایت :
1. افزایش امنیت سایت
2. کارمزد صفر برای انتقال داخلی bcc
3. کاهش حداقل برداشت به 0.001 بیت کوین
نتایج شخصی :
1. برداشت دوم به مبلغ 7.8 میلی بیت کوین
2. افزایش دو برابری مقدار سرمایه گذاری

درصورت عضویت و سرمایه گذاری با لینک من سه درصد، پورسانت به شما تعلق میگیره. همچنین سوال یا ابهامی داشتین میتونین توی این گروه هم بپرسین، خودم یا دوستان دیگه راهنمایی میکنیم.
موفق باشید

پاسخ }
سپاس شده توسط

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
??? ????? ?? ?????? ??????

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا سورفسورف ورودی گوگلورودی گوگل بک لینکبک لینک رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا طراحی سایت اصفهانطراحی سایت اصفهان