dollarkadeh ???? ????
??????? ??? ????? ?? ?????? ??????

سایت های کلیکی و گوگل اسکم : .... 1tak-click.ir باکس وان bux1.... آیروکلیک ......باکس پارسیان .....پی تی سی باز...یک باکس ....مریتا باکس ...فارس باکس.... کلیکفا....تاینوباکس ...googlesads.ir ... میراکس باکس ...اپل باکس ...شارژباکس... ایرانی باکس... ...پی تی سی کارنو...آذرباکس ...ادزپی تی سی باکس ...

پاپ آپ های اسکم اخیر : پاپ آپ ایرانیان ... پاپ آپ ارن (به نظر چند پرداخت اول رو میده بعدش مسدود )... لردپاپ آپ

سایت های بنری اسکم اخیر : نکس1 نتورک

قبل از ایجاد تاپیک برای معرفی سایت یک بار نام سایت را به فارسی و یک بار انگلیسی در قسمت بالای انجمن سمت چپ سرچ کنید طبق قوانین انجمن سایت های تکراری بهمراه تاپیک حذف می شوند

به هنگام معرفی سایت و ایجاد تاپیک حتما نام سایت را فارسی یا انگلیسی در عنوان بنویسید

??? ????? ?? ?????? ??????
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت جدید یک سایت جالب برای کسب دلار
یه سایت محشر ... درحال حاضر فعال است.
skam 
سلام و عرض ادب خدمت دوست داران کسب درآمد از اینترنت

عصر امروز در حدمتتون هستم با معرفی یک سایت فوق العاده دیگه در زمینه کسب دلار، این سایت مثل سایت bitminer.io هست، با این تفاوت که شما میتونید با سایر کیف پول های اینترنتی مثل Perfect Money و Payeer در این سایت سرمایه گذاری کنید. فرصت و از دست نمیدم و یه سره میرم سراغ معرفی این سایت محشر به شما. (راستی بعد از ثبت نام تو این سایت یه هدیه بهتون تعلق می گیره که شما بدون سرمایه گذاری شمارنده کسب دلارتون به حرکت می افته، و کسب دلارتون از همون لحظه شروع میشه)

Heart برای ورود به سایت روی >>> "اینجا" کلیک کنید Heart

ویدیو آماده شده جهت اثبات برداشت سریع از این سایت و واریز آنی مبلغ نشان داده شده به حساب Payeer می باشد. این ویدیو در ضمیمه این پُست قابل مشاهده است.

:. موفق و مؤید باشید .:
پاسخ }
سپاس شده توسط
سلام.

شما خودتان چقدر از طریق این سایت بدست اوردید؟
پاسخ }
سپاس شده توسط EM123
سلام من ثبت نام كردم ميشه يك كم توضيح بدين كه چطور كار ميكنه
[تصویر:  banner2.gif]

پاسخ }
سپاس شده توسط EM123
(1396/3/11، 11:57 صبح)fitka نوشته است: سلام.

شما خودتان چقدر از طریق این سایت بدست اوردید؟

سلام و عرض ادب و ظهر بخیر خدمت شما خانم/آقای fitka محترم. 

من چون مقدار کمی سرمایه گذاری کردم تنها یک مرتبه و به مبلغ 1.02 دلار از این سایت دریافت کردم. 

این هم شماره تراکنش موفقی هست که از این سایت دریافت کردم >>> 355824714
پاسخ }
سپاس شده توسط
(1396/3/11، 12:37 عصر)zajr نوشته است:
سلام من ثبت نام كردم ميشه يك كم توضيح بدين كه چطور كار ميكنه

سلام و عرض ادب و ظهر بخیر خدمت شما خانم/آقای zajr محترم

اگه دقت کرده باشید بعد از ثبت نام شمارنده کسب دلار به صورت آنی شروع به کار می کنه. ولی از اون جایی که مبلغ هدیه واگذار شده به افراد جدیدالورود مبلغ کمی هست 0.1 آپسیون (واحد شمارش این سایت)، و برای سرمایه گذاری تو این سایت میتونید از طریق سه روش ایجاد اقدام کنید. اولین گزینه پیشنهادی ما ایجاد یک کیف پول بیت کوین و شارژ کردن کیف پول تون از طریق صرافی های معتبری هست که در پُست های قبلیم می تونید دو پیدا کنید. صرافی وب پرس و صرافی آی آر چینج. و البته اگه با صرافی این فروم هم آشنایی داشته باشید میتونید از طریق مدیر این فروم یا کسی که صرافی این فروم رو برعهده داره بیت کوین خرید کنید و اقدام به شارژ کیف پول بیت کوینی خودتون کنید. دومین روش ایجاد کیف پول Payeer هست که می تونید نحوه ایجادش رو در این لینک >>> آموزش ایجاد کیف پول Payeer مشاهده کنید. روش سوم هم سرمایه گذاری در سایت توسط کیف پول پرفکت مانی هست. که همینطور که مستحضر هستید، هر سه این روش ها درواقع کیف پول الکترونیکی هستند. که ابتدا باید موجودی کافی حداقل 0.01$ و حداکثر ~ دلار داشته باشند. شما چنانچه کیف پول بیت کوین و پرفکت مانی داشته باشید می تونید مستقیم توسط آدرس (شماره حساب این کیف پول ها در این سایت سرمایه گذاری کنید، ولی متأسفانه با جستجوهای زیادی که من انجام دادم هنوز صرافی ایرانی در داخل کشور وجود نداره که بتونه به طور مستقیم کیف پول Payeer شخصی افراد رو شارژ کنه. ولی شما میتونید از طریق صرافی های خارجی E-currency.trade، changer و superchange اقدام به تبدیل ارز بیت کوین به Payeer کنید. (و چنانچه قصد تبدیل ارزتان را توسط یکی از سه سایت معرفی شده داشتید، پیشنهاد من به شما اینه که قبل از تبدیل ارز بیت کوین یا پرفکت مانی به ارز payeer یا ارزهای دیگه، حتما در این سایتهای تبدیل ارز عضو بشید تا از زمان و چرخۀ تبدیل ارز موردنظرتون با خبر باشید) 
بعد از تبدیل برای سرمایه گذاری باید باید به سایت 10dollars.plus مراجعه کنید، وارد خساب کاربری تون بشید و مانند تصاویر زیر عمل کنید :

[تصویر:  %D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87_%DA...DB%8C1.jpg]
[تصویر:  %D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87_%DA...DB%8C2.jpg]
[تصویر:  %D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF_%DA%A9%D8%B1%D8...%D8%B4.jpg]
[تصویر:  %D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87_%DA...DB%8C3.jpg]
[تصویر:  %D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87_%DA...DB%8C4.jpg]
[تصویر:  %D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87_%DA...DB%8C5.jpg]
[تصویر:  %D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87_%DA...DB%8C6.jpg]
پاسخ }
سپاس شده توسط
مرسي بابت آموزشتون عالي بود
ولي سودش خيلي كمه با پلن سرمايه گذاريش چند تا مبلغ رو امتحان كردم ولي سود آنچاني نداشت و خيلي زمان بره
[تصویر:  banner2.gif]

پاسخ }
سپاس شده توسط EM123
(1396/3/13، 09:22 صبح)zajr نوشته است: مرسي بابت آموزشتون عالي بود
ولي سودش خيلي كمه با پلن سرمايه گذاريش چند تا مبلغ رو امتحان كردم ولي سود آنچاني نداشت و خيلي زمان بره

سلام و عرض ارادت خدمت شما انسان دوست داشتنی. 

شما در ازای مقدار پولی که تو سایت های سرمایه گذاری می خوابونید سود پایین یا بالا عایدتون میشه. من هم قصد و منظورم اجبار نبوده و نیست. فقط تجربیات خودم رو و اینکه اثباتی باشه بر ادعای پرداختی داشتن این سایت ها با شما عزیزان به اشتراک می گذارم. تصمیم نهایی با شماست. که سرمایه گذاری انجام بدید یا ندید. همین که به پُست بنده بها دادید ارزش والایی داشت و من هم تا جایی که از دستم برمیومد آموزش لازم نحوه و روال کار رو براتون شرح دادم. شاد و سرافراز و پرخیروبرکت باشه جیب و زندگی تون.
پاسخ }
سپاس شده توسط
سلام خدمتتون عرض کنم که این نوع سایت ها عملا کلاهبردارن چون سخت افزاری برای ماین ندارن و فقط پول کاربران جدید رو به کاربران قبلی میده و اینقدر اینکارو ادامه میدن تا به حد مورد نظرشون مثلا 1 میلیون دلار سود برسن بعد به راحتی جمع میکنن میرن / مثلا من شما 100 دلار پول میزاری و روزی 2% قراره بهتون سود بدن پس 50 روز طول میکشه تا اصل پول شما برگرده ، اگر شانس داشته باشی تو ان مدت سایته کار کنه و جمع نکنه بره اصل پولتون بر میگرده و اگر خیلی خوش شانس باشین چند وقتی بتونین بعد از اصل پولتون سود هم دریافت کنین ! ولی در آخر این سایت ها کلاهبردارن و جمع میکنن میرن هیچ ردی هم نمیشه ازشون پیدا کرد
پس دقت کنید
پاسخ }
سپاس شده توسط EM123
(1396/9/21، 06:53 صبح)hesam01 نوشته است: سلام خدمتتون عرض کنم که این نوع سایت ها عملا کلاهبردارن چون سخت افزاری برای ماین ندارن و فقط پول کاربران جدید رو به کاربران قبلی میده و اینقدر اینکارو ادامه میدن تا به حد مورد نظرشون مثلا 1 میلیون دلار سود برسن بعد به راحتی جمع میکنن میرن / مثلا من شما 100 دلار پول میزاری و روزی 2% قراره بهتون سود بدن پس 50 روز طول میکشه تا اصل پول شما برگرده ، اگر شانس داشته باشی تو ان مدت سایته کار کنه و جمع نکنه بره اصل پولتون بر میگرده و اگر خیلی خوش شانس باشین چند وقتی بتونین بعد از اصل پولتون سود هم دریافت کنین ! ولی در آخر این سایت ها کلاهبردارن و جمع میکنن میرن هیچ ردی هم نمیشه ازشون پیدا کرد
پس دقت کنید
با احترام خدمت شما و تشکر بخاطر دیدگاه فوق العاده استادانه و دقیقتون.
بله من این سایت رو قبلا معرفی کرده بودم و با گذشت یکی دو ماه از فعالیتش اسکم شد و من هم پیشوند سایت رو از جدید به اسکم تغییر دادم تا افراد به سمتش کشیده نشن.
پاسخ }
سپاس شده توسط

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ ها نمايش ها آخرين ارسال
  هدایای ثبت نامی برای ico های جدید (جالب توجه) jusfer 6 124 1396/10/23، 05:40 عصر
آخرين ارسال: jusfer
  25 دلار رایگان برای ثبت نام در WCX jusfer 0 774 1396/5/2، 10:30 عصر
آخرين ارسال: jusfer
  روش جالب برای کسب درامد navid 35 1,855 1394/4/18، 09:53 عصر
آخرين ارسال: alidl0

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
??? ????? ?? ?????? ??????

تبلیغات متنی

کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کاهش رتبه الکساکاهش رتبه الکسا سورفسورف ورودی گوگلورودی گوگل بک لینکبک لینک رپورتاژ آگهی رپورتاژ آگهی مرجع کسب درآمد اینترنتی ایران کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی  کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی راه های کسب درآمد راه های کسب درآمد بیت کوین رایگانبیت کوین رایگان کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد اینترنتی کسب درآمد از اینترنتکسب درآمد از اینترنت تبلیغات کلیکیتبلیغات کلیکی کسب درآمد از سورفکسب درآمد از سورف سایت های اسکم و کلاهبردار ایرانیسایت های اسکم و کلاهبردار ایرانی کسب درآمد از آپلود فایلکسب درآمد از آپلود فایل کسب درامد از پاپ آپ کسب درامد از پاپ آپ کسب درآمد کلیکی کسب درآمد کلیکی کسب درآمد از بیت کوینکسب درآمد از بیت کوین کسب درآمد از گوگلکسب درآمد از گوگل اخبار اقتصادیاخبار اقتصادی بهبود رتبه ی الکسابهبود رتبه ی الکسا طراحی سایت اصفهانطراحی سایت اصفهان